Banatska liga sever kolo 9

 

Banat liga 2017 finale play off-a
Vršac  08.10.2017.g.
T ID SK “Bora Kostic” Vrsac 4 – 2 ID SK “Bata Cosic” Opovo
1 921351 Djonin Bosko                FM 2282 0,5 : 0,5 922994 Milojevic Dusan           MK 2287
2 922536 Bucan Vladimir             MK 2105 0,5 : 0,5 917532 Jovanovski Slobodan    FM 2230
3 901768 Djordjev Bojan              MK 2109 0,5 : 0,5 937460 Mitrovic Zivadin           MK 2209
4 923001 Petrovic Lazar               MK 2148 1 : 0 947083 Milic Bozidar                MK 2022
5 923460 Stajic Petar                   MK 2211 0,5 : 0,5 947253 Vlajkovic Goran            MK 2158
6 967114 Milic Ilija                      MK 1838 1 : 0 984647 Milic Lazar                     III 1683

——————————————————————————————

Са првенственог меча за пласман у 2. лигу СРБИЈЕ група Војводина (полуфинале)

шк „ РадничкиКикинда          и       шк „Бата Ћосић“ Опово

 

одиграног у       Кикинди    дaнa  01.10.  2017.   године

 

Капитен: Билић Миланко

Презиме и име

Капитен: Влајковић Горан Ђорђе

Презиме и име

Табла  Домаћи – ПРЕЗИМЕ И ИМЕ  и категорија или титула Пун датум рођења Фиде ID

број

 Гости – ПРЕЗИМЕ И ИМЕ и

 категорија или титула

Пун датум рођења Фиде ID

број

Резултат
1. Шалго Шандор 30.09.45 936316 Милојевић Душан 18.09.64 922994 ½ : ½
2. Вукашиновић Драган 24.12.62 930628 Јовановки Слободан 14.04.71 917532 0:1
3. Билић Миланко 09.06.01 966843 Баста Предраг 06.05.78 924768 0:1
4. Шокловачки Радован 11.11.52 972916 Влајковић Горан 24.03.63 947253 ½ : ½
5. Иличин Младен 31.08.52 916862 Митровић Живадин 08.05.60 937460 ½ : ½
6. Билић Маријана 06.05.04 960063 Милић Лазар 19.03.05 984647 1:0
   

Укупан резултат:                    

: 3½

 

 

Banat liga 2017 polufinale play off-a
Vršac  01.10.2017.g.
ID SK “Bora Kostic” Vrsac 4 – 2 ID SK “Proleter” Coka
1 921351 Djonin Bosko                FM 2282 1 : 0 925136 Igaz Ervin                    FM 1997
2 923001 Petrovic Lazar               MK 2148 0,5 : 0,5 925888 Borsos Andor              MK 2143
3 901768 Djordjev Bojan              MK 2109 0,5 : 0,5 927651 Jurcsak Andras             MK 2140
4 927600 Mitrovanov Djordje      MK 2151 0,5 : 0,5 927694 Savin Ilija                    MK 2075
5 922536 Bucan Vladimir             MK 2105 1 : 0 911194 Nady Csongor                 I 1992
6 967114 Milic Ilija                      MK 1838 0,5 : 0,5 967181 Nagy Aleksz                MK 1973

Полуфинале PLAY OFF  –   БАНАТСКЕ ЛИГЕ  СЕВЕР и ЈУГ

 

01.10.2017.  у  10:00 часова

бр Домаћин Гост Резултат Судија
1 РАДНИЧКИ Кикинда БАТА ЋОСИЋ Опово 2½:3½ Рацић Д 0655889818

 

01.10.2017.  у  10:00 часова

бр Домаћин Гост Резултат Судија
1 БОРА КОСТИЋ Вршац ПРОЛЕТЕР Чока 4:2 Станимировић 0648394206

 

 

Финале PLAY OFF  –   БАНАТСКЕ ЛИГЕ  СЕВЕР и ЈУГ

 

08.10.201.  у  10:00 часова

бр Домаћин Гост Резултат Судија
1 БОРА КОСТИЋ Вршац БАТА ЋОСИЋ Опово 3½:2½ Станимировић 0648394206

BANATSKA liga sever 2017.

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 RADNICKI – Kikinda 9 5 4 0 19 33
2 PROLETER – Coka 9 5 1 3 16 29
3 NAFTAGAS 2 – Elemir 9 3 6 0 15 31½
4 BILECANIN – Secanj 9 4 3 2 15 28½
5 MLADOST – Bocar 9 4 3 2 15 27½
6 MLADOST – B. Despotovac 9 4 2 3 14 28
7 NAPREDAK – Cestereg 9 2 4 3 10 25
8 RUSANDA – Melenci 9 1 5 3 8 24
9 PROLETER – Zrenjanin 9 1 2 6 5 21
10 ARADAC – Aradac 9 1 0 8 3 20½

BANATSKA liga sever 2017.

Kolo 9 na 24.09.2017 u 10:00
9.1 5 RUSANDA – Melenci 2½ – 3½ 10 PROLETER – Coka
1 Kostic Radovan 2137 ½ : ½ FM Igaz Ervin 2005
2 – : + Savin Ilija 2058
3 Kevresan Slobodan 1957 ½ : ½ Nagy Csongor 1897
4 Zupunski Branislav 2066 ½ : ½ Borsos Andor 2137
5 Doroskov Lazar 1834 ½ : ½ Ilijasev Dragoslav 0
6 Doroskov Uros 1444 ½ : ½ Radakovic Jovan 1580
9.2 6 NAFTAGAS 2 – Elemir 3 – 3 4 RADNICKI – Kikinda
1 Jankov Milorad 2044 ½ : ½ Vukasinovic Dragan 2056
2 Jancic Radomir 2029 ½ : ½ Ciric Dragan 2073
3 Micic Ivica 1942 ½ : ½ Salgo Sandor 2015
4 Pecanac Bosko 1987 0 : 1 Takac Janos 1916
5 Bjelic Branislav 1886 ½ : ½ Ilicin Mladen 2079
6 Kartalija Nemanja 1484 + : –
9.3 7 ARADAC – Aradac 2½ – 3½ 3 NAPREDAK – Cestereg
1 Popov Srdjan 1877 ½ : ½ Samolovac Sasa 0
2 Rekic Zeljko 1648 0 : 1 Stojakovic Milan 2041
3 Feckes Zoltan 0 ½ : ½ Rikalovic Zoran 2057
4 Tomin Nenad Z 0 0 : 1 Grbic Zoran 2069
5 Bartos Aleksej 1664 ½ : ½ Kasalovic Zoran 2048
6 Trbic Danica 0 + : –
9.4 8 PROLETER – Zrenjanin 2½ – 3½ 2 BILECANIN – Secanj
1 Milosevic Slobodan 2128 – : + Vujovic Milorad M 2032
2 Lazarevic Dusan 2027 0 : 1 Vincilov Dusan 2166
3 Vujinov Milos 1913 0 : 1 Tomic Zivan 2088
4 Racic Pera 1875 ½ : ½ Babic Djordje 2013
5 Galo Dejan 2096 1 : 0 Milankov Vladimir 1923
6 Racic Teodora 1678 + : – Levnajic Sinisa 1497
9.5 9 MLADOST – B. Despotovac 2½ – 2½ 1 MLADOST – Bocar
1 Papic Milos 1960 ½ : ½ Tapai Djerdj 1855
2 Mitric Vojislav 1962 ½ : ½ Petric Ivan 1952
3 Duvnjak Milorad 1942 ½ : ½ Erdeljan Radivoj 0
4 Olic Milan 1855 ½ : ½ Petric Milan D 0
5 Duvnjak Vladimir 1857 ½ : ½ Petric Dragan 1703
6 – : –