Banatska liga jug kolo6 i 7

 

Južnobanatska liga 2017

Pozicija posle kola 7

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ŠK “Agrostepa” Ilandža 7 6 0 1 18 29½
2 ŠK “PAŠK” Pančevo 6 6 0 0 18 28
3 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 7 6 0 1 18 25
4 ŠK “Izbište” Izbište 6 5 0 1 15 28½
5 ŠC “Padina” Padina 7 3 2 2 11 23½
6 ŠK “Borac” Starčevo 7 3 1 3 10 23½
7 ŠK “Kefalo” Omoljica 7 3 1 3 10 21
8 ŠK “Spartak” Debeljača 7 2 2 3 8 18
9 ŠK “Čokot” Gudurica 7 2 0 5 6 17
10 ŠK “Bavanište” Bavanište 7 0 2 5 2 11
11 ŠK “Voja Poštar” Gaj 7 0 2 5 2 10½
12 ŠK “Aljehin” Pančevo 7 0 0 7 0 10½

užnobanatska liga 2017

Kolo 7 na 02.09.2017
7.1 4 ŠK “Čokot” Gudurica 2 – 4 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva
1 MK Spasic Slobodan 0 1 : 0 I Vujaklija Pavle 0
2 Vojna Jonel 0 0 : 1 Vasiljkovic Vasilije 2080
3 III Sterijan Jon 0 0 : 1 Andrejic Mirko 0
4 Mihaj Simeon 0 0 : 1 MK Nikolic Zoran I 0
5 II Viktoran Pavel 0 0 : 1 II Konstantin Goran 0
6 III Kuzma Danijel 0 1 : 0 II Veljkovic Vojin 0
7.2 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 2 – 4 3 ŠK “Kefalo” Omoljica
1 I Jovanov Dragan 0 + : –
2 II Matic Predrag 0 0 : 1 III Mikic Jovan 0
3 MK Krisanovic Dragan 0 1 : 0 II Andrejic Vasa 0
4 Spasic Srdjan 0 0 : 1 I Savanovic Zeljko 0
5 Seke Adam 0 0 : 1 II Topalovic Djordje 0
6 – : + Savanovic Dimitrije 0
7.3 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4½ – 1½ 2 ŠK “Bavanište” Bavanište
1 II Petrovic Mihajlo 0 1 : 0 II Mihajlovic Nikola 0
2 II Djurickov Jovan 0 0 : 1 Kandjolas Konstantin 1830
3 II Komaromi Imre 0 1 : 0 I Dojcinovic Namanja 0
4 III Suvarcev Novica 0 1 : 0 Kolar Petar 0
5 Djurickov Drago 0 1 : 0 I Mihajlovic Vladimir 0
6 Marinkovic Milos 0 ½ : ½ I Savin Ivan 0
7.4 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 2½ – 3½ 1 ŠC “Padina” Padina
1 Mijuskovic Mateja 1238 1 : 0 Valenta Martin 0
2 Novkovic Vuk 0 0 : 1 Valenta Jano 0
3 Miokovic Nikola 0 0 : 1 Hedji Martin 0
4 Marsenic Stefan 0 ½ : ½ Valenta Aleksandar 0
5 Kanacki Vladimir 0 0 : 1 Livuel Mihail 0
6 Radmanovic Anja 0 1 : 0 Valenta Marko 0
7.5 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 11 ŠK “Izbište” Izbište
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
7.6 9 ŠK “Borac” Starčevo 1½ – 4½ 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža
1 I Terzic Zoran 0 ½ : ½ MK Jovanovic Dusan P 2135
2 II Spasenovski Spasen 0 ½ : ½ Nastic Branko 0
3 Vukovic Masan 0 0 : 1 II Hrcan Daniel 0
4 Oreskovic Franja 0 0 : 1 MK Bruk Mihail 2000
5 Pejčić Jovan 0 0 : 1 IV Rakic Stevan 0
6 Pavlov Nemanja 0 ½ : ½ Bugarin Stefan 0

Pozicija posle kola 6

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Kovacica” Kovacica 6 5 1 0 16 25
2 SK “Bora Kostic” Vrsac 6 5 0 1 15 24½
3 SK “Bata Cosic” Opovo 6 4 2 0 14 23½
4 SK “Radnicki” Kovin 6 4 0 2 12 16½
5 SK “Unirea” Ritisevo 6 2 2 2 8 17
6 SK “Alibunar” Alibunar 6 1 3 2 6 16
7 SK “Bora Ivkov” B.N.Selo 6 1 1 4 4 14½
8 SK “B.Karlovac” B.Karlovac 6 1 1 4 4 14
9 SK “Vulturul” Grebenac 6 0 3 3 3 16½
10 SK “Sloga” Plandiste 6 0 1 5 1 12½

Banat liga jug 2017

Kolo 6 na 03.09.2017 u 10.00h
6.1 10 SK “Bata Cosic” Opovo 5 – 1 8 SK “Radnicki” Kovin
1 FM Jovanovski Slobodan 2319 1 : 0 Andrejevic Milorad 2230
2 Milojevic Dusan 2261 1 : 0 Radjenovic Velimir 2078
3 Basta Predrag 2215 1 : 0 Ratkovic Miodrag 0
4 Mitrovic Zivadin 2188 1 : 0 Rolic Gojko 2126
5 Vlajkovic Goran 2158 1 : 0 Milojkovic Jovan 1890
6 Milic Lazar 1710 0 : 1 Ratkovic Petar 1874
6.2 9 SK “Unirea” Ritisevo 1½ – 4½ 7 SK “Kovacica” Kovacica
1 FM Kapelan Milorad 2217 ½ : ½ Erski Dragan 2162
2 Voina Pau 2057 0 : 1 Farkas Miso 2098
3 Rankov Petar 2121 ½ : ½ Vladic Zarko 2167
4 Kotrla Nicolaje 1695 0 : 1 Kracunov Bozidar 1998
5 Zurka Petru 2060 ½ : ½ Bartos Jano 1839
6 Radulov Nevena 1738 0 : 1 FM Zegarac Vuk 2232
6.3 1 SK “Alibunar” Alibunar 3 – 3 6 SK “Vulturul” Grebenac
1 Stanimirovic Bosko 2052 1 : 0 Katic Bozidar 1893
2 Vukosavljevic Dragomir 1883 ½ : ½ Filep Sandor 1837
3 Anovic Lazar 1987 ½ : ½ Grujic Slavoljub 0
4 Romanovic Trajan 2094 ½ : ½ Duluz Tiberie 0
5 Trifu Marius 2017 ½ : ½ Katic Nenad 0
6 Cirjanic Djordje 0 0 : 1 Mijuskovic Mateja 1336
6.4 2 SK “Bora Kostic” Vrsac 4 – 2 5 SK “Bora Ivkov” B.N.Selo
1 FM Djonin Bosko 2290 0 : 1 Milanovic Stanko 2116
2 Bucan Vladimir 2116 ½ : ½ Vasic Lazar 2101
3 Djordjev Bojan 2108 ½ : ½ Zivku Djordje 2029
4 Petrovic Lazar 2134 1 : 0 Vasic Zoran 2035
5 Mitrovanov Djordje 2146 1 : 0 Rajin Milan 1949
6 Milic Ilija 1839 1 : 0 Vujkovic Dragana 0
6.5 3 SK “B.Karlovac” B.Karlovac 3½ – 2½ 4 SK “Sloga” Plandiste
1 Ardeljan Jonel 0 1 : 0 Putnik Milan 1678
2 Cicovic Mileta 2066 ½ : ½ Petrovic Dusan K 2208
3 Curuvija Milan 0 1 : 0 Basaraba Nikola 2078
4 Lisicic Nenad 2176 1 : 0 Janicijevski Radovan 2101
5 Nesic Vladimir Z 2085 0 : 1 Kerti Karci 2026
6 Nesic Nemanja 0 0 : 1 Pasula Emanuel 1918