Banatska liga jug kolo 9

 

Banat liga 2017 finale play off-a
Vršac  08.10.2017.g.
T ID SK “Bora Kostic” Vrsac 4 – 2 ID SK “Bata Cosic” Opovo
1 921351 Djonin Bosko                FM 2282 0,5 : 0,5 922994 Milojevic Dusan           MK 2287
2 922536 Bucan Vladimir             MK 2105 0,5 : 0,5 917532 Jovanovski Slobodan    FM 2230
3 901768 Djordjev Bojan              MK 2109 0,5 : 0,5 937460 Mitrovic Zivadin           MK 2209
4 923001 Petrovic Lazar               MK 2148 1 : 0 947083 Milic Bozidar                MK 2022
5 923460 Stajic Petar                   MK 2211 0,5 : 0,5 947253 Vlajkovic Goran            MK 2158
6 967114 Milic Ilija                      MK 1838 1 : 0 984647 Milic Lazar                     III 1683

——————————————————————–

Са првенственог меча за пласман у 2. лигу СРБИЈЕ група Војводина (полуфинале)

шк „ РадничкиКикинда          и       шк „Бата Ћосић“ Опово

 

одиграног у       Кикинди    дaнa  01.10.  2017.   године

 

Капитен: Билић Миланко

Презиме и име

Капитен: Влајковић Горан Ђорђе

Презиме и име

Табла  Домаћи – ПРЕЗИМЕ И ИМЕ  и категорија или титула Пун датум рођења Фиде ID

број

 Гости – ПРЕЗИМЕ И ИМЕ и

 категорија или титула

Пун датум рођења Фиде ID

број

Резултат
1. Шалго Шандор 30.09.45 936316 Милојевић Душан 18.09.64 922994 ½ : ½
2. Вукашиновић Драган 24.12.62 930628 Јовановки Слободан 14.04.71 917532 0:1
3. Билић Миланко 09.06.01 966843 Баста Предраг 06.05.78 924768 0:1
4. Шокловачки Радован 11.11.52 972916 Влајковић Горан 24.03.63 947253 ½ : ½
5. Иличин Младен 31.08.52 916862 Митровић Живадин 08.05.60 937460 ½ : ½
6. Билић Маријана 06.05.04 960063 Милић Лазар 19.03.05 984647 1:0
   

Укупан резултат:                    

: 3½

 

 

Banat liga 2017 polufinale play off-a
Vršac  01.10.2017.g.
ID SK “Bora Kostic” Vrsac 4 – 2 ID SK “Proleter” Coka
1 921351 Djonin Bosko                FM 2282 1 : 0 925136 Igaz Ervin                    FM 1997
2 923001 Petrovic Lazar               MK 2148 0,5 : 0,5 925888 Borsos Andor              MK 2143
3 901768 Djordjev Bojan              MK 2109 0,5 : 0,5 927651 Jurcsak Andras             MK 2140
4 927600 Mitrovanov Djordje      MK 2151 0,5 : 0,5 927694 Savin Ilija                    MK 2075
5 922536 Bucan Vladimir             MK 2105 1 : 0 911194 Nady Csongor                 I 1992
6 967114 Milic Ilija                      MK 1838 0,5 : 0,5 967181 Nagy Aleksz                MK 1973

Полуфинале PLAY OFF  –   БАНАТСКЕ ЛИГЕ  СЕВЕР и ЈУГ

 

01.10.2017.  у  10:00 часова

бр Домаћин Гост Резултат Судија
1 РАДНИЧКИ Кикинда БАТА ЋОСИЋ Опово 2½:3½ Рацић Д 0655889818

 

01.10.2017.  у  10:00 часова

бр Домаћин Гост Резултат Судија
1 БОРА КОСТИЋ Вршац ПРОЛЕТЕР Чока 4:2 Станимировић 0648394206

 

 

Финале PLAY OFF  –   БАНАТСКЕ ЛИГЕ  СЕВЕР и ЈУГ

 

08.10.201.  у  10:00 часова

бр Домаћин Гост Резултат Судија
1 БОРА КОСТИЋ Вршац БАТА ЋОСИЋ Опово 3½:2½ Станимировић 0648394206

Banat liga jug 2017

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Bora Kostic” Vrsac 9 8 0 1 24 36
2 SK “Bata Cosic” Opovo 9 7 2 0 23 36½
3 SK “Kovacica” Kovacica 9 6 2 1 20 34
4 SK “Radnicki” Kovin 9 4 2 3 14 25
5 SK “Unirea” Ritisevo 9 2 4 3 10 24
6 SK “Alibunar” Alibunar 9 1 5 3 8 24
7 SK “B.Karlovac” B.Karlovac 9 1 4 4 7 23
8 SK “Bora Ivkov” B.N.Selo 9 1 3 5 6 22½
9 SK “Sloga” Plandiste 9 1 2 6 5 22½
10 SK “Vulturul” Grebenac 9 0 4 5 4 22½

Banat liga jug 2017

Kolo 9 na 24.09.2017 u 10.00h
9.1 5 SK “Bora Ivkov” B.N.Selo 2 – 4 10 SK “Bata Cosic” Opovo
1 Milanovic Stanko 2116 0 : 1 Milojevic Dusan 2261
2 Vasic Lazar 2101 ½ : ½ FM Jovanovski Slobodan 2319
3 Vasic Zoran 2035 0 : 1 Mitrovic Zivadin 2188
4 Zivkovic Milan B 2048 ½ : ½ Milic Bozidar 2020
5 Zivku Djordje 2029 ½ : ½ Vlajkovic Goran 2158
6 Milanovic Marko 1594 ½ : ½ Milic Lazar 1710
9.2 6 SK “Vulturul” Grebenac 1 – 5 4 SK “Sloga” Plandiste
1 Nikolin Zlatko 2157 ½ : ½ Petrovic Dusan K 2208
2 Vlajic Dragan 0 0 : 1 Janicijevski Radovan 2101
3 Filep Sandor 1837 ½ : ½ Milunic Radivoj 1726
4 Katic Bozidar 1893 0 : 1 Marinkov Nikola 1870
5 Duluz Tiberie 0 0 : 1 Kerti Karci 2026
6 Mijuskovic Mateja 1336 0 : 1 Pasula Emanuel 1918
9.3 7 SK “Kovacica” Kovacica 3 – 3 3 SK “B.Karlovac” B.Karlovac
1 Erski Dragan 2162 ½ : ½ Povic Milan 0
2 Farkas Miso 2098 ½ : ½ Tica Rade 0
3 Krizov Pavel 0 ½ : ½ Nesic Vladimir Z 2085
4 Kracunov Bozidar 1998 ½ : ½ Curuvija Milan 0
5 Bartos Jano 1839 ½ : ½ Ardeljan Jonel 0
6 Djinja Martin 0 ½ : ½ Civric Dimitrije 0
9.4 8 SK “Radnicki” Kovin 2½ – 3½ 2 SK “Bora Kostic” Vrsac
1 Andrejevic Milorad 2230 ½ : ½ Stajic Petar 2202
2 Radjenovic Velimir 2078 ½ : ½ Popov Zoran 2093
3 Ratkovic Miodrag 0 0 : 1 Petrovic Lazar 2134
4 Bukvic Milivoje 0 0 : 1 Uzelac Cedomir 0
5 Vasilic Nenad 2046 1 : 0 Zoric Savo 2070
6 Ratkovic Petar 1874 ½ : ½ Milic Ilija 1839
9.5 9 SK “Unirea” Ritisevo 3 – 3 1 SK “Alibunar” Alibunar
1 FM Kapelan Milorad 2217 ½ : ½ Stanimirovic Bosko 2052
2 Voina Pau 2057 ½ : ½ Romanovic Trajan 2094
3 Jovanovic Slavko 2015 ½ : ½ Videkanic Milan 2023
4 Balan Georgije 1851 ½ : ½ Vukosavljevic Dragomir 1883
5 Koza Jovan 2025 ½ : ½ Anovic Lazar 1987
6 Radulov Nevena 1738 ½ : ½ Cirjanic Jelena 0