Bačka liga su kolo 3 i kolo 2

 

Backa liga Subotica 2017

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 VRBAS Vrbas 3 3 0 0 9 12½
2 POLET Rastina 3 2 1 0 7 10½
OMLADINAC Kucura 3 2 1 0 7 10½
4 VULKAN PROTEKTOR Apatin 3 1 1 1 4
5 BEZDAN Bezdan 3 1 0 2 3
HAJDUK Kula 2 1 0 1 3
7 PENZIONER Subotica 2 1 0 1 3 7
CRVENKA Crvenka 3 1 0 2 3 7
9 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 3 0 1 2 1 8
10 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 3 0 0 3 0 6

Backa liga Subotica 2017

Kolo 1 na 14.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 POLET Rastina 3½ – 2½ HAJDUK Kula 10
2 2 PENZIONER Subotica 5 – 1 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
3 3 OMLADINAC Kucura 4 – 2 BEZDAN Bezdan 8
4 4 VRBAS Vrbas 5 – 1 CRVENKA Crvenka 7
5 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 3 – 3 VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula 5 – 1 VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
2 7 CRVENKA Crvenka 3½ – 2½ ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
3 8 BEZDAN Bezdan 2 – 4 VRBAS Vrbas 4
4 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 2½ – 3½ OMLADINAC Kucura 3
5 1 POLET Rastina 4 – 2 PENZIONER Subotica 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 PENZIONER Subotica HAJDUK Kula 10
2 3 OMLADINAC Kucura 3 – 3 POLET Rastina 1
3 4 VRBAS Vrbas 3½ – 2½ RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
4 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 2½ – 3½ BEZDAN Bezdan 8
5 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin 3½ – 2½ CRVENKA Crvenka 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula CRVENKA Crvenka 7
2 8 BEZDAN Bezdan VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
3 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
4 1 POLET Rastina VRBAS Vrbas 4
5 2 PENZIONER Subotica OMLADINAC Kucura 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 OMLADINAC Kucura HAJDUK Kula 10
2 4 VRBAS Vrbas PENZIONER Subotica 2
3 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica POLET Rastina 1
4 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
5 7 CRVENKA Crvenka BEZDAN Bezdan 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula BEZDAN Bezdan 8
2 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor CRVENKA Crvenka 7
3 1 POLET Rastina VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
4 2 PENZIONER Subotica ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
5 3 OMLADINAC Kucura VRBAS Vrbas 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 VRBAS Vrbas HAJDUK Kula 10
2 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica OMLADINAC Kucura 3
3 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin PENZIONER Subotica 2
4 7 CRVENKA Crvenka POLET Rastina 1
5 8 BEZDAN Bezdan RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
2 1 POLET Rastina BEZDAN Bezdan 8
3 2 PENZIONER Subotica CRVENKA Crvenka 7
4 3 OMLADINAC Kucura VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
5 4 VRBAS Vrbas ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica HAJDUK Kula 10
2 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin VRBAS Vrbas 4
3 7 CRVENKA Crvenka OMLADINAC Kucura 3
4 8 BEZDAN Bezdan PENZIONER Subotica 2
5 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor POLET Rastina 1

——————————–

Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
2.1 10 HAJDUK Kula 5 – 1 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin
1 Ostojic Milos 2110 1 : 0 Deze Tibor 1972
2 FM Babic Momcilo 2314 ½:½ Vladisavljevic Nenad 2117
3 Ledjenac Milorad 2093 1 : 0 Ozegovic Ilija 1916
4 Prekajac Tihomir 1903 ½:½ Kuridza Trivo 0
5 Vujovic Branislav 2134 1 : 0 Banjac Jovan 2141
6 Pavkov Nebojsa 2230 1 : 0 Horvat Alen 0
2.2 7 CRVENKA Crvenka 3½ – 2½ 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica
1 Kler Borko 2181 1 : 0 Pasztor Sandor S 1740
2 Kozomora Dragan 2081 0 : 1 Halasi Jozsef 2032
3 Andjelkovic Dragan 2086 ½:½ Szabados Karoly 2077
4 Grubor Dragi 2111 ½:½ Varjas Sandor 2030
5 Filipovic Dragoslav 2034 ½:½ Kosa Jeno 2090
6 Miljus Srdjan 1461 1 : 0 Juhasz Eva Lucija 1302
2.3 8 BEZDAN Bezdan 2 – 4 4 VRBAS Vrbas
1 Terzin Igor 2131 0 : 1 Zlatic Milan 2143
2 Grba Ilija 1795 0 : 1 Petrovic Bojan 2071
3 Rutesic Vuk 1969 1 : 0 Masal Mladen 2015
4 Beslin Igor 2081 0 : 1 Tunguz Dragan 1954
5 Pavic Jozo 1862 0 : 1 Babic Aleksandar B 1868
6 Mojzes Aleksandar 1832 1 : 0 Kupusovic Marko 1698
2.4 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 2½ – 3½ 3 OMLADINAC Kucura
1 Babic Damir M 2166 ½:½ Bala Karlo 2271
2 Glamuzina Jurica 1954 0 : 1 Peric Stevan 2094
3 Kolompar Ivan 2105 1 : 0 Lazor Vladimir 2202
4 Milojicic Zoran 2158 0 : 1 Tadic Nikola 2035
5 Kunstek Dario 0 1 : 0 Popovic Goran 2172
6 Vidakovic Vladimir 1691 0 : 1 Joka Stevan 1726
2.5 1 POLET Rastina 4 – 2 2 PENZIONER Subotica
1 FM Jotic Vladimir 2365 1 : 0 FM Sirotanovic Obrad 2215
2 FM Miranovic Rajko 2374 1 : 0 FM Scepanovic Labud 2161
3 Sljukic Miodrag 2184 0 : 1 Galic Vukasin 2178
4 Ivancevic Bozidar 2111 0 : 1 Maravic Milorad 2180
5 Gutovic Branislav 2090 1 : 0 Sedlak Ivan 2099
6 Milivojevic Milica 1821 1 : 0 Milosevic Milica M 1549

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 VRBAS Vrbas 2 2 0 0 6 9
2 POLET Rastina 2 2 0 0 6
OMLADINAC Kucura 2 2 0 0 6
4 HAJDUK Kula 2 1 0 1 3
5 PENZIONER Subotica 2 1 0 1 3 7
6 CRVENKA Crvenka 2 1 0 1 3
7 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 2 0 1 1 1
8 VULKAN PROTEKTOR Apatin 2 0 1 1 1 4
9 BEZDAN Bezdan 2 0 0 2 0 4
10 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 2 0 0 2 0
Kolo 1 na 14.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 POLET Rastina 3½ – 2½ HAJDUK Kula 10
2 2 PENZIONER Subotica 5 – 1 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
3 3 OMLADINAC Kucura 4 – 2 BEZDAN Bezdan 8
4 4 VRBAS Vrbas 5 – 1 CRVENKA Crvenka 7
5 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 3 – 3 VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula 5 – 1 VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
2 7 CRVENKA Crvenka 3½ – 2½ ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
3 8 BEZDAN Bezdan 2 – 4 VRBAS Vrbas 4
4 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 2½ – 3½ OMLADINAC Kucura 3
5 1 POLET Rastina 4 – 2 PENZIONER Subotica 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 PENZIONER Subotica HAJDUK Kula 10
2 3 OMLADINAC Kucura POLET Rastina 1
3 4 VRBAS Vrbas RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
4 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica BEZDAN Bezdan 8
5 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin CRVENKA Crvenka 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula CRVENKA Crvenka 7
2 8 BEZDAN Bezdan VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
3 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
4 1 POLET Rastina VRBAS Vrbas 4
5 2 PENZIONER Subotica OMLADINAC Kucura 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 OMLADINAC Kucura HAJDUK Kula 10
2 4 VRBAS Vrbas PENZIONER Subotica 2
3 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica POLET Rastina 1
4 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
5 7 CRVENKA Crvenka BEZDAN Bezdan 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula BEZDAN Bezdan 8
2 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor CRVENKA Crvenka 7
3 1 POLET Rastina VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
4 2 PENZIONER Subotica ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
5 3 OMLADINAC Kucura VRBAS Vrbas 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 VRBAS Vrbas HAJDUK Kula 10
2 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica OMLADINAC Kucura 3
3 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin PENZIONER Subotica 2
4 7 CRVENKA Crvenka POLET Rastina 1
5 8 BEZDAN Bezdan RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
2 1 POLET Rastina BEZDAN Bezdan 8
3 2 PENZIONER Subotica CRVENKA Crvenka 7
4 3 OMLADINAC Kucura VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
5 4 VRBAS Vrbas ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica HAJDUK Kula 10
2 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin VRBAS Vrbas 4
3 7 CRVENKA Crvenka OMLADINAC Kucura 3
4 8 BEZDAN Bezdan PENZIONER Subotica 2
5 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor POLET Rastina 1