Bačka liga su kolo 9

meč odigran 10 12 2017    U Bačku ligu SU kvalifikovala se ekipa ŠK Lajoš Segi

a ŠK Crvenka će igrati u 2018 god u Severnobačkoj ligi

ŠK Lajoš Segi  Bajša                          ŠK Crvenka

Pardić Oliver                           FM   Kler Borko                        MK 0,5 – 0,5
Mesaroš Bela                           FM Laketa Vladimir               MK  1 – 0
Solymosi Andras                     MK Kozomora Dragan           MK 1 – 0
Brindza Deže                               I       Grubor Dragi                   MK 0 – 1
Bača Zoltan                               III Anđelković Dragan          MK 0 – 1
Nađ Aleks  (dvojna)                MK Miljuš Srđan                       –                 1 – 0
3,5 -2,5

 

Ekipa Polet i Rastine ulazi u drugu ligu grupa Vovodina

Polet Rastina —  Bačka Palanka   15 10 2017

1 Šljukić Miodrag         Runić Zoran        0-1

2 Miranović Rajko       Lugonja Siniša    1-0

3 Jotić Vladimir            Tepić Boris          1-0

4 Ivančević Božidar      Brajić Miloje       0-1

5 Gutović Branislav      Jovanović Petar  1-0

6 Milivojević Milica      Matović Mihajlo 1-0

 

Konačni rezultat                                                 4-2   

 

ŠK“Bačka Palanka“ Bačka Palanka    protiv     ŠK“Polet“ Rastina                                    

                                               domaći                                                                                                                                                                  gosti        

Odigranog u  Bačkoj Palanci dana  08.10.2017.  godine

 

Kapiten domaće ekipe:

Prezime i ime BRAJIĆ MILOJE

Kapiten gostujuće ekipe:

Prezime i ime IVANČEVIĆ BOŽIDAR

tabla  Domaći: prezime i ime  i kategorija ili titula Ceo datum rođenja ID broj  Gosti: prezime i ime i kategorija ili titula Ceo datum rođenja ID broj Rezultat
1. RUNIĆ ZORAN                           IM 06.05. 1970 14401410 MIRANOVIĆ RAJKO           FM 27.11.

1960

901199 1:0
2. BRAJIĆ MILOJE                       FM 30.09.

1978.

922358 JOTIĆ VLADIMIR                FM 10.05.

1980.

924920 0:1
3. LUGONJA SINIŠA                        I 04.03.

1972.

918296 ŠLJUKIĆ MIODRAG           MK 30.03. 1971. 912212 0:1
4. TEPIĆ BORIS                             MK 21.12.

1959.

922668 IVANČEVIĆ BOŽIDAR       MK 07.04. 1960. 939692   1:0
5. JOVANOVIĆ PETAR                MK 26.06. 1971 924032 GUTOVIĆ BRANISLAV      MK 29.09. 1953. 928356 1:0
6. MATOVIĆ MIHAJLO               MK 11.10. 1999. 955078 MILIVOJEVIĆ MILICA 18.10. 1992. 913707 1/2:1/2
    Ukupan rezultat meča:                     31/2:21/2

Play off  prvo kolo  Bačka Palanka – Polet Rastina  3,5- 2,5

Revanš u Rastini u nedelju 15 10 2017 u 10 čas

 

Backa liga Subotica 2017

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 POLET Rastina 9 7 2 0 23 36
2 OMLADINAC Kucura 9 7 1 1 22 33
3 VRBAS Vrbas 9 4 3 2 15 29
4 PENZIONER Subotica 9 4 2 3 14 30
5 HAJDUK Kula 9 4 1 4 13 27½
6 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 9 3 2 4 11 26
7 VULKAN PROTEKTOR Apatin 9 3 2 4 11 21½
8 BEZDAN Bezdan 9 2 2 5 8 24½
9 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 9 1 3 5 6 24
10 CRVENKA Crvenka 9 1 0 8 3 18½

Backa liga Subotica 2017

Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00
9.1 5 ZSAKI JOZSEF Stara Moravica 3 – 3 10 HAJDUK Kula
1 Pasztor Sandor S 1714 0 : 1 FM Babic Momcilo 2313
2 Sente Damir 2078 ½ : ½ Major Jozef 2111
3 Kosa Jeno 2048 ½ : ½ Cakovic Obrad 0
4 Benarik Bela 1976 ½ : ½ Prekajac Tihomir 1925
5 Varjas Sandor 2032 ½ : ½ Svitlica Djordje 2033
6 Knezevic Bojan V 1541 1 : 0 Sijacki Aleksandar 0
9.2 6 VULKAN PROTEKTOR Apatin 3 – 3 4 VRBAS Vrbas
1 Vladisavljevic Nenad 2129 ½ : ½ Petrovic Bojan 2081
2 Kuridza Trivo 2050 ½ : ½ Tepavcevic Igor 2072
3 Djanic Ivan 0 0 : 1 Tunguz Dragan 1938
4 Ozegovic Ilija 1905 ½ : ½ Naumov Marinko 1850
5 Deze Tibor 1931 1 : 0 Babic Aleksandar B 1826
6 Cevizovic Milos 1611 ½ : ½ Kupusovic Marko 1685
9.3 7 CRVENKA Crvenka 2½ – 3½ 3 OMLADINAC Kucura
1 Kler Borko 2184 ½ : ½ Peric Stevan 2076
2 Andjelkovic Dragan 2086 ½ : ½ Beserminji Janko 0
3 Grubor Dragi 2084 ½ : ½ Pavicevic Spomenko 1987
4 Karalic Radovan 1756 – : + Joka Stevan 1755
5 Filipovic Dragoslav 2026 ½ : ½ Popovic Goran 2171
6 Miljus Srdjan 1469 ½ : ½ Solaja Mirjana 1692
9.4 8 BEZDAN Bezdan 3 – 3 2 PENZIONER Subotica
1 Rutesic Vuk 2139 ½ : ½ Galic Vukasin 2155
2 Mazak Istvan 0 ½ : ½ Maravic Milorad 2162
3 Terzin Igor 2093 ½ : ½ Puhalo Zdravko 2073
4 Beslin Igor 2010 ½ : ½ Avram Veso 2010
5 Vlaisavljevic Ilija 1914 ½ : ½ Crnkovic Pavle 0
6 Mojzes Aleksandar 1865 ½ : ½ Skenderovic Nikola 1878
9.5 9 RAVANGRADSKE AJKULE Sombor 3 – 3 1 POLET Rastina
1 Kolompar Ivan 2095 ½ : ½ Ivancevic Bozidar 2084
2 Lazic Dragomir 0 ½ : ½ FM Jotic Vladimir 2376
3 Milojicic Zoran 2153 ½ : ½ Elez Vukasin 0
4 Zdjelar Djuro 2102 ½ : ½ Gutovic Branislav 2106
5 Babic Damir M 2168 ½ : ½ Vukobratovic Dusan 2017
6 Vidakovic Vladimir 1655 ½ : ½ Markovic Marko Z 0