Banatska liga jug kolo3 i kolo 2

 

Banat liga jug 2017

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Kovacica” Kovacica 3 3 0 0 9 12½
2 SK “Radnicki” Kovin 3 3 0 0 9 11
3 SK “Bata Cosic” Opovo 3 2 1 0 7 12
4 SK “Bora Kostic” Vrsac 3 2 0 1 6 10
5 SK “Unirea” Ritisevo 3 1 1 1 4 9
6 SK “Bora Ivkov” B.N.Selo 3 1 0 2 3 7
7 SK “Vulturul” Grebenac 3 0 1 2 1 8
8 SK “B.Karlovac” B.Karlovac 3 0 1 2 1
9 SK “Sloga” Plandiste 3 0 1 2 1 7
10 SK “Alibunar” Alibunar 3 0 1 2 1 6

Banat liga jug 2017

Kolo 3 na 28.05.2017 u 10.00h
3.1 2 SK “Bora Kostic” Vrsac 2 – 4 10 SK “Bata Cosic” Opovo
1 FM Djonin Bosko 2294 0 : 1 Milojevic Dusan 2256
2 Bucan Vladimir 2122 0 : 1 FM Jovanovski Slobodan 2312
3 Djordjev Bojan 2111 0 : 1 Mitrovic Zivadin 2174
4 Petrovic Lazar 2124 1 : 0 Milic Bozidar 2081
5 Stajic Petar 2214 0 : 1 Vlajkovic Goran 2125
6 Milic Ilija 1773 1 : 0 Milic Lazar 1770
3.2 3 SK “B.Karlovac” B.Karlovac 3 – 3 1 SK “Alibunar” Alibunar
1 Povic Milan 0 ½ : ½ Romanovic Trajan 2103
2 Tica Rade 0 ½ : ½ Anovic Lazar 2038
3 Nesic Vukadin 0 ½ : ½ Ardeljan Jon 2136
4 Cicovic Mileta 2035 ½ : ½ Lalic Ivan-Vanja 0
5 Nesic Vladimir Z 2111 ½ : ½ Cirjanic Djordje 0
6 Nesic Nemanja 0 ½ : ½ Cirjanic Jelena 0
3.3 4 SK “Sloga” Plandiste 3 – 3 9 SK “Unirea” Ritisevo
1 Petrovic Dusan K 2208 ½ : ½ FM Kapelan Milorad 2220
2 Janicijevski Radovan 2104 ½ : ½ Rankov Petar 2112
3 Kerti Karci 2050 ½ : ½ Zurka Petru 2065
4 Velickovski Radovan 0 0 : 1 Voina Pau 2050
5 Milunic Radivoj 1736 ½ : ½ Radulov Nevena 1715
6 Pasula Emanuel 1952 + : –
3.4 5 SK “Bora Ivkov” B.N.Selo 2½ – 3½ 8 SK “Radnicki” Kovin
1 Vasic Lazar 2101 0 : 1 Andrejevic Milorad 2241
2 Zivku Djordje 2021 0 : 1 Ratkovic Miodrag 0
3 Milanovic Stanko 2115 ½ : ½ Vasilic Nenad 2036
4 Rajin Milan 1921 1 : 0 Saponja Vladimir 0
5 Biberja Kristijan 2015 1 : 0 Vojinovic Sasa 2039
6 Milanovic Marko 1573 0 : 1 Ratkovic Petar 1871
3.5 6 SK “Vulturul” Grebenac 2½ – 3½ 7 SK “Kovacica” Kovacica
1 Nikolin Zlatko 2147 1 : 0 Erski Dragan 2167
2 Katic Bozidar 0 ½ : ½ Farkas Miso 2076
3 Grujic Slavoljub 0 1 : 0 Krizov Pavel 0
4 Duluz Tiberie 0 0 : 1 Kracunov Bozidar 1999
5 Filep Sandor 0 0 : 1 Bartos Jano 1868
6 Mijuskovic Mateja 1238 0 : 1 FM Zegarac Vuk 2304

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

———————

Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00
2.1 8 Vrbas 2 2½ – 3½ 5 Gimnazijalac B Palanka
1 Roganovic Mateja 0 0 : 1 Milesevic Darko 1801
2 Pejovic Velizar 0 0 : 1 Ristic Stefan 0
3 Namacinski Vladimir 0 1 : 0 Dujovic Miljan 0
4 Vucenov Sergej 0 0 : 1 Tot Aleksandar 0
5 Navratil Matilda 1587 ½:½ Marjanov Milan 0
6 Knafelj Stefan 0 1 : 0 Todorov Lana 0
2.2 6 Selenča 4 – 2 4 Sutjeska 2 BD Polje
1 Pecnik Pavel 1982 ½:½ Cicmil Vukasin 0
2 Pecnik Pavel Jr 2098 1 : 0 Tufegdzic Milan 0
3 Mandac Jan 1920 ½:½ Radovic Miroljub 0
4 Sljuka Jan 1614 1 : 0 Zarubica Vukasin 0
5 Krizov Jan 0 ½:½ Knezevic Vojislav 0
6 Trusina Jan 0 ½:½ Bajagic Miljan 0
2.3 7 Mladost 2 B Petrovac 2½ – 3½ 3 Borac Obrovac
1 Castven Samuel 1831 ½:½ Radivojkov Budimr 0
2 Spevak Rastislav 0 ½:½ Matkovic Nikica 2068
3 Ivanic Nikola 0 ½:½ Zeljkovic Svetozar 0
4 Grnja Mihal 0 0 : 1 Polic Zdravko 0
5 Stracinski Ondrej 0 1 : 0 Martic Srdjan 0
6 Franka Jan Jakob 0 0 : 1 Zujko Rade 0
2.4 1 Zmajevo 2 1½ – 4½ 2 Kulpin
1 Vasic Milivoj 0 1 : 0 Radosavljev Petar 0
2 Vukasinovic Milovan 0 0 : 1 Radosavljev Milan 0
3 Polovina Milanko 0 ½:½ Vidak Dusan 0
4 Grbic Jovan 0 0 : 1 Kolarski Radoslav 0
5 Radosevic Ivan 0 0 : 1 Zelenak Jan 0
6 Trivuncic Marina 0 0 : 1 Benka Mihal 0

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Kovacica” Kovacica 2 2 0 0 6 9
2 SK “Bora Kostic” Vrsac 2 2 0 0 6 8
3 SK “Radnicki” Kovin 2 2 0 0 6
4 SK “Bata Cosic” Opovo 2 1 1 0 4 8
5 SK “Unirea” Ritisevo 2 1 0 1 3 6
6 SK “Bora Ivkov” B.N.Selo 2 1 0 1 3
7 SK “Vulturul” Grebenac 2 0 1 1 1
8 SK “B.Karlovac” B.Karlovac 2 0 0 2 0
9 SK “Sloga” Plandiste 2 0 0 2 0 4
10 SK “Alibunar” Alibunar 2 0 0 2 0 3

.

Kolo 2 na 21.05.2017 u 10.00h
2.1 10 SK “Bata Cosic” Opovo 3 – 3 6 SK “Vulturul” Grebenac
1 Milojevic Dusan 2256 1 : 0 Katic Bozidar 0
2 FM Jovanovski Slobodan 2312 1 : 0 Filep Sandor 0
3 Vlajkovic Goran 2125 1 : 0 Jelisavcic Srdjan 0
4 Mitrovic Zivadin 2174 0 : 1 Grujic Slavoljub 0
5 Milic Bozidar 2081 0 : 1 Nikolin Zlatko 2147
6 Milic Lazar 1770 0 : 1 Mijuskovic Mateja 1238
2.2 7 SK “Kovacica” Kovacica 5 – 1 5 SK “Bora Ivkov” B.N.Selo
1 Erski Dragan 2167 ½:½ Vasic Lazar 2101
2 Luketa Milan 2132 ½:½ Milanovic Stanko 2115
3 Farkas Miso 2076 1 : 0 Biberja Kristijan 2015
4 Vladic Zarko 2079 1 : 0 Zivku Djordje 2021
5 Kracunov Bozidar 1999 1 : 0 Zivkovic Milan B 2118
6 FM Zegarac Vuk 2304 1 : 0 Paunovic Andjela 0
2.3 8 SK “Radnicki” Kovin 4 – 2 4 SK “Sloga” Plandiste
1 Radjenovic Velimir 2094 1 : 0 Velickovski Radovan 0
2 Andrejevic Milorad 2241 1 : 0 Medic Nebojsa B 1869
3 Vasilic Nenad 2036 ½:½ Janicijevski Radovan 2104
4 Bogdanovic Dragan B 1935 ½:½ Kerti Karci 2050
5 Bukvic Milivoje 0 ½:½ Milunic Radivoj 1736
6 Djeric Lana 0 ½:½ Pasula Emanuel 1952
2.4 9 SK “Unirea” Ritisevo 4 – 2 3 SK “B.Karlovac” B.Karlovac
1 FM Kapelan Milorad 2220 1 : 0 Nesic Vukadin 0
2 Voina Pau 2050 1 : 0 Djukanovic Milos 1932
3 Rankov Petar 2112 ½:½ Cicovic Mileta 2035
4 Radulov Nevena 1715 0 : 1 Nesic Vladimir Z 2111
5 Zurka Petru 2065 1 : 0 Tica Rade 0
6 Kljajin Dragan 1572 ½:½ Nesic Nemanja 0
2.5 1 SK “Alibunar” Alibunar 2 – 4 2 SK “Bora Kostic” Vrsac
1 Anovic Lazar 2038 0 : 1 FM Djonin Bosko 2294
2 Romanovic Trajan 2103 ½:½ Stanimirovic Marija 1952
3 Ardeljan Jon 2136 1 : 0 Karasi Svetislav 2192
4 Videkanic Milan 2029 – : + Petrovic Lazar 2124
5 Trifu Marius 2003 ½:½ Zoric Savo 2072
6 – : + Milic Ilija 1773