Banatska liga sever kolo 6

 

BANATSKA liga sever 2017.

Kolo 1 na 14.05.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 MLADOST – Bocar 2 – 3 PROLETER – Coka 10
2 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 MLADOST – B. Despotovac 9
3 3 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 PROLETER – Zrenjanin 8
4 4 RADNICKI – Kikinda 5 – 1 ARADAC – Aradac 7
5 5 RUSANDA – Melenci 3 – 3 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
Kolo 2 na 21.05.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 2 – 4 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
2 7 ARADAC – Aradac 5 – 1 RUSANDA – Melenci 5
3 8 PROLETER – Zrenjanin 1 – 5 RADNICKI – Kikinda 4
4 9 MLADOST – B. Despotovac 4½ – 1½ NAPREDAK – Cestereg 3
5 1 MLADOST – Bocar 3½ – 2½ BILECANIN – Secanj 2
Kolo 3 na 28.05.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 BILECANIN – Secanj 3½ – 2½ PROLETER – Coka 10
2 3 NAPREDAK – Cestereg 2½ – 3½ MLADOST – Bocar 1
3 4 RADNICKI – Kikinda 4 – 2 MLADOST – B. Despotovac 9
4 5 RUSANDA – Melenci 3½ – 2½ PROLETER – Zrenjanin 8
5 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 5½ – ½ ARADAC – Aradac 7
Kolo 4 na 04.06.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 4 – 2 ARADAC – Aradac 7
2 8 PROLETER – Zrenjanin 3 – 3 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
3 9 MLADOST – B. Despotovac 4 – 2 RUSANDA – Melenci 5
4 1 MLADOST – Bocar 2½ – 3½ RADNICKI – Kikinda 4
5 2 BILECANIN – Secanj 4 – 2 NAPREDAK – Cestereg 3
Kolo 5 na 11.06.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 NAPREDAK – Cestereg 3½ – 2½ PROLETER – Coka 10
2 4 RADNICKI – Kikinda 3½ – 2½ BILECANIN – Secanj 2
3 5 RUSANDA – Melenci 3 – 3 MLADOST – Bocar 1
4 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 4 – 2 MLADOST – B. Despotovac 9
5 7 ARADAC – Aradac 2½ – 3½ PROLETER – Zrenjanin 8
Kolo 6 na 03.09.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka 5 – 1 PROLETER – Zrenjanin 8
2 9 MLADOST – B. Despotovac 3½ – 2½ ARADAC – Aradac 7
3 1 MLADOST – Bocar 3 – 3 NAFTAGAS 2 – Elemir 6
4 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 RUSANDA – Melenci 5
5 3 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 RADNICKI – Kikinda 4
Kolo 7 na 10.09.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 RADNICKI – Kikinda PROLETER – Coka 10
2 5 RUSANDA – Melenci NAPREDAK – Cestereg 3
3 6 NAFTAGAS 2 – Elemir BILECANIN – Secanj 2
4 7 ARADAC – Aradac MLADOST – Bocar 1
5 8 PROLETER – Zrenjanin MLADOST – B. Despotovac 9
Kolo 8 na 17.09.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 PROLETER – Coka MLADOST – B. Despotovac 9
2 1 MLADOST – Bocar PROLETER – Zrenjanin 8
3 2 BILECANIN – Secanj ARADAC – Aradac 7
4 3 NAPREDAK – Cestereg NAFTAGAS 2 – Elemir 6
5 4 RADNICKI – Kikinda RUSANDA – Melenci 5
Kolo 9 na 24.09.2017 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 RUSANDA – Melenci PROLETER – Coka 10
2 6 NAFTAGAS 2 – Elemir RADNICKI – Kikinda 4
3 7 ARADAC – Aradac NAPREDAK – Cestereg 3
4 8 PROLETER – Zrenjanin BILECANIN – Secanj 2
5 9 MLADOST – B. Despotovac MLADOST – Bocar 1

Pozicija posle kola 6

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 RADNICKI – Kikinda 6 5 1 0 16 24
2 NAFTAGAS 2 – Elemir 6 3 3 0 12 22½
3 MLADOST – B. Despotovac 6 3 1 2 10 19
4 PROLETER – Coka 6 3 0 3 9 19
5 BILECANIN – Secanj 6 2 2 2 8 18½
6 MLADOST – Bocar 6 2 2 2 8 17½
7 RUSANDA – Melenci 6 1 3 2 6 15½
8 NAPREDAK – Cestereg 6 1 2 3 5 15½
9 PROLETER – Zrenjanin 6 1 2 3 5 14
10 ARADAC – Aradac 6 1 0 5 3 13½

BANATSKA liga sever 2017.

Kolo 6 na 03.09.2017 u 10:00
6.1 10 PROLETER – Coka 5 – 1 8 PROLETER – Zrenjanin
1 Savin Ilija 2058 1 : 0 Lazarevic Dusan 2027
2 FM Igaz Ervin 2005 ½ : ½ Vujinov Milos 1913
3 Nagy Aleksz M 1973 + : –
4 Nagy Csongor 1897 1 : 0 Gadjanski Borislav 0
5 Borsos Andor 2137 1 : 0 Racic Pera 1875
6 Jankov Danijel 1763 ½ : ½ Racic Teodora 1678
6.2 9 MLADOST – B. Despotovac 3½ – 2½ 7 ARADAC – Aradac
1 Papic Milos 1960 1 : 0 Onjin Branko 1969
2 Mitric Vojislav 1962 1 : 0 Petrovic Goran 2105
3 Duvnjak Milorad 1942 1 : 0 Popov Srdjan 1877
4 Olic Milan 1855 0 : 1 Varga Robert 2016
5 Duvnjak Vladimir 1857 ½ : ½ Litricin Jovan 1954
6 – : + Bartos Aleksej 1664
6.3 1 MLADOST – Bocar 3 – 3 6 NAFTAGAS 2 – Elemir
1 Blagojevic Srdjan 2155 ½ : ½ FM Sevo Dusan 2185
2 Petric Dragan 1703 ½ : ½ Micic Ivica 1942
3 Damjanovic Ljubo 1831 ½ : ½ Bjelic Branislav 1886
4 Erdeljan Radivoj 0 ½ : ½ Jankov Milorad 2044
5 Davidovic Nikola 1789 ½ : ½ Bundalo Zoran 0
6 Kacavenda Dragan 0 ½ : ½ Kartalija Nemanja 1484
6.4 2 BILECANIN – Secanj 3 – 3 5 RUSANDA – Melenci
1 Milankov Vladimir 1923 + : –
2 Strbac Milan 2050 ½ : ½ Kostic Radovan 2137
3 Vujovic Milorad M 2032 ½ : ½ Doroskov Lazar 1834
4 Tomic Zivan 2088 ½ : ½ Kevresan Slobodan 1957
5 Radovic Radoslav 0 ½ : ½ Jovanovic Momir A 1901
6 – : + Doroskov Uros 1444
6.5 3 NAPREDAK – Cestereg 3 – 3 4 RADNICKI – Kikinda
1 Stojakovic Milan 2041 1 : 0 Vukasinovic Dragan 2056
2 Rikalovic Zoran 2057 1 : 0 Ciric Dragan 2073
3 Kasalovic Zoran 2048 ½ : ½ Salgo Sandor 2015
4 Suboticki Goran 0 ½ : ½ Takac Janos 1916
5 Grbic Zoran 2069 0 : 1 Bilic Milanko 1935
6 Vukovic Boris 0 0 : 1 Bilic Marijana 1619