Bačka liga ns kolo 8

 

Backa liga Novi Sad 2017 Round 1-5

Tabela/pocetni plasman posle kola 8

SBr. Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 PM3 Poena Plasman
1 Borac Novi Sad * ½ 1 2 2 1 2 0 11½ 10
2 Mladost Bač Petrovac * 4 3 3 3 3 13 28½ 4
3 Temerin 2 * 2 3 4 4 10 23½ 7
4 Sutjeska B D Polje 5 3 * ½ 4 3 3 12 24½ 6
5 Detelinara 4 3 4 * 5 3 14 26½ 3
6 Anpasan 4 3 3 * 2 5 3 2 12 25½ 5
7 Bačka Palanka 5 4 * 5 3 19 33 1
8 Zmajevo 4 2 2 1 1 0 * 1 3 13½ 9
9 Čenejac 1 2 3 3 3 * 2 9 21½ 8
10 Srbobran 3 3 4 3 5 4 * 18 31 2

Backa liga Novi Sad 2017 Round 1-5

Pozicija posle kola 8

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena Rez. FSB
1 Bačka Palanka 8 6 1 1 19 33 0 727,50
2 Srbobran 8 5 3 0 18 31 0 671,00
3 Detelinara 8 4 2 2 14 26½ 0 556,50
4 Mladost Bač Petrovac 8 3 4 1 13 28½ 0 659,00
5 Anpasan 8 3 3 2 12 25½ 0 554,75
6 Sutjeska B D Polje 8 3 3 2 12 24½ 0 519,50
7 Temerin 8 3 1 4 10 23½ 0 486,00
8 Čenejac 1 8 2 3 3 9 21½ 0 544,00
9 Zmajevo 8 1 0 7 3 13½ 0 278,75
10 Borac Novi Sad 8 0 0 8 0 11½ 0 284,50

Backa liga Novi Sad 2017 Round 1-5

Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
8.1 10 Srbobran 4 – 2 9 Čenejac 1
1 Srdjanov Stevan 2126 0 : 1 Titov Ivan 2293
2 Manojlovic Sava 2044 ½ : ½ Tuturin Sergey 2218
3 Kovacevic Sinisa 2173 1 : 0 Mutlak Zoran 1960
4 Paroski Sinisa 2187 ½ : ½ Dronjic Sinisa 2185
5 Ilincic Aleksa 2189 1 : 0 Deze Vladimir 2115
6 Cvetanovic Damjan 2089 + : – Sirar Milos 1579
8.2 1 Borac Novi Sad 2 – 4 8 Zmajevo
1 Ubiparip Zivko 2123 1 : 0 Takac Ivan 1898
2 Drazic Miodrag 1927 0 : 1 Popovic Petar J 1987
3 Radin Dragomir 2000 1 : 0 Popovic Rajko 1973
4 Kostadinovski Slobodan 1970 0 : 1 Japundza Darko 1976
5 Maravic Marko 1837 0 : 1 Kresoja Janko 2017
6 Zoric Luka 1426 0 : 1 Samardzic Jovan 1754
8.3 2 Mladost Bač Petrovac 2½ – 3½ 7 Bačka Palanka
1 IM Pucovski Miroslav 2291 ½ : ½ Tepic Boris 2132
2 FM Kokeza Mirko 2165 ½ : ½ FM Brajic Miloje 2243
3 FM Jovic Stevan 2253 ½ : ½ IM Runic Zoran 2369
4 Cervenak Juraj 1893 0 : 1 Lugonja Sinisa 2077
5 Marcok Pavel 1948 1 : 0 Jovanovic Petar 2153
6 Majtan Miroslav 1579 0 : 1 Matovic Mihajlo Z 2252
8.4 3 Temerin 3 – 3 6 Anpasan
1 Kovacic Vlastimir 2138 ½ : ½ FM Avram Sretko 2117
2 Vasiljev Radivoj 2065 ½ : ½ Markov Ziva 2082
3 Markovic Radomir 2114 ½ : ½ Milosavac Ljubomir 2114
4 Todic Miroslav 1979 ½ : ½ Vujevic Tomislav 1989
5 Banjac Branimir 2065 + : –
6 – : + Petrovic Danijela 2000
8.5 4 Sutjeska B D Polje 2½ – 3½ 5 Detelinara
1 Kupusovic Jovan 1744 0 : 1 Pavlovic Nenad 2250
2 Navratil Tomislav 2091 0 : 1 FM Jovanovic Milenko 2187
3 Feher Sinisa 2218 + : –
4 Krunic Budimir 1984 0 : 1 FM Radanovic Borislav 2293
5 Knezevic Rodoljub 2070 ½ : ½ FM Mujagic Ramo 2168
6 Drincic Nemanja 0 + : –

Backa liga Novi Sad 2017 Round 1-5

Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
8.1 10 Srbobran 4 – 2 9 Čenejac 1
1 Srdjanov Stevan 2126 0 : 1 Titov Ivan 2293
2 Manojlovic Sava 2044 ½ : ½ Tuturin Sergey 2218
3 Kovacevic Sinisa 2173 1 : 0 Mutlak Zoran 1960
4 Paroski Sinisa 2187 ½ : ½ Dronjic Sinisa 2185
5 Ilincic Aleksa 2189 1 : 0 Deze Vladimir 2115
6 Cvetanovic Damjan 2089 + : – Sirar Milos 1579
8.2 1 Borac Novi Sad 8 Zmajevo
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
8.3 2 Mladost Bač Petrovac 2½ – 3½ 7 Bačka Palanka
1 IM Pucovski Miroslav 2291 ½ : ½ Tepic Boris 2132
2 FM Kokeza Mirko 2165 ½ : ½ FM Brajic Miloje 2243
3 FM Jovic Stevan 2253 ½ : ½ IM Runic Zoran 2369
4 Cervenak Juraj 1893 0 : 1 Lugonja Sinisa 2077
5 Marcok Pavel 1948 1 : 0 Jovanovic Petar 2153
6 Majtan Miroslav 1579 0 : 1 Matovic Mihajlo Z 2252
8.4 3 Temerin 3 – 3 6 Anpasan
1 Kovacic Vlastimir 2138 ½ : ½ FM Avram Sretko 2117
2 Vasiljev Radivoj 2065 ½ : ½ Markov Ziva 2082
3 Markovic Radomir 2114 ½ : ½ Milosavac Ljubomir 2114
4 Todic Miroslav 1979 ½ : ½ Vujevic Tomislav 1989
5 Banjac Branimir 2065 + : –
6 – : + Petrovic Danijela 2000
8.5 4 Sutjeska B D Polje 2½ – 3½ 5 Detelinara
1 Kupusovic Jovan 1744 0 : 1 Pavlovic Nenad 2250
2 Navratil Tomislav 2091 0 : 1 FM Jovanovic Milenko 2187
3 Feher Sinisa 2218 + : –
4 Krunic Budimir 1984 0 : 1 FM Radanovic Borislav 2293
5 Knezevic Rodoljub 2070 ½ : ½ FM Mujagic Ramo 2168
6 Drincic Nemanja 0 + : –
Kolo 1 na 14.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 Borac Novi Sad 1½ – 4½ Srbobran 10
2 2 Mladost Bač Petrovac 4½ – 1½ Čenejac 1 9
3 3 Temerin 4 – 2 Zmajevo 8
4 4 Sutjeska B D Polje ½ – 5½ Bačka Palanka 7
5 5 Detelinara 2½ – 3½ Anpasan 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 4 – 2 Anpasan 6
2 7 Bačka Palanka 4½ – 1½ Detelinara 5
3 8 Zmajevo 2 – 4 Sutjeska B D Polje 4
4 9 Čenejac 1 2 – 4 Temerin 3
5 1 Borac Novi Sad ½ – 5½ Mladost Bač Petrovac 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Mladost Bač Petrovac 3 – 3 Srbobran 10
2 3 Temerin 4½ – 1½ Borac Novi Sad 1
3 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Čenejac 1 9
4 5 Detelinara 5 – 1 Zmajevo 8
5 6 Anpasan 2 – 4 Bačka Palanka 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 3 – 3 Bačka Palanka 7
2 8 Zmajevo 1 – 5 Anpasan 6
3 9 Čenejac 1 3 – 3 Detelinara 5
4 1 Borac Novi Sad 1 – 5 Sutjeska B D Polje 4
5 2 Mladost Bač Petrovac 4 – 2 Temerin 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Temerin 1½ – 4½ Srbobran 10
2 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Mladost Bač Petrovac 2
3 5 Detelinara 4 – 2 Borac Novi Sad 1
4 6 Anpasan 3 – 3 Čenejac 1 9
5 7 Bačka Palanka 5 – 0 Zmajevo 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 5 – 1 Zmajevo 8
2 9 Čenejac 1 3½ – 2½ Bačka Palanka 7
3 1 Borac Novi Sad 2 – 4 Anpasan 6
4 2 Mladost Bač Petrovac 3 – 3 Detelinara 5
5 3 Temerin 2½ – 3½ Sutjeska B D Polje 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Srbobran 10
2 5 Detelinara 4 – 2 Temerin 3
3 6 Anpasan 3 – 3 Mladost Bač Petrovac 2
4 7 Bačka Palanka 5 – 1 Borac Novi Sad 1
5 8 Zmajevo 2½ – 3½ Čenejac 1 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 4-2 Čenejac 1 9
2 1 Borac Novi Sad 2-4 Zmajevo 8
3 2 Mladost Bač Petrovac 2,5-3,5 Bačka Palanka 7
4 3 Temerin 3-3 Anpasan 6
5 4 Sutjeska B D Polje 2½ – 3½ Detelinara 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Detelinara Srbobran 10
2 6 Anpasan Sutjeska B D Polje 4
3 7 Bačka Palanka Temerin 3
4 8 Zmajevo Mladost Bač Petrovac 2
5 9 Čenejac 1 Borac Novi Sad 1