Banatska liga sever kolo 3 i kolo 2

 

BANATSKA liga sever 2017.

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 RADNICKI – Kikinda 3 3 0 0 9 14
2 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 2 1 0 7 12½
3 MLADOST – Bocar 3 2 0 1 6 9
4 MLADOST – B. Despotovac 3 1 1 1 4
5 BILECANIN – Secanj 3 1 1 1 4 9
6 RUSANDA – Melenci 3 1 1 1 4
7 PROLETER – Coka 3 1 0 2 3
8 ARADAC – Aradac 3 1 0 2 3
9 NAPREDAK – Cestereg 3 0 1 2 1 7
10 PROLETER – Zrenjanin 3 0 1 2 1

BANATSKA liga sever 2017.

Kolo 3 na 28.05.2017 u 10:00
3.1 2 BILECANIN – Secanj 3½ – 2½ 10 PROLETER – Coka
1 Vincilov Dusan 2183 0 : 1 Jurcsak Andras 2154
2 Tomic Zivan 2065 1 : 0 Savin Ilija 2055
3 Vujovic Milorad M 2024 1 : 0 Radakovic Jovan 1570
4 Strbac Milan 2036 1 : 0 Borsos Andor 2155
5 Milankov Vladimir 1944 ½ : ½ Nagy Csongor 1889
6 Levnajic Sinisa 1528 0 : 1 Jankov Danijel 1686
3.2 3 NAPREDAK – Cestereg 2½ – 3½ 1 MLADOST – Bocar
1 Stojakovic Milan 2023 1 : 0 Mijic Vladimir 2205
2 Samolovac Sasa 0 0 : 1 FM Nikolic Sinisa 2203
3 Rikalovic Zoran 2036 0 : 1 Petric Ivan 1943
4 Kasalovic Zoran 2065 0 : 1 Blagojevic Srdjan 2124
5 Grbic Zoran 2081 ½ : ½ Tapai Djerdj 1841
6 Vukovic Boris 0 + : –
3.3 4 RADNICKI – Kikinda 4 – 2 9 MLADOST – B. Despotovac
1 Ciric Dragan 2059 1 : 0 Olic Milan 1794
2 Vukasinovic Dragan 2048 0 : 1 Papic Milos 0
3 Ilicin Mladen 2079 ½ : ½ Mitric Vojislav 1960
4 Soklovacki Radovan 2096 1 : 0 Duvnjak Milorad 1950
5 Takac Janos 1930 ½ : ½ Duvnjak Vladimir 1859
6 Bilic Milanko 1909 1 : 0 Veliova Irijeta 2018
3.4 5 RUSANDA – Melenci 3½ – 2½ 8 PROLETER – Zrenjanin
1 Trifunovic Bogdan 2182 1 : 0 Racic Pera 1885
2 Zupunski Branislav 2069 ½ : ½ Tolmacev Slobodan 2031
3 Kostic Radovan 2164 1 : 0 Lazarevic Dusan 2094
4 Doroskov Lazar 1844 0 : 1 Vujinov Milos 0
5 Kevresan Slobodan 1956 1 : 0 Makovic Zeljko 0
6 Doroskov Uros 0 0 : 1 Racic Teodora 1655
3.5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 5½ – ½ 7 ARADAC – Aradac
1 Adamov Ivan 2141 1 : 0 Feckes Zoltan 0
2 FM Sevo Dusan 2174 1 : 0 Rekic Zeljko 1623
3 Varga Damir 2132 1 : 0 Popov Srdjan 1896
4 Jancic Radomir 2046 ½ : ½ Janjes Nedeljko 0
5 Bjelic Branislav 1917 1 : 0 Tomin Nenad Z 0
6 Lalic Danka 1839 1 : 0 Bartos Aleksej 1682

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com

————————

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 RADNICKI – Kikinda 2 2 0 0 6 10
2 MLADOST – B. Despotovac 2 1 1 0 4
3 NAFTAGAS 2 – Elemir 2 1 1 0 4 7
4 ARADAC – Aradac 2 1 0 1 3 6
5 MLADOST – Bocar 2 1 0 1 3
6 PROLETER – Coka 2 1 0 1 3 5
7 BILECANIN – Secanj 2 0 1 1 1
8 NAPREDAK – Cestereg 2 0 1 1 1
9 RUSANDA – Melenci 2 0 1 1 1 4
10 PROLETER – Zrenjanin 2 0 1 1 1 4

.

Kolo 2 na 21.05.2017 u 10:00
2.1 10 PROLETER – Coka 2 – 4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir
1 Savin Ilija 2055 1 : 0 Micic Ivica 1967
2 FM Igaz Ervin 2020 ½:½ Jankov Mile 2042
3 Borsos Andor 2155 0 : 1 FM Sevo Dusan 2174
4 Nagy Csongor 1889 ½:½ Varga Damir 2132
5 Jankov Danijel 1686 0 : 1 Jancic Radomir 2046
6 Radakovic Jovan 1570 0 : 1 Lalic Danka 1839
2.2 7 ARADAC – Aradac 5 – 1 5 RUSANDA – Melenci
1 Rekic Zeljko 1623 1 : 0 Doroskov Lazar 1844
2 Onjin Branko 1976 ½:½ Kostic Radovan 2164
3 Varga Robert 2015 1 : 0 Kevresan Slobodan 1956
4 Milovic Nikola 1984 1 : 0 Jovanovic Momir A 1909
5 Feckes Zoltan 0 ½:½ Zupunski Branislav 2069
6 Bartos Aleksej 1682 1 : 0 Doroskov Uros 0
2.3 8 PROLETER – Zrenjanin 1 – 5 4 RADNICKI – Kikinda
1 Tolmacev Slobodan 2031 ½:½ Vukasinovic Dragan 2048
2 Lazarevic Dusan 2094 0 : 1 Ciric Dragan 2059
3 Gadjanski Branislav 0 ½:½ Soklovacki Radovan 2096
4 Racic Pera 1885 0 : 1 Ilicin Mladen 2079
5 Vujinov Milos 0 0 : 1 Salgo Sandor 2015
6 Racic Teodora 1655 0 : 1 Bilic Milanko 1909
2.4 9 MLADOST – B. Despotovac 4½ – 1½ 3 NAPREDAK – Cestereg
1 Duvnjak Milorad 1950 + : –
2 Mitric Vojislav 1960 ½:½ Grbic Zoran 2081
3 Papic Milos 0 + : –
4 Olic Milan 1794 ½:½ Suboticki Goran 0
5 Duvnjak Vladimir 1859 ½:½ Kasalovic Zoran 2065
6 Veliova Irijeta 2018 1 : 0 Vukovic Boris 0
2.5 1 MLADOST – Bocar 3½ – 2½ 2 BILECANIN – Secanj
1 Mijic Vladimir 2205 ½:½ Vujovic Milorad M 2024
2 Tapai Djerdj 1841 ½:½ Vincilov Dusan 2183
3 Petric Ivan 1943 1 : 0 Milankov Vladimir 1944
4 Blagojevic Srdjan 2124 1 : 0 Babic Djordje 2020
5 FM Nikolic Sinisa 2203 ½:½ Tomic Zivan 2065
6 Kacavenda Dragan 0 0 : 1 Levnajic Sinisa 1528