Bačka liga ns 2017 kolo 3

 

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Bačka Palanka 3 3 0 0 9 14
2 Temerin 3 3 0 0 9 12½
3 Mladost Bač Petrovac 2 2 0 0 6 10
4 Srbobran 2 2 0 0 6
5 Sutjeska B D Polje 3 1 1 1 4
6 Detelinara 3 1 0 2 3 9
7 Anpasan 3 1 0 2 3
8 Čenejac 1 3 0 1 2 1
9 Zmajevo 3 0 0 3 0 5
10 Borac Novi Sad 3 0 0 3 0

Backa league ns 2017

Backa league ns 2017

Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
3.1 2 Mladost Bač Petrovac 3 – 3 10 Srbobran
1 IM Pucovski Miroslav 2298 ½ : ½ Ilincic Aleksa 2169
2 FM Kokeza Mirko 2154 1 : 0 Kovacevic Sinisa 2221
3 FM Jovic Stevan 2209 1 : 0 Paroski Sinisa 2213
4 Cervenak Juraj 1870 ½ : ½ Srdjanov Stevan 2113
5 Marcok Pavel 1905 0 : 1 Radic Zvonimir 2159
6 Majtan Miroslav 1585 0 : 1 Cvetanovic Damjan 2080
3.2 3 Temerin 4½ – 1½ 1 Borac Novi Sad
1 Kovacic Vlastimir 2133 1 : 0 Lukajic Bojan 2101
2 Vasiljev Radivoj 2059 ½ : ½ Drazic Miodrag 1987
3 Markovic Radomir 2101 1 : 0 Blanusa Ranko 1953
4 Petkovski Stanko 2039 0 : 1 Kostadinovski Slobodan 1982
5 Banjac Branimir 2074 1 : 0 Maravic Marko 1834
6 Pajcin Lav 1833 1 : 0 Zoric Luka 1426
3.3 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 9 Čenejac 1
1 Feher Sinisa 2226 0 : 1 Titov Ivan 2297
2 Navratil Tomislav 2069 1 : 0 Veric Ognjen 1769
3 Knezevic Rodoljub 2077 ½ : ½ Deze Vladimir 2139
4 Fejsa Gabor 2094 1 : 0 Mutlak Zoran 1987
5 Malovic Bozidar 2027 0 : 1 Tuturin Sergey 2232
6 Kupusovic Jovan 1707 ½ : ½ Sirar Milos 1703
3.4 5 Detelinara 5 – 1 8 Zmajevo
1 FM Mujagic Ramo 2165 1 : 0 Popovic Rajko 1954
2 Pavlovic Nenad 2253 ½ : ½ Popovic Petar J 1992
3 FM Radanovic Borislav 2301 1 : 0 Ramadanovic Petar 0
4 Rajic Dobrivoje 2086 1 : 0 Djukic Djuro 1906
5 Vuckov Branislav 1955 ½ : ½ Farkas Viktor 0
6 Gataric Mirjana 1741 + : – Samardzic Jovan 1778
3.5 6 Anpasan 2 – 4 7 Bačka Palanka
1 Milosavac Ljubomir 2092 0 : 1 FM Brajic Miloje 2221
2 Petrovic Vladan 2005 0 : 1 Ignjatovic Dragan 2091
3 FM Notaros Krasoje 2213 1 : 0 Tepic Boris 2129
4 Markov Ziva 2068 1 : 0 Dermisek Stipa 2056
5 Vujevic Tomislav 1976 0 : 1 Jovanovic Petar 2118
6 Petrovic Danijela 2000 0 : 1 Matovic Mihajlo Z 2289
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
3.1 2 Mladost Bač Petrovac 10 Srbobran
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
3.2 3 Temerin 4½ – 1½ 1 Borac Novi Sad
1 Kovacic Vlastimir 2133 1 : 0 Lukajic Bojan 2101
2 Vasiljev Radivoj 2059 ½ : ½ Drazic Miodrag 1987
3 Markovic Radomir 2101 1 : 0 Blanusa Ranko 1953
4 Petkovski Stanko 2039 0 : 1 Kostadinovski Slobodan 1982
5 Banjac Branimir 2074 1 : 0 Maravic Marko 1834
6 Pajcin Lav 1833 1 : 0 Zoric Luka 1426
3.3 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 9 Čenejac 1
1 Feher Sinisa 2226 0 : 1 Titov Ivan 2297
2 Navratil Tomislav 2069 1 : 0 Veric Ognjen 1769
3 Knezevic Rodoljub 2077 ½ : ½ Deze Vladimir 2139
4 Fejsa Gabor 2094 1 : 0 Mutlak Zoran 1987
5 Malovic Bozidar 2027 0 : 1 Tuturin Sergey 2232
6 Kupusovic Jovan 1707 ½ : ½ Sirar Milos 1703
3.4 5 Detelinara 5 – 1 8 Zmajevo
1 FM Mujagic Ramo 2165 1 : 0 Popovic Rajko 1954
2 Pavlovic Nenad 2253 ½ : ½ Popovic Petar J 1992
3 FM Radanovic Borislav 2301 1 : 0 Ramadanovic Petar 0
4 Rajic Dobrivoje 2086 1 : 0 Djukic Djuro 1906
5 Vuckov Branislav 1955 ½ : ½ Farkas Viktor 0
6 Gataric Mirjana 1741 + : – Samardzic Jovan 1778
3.5 6 Anpasan 2 – 4 7 Bačka Palanka
1 Milosavac Ljubomir 2092 0 : 1 FM Brajic Miloje 2221
2 Petrovic Vladan 2005 0 : 1 Ignjatovic Dragan 2091
3 FM Notaros Krasoje 2213 1 : 0 Tepic Boris 2129
4 Markov Ziva 2068 1 : 0 Dermisek Stipa 2056
5 Vujevic Tomislav 1976 0 : 1 Jovanovic Petar 2118
6 Petrovic Danijela 2000 0 : 1 Matovic Mihajlo Z 2289

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

Backa league ns 2017

Kolo 1 na 14.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 Borac Novi Sad 1½ – 4½ Srbobran 10
2 2 Mladost Bač Petrovac 4½ – 1½ Čenejac 1 9
3 3 Temerin 4 – 2 Zmajevo 8
4 4 Sutjeska B D Polje ½ – 5½ Bačka Palanka 7
5 5 Detelinara 2½ – 3½ Anpasan 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 4 – 2 Anpasan 6
2 7 Bačka Palanka 4½ – 1½ Detelinara 5
3 8 Zmajevo 2 – 4 Sutjeska B D Polje 4
4 9 Čenejac 1 2 – 4 Temerin 3
5 1 Borac Novi Sad ½ – 5½ Mladost Bač Petrovac 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Mladost Bač Petrovac Srbobran 10
2 3 Temerin 4½ – 1½ Borac Novi Sad 1
3 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Čenejac 1 9
4 5 Detelinara 5 – 1 Zmajevo 8
5 6 Anpasan 2 – 4 Bačka Palanka 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran Bačka Palanka 7
2 8 Zmajevo Anpasan 6
3 9 Čenejac 1 Detelinara 5
4 1 Borac Novi Sad Sutjeska B D Polje 4
5 2 Mladost Bač Petrovac Temerin 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Temerin Srbobran 10
2 4 Sutjeska B D Polje Mladost Bač Petrovac 2
3 5 Detelinara Borac Novi Sad 1
4 6 Anpasan Čenejac 1 9
5 7 Bačka Palanka Zmajevo 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran Zmajevo 8
2 9 Čenejac 1 Bačka Palanka 7
3 1 Borac Novi Sad Anpasan 6
4 2 Mladost Bač Petrovac Detelinara 5
5 3 Temerin Sutjeska B D Polje 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Sutjeska B D Polje Srbobran 10
2 5 Detelinara Temerin 3
3 6 Anpasan Mladost Bač Petrovac 2
4 7 Bačka Palanka Borac Novi Sad 1
5 8 Zmajevo Čenejac 1 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran Čenejac 1 9
2 1 Borac Novi Sad Zmajevo 8
3 2 Mladost Bač Petrovac Bačka Palanka 7
4 3 Temerin Anpasan 6
5 4 Sutjeska B D Polje Detelinara 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Detelinara Srbobran 10
2 6 Anpasan Sutjeska B D Polje 4
3 7 Bačka Palanka Temerin 3
4 8 Zmajevo Mladost Bač Petrovac 2
5 9 Čenejac 1 Borac Novi Sad 1