Bačka liga ns kolo 5 i kolo 4

 

Stanje posle svih 5 kola

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Bačka Palanka 5 4 1 0 13 22
2 Mladost Bač Petrovac 5 3 2 0 11 20
3 Srbobran 5 3 2 0 11 19
4 Temerin 5 3 0 2 9 16
5 Sutjeska B D Polje 5 2 2 1 8 15½
6 Detelinara 5 2 1 2 7 16
7 Anpasan 5 2 1 2 7 15½
8 Čenejac 1 5 0 3 2 3 12½
9 Borac Novi Sad 5 0 0 5 0
10 Zmajevo 5 0 0 5 0 6

Backa league ns 2017

stanje bez meča iz trećeg kola

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Bačka Palanka 5 4 1 0 13 22
2 Mladost Bač Petrovac 4 3 1 0 10 17
3 Srbobran 4 3 1 0 10 16
4 Temerin 5 3 0 2 9 16
5 Sutjeska B D Polje 5 2 2 1 8 15½
6 Detelinara 5 2 1 2 7 16
7 Anpasan 5 2 1 2 7 15½
8 Čenejac 1 5 0 3 2 3 12½
9 Borac Novi Sad 5 0 0 5 0
10 Zmajevo 5 0 0 5 0 6

Backa league ns 2017

Backa league ns 2017

Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
5.1 3 Temerin 1½ – 4½ 10 Srbobran
1 Kovacic Vlastimir 2133 1 : 0 Paroski Sinisa 2213
2 Vasiljev Radivoj 2059 0 : 1 Kovacevic Sinisa 2221
3 Markovic Radomir 2101 ½ : ½ Radic Zvonimir 2159
4 Petkovski Stanko 2039 0 : 1 Srdjanov Stevan 2113
5 Banjac Branimir 2074 0 : 1 Manojlovic Sava 2061
6 Pajcin Lav 1833 0 : 1 Cvetanovic Damjan 2080
5.2 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 2 Mladost Bač Petrovac
1 Knezevic Rodoljub 2077 ½ : ½ IM Pucovski Miroslav 2298
2 Navratil Tomislav 2069 ½ : ½ FM Kokeza Mirko 2154
3 Malovic Bozidar 2027 0 : 1 FM Jovic Stevan 2209
4 Feher Sinisa 2226 1 : 0 Cervenak Juraj 1870
5 Fejsa Gabor 2094 0 : 1 Marcok Pavel 1905
6 Kupusovic Jovan 1707 1 : 0 Majtan Miroslav 1585
5.3 5 Detelinara 4 – 2 1 Borac Novi Sad
1 FM Mujagic Ramo 2165 ½ : ½ Lukajic Bojan 2101
2 FM Jovanovic Milenko 2157 1 : 0 Drazic Miodrag 1987
3 FM Radanovic Borislav 2301 1 : 0 Kostadinovski Slobodan 1982
4 Rajic Dobrivoje 2086 ½ : ½ Jocic Marko 1808
5 Rakic Milenko 0 ½ : ½ Maravic Marko 1834
6 Gataric Mirjana 1741 ½ : ½ Zoric Luka 1426
5.4 6 Anpasan 3 – 3 9 Čenejac 1
1 Milosavac Ljubomir 2092 1 : 0 Deze Vladimir 2139
2 FM Notaros Krasoje 2213 0 : 1 Titov Ivan 2297
3 Markov Ziva 2068 0 : 1 Dronjic Sinisa 2178
4 Vujevic Tomislav 1976 1 : 0 Mutlak Zoran 1987
5 Vranes Davorin 1948 0 : 1 Tuturin Sergey 2232
6 Petrovic Danijela 2000 1 : 0 Sirar Mirko 0
5.5 7 Bačka Palanka 5F – 0F 8 Zmajevo
1 Ignjatovic Dragan 2091 + : –
2 FM Brajic Miloje 2221 + : –
3 Matovic Mihajlo Z 2289 + : –
4 Tepic Boris 2129 + : –
5 Lugonja Sinisa 2084 + : –
6 – : –
Kolo 1 na 14.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 Borac Novi Sad 1½ – 4½ Srbobran 10
2 2 Mladost Bač Petrovac 4½ – 1½ Čenejac 1 9
3 3 Temerin 4 – 2 Zmajevo 8
4 4 Sutjeska B D Polje ½ – 5½ Bačka Palanka 7
5 5 Detelinara 2½ – 3½ Anpasan 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 4 – 2 Anpasan 6
2 7 Bačka Palanka 4½ – 1½ Detelinara 5
3 8 Zmajevo 2 – 4 Sutjeska B D Polje 4
4 9 Čenejac 1 2 – 4 Temerin 3
5 1 Borac Novi Sad ½ – 5½ Mladost Bač Petrovac 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Mladost Bač Petrovac 3-3 Srbobran 10
2 3 Temerin 4½ – 1½ Borac Novi Sad 1
3 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Čenejac 1 9
4 5 Detelinara 5 – 1 Zmajevo 8
5 6 Anpasan 2 – 4 Bačka Palanka 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 3 – 3 Bačka Palanka 7
2 8 Zmajevo 1 – 5 Anpasan 6
3 9 Čenejac 1 3 – 3 Detelinara 5
4 1 Borac Novi Sad 1 – 5 Sutjeska B D Polje 4
5 2 Mladost Bač Petrovac 4 – 2 Temerin 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Temerin 1,5-4,5 Srbobran 10
2 4 Sutjeska B D Polje 3-3 Mladost Bač Petrovac 2
3 5 Detelinara 4-2 Borac Novi Sad 1
4 6 Anpasan 3-3 Čenejac 1 9
5 7 Bačka Palanka 5-0* Zmajevo 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran Zmajevo 8
2 9 Čenejac 1 Bačka Palanka 7
3 1 Borac Novi Sad Anpasan 6
4 2 Mladost Bač Petrovac Detelinara 5
5 3 Temerin Sutjeska B D Polje 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Sutjeska B D Polje Srbobran 10
2 5 Detelinara Temerin 3
3 6 Anpasan Mladost Bač Petrovac 2
4 7 Bačka Palanka Borac Novi Sad 1
5 8 Zmajevo Čenejac 1 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran Čenejac 1 9
2 1 Borac Novi Sad Zmajevo 8
3 2 Mladost Bač Petrovac Bačka Palanka 7
4 3 Temerin Anpasan 6
5 4 Sutjeska B D Polje Detelinara 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Detelinara Srbobran 10
2 6 Anpasan Sutjeska B D Polje 4
3 7 Bačka Palanka Temerin 3
4 8 Zmajevo Mladost Bač Petrovac 2
5 9 Čenejac 1 Borac Novi Sad 1

————————

Pozicija posle kola 4

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Bačka Palanka 4 3 1 0 10 17
2 Temerin 4 3 0 1 9 14½
3 Mladost Bač Petrovac 3 3 0 0 9 14
4 Sutjeska B D Polje 4 2 1 1 7 12½
5 Srbobran 3 2 1 0 7 11½
6 Anpasan 4 2 0 2 6 12½
7 Detelinara 4 1 1 2 4 12
8 Čenejac 1 4 0 2 2 2
9 Zmajevo 4 0 0 4 0 6
10 Borac Novi Sad 4 0 0 4 0

Backa league ns 2017

acka league ns 2017

Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
4.1 10 Srbobran 3 – 3 7 Bačka Palanka
1 Ilincic Aleksa 2169 0 : 1 FM Brajic Miloje 2221
2 Paroski Sinisa 2213 1 : 0 Lugonja Sinisa 2084
3 Kovacevic Sinisa 2221 ½ : ½ Tepic Boris 2129
4 Manojlovic Sava 2061 ½ : ½ Ignjatovic Dragan 2091
5 Srdjanov Stevan 2122 1 : 0 Dermisek Stipa 2056
6 Cvetanovic Damjan 2080 0 : 1 Matovic Mihajlo Z 2289
4.2 8 Zmajevo 1 – 5 6 Anpasan
1 Popovic Petar J 1992 0 : 1 Milosavac Ljubomir 2092
2 Popovic Rajko 1954 1 : 0 Vranes Davorin 1948
3 Cimesa Miodrag 1849 0 : 1 Milenkovic Zoran 2043
4 Kresoja Janko 2039 0 : 1 FM Avram Sretko 2074
5 Djukic Djuro 1906 0 : 1 Vujevic Tomislav 1976
6 Trivuncic Marina 0 0 : 1 Petrovic Danijela 2000
4.3 9 Čenejac 1 3 – 3 5 Detelinara
1 Deze Vladimir 2139 ½ : ½ FM Mujagic Ramo 2165
2 Titov Ivan 2297 0 : 1 FM Jovanovic Milenko 2157
3 Vucurovic Nebojsa 1959 0 : 1 Pavlovic Nenad 2253
4 Tuturin Sergey 2232 1 : 0 Vuckov Branislav 1955
5 Mutlak Zoran 1987 ½ : ½ Rajic Dobrivoje 2086
6 Sirar Milos 1703 + : –
4.4 1 Borac Novi Sad 1 – 5 4 Sutjeska B D Polje
1 Drazic Miodrag 1987 0 : 1 Feher Sinisa 2226
2 Kostadinovski Slobodan 1982 0 : 1 Knezevic Rodoljub 2077
3 Blanusa Ranko 1953 ½ : ½ Navratil Tomislav 2069
4 Jocic Marko 1808 0 : 1 Fejsa Gabor 2094
5 Vucenovic Slavko 2002 ½ : ½ Malovic Bozidar 2027
6 Zoric Luka 1426 – : + Kupusovic Jovan 1707
4.5 2 Mladost Bač Petrovac 4 – 2 3 Temerin
1 IM Pucovski Miroslav 2298 ½ : ½ Vasiljev Radivoj 2059
2 Cervenak Juraj 1870 1 : 0 Kovacic Vlastimir 2133
3 FM Jovic Stevan 2209 1 : 0 Petkovski Stanko 2039
4 FM Kokeza Mirko 2154 ½ : ½ Markovic Radomir 2101
5 Marcok Pavel 1905 1 : 0 Banjac Branimir 2074
6 Majtan Miroslav 1585 0 : 1 Pajcin Lav 1833
Kolo 1 na 14.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 Borac Novi Sad 1½ – 4½ Srbobran 10
2 2 Mladost Bač Petrovac 4½ – 1½ Čenejac 1 9
3 3 Temerin 4 – 2 Zmajevo 8
4 4 Sutjeska B D Polje ½ – 5½ Bačka Palanka 7
5 5 Detelinara 2½ – 3½ Anpasan 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 4 – 2 Anpasan 6
2 7 Bačka Palanka 4½ – 1½ Detelinara 5
3 8 Zmajevo 2 – 4 Sutjeska B D Polje 4
4 9 Čenejac 1 2 – 4 Temerin 3
5 1 Borac Novi Sad ½ – 5½ Mladost Bač Petrovac 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Mladost Bač Petrovac Srbobran 10
2 3 Temerin 4½ – 1½ Borac Novi Sad 1
3 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Čenejac 1 9
4 5 Detelinara 5 – 1 Zmajevo 8
5 6 Anpasan 2 – 4 Bačka Palanka 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 3 – 3 Bačka Palanka 7
2 8 Zmajevo 1 – 5 Anpasan 6
3 9 Čenejac 1 3 – 3 Detelinara 5
4 1 Borac Novi Sad 1 – 5 Sutjeska B D Polje 4
5 2 Mladost Bač Petrovac 4 – 2 Temerin 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Temerin Srbobran 10
2 4 Sutjeska B D Polje Mladost Bač Petrovac 2
3 5 Detelinara Borac Novi Sad 1
4 6 Anpasan Čenejac 1 9
5 7 Bačka Palanka Zmajevo 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran Zmajevo 8
2 9 Čenejac 1 Bačka Palanka 7
3 1 Borac Novi Sad Anpasan 6
4 2 Mladost Bač Petrovac Detelinara 5
5 3 Temerin Sutjeska B D Polje 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Sutjeska B D Polje Srbobran 10
2 5 Detelinara Temerin 3
3 6 Anpasan Mladost Bač Petrovac 2
4 7 Bačka Palanka Borac Novi Sad 1
5 8 Zmajevo Čenejac 1 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran Čenejac 1 9
2 1 Borac Novi Sad Zmajevo 8
3 2 Mladost Bač Petrovac Bačka Palanka 7
4 3 Temerin Anpasan 6
5 4 Sutjeska B D Polje Detelinara 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Detelinara Srbobran 10
2 6 Anpasan Sutjeska B D Polje 4
3 7 Bačka Palanka Temerin 3
4 8 Zmajevo Mladost Bač Petrovac 2
5 9 Čenejac 1 Borac Novi Sad 1