Banatska liga sever 2018

 

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 8

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 MLADOST – B. Despotovac 8 4 2 2 14 26
2 PROLETER – Coka 8 4 1 3 13 24
3 RUSANDA – Melenci 8 3 3 2 12 27
4 BILECANIN – Secanj 8 2 6 0 12 26
5 RADNICKI – Kikinda 8 2 5 1 11 25½
6 NAFTAGAS 2 – Elemir 8 2 4 2 10 25
7 PROLETER – Zrenjanin 8 2 4 2 10 24½
8 JEDINSTVO – Novi Becej 8 2 3 3 9 22½
9 MLADOST – Bocar 8 2 1 5 7 18½
10 NAPREDAK – Cestereg 8 1 3 4 6 20

Banat liga sever 2018

Kolo 8 na 23.09.2018 u 10:00
8.1 10 PROLETER – Coka 3½ – 2½ 9 JEDINSTVO – Novi Becej
1 Borsos Andor 2154 1 : 0 Dragic Dusan 2040
2 Jurcsak Andras 2124 ½ : ½ Popov Ivan 2246
3 Savin Ilija 2034 1 : 0 Vujackov Vojislav 2004
4 Djurovic Radoje 1946 0 : 1 Ilicic Mirko 2024
5 FM Igaz Ervin 1992 1 : 0 Sijan Dimitrije 0
6 Radakovic Jovan 1569 0 : 1 Rajkov Danilo 1433
8.2 1 MLADOST – B. Despotovac 2 – 3 8 MLADOST – Bocar
1 Papic Milos 1999 ½ : ½ Petric Dragan 1673
2 Mitric Vojislav 1964 ½ : ½ Damjanovic Ljubo 1843
3 Duvnjak Milorad 1966 ½ : ½ Tapai Djerdj 1879
4 Duvnjak Vladimir 1859 0 : 1 Mijic Vladimir 2195
5 Svarc Stevan 0 ½ : ½ Petric Ivan 1946
6 – : –
8.3 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 7 RUSANDA – Melenci
1 Babic Djordje 2008 ½ : ½ Vukasinovic Dragan 2056
2 Tomic Zivan 2060 ½ : ½ Kostic Radovan 2118
3 Milankov Vladimir 1904 ½ : ½ Zupunski Branislav 2052
4 Kapor Cedo 0 ½ : ½ Kevresan Slobodan 1962
5 Radovic Radoslav 0 ½ : ½ Doroskov Lazar 1877
6 Levnajic Sinisa 1492 ½ : ½ Doroskov Uros 1481
8.4 3 PROLETER – Zrenjanin 3 – 3 6 NAFTAGAS 2 – Elemir
1 Racic Pera 1869 ½ : ½ Jankov Milorad 2047
2 Milosevic Slobodan 2119 ½ : ½ Pecanac Bosko 1971
3 Gadjanski Borislav 1998 ½ : ½ Jancic Radomir 1982
4 Borkovic Danilo 2120 ½ : ½ Bjelic Branislav 1862
5 Racic Teodora 1681 ½ : ½ Micic Ivica 1938
6 Sarvari Dario 0 ½ : ½ Kartalija Nemanja 1492
8.5 4 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 5 RADNICKI – Kikinda
1 Salapura Zeljko 0 0 : 1 Salgo Sandor 2001
2 Suboticki Goran 1818 0 : 1 Soklovacki Radovan 2118
3 Rikalovic Zoran 2023 1 : 0 Bilic Milanko 1967
4 Kasalovic Zoran 1981 1 : 0 Takac Janos 1888
5 Grbic Zoran 2083 1 : 0 Jerinkic Dobrivoj 1851
6 Tesic Lazar 0 0 : 1 Bilic Marijana 1733

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 7

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 MLADOST – B. Despotovac 7 4 2 1 14 24
2 RUSANDA – Melenci 7 3 2 2 11 24
3 BILECANIN – Secanj 7 2 5 0 11 23
4 RADNICKI – Kikinda 7 2 4 1 10 22½
5 PROLETER – Coka 7 3 1 3 10 20½
6 NAFTAGAS 2 – Elemir 7 2 3 2 9 22
7 PROLETER – Zrenjanin 7 2 3 2 9 21½
8 JEDINSTVO – Novi Becej 7 2 3 2 9 20
9 NAPREDAK – Cestereg 7 1 2 4 5 17
10 MLADOST – Bocar 7 1 1 5 4 15½

Banat liga sever 2018

Kolo 7 na 16.09.2018 u 10:00
7.1 4 NAPREDAK – Cestereg 3½ – 2½ 10 PROLETER – Coka
1 Salapura Zeljko 0 ½ : ½ Jurcsak Andras 2124
2 Suboticki Goran 1818 1 : 0 FM Igaz Ervin 1992
3 Rikalovic Zoran 2023 0 : 1 Borsos Andor 2154
4 Kasalovic Zoran 1981 1 : 0 Savin Ilija 2034
5 Grbic Zoran 2083 + : –
6 Tesic Lazar 0 0 : 1 Radakovic Jovan 1569
7.2 5 RADNICKI – Kikinda 3 – 3 3 PROLETER – Zrenjanin
1 Takac Janos 1888 ½ : ½ Racic Pera 1869
2 Ciric Dragan 2073 ½ : ½ Gadjanski Borislav 1998
3 Lisul Sasa 1933 ½ : ½ Racic Teodora 1681
4 Budai Petar 0 ½ : ½ Borkovic Danilo 2120
5 Manga Robert 0 ½ : ½ Bozitovac Dusan 0
6 Cosic Jovan 0 ½ : ½ Sarvari Dario 0
7.3 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 – 3 2 BILECANIN – Secanj
1 Pecanac Bosko 1971 ½ : ½ Strbac Milan 2052
2 Jankov Milorad 2047 ½ : ½ Ilicin Mladen 1971
3 Jancic Radomir 1982 ½ : ½ Tomic Zivan 2060
4 Bjelic Branislav 1862 ½ : ½ Milankov Vladimir 1904
5 Micic Ivica 1938 ½ : ½ Kapor Cedo 0
6 Kartalija Nemanja 1492 ½ : ½ Levnajic Sinisa 1492
7.4 7 RUSANDA – Melenci 2½ – 3½ 1 MLADOST – B. Despotovac
1 Kostic Radovan 2118 1 : 0 Duvnjak Vladimir 1859
2 Doroskov Lazar 1877 0 : 1 Svarc Stevan 0
3 Blagojevic Srdjan 2152 1 : 0 Olic Milan 1909
4 Vukasinovic Dragan 2056 0 : 1 Duvnjak Milorad 1966
5 Kevresan Slobodan 1962 ½ : ½ Papic Milos 1999
6 Doroskov Uros 1481 0 : 1 Veliova Irijeta 1976
7.5 8 MLADOST – Bocar 2½ – 3½ 9 JEDINSTVO – Novi Becej
1 Mijic Vladimir 2195 1 : 0 Sijan Dimitrije 0
2 Petric Ivan 1946 0 : 1 Popov Ivan 2246
3 Damjanovic Ljubo 1843 ½ : ½ Barackov Pavle 1982
4 Tapai Djerdj 1879 0 : 1 Vujackov Vojislav 2004
5 Gajin Sasa 0 1 : 0 Dragic Dusan 2040
6 – : + Rajkov Danilo 1433

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 6

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 RUSANDA – Melenci 6 3 2 1 11 21½
2 MLADOST – B. Despotovac 6 3 2 1 11 20½
3 BILECANIN – Secanj 6 2 4 0 10 20
4 PROLETER – Coka 6 3 1 2 10 18
5 RADNICKI – Kikinda 6 2 3 1 9 19½
6 NAFTAGAS 2 – Elemir 6 2 2 2 8 19
7 PROLETER – Zrenjanin 6 2 2 2 8 18½
8 JEDINSTVO – Novi Becej 6 1 3 2 6 16½
9 MLADOST – Bocar 6 1 1 4 4 13
10 NAPREDAK – Cestereg 6 0 2 4 2 13½

Banat liga sever 2018

Kolo 6 na 09.09.2018 u 10:00
6.1 10 PROLETER – Coka 4½ – 1½ 8 MLADOST – Bocar
1 FM Igaz Ervin 1992 ½ : ½ Mijic Vladimir 2195
2 Jurcsak Andras 2124 1 : 0 Damjanovic Ljubo 1843
3 Borsos Andor 2154 1 : 0 Erdeljan Radivoj 1838
4 Djurovic Radoje 1946 1 : 0 Tapai Djerdj 1879
5 Savin Ilija 2034 0 : 1 Petric Ivan 1946
6 Radakovic Jovan 1569 + : –
6.2 9 JEDINSTVO – Novi Becej 2 – 4 7 RUSANDA – Melenci
1 Popov Ivan 2246 1 : 0 Jovanovic Momir A 1910
2 Ilicic Mirko 2024 0 : 1 Kostic Radovan 2118
3 Vujackov Vojislav 2004 0 : 1 Stamenkovic Goran 2097
4 Dragic Dusan 2040 0 : 1 Kevresan Slobodan 1962
5 Stankovic Slavisa 0 0 : 1 Blagojevic Srdjan 2152
6 Rajkov Danilo 1433 1 : 0 Doroskov Uros 1481
6.3 1 MLADOST – B. Despotovac 3 – 3 6 NAFTAGAS 2 – Elemir
1 Papic Milos 1999 ½ : ½ Pecanac Bosko 1971
2 Duvnjak Vladimir 1859 ½ : ½ Jankov Milorad 2047
3 Duvnjak Milorad 1966 ½ : ½ Jancic Radomir 1982
4 Mitric Vojislav 1964 ½ : ½ Bjelic Branislav 1862
5 Olic Milan 1909 ½ : ½ Micic Ivica 1938
6 Veliova Irijeta 1976 ½ : ½ Lalic Danka 1906
6.4 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 5 RADNICKI – Kikinda
1 Strbac Milan 2052 ½ : ½ Takac Janos 1888
2 Ilicin Mladen 1971 ½ : ½ Ciric Dragan 2073
3 Babic Djordje 2008 ½ : ½ Lisul Sasa 1933
4 Tomic Zivan 2060 ½ : ½ Salgo Sandor 2001
5 Milankov Vladimir 1904 ½ : ½ Budai Petar 0
6 Levnajic Sinisa 1492 ½ : ½ Cosic Jovan 0
6.5 3 PROLETER – Zrenjanin 4 – 2 4 NAPREDAK – Cestereg
1 Lazarevic Dusan 1897 + : – Samolovac Sasa 0
2 Borkovic Danilo 2120 0 : 1 Kasalovic Zoran 1981
3 Gadjanski Borislav 1998 + : – Makovic Zeljko 0
4 Racic Pera 1869 0 : 1 Rikalovic Zoran 2023
5 Vujinov Milos 1935 1 : 0 Grbic Zoran 2083
6 Racic Teodora 1681 1 : 0 Tesic Lazar 0

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 MLADOST – B. Despotovac 5 3 1 1 10 17½
2 BILECANIN – Secanj 5 2 3 0 9 17
3 RUSANDA – Melenci 5 2 2 1 8 17½
4 RADNICKI – Kikinda 5 2 2 1 8 16½
5 NAFTAGAS 2 – Elemir 5 2 1 2 7 16
6 PROLETER – Coka 5 2 1 2 7 13½
7 JEDINSTVO – Novi Becej 5 1 3 1 6 14½
8 PROLETER – Zrenjanin 5 1 2 2 5 14½
9 MLADOST – Bocar 5 1 1 3 4 11½
10 NAPREDAK – Cestereg 5 0 2 3 2 11½

Banat liga sever 2018

Kolo 5 na 17.06.2018 u 10:00
5.1 3 PROLETER – Zrenjanin 5 – 1 10 PROLETER – Coka
1 Lazarevic Dusan 1893 1 : 0 Djurovic Radoje 1948
2 Borkovic Danilo 2147 0 : 1 Borsos Andor 2143
3 Gadjanski Borislav 1980 1 : 0 Jurcsak Andras 2138
4 Racic Pera 1865 1 : 0 Savin Ilija 2031
5 Vujinov Milos 1866 1 : 0 Nagy Csongor 1909
6 Racic Teodora 1677 1 : 0 Radakovic Jovan 1597
5.2 4 NAPREDAK – Cestereg 2 – 4 2 BILECANIN – Secanj
1 Grbic Zoran 2045 0 : 1 Tomic Zivan 2090
2 Kasalovic Zoran 2018 0 : 1 Vincilov Dusan 2174
3 Rikalovic Zoran 2063 1 : 0 Milankov Vladimir 1917
4 Makovic Zeljko 0 0 : 1 Ilicin Mladen 2073
5 Salapura Zeljko 0 0 : 1 Vujovic Milorad M 2025
6 Tesic Lazar 0 1 : 0 Levnajic Sinisa 1475
5.3 5 RADNICKI – Kikinda 3 – 3 1 MLADOST – B. Despotovac
1 Takac Janos 1919 ½ : ½ Duvnjak Vladimir 1857
2 Salgo Sandor 2010 ½ : ½ Papic Milos 1984
3 Beleslin Svetozar 0 ½ : ½ Mitric Vojislav 2000
4 Soklovacki Radovan 2132 ½ : ½ Duvnjak Milorad 1977
5 Cosic Jovan 0 ½ : ½ Olic Milan 1848
6 Bilic Marijana 1784 ½ : ½ Veliova Irijeta 2005
5.4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 2½ – 3½ 9 JEDINSTVO – Novi Becej
1 Varga Damir 2130 1 : 0 Vujackov Vojislav 2016
2 FM Lalic Dragan 2250 ½ : ½ Popov Ivan 2239
3 Jancic Radomir 2033 ½ : ½ Barackov Pavle 1979
4 FM Sevo Dusan 2184 0 : 1 Ilicic Mirko 2014
5 Micic Ivica 1940 ½ : ½ Dragic Dusan 0
6 Kartalija Nemanja 1490 0 : 1 Rajkov Danilo 1416
5.5 7 RUSANDA – Melenci 5 – 1 8 MLADOST – Bocar
1 Blagojevic Srdjan 2161 1 : 0 Petric Dragan 1708
2 Vukasinovic Dragan 2037 1 : 0 Petric Ivan 1965
3 Kostic Radovan 2127 1 : 0 Petric Milan D 0
4 Zupunski Branislav 2068 0 : 1 Mijic Vladimir 2191
5 Doroskov Lazar 1867 1 : 0 Tapai Djerdj 1874
6 Doroskov Uros 1451 + : –

Banat liga sever 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 PROLETER – Coka 10
2 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 JEDINSTVO – Novi Becej 9
3 3 PROLETER – Zrenjanin 2 – 4 MLADOST – Bocar 8
4 4 NAPREDAK – Cestereg 1½ – 4½ RUSANDA – Melenci 7
5 5 RADNICKI – Kikinda 2 – 4 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
Kolo 2 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 3½ – 2½ NAFTAGAS 2 – Elemir 6
2 7 RUSANDA – Melenci 3 – 3 RADNICKI – Kikinda 5
3 8 MLADOST – Bocar 3 – 3 NAPREDAK – Cestereg 4
4 9 JEDINSTVO – Novi Becej 3 – 3 PROLETER – Zrenjanin 3
5 1 MLADOST – B. Despotovac 2 – 4 BILECANIN – Secanj 2
Kolo 3 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 PROLETER – Coka 10
2 3 PROLETER – Zrenjanin 1½ – 4½ MLADOST – B. Despotovac 1
3 4 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 JEDINSTVO – Novi Becej 9
4 5 RADNICKI – Kikinda 4½ – 1½ MLADOST – Bocar 8
5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 – 3 RUSANDA – Melenci 7
Kolo 4 na 10.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 4 – 2 RUSANDA – Melenci 7
2 8 MLADOST – Bocar 2 – 4 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
3 9 JEDINSTVO – Novi Becej 2 – 4 RADNICKI – Kikinda 5
4 1 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 NAPREDAK – Cestereg 4
5 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 PROLETER – Zrenjanin 3
Kolo 5 na 17.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 PROLETER – Zrenjanin 5 – 1 PROLETER – Coka 10
2 4 NAPREDAK – Cestereg 2 – 4 BILECANIN – Secanj 2
3 5 RADNICKI – Kikinda 3 – 3 MLADOST – B. Despotovac 1
4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 2½ – 3½ JEDINSTVO – Novi Becej 9
5 7 RUSANDA – Melenci 5 – 1 MLADOST – Bocar 8
Kolo 6 na 09.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka MLADOST – Bocar 8
2 9 JEDINSTVO – Novi Becej RUSANDA – Melenci 7
3 1 MLADOST – B. Despotovac NAFTAGAS 2 – Elemir 6
4 2 BILECANIN – Secanj RADNICKI – Kikinda 5
5 3 PROLETER – Zrenjanin NAPREDAK – Cestereg 4

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 4

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 MLADOST – B. Despotovac 4 3 0 1 9 14½
2 NAFTAGAS 2 – Elemir 4 2 1 1 7 13½
3 RADNICKI – Kikinda 4 2 1 1 7 13½
4 PROLETER – Coka 4 2 1 1 7 12½
5 BILECANIN – Secanj 4 1 3 0 6 13
6 RUSANDA – Melenci 4 1 2 1 5 12½
7 MLADOST – Bocar 4 1 1 2 4 10½
8 JEDINSTVO – Novi Becej 4 0 3 1 3 11
9 PROLETER – Zrenjanin 4 0 2 2 2
10 NAPREDAK – Cestereg 4 0 2 2 2

Banat liga sever 2018

Kolo 4 na 10.06.2018 u 10:00
4.1 10 PROLETER – Coka 4 – 2 7 RUSANDA – Melenci
1 Jurcsak Andras 2138 1 : 0 Blagojevic Srdjan 2161
2 Djurovic Radoje 1948 ½ : ½ Kostic Radovan 2127
3 Borsos Andor 2143 1 : 0 Doroskov Lazar 1867
4 Nagy Csongor 1909 ½ : ½ Kevresan Slobodan 1961
5 Savin Ilija 2031 1 : 0 Bosnjak Dragan 0
6 Radakovic Jovan 1597 0 : 1 Doroskov Uros 1451
4.2 8 MLADOST – Bocar 2 – 4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir
1 Mijic Vladimir 2191 ½ : ½ Jancic Radomir 2033
2 Petric Ivan 1965 1 : 0 Bjelic Branislav 1873
3 Petric Dragan 1708 0 : 1 FM Lalic Dragan 2250
4 Tapai Djerdj 1874 ½ : ½ Varga Damir 2130
5 Damjanovic Ljubo 1834 0 : 1 FM Sevo Dusan 2184
6 – : + Kartalija Nemanja 1490
4.3 9 JEDINSTVO – Novi Becej 2 – 4 5 RADNICKI – Kikinda
1 Popov Ivan 2239 ½ : ½ Salgo Sandor 2010
2 Dragic Dusan 0 0 : 1 Soklovacki Radovan 2132
3 Ilicic Mirko 2014 ½ : ½ Beleslin Svetozar 0
4 Konc Imre 0 0 : 1 Takac Janos 1919
5 Vujackov Vojislav 2016 1 : 0 Bilic Marijana 1784
6 Rajkov Danilo 1416 0 : 1 Cosic Jovan 0
4.4 1 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 4 NAPREDAK – Cestereg
1 Papic Milos 1984 0 : 1 Makovic Zeljko 0
2 Mitric Vojislav 2000 0 : 1 Grbic Zoran 2045
3 Duvnjak Milorad 1977 + : –
4 Olic Milan 1848 1 : 0 Rikalovic Zoran 2063
5 Duvnjak Vladimir 1857 1 : 0 Tesic Lazar 0
6 Veliova Irijeta 2005 + : –
4.5 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 3 PROLETER – Zrenjanin
1 Milankov Vladimir 1917 0 : 1 Lazarevic Dusan 1893
2 Tomic Zivan 2090 0 : 1 Vujinov Milos 1866
3 Vincilov Dusan 2174 ½ : ½ Racic Pera 1865
4 Vujovic Milorad M 2025 1 : 0 Lukic Dusan M 1911
5 Ilicin Mladen 2073 1 : 0 Gadjanski Borislav 1980
6 Levnajic Sinisa 1475 ½ : ½ Racic Teodora 1677

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 MLADOST – B. Despotovac 3 2 0 1 6 10½
2 RUSANDA – Melenci 3 1 2 0 5 10½
3 BILECANIN – Secanj 3 1 2 0 5 10
4 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 1 1 1 4
5 RADNICKI – Kikinda 3 1 1 1 4
6 PROLETER – Coka 3 1 1 1 4
7 MLADOST – Bocar 3 1 1 1 4
8 JEDINSTVO – Novi Becej 3 0 3 0 3 9
9 NAPREDAK – Cestereg 3 0 2 1 2
10 PROLETER – Zrenjanin 3 0 1 2 1

Banat liga sever 2018

Kolo 3 na 03.06.2018 u 10:00
3.1 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 10 PROLETER – Coka
1 Vincilov Dusan 2174 1 : 0 Jurcsak Andras 2138
2 Milankov Vladimir 1917 0 : 1 FM Igaz Ervin 1982
3 Ilicin Mladen 2073 ½ : ½ Borsos Andor 2143
4 Tomic Zivan 2090 0 : 1 Savin Ilija 2031
5 Vujovic Milorad M 2025 1 : 0 Djurovic Radoje 1948
6 Levnajic Sinisa 1475 ½ : ½ Radakovic Jovan 1597
3.2 3 PROLETER – Zrenjanin 1½ – 4½ 1 MLADOST – B. Despotovac
1 Gadjanski Borislav 1980 1 : 0 Duvnjak Vladimir 1857
2 Racic Pera 1865 0 : 1 Papic Milos 1984
3 Vujinov Milos 1866 ½ : ½ Mitric Vojislav 2000
4 Lazarevic Dusan 1893 0 : 1 Duvnjak Milorad 1977
5 Borkovic Danilo 2147 0 : 1 Olic Milan 1848
6 Racic Teodora 1677 0 : 1 Veliova Irijeta 2005
3.3 4 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 9 JEDINSTVO – Novi Becej
1 Grbic Zoran 2045 1 : 0 Barackov Pavle 1979
2 Kasalovic Zoran 2018 0 : 1 Popov Ivan 2239
3 Rikalovic Zoran 2063 0 : 1 Dragic Dusan 0
4 Makovic Zeljko 0 ½ : ½ Stankovic Slavisa 0
5 Salapura Zeljko 0 1 : 0 Sijan Dimitrije 0
6 Tesic Lazar 0 ½ : ½ Rajkov Danilo 1416
3.4 5 RADNICKI – Kikinda 4½ – 1½ 8 MLADOST – Bocar
1 Soklovacki Radovan 2132 ½ : ½ Petric Ivan 1965
2 Jerinkic Dobrivoj 1811 1 : 0 Mijic Vladimir 2191
3 Beleslin Svetozar 0 1 : 0 Erdeljan Radivoj 0
4 Bilic Milanko 2064 1 : 0 Damjanovic Ljubo 1834
5 Takac Janos 1919 0 : 1 Tapai Djerdj 1874
6 Cosic Jovan 0 + : –
3.5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 – 3 7 RUSANDA – Melenci
1 Jankov Milorad 2045 ½ : ½ Kostic Radovan 2127
2 Pecanac Bosko 1965 ½ : ½ Zupunski Branislav 2068
3 Jancic Radomir 2033 ½ : ½ Kevresan Slobodan 1961
4 Bjelic Branislav 1873 ½ : ½ Jovanovic Momir A 1905
5 Micic Ivica 1940 ½ : ½ Doroskov Lazar 1867
6 Kartalija Nemanja 1490 ½ : ½ Doroskov Uros 1451

Banat liga sever 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 PROLETER – Coka 10
2 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 JEDINSTVO – Novi Becej 9
3 3 PROLETER – Zrenjanin 2 – 4 MLADOST – Bocar 8
4 4 NAPREDAK – Cestereg 1½ – 4½ RUSANDA – Melenci 7
5 5 RADNICKI – Kikinda 2 – 4 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
Kolo 2 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 3½ – 2½ NAFTAGAS 2 – Elemir 6
2 7 RUSANDA – Melenci 3 – 3 RADNICKI – Kikinda 5
3 8 MLADOST – Bocar 3 – 3 NAPREDAK – Cestereg 4
4 9 JEDINSTVO – Novi Becej 3 – 3 PROLETER – Zrenjanin 3
5 1 MLADOST – B. Despotovac 2 – 4 BILECANIN – Secanj 2
Kolo 3 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 PROLETER – Coka 10
2 3 PROLETER – Zrenjanin 1½ – 4½ MLADOST – B. Despotovac 1
3 4 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 JEDINSTVO – Novi Becej 9
4 5 RADNICKI – Kikinda 4½ – 1½ MLADOST – Bocar 8
5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 – 3 RUSANDA – Melenci 7
Kolo 4 na 10.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka RUSANDA – Melenci 7
2 8 MLADOST – Bocar NAFTAGAS 2 – Elemir 6
3 9 JEDINSTVO – Novi Becej RADNICKI – Kikinda 5
4 1 MLADOST – B. Despotovac NAPREDAK – Cestereg 4
5 2 BILECANIN – Secanj PROLETER – Zrenjanin 3

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 MLADOST – B. Despotovac 3 2 0 1 6 10½
2 RUSANDA – Melenci 3 1 2 0 5 10½
3 BILECANIN – Secanj 3 1 2 0 5 10
4 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 1 1 1 4
5 RADNICKI – Kikinda 3 1 1 1 4
6 PROLETER – Coka 3 1 1 1 4
7 MLADOST – Bocar 3 1 1 1 4
8 JEDINSTVO – Novi Becej 3 0 3 0 3 9
9 NAPREDAK – Cestereg 3 0 2 1 2
10 PROLETER – Zrenjanin 3 0 1 2 1

Banat liga sever 2018

Kolo 3 na 03.06.2018 u 10:00
3.1 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 10 PROLETER – Coka
1 Vincilov Dusan 2174 1 : 0 Jurcsak Andras 2138
2 Milankov Vladimir 1917 0 : 1 FM Igaz Ervin 1982
3 Ilicin Mladen 2073 ½ : ½ Borsos Andor 2143
4 Tomic Zivan 2090 0 : 1 Savin Ilija 2031
5 Vujovic Milorad M 2025 1 : 0 Djurovic Radoje 1948
6 Levnajic Sinisa 1475 ½ : ½ Radakovic Jovan 1597
3.2 3 PROLETER – Zrenjanin 1½ – 4½ 1 MLADOST – B. Despotovac
1 Gadjanski Borislav 1980 1 : 0 Duvnjak Vladimir 1857
2 Racic Pera 1865 0 : 1 Papic Milos 1984
3 Vujinov Milos 1866 ½ : ½ Mitric Vojislav 2000
4 Lazarevic Dusan 1893 0 : 1 Duvnjak Milorad 1977
5 Borkovic Danilo 2147 0 : 1 Olic Milan 1848
6 Racic Teodora 1677 0 : 1 Veliova Irijeta 2005
3.3 4 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 9 JEDINSTVO – Novi Becej
1 Grbic Zoran 2045 1 : 0 Barackov Pavle 1979
2 Kasalovic Zoran 2018 0 : 1 Popov Ivan 2239
3 Rikalovic Zoran 2063 0 : 1 Dragic Dusan 0
4 Makovic Zeljko 0 ½ : ½ Stankovic Slavisa 0
5 Salapura Zeljko 0 1 : 0 Sijan Dimitrije 0
6 Tesic Lazar 0 ½ : ½ Rajkov Danilo 1416
3.4 5 RADNICKI – Kikinda 4½ – 1½ 8 MLADOST – Bocar
1 Soklovacki Radovan 2132 ½ : ½ Petric Ivan 1965
2 Jerinkic Dobrivoj 1811 1 : 0 Mijic Vladimir 2191
3 Beleslin Svetozar 0 1 : 0 Erdeljan Radivoj 0
4 Bilic Milanko 2064 1 : 0 Damjanovic Ljubo 1834
5 Takac Janos 1919 0 : 1 Tapai Djerdj 1874
6 Cosic Jovan 0 + : –
3.5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 – 3 7 RUSANDA – Melenci
1 Jankov Milorad 2045 ½ : ½ Kostic Radovan 2127
2 Pecanac Bosko 1965 ½ : ½ Zupunski Branislav 2068
3 Jancic Radomir 2033 ½ : ½ Kevresan Slobodan 1961
4 Bjelic Branislav 1873 ½ : ½ Jovanovic Momir A 1905
5 Micic Ivica 1940 ½ : ½ Doroskov Lazar 1867
6 Kartalija Nemanja 1490 ½ : ½ Doroskov Uros 1451

Banat liga sever 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 PROLETER – Coka 10
2 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 JEDINSTVO – Novi Becej 9
3 3 PROLETER – Zrenjanin 2 – 4 MLADOST – Bocar 8
4 4 NAPREDAK – Cestereg 1½ – 4½ RUSANDA – Melenci 7
5 5 RADNICKI – Kikinda 2 – 4 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
Kolo 2 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 3½ – 2½ NAFTAGAS 2 – Elemir 6
2 7 RUSANDA – Melenci 3 – 3 RADNICKI – Kikinda 5
3 8 MLADOST – Bocar 3 – 3 NAPREDAK – Cestereg 4
4 9 JEDINSTVO – Novi Becej 3 – 3 PROLETER – Zrenjanin 3
5 1 MLADOST – B. Despotovac 2 – 4 BILECANIN – Secanj 2
Kolo 3 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 PROLETER – Coka 10
2 3 PROLETER – Zrenjanin 1½ – 4½ MLADOST – B. Despotovac 1
3 4 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 JEDINSTVO – Novi Becej 9
4 5 RADNICKI – Kikinda 4½ – 1½ MLADOST – Bocar 8
5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 – 3 RUSANDA – Melenci 7
Kolo 4 na 10.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka RUSANDA – Melenci 7
2 8 MLADOST – Bocar NAFTAGAS 2 – Elemir 6
3 9 JEDINSTVO – Novi Becej RADNICKI – Kikinda 5
4 1 MLADOST – B. Despotovac NAPREDAK – Cestereg 4
5 2 BILECANIN – Secanj PROLETER – Zrenjanin 3
Kolo 5 na 17.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 PROLETER – Zrenjanin PROLETER – Coka 10
2 4 NAPREDAK – Cestereg BILECANIN – Secanj 2
3 5 RADNICKI – Kikinda MLADOST – B. Despotovac 1
4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir JEDINSTVO – Novi Becej 9
5 7 RUSANDA – Melenci MLADOST – Bocar 8

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 RUSANDA – Melenci 2 1 1 0 4
2 BILECANIN – Secanj 2 1 1 0 4 7
3 MLADOST – Bocar 2 1 1 0 4 7
4 NAFTAGAS 2 – Elemir 2 1 0 1 3
5 MLADOST – B. Despotovac 2 1 0 1 3 6
6 PROLETER – Coka 2 1 0 1 3
7 JEDINSTVO – Novi Becej 2 0 2 0 2 6
8 RADNICKI – Kikinda 2 0 1 1 1 5
9 PROLETER – Zrenjanin 2 0 1 1 1 5
10 NAPREDAK – Cestereg 2 0 1 1 1

Banat liga sever 2018

Kolo 2 na 27.05.2018 u 10:00
2.1 10 PROLETER – Coka 3½ – 2½ 6 NAFTAGAS 2 – Elemir
1 Jurcsak Andras 2138 0 : 1 FM Lalic Dragan 2250
2 Borsos Andor 2143 ½ : ½ Varga Damir 2130
3 FM Igaz Ervin 1982 0 : 1 FM Sevo Dusan 2184
4 Djurovic Radoje 1948 1 : 0 Jancic Radomir 2033
5 Savin Ilija 2031 1 : 0 Bjelic Branislav 1873
6 Radakovic Jovan 1597 1 : 0 Kartalija Nemanja 1490
2.2 7 RUSANDA – Melenci 3 – 3 5 RADNICKI – Kikinda
1 Kostic Radovan 2127 ½ : ½ Bilic Milanko 2064
2 Zupunski Branislav 2068 ½ : ½ Jerinkic Dobrivoj 1811
3 Jovanovic Momir A 1905 ½ : ½ Salgo Sandor 2010
4 Doroskov Lazar 1867 ½ : ½ Takac Janos 1919
5 Kevresan Slobodan 1961 ½ : ½ Cosic Jovan 0
6 Doroskov Uros 1451 ½ : ½ Vlasic Olivera 0
2.3 8 MLADOST – Bocar 3 – 3 4 NAPREDAK – Cestereg
1 Damjanovic Ljubo 1834 1 : 0 Samolovac Sasa 0
2 Erdeljan Radivoj 0 0 : 1 Rikalovic Zoran 2063
3 Petric Ivan 1965 1 : 0 Salapura Zeljko 0
4 Tapai Djerdj 1874 0 : 1 Grbic Zoran 2045
5 Mijic Vladimir 2191 1 : 0 Kasalovic Zoran 2018
6 – : + Tesic Lazar 0
2.4 9 JEDINSTVO – Novi Becej 3 – 3 3 PROLETER – Zrenjanin
1 Konc Imre 0 ½ : ½ Lazarevic Dusan 1893
2 Dragic Dusan 0 0 : 1 Borkovic Danilo 2147
3 Popov Ivan 2239 1 : 0 Racic Pera 1865
4 Barackov Pavle 1979 1 : 0 Lukic Dusan M 1911
5 Ilicic Mirko 2014 ½ : ½ Vujinov Milos 1866
6 Rajkov Danilo 1416 0 : 1 Racic Teodora 1677
2.5 1 MLADOST – B. Despotovac 2 – 4 2 BILECANIN – Secanj
1 Duvnjak Vladimir 1857 ½ : ½ Tomic Zivan 2090
2 Mitric Vojislav 2000 0 : 1 Vincilov Dusan 2174
3 Duvnjak Milorad 1977 0 : 1 Milankov Vladimir 1917
4 Culum Mico 0 0 : 1 Ilicin Mladen 2073
5 Olic Milan 1848 ½ : ½ Vujovic Milorad M 2025
6 Veliova Irijeta 2005 + : –

Banat liga sever 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 PROLETER – Coka 10
2 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 JEDINSTVO – Novi Becej 9
3 3 PROLETER – Zrenjanin 2 – 4 MLADOST – Bocar 8
4 4 NAPREDAK – Cestereg 1½ – 4½ RUSANDA – Melenci 7
5 5 RADNICKI – Kikinda 2 – 4 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
Kolo 2 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 3½ – 2½ NAFTAGAS 2 – Elemir 6
2 7 RUSANDA – Melenci 3 – 3 RADNICKI – Kikinda 5
3 8 MLADOST – Bocar 3 – 3 NAPREDAK – Cestereg 4
4 9 JEDINSTVO – Novi Becej 3 – 3 PROLETER – Zrenjanin 3
5 1 MLADOST – B. Despotovac 2 – 4 BILECANIN – Secanj 2
Kolo 3 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 BILECANIN – Secanj PROLETER – Coka 10
2 3 PROLETER – Zrenjanin MLADOST – B. Despotovac 1
3 4 NAPREDAK – Cestereg JEDINSTVO – Novi Becej 9
4 5 RADNICKI – Kikinda MLADOST – Bocar 8
5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir RUSANDA – Melenci 7
Kolo 4 na 10.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka RUSANDA – Melenci 7
2 8 MLADOST – Bocar NAFTAGAS 2 – Elemir 6
3 9 JEDINSTVO – Novi Becej RADNICKI – Kikinda 5
4 1 MLADOST – B. Despotovac NAPREDAK – Cestereg 4
5 2 BILECANIN – Secanj PROLETER – Zrenjanin 3
Kolo 5 na 17.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 PROLETER – Zrenjanin PROLETER – Coka 10
2 4 NAPREDAK – Cestereg BILECANIN – Secanj 2
3 5 RADNICKI – Kikinda MLADOST – B. Despotovac 1
4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir JEDINSTVO – Novi Becej 9
5 7 RUSANDA – Melenci MLADOST – Bocar 8

Banat liga sever 2018

Pozicija posle kola 1

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 RUSANDA – Melenci 1 1 0 0 3
2 MLADOST – B. Despotovac 1 1 0 0 3 4
NAFTAGAS 2 – Elemir 1 1 0 0 3 4
MLADOST – Bocar 1 1 0 0 3 4
5 BILECANIN – Secanj 1 0 1 0 1 3
JEDINSTVO – Novi Becej 1 0 1 0 1 3
7 PROLETER – Zrenjanin 1 0 0 1 0 2
RADNICKI – Kikinda 1 0 0 1 0 2
PROLETER – Coka 1 0 0 1 0 2
10 NAPREDAK – Cestereg 1 0 0 1 0

Banat liga sever 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 PROLETER – Coka 10
2 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 JEDINSTVO – Novi Becej 9
3 3 PROLETER – Zrenjanin 2 – 4 MLADOST – Bocar 8
4 4 NAPREDAK – Cestereg 1½ – 4½ RUSANDA – Melenci 7
5 5 RADNICKI – Kikinda 2 – 4 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
Kolo 2 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 3½ – 2½ NAFTAGAS 2 – Elemir 6
2 7 RUSANDA – Melenci 3 – 3 RADNICKI – Kikinda 5
3 8 MLADOST – Bocar 3 – 3 NAPREDAK – Cestereg 4
4 9 JEDINSTVO – Novi Becej 3 – 3 PROLETER – Zrenjanin 3
5 1 MLADOST – B. Despotovac 2 – 4 BILECANIN – Secanj 2
Kolo 3 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 BILECANIN – Secanj PROLETER – Coka 10
2 3 PROLETER – Zrenjanin MLADOST – B. Despotovac 1
3 4 NAPREDAK – Cestereg JEDINSTVO – Novi Becej 9
4 5 RADNICKI – Kikinda MLADOST – Bocar 8
5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir RUSANDA – Melenci 7
Kolo 4 na 10.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka RUSANDA – Melenci 7
2 8 MLADOST – Bocar NAFTAGAS 2 – Elemir 6
3 9 JEDINSTVO – Novi Becej RADNICKI – Kikinda 5
4 1 MLADOST – B. Despotovac NAPREDAK – Cestereg 4
5 2 BILECANIN – Secanj PROLETER – Zrenjanin 3
Kolo 5 na 17.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 PROLETER – Zrenjanin PROLETER – Coka 10
2 4 NAPREDAK – Cestereg BILECANIN – Secanj 2
3 5 RADNICKI – Kikinda MLADOST – B. Despotovac 1
4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir JEDINSTVO – Novi Becej 9
5 7 RUSANDA – Melenci MLADOST – Bocar 8

Banat liga sever 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
1.1 1 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 10 PROLETER – Coka
1 Svarc Stevan 0 1 : 0 Borsos Andor 2143
2 Culum Mico 0 1 : 0 Savin Ilija 2031
3 Duvnjak Vladimir 1857 + : –
4 Olic Milan 1848 0 : 1 FM Igaz Ervin 1982
5 Duvnjak Milorad 1977 0 : 1 Jurcsak Andras 2138
6 Veliova Irijeta 2005 1 : 0 Radakovic Jovan 1597
1.2 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 9 JEDINSTVO – Novi Becej
1 Vincilov Dusan 2174 + : –
2 Tomic Zivan 2090 0 : 1 Popov Ivan 2239
3 Ilicin Mladen 2073 1 : 0 Halas Emil 0
4 Vujovic Milorad M 2025 1 : 0 Vujackov Vojislav 2016
5 Milankov Vladimir 1917 0 : 1 Dragic Dusan 0
6 Vincilov Marija 0 0 : 1 Rajkov Danilo 1416
1.3 3 PROLETER – Zrenjanin 2 – 4 8 MLADOST – Bocar
1 Tolmacev Slobodan 2035 ½ : ½ Petric Ivan 1965
2 Racic Pera 1865 0 : 1 Damjanovic Ljubo 1834
3 Vujinov Milos 1866 ½ : ½ Erdeljan Radivoj 0
4 Gadjanski Borislav 1980 0 : 1 Mijic Vladimir 2191
5 Lazarevic Dusan 1893 0 : 1 Tapai Djerdj 1874
6 Sarvari Dario 0 + : –
1.4 4 NAPREDAK – Cestereg 1½ – 4½ 7 RUSANDA – Melenci
1 Salapura Zeljko 0 0 : 1 Blagojevic Srdjan 2161
2 Makovic Zeljko 0 0 : 1 Kostic Radovan 2127
3 Rikalovic Zoran 2063 0 : 1 Vukasinovic Dragan 2037
4 Kasalovic Zoran 2018 ½ : ½ Jovanovic Momir A 1905
5 Grbic Zoran 2045 1 : 0 Doroskov Lazar 1867
6 – : + Doroskov Uros 1451
1.5 5 RADNICKI – Kikinda 2 – 4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir
1 Bilic Milanko 2064 0 : 1 FM Lalic Dragan 2250
2 Salgo Sandor 2010 0 : 1 Varga Damir 2130
3 Soklovacki Radovan 2132 ½ : ½ FM Sevo Dusan 2184
4 Jerinkic Dobrivoj 1811 0 : 1 Jancic Radomir 2033
5 Takac Janos 1919 ½ : ½ Bjelic Branislav 1873
6 Bilic Marijana 1784 1 : 0 Kartalija Nemanja 1490

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Banat liga sever 2018

Tabela/pocetni plasman posle kola 0

SBr. Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 PM3 Poena Plasman
1 MLADOST – B. Despotovac * 0 0 1
2 BILECANIN – Secanj * 0 0 2
3 PROLETER – Zrenjanin * 0 0 3
4 NAPREDAK – Cestereg * 0 0 4
5 RADNICKI – Kikinda * 0 0 5
6 NAFTAGAS 2 – Elemir * 0 0 6
7 RUSANDA – Melenci * 0 0 7
8 MLADOST – Bocar * 0 0 8
9 JEDINSTVO – Novi Becej * 0 0 9
10 PROLETER – Coka * 0 0 10

Banat liga sever 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 MLADOST – B. Despotovac PROLETER – Coka 10
2 2 BILECANIN – Secanj JEDINSTVO – Novi Becej 9
3 3 PROLETER – Zrenjanin MLADOST – Bocar 8
4 4 NAPREDAK – Cestereg RUSANDA – Melenci 7
5 5 RADNICKI – Kikinda NAFTAGAS 2 – Elemir 6
Kolo 2 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka NAFTAGAS 2 – Elemir 6
2 7 RUSANDA – Melenci RADNICKI – Kikinda 5
3 8 MLADOST – Bocar NAPREDAK – Cestereg 4
4 9 JEDINSTVO – Novi Becej PROLETER – Zrenjanin 3
5 1 MLADOST – B. Despotovac BILECANIN – Secanj 2
Kolo 3 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 BILECANIN – Secanj PROLETER – Coka 10
2 3 PROLETER – Zrenjanin MLADOST – B. Despotovac 1
3 4 NAPREDAK – Cestereg JEDINSTVO – Novi Becej 9
4 5 RADNICKI – Kikinda MLADOST – Bocar 8
5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir RUSANDA – Melenci 7
Kolo 4 na 10.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka RUSANDA – Melenci 7
2 8 MLADOST – Bocar NAFTAGAS 2 – Elemir 6
3 9 JEDINSTVO – Novi Becej RADNICKI – Kikinda 5
4 1 MLADOST – B. Despotovac NAPREDAK – Cestereg 4
5 2 BILECANIN – Secanj PROLETER – Zrenjanin 3
Kolo 5 na 17.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 PROLETER – Zrenjanin PROLETER – Coka 10
2 4 NAPREDAK – Cestereg BILECANIN – Secanj 2
3 5 RADNICKI – Kikinda MLADOST – B. Despotovac 1
4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir JEDINSTVO – Novi Becej 9
5 7 RUSANDA – Melenci MLADOST – Bocar 8
Kolo 6 na 09.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka MLADOST – Bocar 8
2 9 JEDINSTVO – Novi Becej RUSANDA – Melenci 7
3 1 MLADOST – B. Despotovac NAFTAGAS 2 – Elemir 6
4 2 BILECANIN – Secanj RADNICKI – Kikinda 5
5 3 PROLETER – Zrenjanin NAPREDAK – Cestereg 4
Kolo 7 na 16.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 NAPREDAK – Cestereg PROLETER – Coka 10
2 5 RADNICKI – Kikinda PROLETER – Zrenjanin 3
3 6 NAFTAGAS 2 – Elemir BILECANIN – Secanj 2
4 7 RUSANDA – Melenci MLADOST – B. Despotovac 1
5 8 MLADOST – Bocar JEDINSTVO – Novi Becej 9
Kolo 8 na 23.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka JEDINSTVO – Novi Becej 9
2 1 MLADOST – B. Despotovac MLADOST – Bocar 8
3 2 BILECANIN – Secanj RUSANDA – Melenci 7
4 3 PROLETER – Zrenjanin NAFTAGAS 2 – Elemir 6
5 4 NAPREDAK – Cestereg RADNICKI – Kikinda 5
Kolo 9 na 30.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 RADNICKI – Kikinda PROLETER – Coka 10
2 6 NAFTAGAS 2 – Elemir NAPREDAK – Cestereg 4
3 7 RUSANDA – Melenci PROLETER – Zrenjanin 3
4 8 MLADOST – Bocar BILECANIN – Secanj 2
5 9 JEDINSTVO – Novi Becej MLADOST – B. Despotovac 1

АДРЕСАР ШАХОВСКИХ КЛУБОВА

БАНАТСКЕ ЛИГЕ СЕВЕР  2017.

 

 

 

бр

Шаховски клуб

Адреса , место и пош. број

Презиме и име

Контакт адреса и e-mail

Контакт

телефони

 

1

Нафтагас 2

Жарка Зрењанина 47

23208 Елемир

jankov.tamara.6@gmail.com

Јанков Миле , Милутина Суботина 13 б

 

 

Бјелић Бранислав

023 737710
064 2518614
0631020293
 

2

Младост

Трг Ослобођења 7

23774 Бочар

mijicvv@gmail.com

Мијић Владимир , Банатска 11

23774 Бочар

 

064 3146553
 

3

Младост

23242  Бан. Деспотовац

 

dvlada82@gmail.com

Дувњак Милорад , Саве Ковачевића 22

Папић Милош

Митрић Војислав

023 3879303
063 8278161
023 3879364
 

4

Јединство

Петра Драпшина 11-13

23272 Нови Бечеј

nbsahklub@gmail.com

Шијан Димитрије , Бригадира Ристића 46 0601771303
 

5

Напредак

МЗ.  М.Тита 39

23215 Честерег

tamislavkam@gmail.com

Грбић Зоран , Доситеја Обрадовића 42/20

23000 Зрењанин

 

065 3271995
 

6

Русанда

Српских Владара 65

23270 Меленци

ldoroskov@gmail.com

Костић Радован , Владимира Назора 29

 

 

Лазар Дорошков

023 732057
063 7537274
060 5670890
 

7

Раднички

МЗ , Цара Душана 26

23300   Кикинда

sandorsalgo@gmail.com

Шалго Шандор, Светосавска 135

 

Ћирић Драган , Браће Лаковић 57

kisah@sezampro.rs

064 3488139
060 3488139
063 7748959
 

8

Пролетер

Месна заједница

23320 Чока

jurcsaka@gmail.com

Јурчак Андраш , М.Тита 98

 

Ђуровић Радоје

0230 72525
064 8619685
063 8074262
 

9

Билећанин

Дом Културе

23240 Сечањ

milankovv@gmail.com

Миланков Владимир

Вожда Карађорђа 6 , Сечањ

Винћилов Душан

Вујовић Милорад

063 7258941
063 8005750
064 4163940
 

10

Пролетер

Пупинова 13

23000 Зрењанин

peraracic@gmail.com

Рацић Пера , Руже Шулман 13/11

Рацић Драгољуб , Новосадска 3/22

d.raca@sbb.rs

064 8116970
065 5889818

P R O P O Z I C I J E

BANATSKE LIGE  ZA 2018. GODINU

BANATSKE lige sever i jug  sačinjavaju po 10 klubova. Takmičenje se održava po Bergerovom sistemu jednokružno i počinje 13. maja 2018. godine. U ekipi nastupa 6 (šest) igrača a sastoji se od 5 seniorskih tabli plus jedna na kojoj igra : žena, omladinka ili omladinac. Ova tabla predviđena za omladinca ili ženu ili omladinku i mora biti šesta tabla. Omladinac-ka su takmičari rođeni 1998. godine i mlađi! Obavezno je da su svi članovi ekipe registrovani kod Šahovskog saveza Vojvodine i da imaju overene takmičarske knjižice za 2018. godinu. Pred svaki meč kapiten predaje sudiji sastav svoje ekipe. Uz sastav kapiten je obavezan da preda na uvid i takmičarske knjižice bez kojih ekipa ne može da nastupi.Sastav ekipe može se dati po slobodnom izboru bez obzira na kategoriju i rejting. Tempo igre je 90 minuta po igraču za partiju plus bonifikacija od 30 sekundi po potezu, počev od prvog poteza. Obavezno je igranje digitalnim satovima. Domačin je obavezan da obezbedi digitalne satove  za igru. Prema odluci UO ŠSV za 2018 god, klub koji ne poseduje svih 6 potrebnih satova  je obavezan da ima ispravna najmanje 3 digitalna sata kad je domaćin uz uslov da pre početka lige dostavi pismeno obaveštenje voditelju lige i takmičarskoj komisiji ŠSV da ima samo 3 digitalna sata. Ekipa koja gostuje kod kluba koji je prijavio da ima samo 3 digitalna sata mora poneti sa sobom svoja tri ispravna digitalna sata i njeni satovi se obavezno postavljaju na tablu broj 4, 5 i 6. Ukoliko na meču nedostaje za neku partiju digitalni sat tu partiju gubi ona ekipa na čijoj tabli nedostaje sat. Ekipa kojoj nedostaje sat za meč mora obavezno obavestiti sudiju pre predavanja sastava na kojoj tabli neće imati sat na početku meča kako bi se izbegle manipulacije prilikom objavljivanja sastava ekipa.

Član 10.2 pravila igre Fide se ne primenjuje.

Domaća ekipa ima bele figure na neparnim tablama. Gostujuća ekipa snosi svoje troškove puta, a domaćin je dužan da obezbedi prigodnu salu i rekvizite za igru.

Sudije za sve mečeve određuje koordinator -voditelj lige ili komesar za suđenje ŠSV.

Domaćin je dužan da delegiranom sudiji isplati putne troškove i sudijsku taksu koja iznosi 1.400,00 dinara.

Ukoliko delegirani sudija ne dođe u zakazano vreme meč će se održati, a sudiće domaći sudija.

Mečevi se igraju prema rasporedu koji sadrže ove propozicije nedeljom sa početkom u 10 časova osim mečeva ekipa koji svoje mečeve kad su domaćini igraju subotom od 17 časova .

Odlaganje mečeva nije dozvoljeno jedino se isti mogu igrati ranije u toku nedelje ukoliko se obe ekipe međusobno o tome dogovore i obaveste koordinatora lige i ovaj Savez i delegiranog sudiju. Izuzetno meč se može odložiti uz saglasnost ovog Saveza ukoliko najmanje 2 (dva) člana ekipe učestvuju na državnom ili međunarodnom takmičenju, ili zbog više sile ali ne u poslednja 3 (tri) kola.

U sportskom takmičenju može učestvovati sportista kome je u periodu od šest meseci pre održavanja sportskog takmičenja utvrđena opšta zdravstvena sposobnost za obavljanje sportskih aktivnosti, odnosno delatnosti (Pravilnik o utvrđivanju zdravstvene sposobnosti sportista za obavljanje sportskih aktivnosti i učestvovanje na sportskim takmičenjima član 3. Stav 1)

Sudija meča obavezno u ponedeljak poštom dostavlja zapisnik sa meča potpisan od oba kapitena na adresu rukovodioca lige Racić Dragoljub, Novosadska 3/22 23000 Zrenjanin. Sudija je obavezan da odmah posle odigranog meča javi mobilnim telefonom rezultat koordinatoru-voditelju lige na telefon 065 5889818 Racić Dragoljuba a takođe je obavezan da isto veče mejlom pošalje pojedinačne rezultate meča ili iste izdiktira telefonom koordinatoru lige.

Zapisnik popuniti čitko štampanim slovima sa punim imenom i prezimenom i tačnim datumom rođenja kako bi liga mogla biti rejtingovana.Po mogućnosti upisati Fide id broj igrača.

Sve eventualne primedbe kao i najavu žalbe kapiteni su dužni da unesu u zapisnik, a klub koji je nezadovoljan odlukom sudije u meču obavezan je da u roku od 48 časova po završetku meča uloži žalbu Takmičarskoj komisiji ŠS Vojvodine. Žalba se ne može uložiti ukoliko nije stavljena najava u zapisnik meča. Uz žalbu treba uplatiti 2.000,00 (dve hiljade) dinara na ime takse koja se žaliocu vraća u slučaju povoljnog rešenja žalbe. Žalbe bez dokaza o uplaćenoj taksi neće se razmatrati. Taksa se uplaćuje na žiro račun Šahovskog saveza Vojvodine broj: 340-1945-12.

U slučaju da neka ekipa istupi sa takmičenja ili izgubi jedan meč bez igre a odigrala je manje od polovine mečeva, onda se ona briše iz daljeg takmičenja, a dotadašnji rezultati se poništavaju. Ako je odigrala polovinu ili više od polovine mečeva tada preostale mečeve gubi sa “0” (nula), a protivnici u sledećim kolima dobijaju onoliko poena koliko je ta ekipa najviše izgubila u jednom meču u toku takmičenja, ali ne manje od 3,5 poena! Ovo se rešava prema članu 34 pravilnika o ekipnim takmičenjima.

Ukoliko igrač na početku meča sedne za pogrešnu tablu-tablu na kojoj nije prijavljen u sastavu ekipe i povuče potez i pritisne sat- započne sa igrom, on će biti odmah kontumaciran i gubi svoju partiju koju je trebao igrati na tabli prema sastavu ekipe. Partija koju je počeo na pogrešnoj tabli se poništava i smatra neigranom i na njoj se normalno igra partija koja je trebala.

Posedovanje mobilnog telefona u sali za igru nije dozvoljeno makar i nije uključen i ono se kažnjava gubitkom partije. Pre početka meča igrači koji imaju mobilni telefon kod sebe daće ga sudiji na čuvanje a u protivnom rizikuju gubitak partije. Sudija će do kraja meča čuvati primljene mobilne telefone. Nije predviđeno da sudija pretresa bilo koga za vreme meča ali mora reagovati ako uoči prekršaj.

Ekipe koje neopravdano napuste takmičenje biće kažnjene prebacivanjem u najniži rang takmičenja kao i novčano – najviše do 10.000,00 (desethiljada) dinara.

Konačan plasman se određuje na osnovu zbira ukupno osvojenih MEČ BODOVA. Pobeda u meču se vrednuje sa tri boda, nerešen rezultat sa jednim bodom, a izgubljen meč bez bodova. U slučaju da dve ili više ekipa imaju isti broj meč bodova, odlučuje veći broj ukupno osvojenih poena, pa zatim bolji međusobni rezultat ekipa koje dele mesto, potom bolji uspeh po Soneborn – Bergeru (primenjen na meč bodove), a ako je sve isto odlučuje naknadni meč odnosno mečevi ekipa koje dele kritično mesto.

Prvoplasirana ekipa iz grupe Banat-sever igra play off  protiv drugoplasirane ekipe Banat- jug i pobednik se plasira u finale play off-a, a  prvoplasirana ekipa iz grupe Banat-jug igra play off  protiv drugoplasirane ekipe Banat- sever i pobednik se takođe plasira u finale play off-a. Mečevi se igraju 7. Oktobra a domaćini su pobednici grupa jug I sever. Pobednici polufinala igraju meč za prvaka lige 14. Oktobra, a domaćin je ekipa koja je imala bolji bodovni saldo iz ligaškog dela. Bolji plasman se računa tako što se prvo gledaju bodovi, pa ako je to isto onda poeni i ako je i to isto onda se domaćin u meču određuje žrebom. U play off-u je pobednik ona ekipa koja skupi više poena a ako je to isto onda je pobednik ekipa koja je ostvarila više poena na prve tri table. Ako je i to isto takmičarska komisija će zakazati novi meč. Pobednička ekipa u play off-u će se plasirati  u drugu ligu Srbije grupa Vojvodina.

Iz lige Banatske lige sever  ispada obavezno  1 (jedna) najslabije plasirana ekipa. U slučaju da se prvak  Banatske  lige sever  ne plasira u play offu u viši rang-Drugu ligu a iz Druge lige se u nju vrati jedna ekipa, onda će iz te lige ispasti dva poslednjeplasirana kluba kako bi brojekipa ostao 10. Ukoliko se u viši rang u play off-u prvak  Banatske lige plasira u viši rang-Drugu ligu a nijedan klub se ne vrati u nju, onda iz nižeg ranga u tu ligu ulaze dva najbolje plasirana kluba da bi se postigao broj od 10 ekipa u ligi.

Sve što nije obuhvaćeno ovim Propozicijama rešavaće Takmičarska komisija u skladu sa važećim FIDE pravilima šahovske igre i Pravilnicima ŠS Vojvodine.

NA SVIM ZVANIČNIM TAKMIČENJIMA U VOJVODINI ZABRANJENO JE PUŠENJE! OBAVEZUJU SE SUDIJE NA STRIKTNO POŠTOVANJE OVE ODLUKE!!

       RASPORED IGRANJA za Banatsku ligu sever

  1. 1. kolo se igra                       13. maja         2018. godine
  2.   . kolo se igra                       20. maja         2018. godine
  3. 2. kolo se igra           27. maja         2018. godine
  4. 3. kolo se igra                       03. juna          2018. godine
  5. 4. kolo se igra           10. juna          2018. godine
  6. 5. kolo se igra           17. juna          2018. godine
  1. 6. kolo se igra           09. septembra       2018. godine
  2. 7. kolo se igra           16. septembra       2018. godine
  3. 8. kolo se igra           23. septembra       2018. godine
  4. 9. kolo se igra           30. septembra       2018. godine

Klubovi su obavezni da ekipama koje im dolaze u goste putem koordinatora lige dostave tačnu adresu prostorije u kojima će se mečevi igrati.  Istu obavezu klub domaćin ima i prema delegiranom sudiji. Sve posledice koje mogu proisteći iz nepoštovanja ove odredbe snosi klub domaćin!

Uz ove Propozicije se dostavlja kompletan raspored igranja za 1-9. kola sa izvučenim turnirskim brojevima. Takođe je dat adresar ekipa

LIGE ĆE BITI REJTINGOVANE KOD FIDE!!

KOTIZACIJA KLUBOVA ZA UČEŠĆE U LIGI IZNOSI  6.000,00 DINARA I PLAĆA SE NAJKASNIJE DO 7 MAJA 2018. GODINE NA

TEKUĆI RAČUN ŠSV BR. 340-1945-12

KLUBOVI SU OBAVEZNI DA PLATE I REJTING TAKSU OD 500 DINARA PO REJTINGOVANOM IGRAČU KOJEG SU REGISTROVALI  ZA IGRU.

EKIPE KOJE NE UPLATE KOMPLETNU REGISTRACIJU, KOTIZACIJU I REJTING TAKSU NE MOGU NASTUPITI U LIGI ZA 2018. G.

                                                                 ŠAHOVSKI SAVEZ VOJVODINE

                                                                 Milan Miladinov IA voditelj lige

BANATSKA LIGA SEVER  2018

 

U viši rang ne ide niko  10-0=10

Iz višeg ranga ne dolazi niko  10+0=10

Iz nižeg ranga dolazi ekipa Jedinstvo N Bečej 10+1=11

Iz lige ispada šk Aradac  11-1=10

 

Ekipa
RADNICKI – Kikinda
PROLETER – Coka
NAFTAGAS 2 – Elemir
BILECANIN – Secanj
MLADOST – Bocar
MLADOST – B. Despotovac
NAPREDAK – Cestereg
RUSANDA – Melenci
PROLETER – Zrenjanin
Jedinstvo  Novi Bečej