Bačka liga su kolo 5

 

Backa liga Subotica 2017

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 POLET Rastina 5 4 1 0 13 20
2 OMLADINAC Kucura 5 3 1 1 10 16
VRBAS Vrbas 5 3 1 1 10 16
4 VULKAN PROTEKTOR Apatin 5 3 1 1 10 15
5 HAJDUK Kula 5 3 0 2 9 17½
6 PENZIONER Subotica 5 2 1 2 7 16
7 BEZDAN Bezdan 5 2 0 3 6 14
8 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 5 1 0 4 3 12
9 CRVENKA Crvenka 5 1 0 4 3 11
10 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5 0 1 4 1 12½

Backa liga Subotica 2017

Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
5.1 3 OMLADINAC Kucura 2 – 4 10 HAJDUK Kula
1 Bala Karlo 2271 0 : 1 FM Babic Momcilo 2314
2 Lazor Vladimir 2202 ½ : ½ Vujovic Branislav 2134
3 Peric Stevan 2094 0 : 1 Ostojic Milos 2110
4 Popovic Goran 2172 1 : 0 Major Jozef 2119
5 Tadic Nikola 2035 ½ : ½ Prekajac Tihomir 1903
6 Solaja Mirjana 1694 0 : 1 Pavkov Nebojsa 2230
5.2 4 VRBAS Vrbas 3 – 3 2 PENZIONER Subotica
1 Zlatic Milan 2143 ½ : ½ FM Sirotanovic Obrad 2215
2 Petrovic Bojan 2071 ½ : ½ FM Scepanovic Labud 2161
3 Tepavcevic Igor 2087 0 : 1 Galic Vukasin 2178
4 Masal Mladen 2015 1 : 0 Maravic Milorad 2180
5 Naumov Marinko 1855 0 : 1 Puhalo Zdravko 2052
6 Navratil Matilda 1587 + : –
5.3 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 2 – 4 1 POLET Rastina
1 Kovacs Sztriko Zoltan 2063 ½ : ½ FM Miranovic Rajko 2374
2 Toth Matyas 2052 ½ : ½ Sljukic Miodrag 2184
3 Kosa Jeno 2090 0 : 1 FM Jotic Vladimir 2365
4 Szabados Karoly 2077 0 : 1 Gutovic Branislav 2090
5 Varjas Sandor 2030 ½ : ½ Ivancevic Bozidar 2111
6 Knezevic Bojan V 1533 ½ : ½ Milivojevic Milica 1821
5.4 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin 3½ – 2½ 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor
1 Andabaka Zeljko 2161 1 : 0 Knezevic Janko 1828
2 Obradovic Milan 2220 0 : 1 Babic Damir M 2166
3 Vladisavljevic Nenad 2117 ½ : ½ Milojicic Zoran 2158
4 Banjac Jovan 2141 0 : 1 Glamuzina Jurica 1954
5 Kuridza Trivo 0 1 : 0 Kolompar Ivan 2105
6 Stankovic Zvezdana 1723 1 : 0 Vidakovic Vladimir 1691
5.5 7 CRVENKA Crvenka 1½ – 4½ 8 BEZDAN Bezdan
1 Kler Borko 2181 1 : 0 Grba Ilija 1795
2 Kozomora Dragan 2081 0 : 1 Rutesic Vuk 1969
3 Grubor Dragi 2111 0 : 1 Vlaisavljevic Ilija 1926
4 Andjelkovic Dragan 2086 ½ : ½ Terzin Igor 2131
5 Filipovic Dragoslav 2034 0 : 1 Pavic Jozo 1862
6 Stankovic Ivana 0 – : + Mojzes Aleksandar 1832

Backa liga Subotica 2017

Kolo 1 na 14.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 POLET Rastina 3½ – 2½ HAJDUK Kula 10
2 2 PENZIONER Subotica 5 – 1 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
3 3 OMLADINAC Kucura 4 – 2 BEZDAN Bezdan 8
4 4 VRBAS Vrbas 5 – 1 CRVENKA Crvenka 7
5 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 3 – 3 VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula 5 – 1 VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
2 7 CRVENKA Crvenka 3½ – 2½ ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
3 8 BEZDAN Bezdan 2 – 4 VRBAS Vrbas 4
4 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 2½ – 3½ OMLADINAC Kucura 3
5 1 POLET Rastina 4 – 2 PENZIONER Subotica 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 PENZIONER Subotica 3½ – 2½ HAJDUK Kula 10
2 3 OMLADINAC Kucura 3 – 3 POLET Rastina 1
3 4 VRBAS Vrbas 3½ – 2½ RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
4 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 2½ – 3½ BEZDAN Bezdan 8
5 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin 3½ – 2½ CRVENKA Crvenka 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula 3½ – 2½ CRVENKA Crvenka 7
2 8 BEZDAN Bezdan 2 – 4 VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
3 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 3½ – 2½ ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
4 1 POLET Rastina 5½ – ½ VRBAS Vrbas 4
5 2 PENZIONER Subotica 2½ – 3½ OMLADINAC Kucura 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 OMLADINAC Kucura 2 – 4 HAJDUK Kula 10
2 4 VRBAS Vrbas 3 – 3 PENZIONER Subotica 2
3 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 2 – 4 POLET Rastina 1
4 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin 3½ – 2½ RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
5 7 CRVENKA Crvenka 1½ – 4½ BEZDAN Bezdan 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula BEZDAN Bezdan 8
2 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor CRVENKA Crvenka 7
3 1 POLET Rastina VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
4 2 PENZIONER Subotica ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
5 3 OMLADINAC Kucura VRBAS Vrbas 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 VRBAS Vrbas HAJDUK Kula 10
2 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica OMLADINAC Kucura 3
3 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin PENZIONER Subotica 2
4 7 CRVENKA Crvenka POLET Rastina 1
5 8 BEZDAN Bezdan RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 HAJDUK Kula RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9
2 1 POLET Rastina BEZDAN Bezdan 8
3 2 PENZIONER Subotica CRVENKA Crvenka 7
4 3 OMLADINAC Kucura VULKAN PROTEKTOR Apatin 6
5 4 VRBAS Vrbas ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica HAJDUK Kula 10
2 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin VRBAS Vrbas 4
3 7 CRVENKA Crvenka OMLADINAC Kucura 3
4 8 BEZDAN Bezdan PENZIONER Subotica 2
5 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor POLET Rastina 1

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com