Bačka liga NS kolo 9

 

 

Polet ulazi u drugu ligu grupa Vojvodina

Polet Rastina —  Bačka Palanka   15 10 2017

1 Šljukić Miodrag         Runić Zoran        0-1

2 Miranović Rajko       Lugonja Siniša    1-0

3 Jotić Vladimir            Tepić Boris          1-0

4 Ivančević Božidar      Brajić Miloje       0-1

5 Gutović Branislav      Jovanović Petar  1-0

6 Milivojević Milica      Matović Mihajlo 1-0

 

Konačni rezultat                                                 4-2   

 

ŠK“Bačka Palanka“ Bačka Palanka    protiv     ŠK“Polet“ Rastina                                    

                                               domaći                                                                                                                                                                  gosti        

Odigranog u  Bačkoj Palanci dana  08.10.2017.  godine

 

Kapiten domaće ekipe:

Prezime i ime BRAJIĆ MILOJE

Kapiten gostujuće ekipe:

Prezime i ime IVANČEVIĆ BOŽIDAR

tabla  Domaći: prezime i ime  i kategorija ili titula Ceo datum rođenja ID broj  Gosti: prezime i ime i kategorija ili titula Ceo datum rođenja ID broj Rezultat
1. RUNIĆ ZORAN                           IM 06.05. 1970 14401410 MIRANOVIĆ RAJKO           FM 27.11.

1960

901199 1:0
2. BRAJIĆ MILOJE                       FM 30.09.

1978.

922358 JOTIĆ VLADIMIR                FM 10.05.

1980.

924920 0:1
3. LUGONJA SINIŠA                        I 04.03.

1972.

918296 ŠLJUKIĆ MIODRAG           MK 30.03. 1971. 912212 0:1
4. TEPIĆ BORIS                             MK 21.12.

1959.

922668 IVANČEVIĆ BOŽIDAR       MK 07.04. 1960. 939692   1:0
5. JOVANOVIĆ PETAR                MK 26.06. 1971 924032 GUTOVIĆ BRANISLAV      MK 29.09. 1953. 928356 1:0
6. MATOVIĆ MIHAJLO               MK 11.10. 1999. 955078 MILIVOJEVIĆ MILICA 18.10. 1992. 913707 1/2:1/2
    Ukupan rezultat meča:                     31/2:21/2

Play off  prvo kolo  Bačka Palanka – Polet Rastina  3,5- 2,5

Revanš u Rastini u nedelju 15 10 2017 u 10 čas

Backa liga Novi Sad 2017 Round 1-5

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena Rez. FSB
1 Bačka Palanka 9 7 1 1 22 38 0 934,75
2 Srbobran 9 5 4 0 19 33½ 0 829,75
3 Mladost Bač Petrovac 9 4 4 1 16 34 0 814,00
4 Anpasan 9 4 3 2 15 30½ 0 747,50
5 Detelinara 9 4 3 2 15 29 0 706,25
6 Čenejac 1 9 3 3 3 12 26 0 662,50
7 Sutjeska B D Polje 9 3 3 3 12 25½ 0 609,25
8 Temerin 9 3 1 5 10 24½ 0 588,00
9 Zmajevo 9 1 0 8 3 14 0 327,00
10 Borac Novi Sad 9 0 0 9 0 13 0 353,50

Backa liga Novi Sad 2017 Round 1-5

Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
9.1 5 Detelinara 2½ – 2½ 10 Srbobran
1 FM Mujagic Ramo 2168 ½ : ½ Ilincic Aleksa 2189
2 Pavlovic Nenad 2250 ½ : ½ Kovacevic Sinisa 2173
3 FM Radanovic Borislav 2293 ½ : ½ Srdjanov Stevan 2126
4 FM Jovanovic Milenko 2187 ½ : ½ Cvetanovic Damjan 2089
5 Vuckov Branislav 1946 ½ : ½ Vranjkovic Ilija 0
6 – : –
9.2 6 Anpasan 5 – 1 4 Sutjeska B D Polje
1 Milosavac Ljubomir 2114 1 : 0 Krunic Budimir 1984
2 Milenkovic Zoran 2048 1 : 0 Knezevic Rodoljub 2070
3 FM Notaros Krasoje 2209 0 : 1 Navratil Tomislav 2091
4 Markov Ziva 2082 1 : 0 Malovic Bozidar 2006
5 FM Avram Sretko 2117 1 : 0 Feher Sinisa 2218
6 Petrovic Danijela 2000 1 : 0 Kupusovic Jovan 1744
9.3 7 Bačka Palanka 5 – 1 3 Temerin
1 IM Runic Zoran 2369 1 : 0 Vasiljev Radivoj 2065
2 FM Brajic Miloje 2243 1 : 0 Novakovic Predrag 2058
3 Jovanovic Petar 2153 0 : 1 Petkovski Stanko 2014
4 Tepic Boris 2132 1 : 0 Banjac Branimir 2065
5 Lugonja Sinisa 2077 1 : 0 Todic Miroslav 1979
6 Matovic Mihajlo Z 2252 1 : 0 Pajcin Lav 1850
9.4 8 Zmajevo ½ – 5½ 2 Mladost Bač Petrovac
1 Popovic Petar J 1987 0 : 1 IM Pucovski Miroslav 2291
2 Popovic Rajko 1973 ½ : ½ Marcok Pavel 1948
3 Takac Ivan 1898 0 : 1 FM Jovic Stevan 2253
4 Ramadanovic Petar 1912 0 : 1 Cervenak Juraj 1893
5 Japundza Darko 1976 – : + FM Kokeza Mirko 2165
6 Samardzic Jovan 1754 – : + Majtan Miroslav 1579
9.5 9 Čenejac 1 4½ – 1½ 1 Borac Novi Sad
1 Vucurovic Nebojsa 1956 0 : 1 Drazic Miodrag 1927
2 Titov Ivan 2293 1 : 0 Blanusa Ranko 1935
3 Tuturin Sergey 2218 1 : 0 Kostadinovski Slobodan 1970
4 Deze Vladimir 2115 ½ : ½ Vucenovic Slavko 1993
5 Veric Ognjen 1765 1 : 0 Maravic Marko 1837
6 Sirar Mirko 1205 + : – Zoric Luka 1426

Backa liga Novi Sad 2017 Round 1-5

Kolo 1 na 14.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 Borac Novi Sad 1½ – 4½ Srbobran 10
2 2 Mladost Bač Petrovac 4½ – 1½ Čenejac 1 9
3 3 Temerin 4 – 2 Zmajevo 8
4 4 Sutjeska B D Polje ½ – 5½ Bačka Palanka 7
5 5 Detelinara 2½ – 3½ Anpasan 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 4 – 2 Anpasan 6
2 7 Bačka Palanka 4½ – 1½ Detelinara 5
3 8 Zmajevo 2 – 4 Sutjeska B D Polje 4
4 9 Čenejac 1 2 – 4 Temerin 3
5 1 Borac Novi Sad ½ – 5½ Mladost Bač Petrovac 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Mladost Bač Petrovac 3 – 3 Srbobran 10
2 3 Temerin 4½ – 1½ Borac Novi Sad 1
3 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Čenejac 1 9
4 5 Detelinara 5 – 1 Zmajevo 8
5 6 Anpasan 2 – 4 Bačka Palanka 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 3 – 3 Bačka Palanka 7
2 8 Zmajevo 1 – 5 Anpasan 6
3 9 Čenejac 1 3 – 3 Detelinara 5
4 1 Borac Novi Sad 1 – 5 Sutjeska B D Polje 4
5 2 Mladost Bač Petrovac 4 – 2 Temerin 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Temerin 1½ – 4½ Srbobran 10
2 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Mladost Bač Petrovac 2
3 5 Detelinara 4 – 2 Borac Novi Sad 1
4 6 Anpasan 3 – 3 Čenejac 1 9
5 7 Bačka Palanka 5 – 0 Zmajevo 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 5 – 1 Zmajevo 8
2 9 Čenejac 1 3½ – 2½ Bačka Palanka 7
3 1 Borac Novi Sad 2 – 4 Anpasan 6
4 2 Mladost Bač Petrovac 3 – 3 Detelinara 5
5 3 Temerin 2½ – 3½ Sutjeska B D Polje 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Sutjeska B D Polje 3 – 3 Srbobran 10
2 5 Detelinara 4 – 2 Temerin 3
3 6 Anpasan 3 – 3 Mladost Bač Petrovac 2
4 7 Bačka Palanka 5 – 1 Borac Novi Sad 1
5 8 Zmajevo 2½ – 3½ Čenejac 1 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Srbobran 4 – 2 Čenejac 1 9
2 1 Borac Novi Sad 2 – 4 Zmajevo 8
3 2 Mladost Bač Petrovac 2½ – 3½ Bačka Palanka 7
4 3 Temerin 3 – 3 Anpasan 6
5 4 Sutjeska B D Polje 2½ – 3½ Detelinara 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Detelinara 2½ – 2½ Srbobran 10
2 6 Anpasan 5 – 1 Sutjeska B D Polje 4
3 7 Bačka Palanka 5 – 1 Temerin 3
4 8 Zmajevo ½ – 5½ Mladost Bač Petrovac 2
5 9 Čenejac 1 4½ – 1½ Borac Novi Sad 1