Južnobanatska liga 2018

 

 

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 10

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 9 9 0 0 27 42
2 SK Borac Starcevo 10 8 0 2 24 42
3 SK Jabuka 9 7 0 2 21 35½
4 SC Padina 10 7 0 3 21 30½
5 SK Bata Cosoc II Opovo 9 5 1 3 16 29
6 SK Agrostepa Ilandza 9 4 1 4 13 30½
7 SK Vulturul Grebenac 10 3 2 5 11 27½
8 SK Kefalo Omoljica 9 3 1 5 10 24
9 SK Cokot Gudurica 9 3 0 6 9 21
10 SK Spartak Debeljaca 9 2 1 6 7 19
11 SK Voja Postar Gaj 9 2 1 6 7 17½
12 SK Aljehin Pancevo 9 2 0 7 6 21
13 SK Bavaniste 9 1 1 7 4 16½

Južnobanatska liga 2018

Kolo 10 na 22.09.2018 u 10.00h
10.1 13 SK Borac Starcevo 6 – 0 11 SK Cokot Gudurica
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Spasic Slobodan 0
2 Spasenovski Spasen 0 1 : 0 Vojna Jonel 0
3 Marinkovic Mihajlo 0 1 : 0 Petrovski Branko 0
4 Vukovic Masan 0 1 : 0 Sterijan Jon 0
5 Oreskovic Franjo 0 1 : 0 Vojin Lucijan 0
6 Paser Mihajlo 0 1 : 0 Tasic Andjela 0
10.2 1 SK Agrostepa Ilandza 5 – 1 10 SK Voja Postar Gaj
1 Bruk Mihail 2000 1 : 0 Jovanov Dragan 0
2 Rakic Goran 0 1 : 0 Seke Adam 0
3 Popov Sinisa V 0 ½ : ½ Krisanovic Dragan 0
4 Milanovic Djordje 0 1 : 0 Veljić Svetomir 0
5 Rakic Stevan 0 1 : 0 Spasić Srdjan 0
6 Bugarin Andjela 0 ½ : ½ Filipovic Dunja 0
10.3 2 SK Izbiste 3½ – 2½ 9 SK Jabuka
1 Budimirov Lazar 0 ½ : ½ Nanusevski Klimo 0
2 Nesic Vukadin 1818 1 : 0 Karanfilovski Dobrivoj 0
3 Bucan Vladimir 2105 ½ : ½ Velickovski Dusan 0
4 Ovcarov Dragutin 0 ½ : ½ Djurovic Milorad 0
5 Djuric Djurica 0 ½ : ½ Kocka Borislav 2015
6 Nikolin Teodor 0 ½ : ½ Putnik Nikola 0
10.4 3 SK Bata Cosoc II Opovo 5 – 1 8 SK Bavaniste
1 Petrovic Borislav 0 + : – Zlatanovic Milan 0
2 Antic Miomir 0 1 : 0 Nedeljkovic Zoran 0
3 Verle Paja 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
4 Cetnik Marjan 0 1 : 0 Kolar Petar 0
5 Babin Sava 1921 ½ : ½ Kandjolas Konstantin 1817
6 Milic Lazar 1683 ½ : ½ Mladenovic Nikola 0
10.5 4 SK Spartak Debeljaca 2 – 4 7 SK Vulturul Grebenac
1 Barbi Stevan 0 ½ : ½ Nikolin Zlatko 2158
2 Djurickov Drago 0 0 : 1 Cvetkovic Milorad 0
3 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Katic Bozidar 1860
4 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Duluz Tiberie 1930
5 Markovic Stanko 0 0 : 1 Filep Sandor 1833
6 Djurickov Zarko 0 + : –
10.6 5 SK Aljehin Pancevo 2½ – 3½ 6 SC Padina
1 Mijuskovic Mateja 1333 1 : 0 Cicka Pavel 0
2 – : + Tovolni Pavel 0
3 Fordjarini Marko 0 1 : 0 Ljavko Mihal 0
4 Novicevic Djordje 0 ½ : ½ Hedji Martin 0
5 Radmanovic Anja 0 0 : 1 Valenta Jano 0
6 Stajcic Nadja 0 0 : 1 Djuris Dusan 0

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 9

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 8 8 0 0 24 38½
2 SK Borac Starcevo 9 7 0 2 21 36
3 SK Jabuka 8 7 0 1 21 33
4 SC Padina 9 6 0 3 18 27
5 SK Bata Cosoc II Opovo 8 4 1 3 13 24
6 SK Agrostepa Ilandza 8 3 1 4 10 25½
7 SK Kefalo Omoljica 9 3 1 5 10 24
8 SK Cokot Gudurica 8 3 0 5 9 21
9 SK Vulturul Grebenac 9 2 2 5 8 23½
10 SK Spartak Debeljaca 8 2 1 5 7 17
11 SK Voja Postar Gaj 8 2 1 5 7 16½
12 SK Aljehin Pancevo 8 2 0 6 6 18½
13 SK Bavaniste 8 1 1 6 4 15½

Južnobanatska liga 2018

Kolo 9 na 15.09.2018 u 10.00h
9.1 6 SC Padina 3½ – 2½ 4 SK Spartak Debeljaca
1 Ljavko Mihal 0 0 : 1 Barbi Stevan 0
2 Valenta Aleksandar 0 ½ : ½ Markovic Stanko 0
3 Povolni Pavel 0 1 : 0 Suvarcev Novica 0
4 Lavko Mihal 0 0 : 1 Djurickov Drago 0
5 Valenta Jano 0 1 : 0 Komaromi Imre 0
6 Djuris Dusan 0 1 : 0 Djurickov Zarko 0
9.2 7 SK Vulturul Grebenac 3 – 3 3 SK Bata Cosoc II Opovo
1 Kampfer Djordje 0 + : –
2 Katic Bozidar 1860 ½ : ½ Nestorovic Zika 0
3 Nikolin Zlatko 2158 ½ : ½ Antic Miomir 0
4 Filep Sandor 1833 ½ : ½ Petrovic Borislav 0
5 Duluz Tiberie 1930 ½ : ½ Babin Sava 1921
6 – : + Cetnik Marjan 0
9.3 8 SK Bavaniste 2 – 4 2 SK Izbiste
1 Kandjolas Konstantin 1817 ½ : ½ Ovcarov Dragutin 0
2 Mladenovic Nikola 0 0 : 1 Nesic Vukadin 1818
3 Mihajlovic Nikola 0 1 : 0 Igracki Miodrag 0
4 Jovanovic Mihajlo 0 0 : 1 Pupavac Mile 0
5 Nedeljkovic Zoran 0 ½ : ½ Djuric Djurica 0
6 Zlatanovic Milan 0 0 : 1 Nikolin Teodor 0
9.4 9 SK Jabuka 4 – 2 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Djurovic Milorad 0 1 : 0 Rakic Stevan 0
2 Velickovski Dusan 0 ½ : ½ Bruk Mihail 2000
3 Naumsevski Klimo 0 0 : 1 Milanovic Djordje 0
4 Kocka Borislav 2015 1 : 0 Popov Sinisa V 0
5 Karanfilovski Dobrivoj 0 ½ : ½ Rakic Goran 0
6 Putnik Nikola 0 + : –
9.5 10 SK Voja Postar Gaj 1 – 5 13 SK Borac Starcevo
1 Krisanovic Dragan 0 0 : 1 Terzic Zoran 0
2 Aslanski Stevan 0 1 : 0 Gavrancic Slavko 0
3 Jovanov Dragan 0 0 : 1 Spasenovski Spasen 0
4 Spasić Srdjan 0 0 : 1 Sokolovic Misa 0
5 Matic Predrag 0 0 : 1 Oreskovic Franjo 0
6 Filipovic Dunja 0 0 : 1 Paser Mihajlo 0
9.6 11 SK Cokot Gudurica 3½ – 2½ 12 SK Kefalo Omoljica
1 Ruzicic Darko 0 ½ : ½ Mikic Jovan 0
2 Spasic Slobodan 0 1 : 0 Savanovic Zeljko 0
3 Vojin Lucijan 0 + : – Topalovic Djordje 0
4 Naumovski Jovica 0 0 : 1 Andrejic Vasa 0
5 Viktorijan Pavel 0 0 : 1 Marijanović Ilija 0
6 Kuzma Danijel 0 1 : 0 Savanovic Dimitrije 0

Поредак

Мј СНо Екипа Партије    +    =    –  ТБ1  ТБ2  ТБ3
1 2 SK Izbiste 7 7 0 0 21 34,5 0
2 13 SK Borac Starcevo 8 6 0 2 18 31,0 0
3 9 SK Jabuka 7 6 0 1 18 29,0 0
4 6 SC Padina 8 5 0 3 15 23,5 0
5 3 SK Bata Cosoc II Opovo 7 4 0 3 12 21,0 0
6 1 SK Agrostepa Ilandza 7 3 1 3 10 23,5 0
7 12 SK Kefalo Omoljica 8 3 1 4 10 21,5 0
8 7 SK Vulturul Grebenac 8 2 1 5 7 20,5 0
9 10 SK Voja Postar Gaj 7 2 1 4 7 15,5 0
10 4 SK Spartak Debeljaca 7 2 1 4 7 14,5 0
11 5 SK Aljehin Pancevo 8 2 0 6 6 18,5 0
12 11 SK Cokot Gudurica 7 2 0 5 6 17,5 0
13 8 SK Bavaniste 7 1 1 5 4 13,5 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 8 na 08.09.2018 u 10.00h
8.1 12 SK Kefalo Omoljica 5 – 1 10 SK Voja Postar Gaj
1 Marijanovic Novica 0 1 : 0 Jovanov Dragan 0
2 Savanovic Zeljko 0 1 : 0 Krisanovic Dragan 0
3 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Aslanski Stevan 0
4 Topalovic Djordje 0 1 : 0 Spasić Srdjan 0
5 Mikic Jovan 0 1 : 0 Matic Predrag 0
6 Savanovic Dimitrije 0 1 : 0 Filipovic Dunja 0
8.2 13 SK Borac Starcevo 1 – 5 9 SK Jabuka
1 Terzic Zoran 0 0 : 1 Naumsevski Klimo 0
2 Jelisavcic Srdjan I 0 ½ : ½ Djurovic Milorad 0
3 Spasenovski Spasen 0 ½ : ½ Velickovski Dusan 0
4 Sokolovic Misa 0 0 : 1 Perkovic Slobodan 0
5 Oreskovic Franjo 0 0 : 1 Kocka Borislav 2015
6 Paser Mihajlo 0 0 : 1 Putnik Nikola 0
8.3 1 SK Agrostepa Ilandza 5 – 0 8 SK Bavaniste
1 Bruk Mihail 2000 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
2 Rakic Stevan 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
3 Stanojev Aleksandar 0 1 : 0 Dojcinovic Nemanja 0
4 Rakic Goran 0 1 : 0 Kolar Petar 0
5 Popov Sinisa V 0 1 : 0 Mihajlovic Vladimir 0
6 – : –
8.4 2 SK Izbiste 4 – 2 7 SK Vulturul Grebenac
1 Djuric Djurica 0 1 : 0 Kampfer Djordje 0
2 Igracki Miodrag 0 ½ : ½ Katic Bozidar 1860
3 Budimirov Lazar 0 ½ : ½ Duluz Tiberie 1930
4 Ovcarov Dragutin 0 ½ : ½ Filep Sandor 1833
5 Djuric Zeljko 0 ½ : ½ Cvetkovic Milorad 0
6 Nikolin Teodor 0 + : –
8.5 3 SK Bata Cosoc II Opovo 4 – 2 6 SC Padina
1 Petrovic Borislav 0 ½ : ½ Cicka Pavel 0
2 Antic Miomir 0 1 : 0 Valenta Jano 0
3 Verle Paja 0 0 : 1 Lavko Mihal 0
4 Babin Sava 1921 ½ : ½ Ljavko Mihal 0
5 Cetnik Luka 0 1 : 0 Valenta Martin 0
6 Milic Lazar 1683 1 : 0 Valenta Marko 0
8.6 4 SK Spartak Debeljaca 1 – 5 5 SK Aljehin Pancevo
1 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Fordjarini Marko 0
2 Djurickov Jovan 0 0 : 1 Mijuskovic Mateja 1333
3 Djurickov Drago 0 0 : 1 Marsenic Stefan 0
4 Markovic Stanko 0 – : + Kanacki Vuk 0
5 Komaromi Imre 0 1 : 0 Amidzic Milica 0
6 Djurickov Marko 0 0 : 1 Opacic Aleksa 0
Južnobanatska liga 2018
Pozicija posle kola 6
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 5 5 0 0 15 25
2 SK Borac Starcevo 6 5 0 1 15 25
3 SC Padina 6 5 0 1 15 21
4 SK Jabuka 5 4 0 1 12 19½
5 SK Kefalo Omoljica 6 2 1 3 7 15
6 SK Spartak Debeljaca 6 2 1 3 7 13½
7 SK Agrostepa Ilandza 5 2 0 3 6 16
8 SK Vulturul Grebenac 6 2 0 4 6 16
9 SK Cokot Gudurica 6 2 0 4 6 15
10 SK Bata Cosoc II Opovo 5 2 0 3 6 13
11 SK Bavaniste 5 1 1 3 4 12½
12 SK Voja Postar Gaj 5 1 1 3 4 11
13 SK Aljehin Pancevo 6 1 0 5 3 11½

Južnobanatska liga 2018

Kolo 6 na 16.06.2018 u 10.00h
6.1 11 SK Cokot Gudurica 2½ – 3½ 9 SK Jabuka
1 Vojna Jonel 0 0 : 1 Velickovski Dusan 0
2 Petrovski Branko 0 0 : 1 Djurovic Milorad 0
3 Sterijan Jon 0 1 : 0 Naumsevski Klimo 0
4 Tasic Vojislav 0 0 : 1 Perkovic Slobodan 0
5 Vojin Lucijan 0 ½ : ½ Stanojevski Bojan 0
6 Tasic Andjela 0 + : –
6.2 12 SK Kefalo Omoljica 4 – 2 8 SK Bavaniste
1 Marijanovic Novica 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
2 Savanovic Zeljko 0 0 : 1 Kandjolas Konstantin 1817
3 Marijanović Ilija 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
4 Andrejic Vasa 0 1 : 0 Kolar Petar 0
5 Topalovic Djordje 0 1 : 0 Savin Ivan 0
6 Meda Zarko 0 0 : 1 Mihajlovic Vladimir 0
6.3 13 SK Borac Starcevo 4 – 2 7 SK Vulturul Grebenac
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Katic Bozidar 1860
2 Matic Radisa 0 ½ : ½ Nikolin Zlatko 2158
3 Spasenovski Spasen 0 0 : 1 Duluz Tiberie 1930
4 Sokolovic Misa 0 1 : 0 Kampfer Djordje 0
5 Vukovic Masan 0 ½ : ½ Filep Sandor 1833
6 Paser Mihajlo 0 + : –
6.4 1 SK Agrostepa Ilandza 2½ – 3½ 6 SC Padina
1 Rakic Stevan 0 1 : 0 Povolni Pavel 0
2 Bruk Mihail 2000 ½ : ½ Cicka Pavel 0
3 Rakic Goran 0 ½ : ½ Valenta Jano 0
4 Nastic Branislav 0 ½ : ½ Kratica Jan 0
5 Milanovic Djordje 0 0 : 1 Ljavko Mihal 0
6 Bugarin Andjela 0 0 : 1 Djuris Dusan 0
6.5 2 SK Izbiste 5 – 1 5 SK Aljehin Pancevo
1 Djuric Zeljko 0 1 : 0 Mijuskovic Goran 0
2 Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
3 Djuric Djurica 0 1 : 0 Stajcic Nadja 0
4 Budimirov Lazar 0 1 : 0 Petronijevic Luka 0
5 Igracki Miodrag 0 ½ : ½ Radmanovic Anja 0
6 Nikolin Teodor 0 ½ : ½ Kanacki Vuk 0
6.6 3 SK Bata Cosoc II Opovo 2½ – 3½ 4 SK Spartak Debeljaca
1 Nestorovic Zika 0 + : – Markovic Stanko 0
2 Babin Sava 1921 ½ : ½ Komaromi Imre 0
3 Verle Paja 0 1 : 0 Djurickov Jovan 0
4 Cetnik Luka 0 0 : 1 Suvarcev Novica 0
5 Cetnik Marjan 0 0 : 1 Barbi Stevan 0
6 Barjaktarov Strahinja 0 0 : 1 Marinkovic Milos 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 SK Izbiste 5½ – ½ SK Borac Starcevo 13
2 3 SK Bata Cosoc II Opovo 6 – 0 SK Kefalo Omoljica 12
3 4 SK Spartak Debeljaca 4 – 2 SK Cokot Gudurica 11
4 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 SK Voja Postar Gaj 10
5 6 SC Padina 3½ – 2½ SK Jabuka 9
6 7 SK Vulturul Grebenac 5 – 1 SK Bavaniste 8
7 1 SK Agrostepa Ilandza 0 – Nesparen
Kolo 2 na 19.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 SK Jabuka 4 – 2 SK Vulturul Grebenac 7
2 10 SK Voja Postar Gaj 1 – 5 SC Padina 6
3 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 SK Aljehin Pancevo 5
4 12 SK Kefalo Omoljica 3 – 3 SK Spartak Debeljaca 4
5 13 SK Borac Starcevo 6 – 0 SK Bata Cosoc II Opovo 3
6 1 SK Agrostepa Ilandza 2 – 4 SK Izbiste 2
7 8 SK Bavaniste 0 – Nesparen
Kolo 3 na 26.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 SK Bata Cosoc II Opovo 4 – 2 SK Agrostepa Ilandza 1
2 4 SK Spartak Debeljaca 1½ – 4½ SK Borac Starcevo 13
3 5 SK Aljehin Pancevo 3½ – 2½ SK Kefalo Omoljica 12
4 6 SC Padina 4½ – 1½ SK Cokot Gudurica 11
5 7 SK Vulturul Grebenac 3 – 2 SK Voja Postar Gaj 10
6 8 SK Bavaniste 1½ – 4½ SK Jabuka 9
7 2 SK Izbiste 0 – Nesparen
Kolo 4 na 02.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 SK Voja Postar Gaj 3 – 3 SK Bavaniste 8
2 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 SK Vulturul Grebenac 7
3 12 SK Kefalo Omoljica 2½ – 3½ SC Padina 6
4 13 SK Borac Starcevo 5 – 1 SK Aljehin Pancevo 5
5 1 SK Agrostepa Ilandza 5½ – ½ SK Spartak Debeljaca 4
6 2 SK Izbiste 5½ – ½ SK Bata Cosoc II Opovo 3
7 9 SK Jabuka 0 – Nesparen
Kolo 5 na 09.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 SK Spartak Debeljaca 1 – 5 SK Izbiste 2
2 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 SK Agrostepa Ilandza 1
3 6 SC Padina 1 – 5 SK Borac Starcevo 13
4 7 SK Vulturul Grebenac 2 – 3 SK Kefalo Omoljica 12
5 8 SK Bavaniste 5 – 1 SK Cokot Gudurica 11
6 9 SK Jabuka 5 – 1 SK Voja Postar Gaj 10
7 3 SK Bata Cosoc II Opovo 0 – Nesparen
Kolo 6 na 16.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 SK Cokot Gudurica 2½ – 3½ SK Jabuka 9
2 12 SK Kefalo Omoljica 4 – 2 SK Bavaniste 8
3 13 SK Borac Starcevo 4 – 2 SK Vulturul Grebenac 7
4 1 SK Agrostepa Ilandza 2½ – 3½ SC Padina 6
5 2 SK Izbiste 5 – 1 SK Aljehin Pancevo 5
6 3 SK Bata Cosoc II Opovo 2½ – 3½ SK Spartak Debeljaca 4
7 10 SK Voja Postar Gaj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 01.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 SK Aljehin Pancevo SK Bata Cosoc II Opovo 3
2 6 SC Padina SK Izbiste 2
3 7 SK Vulturul Grebenac SK Agrostepa Ilandza 1
4 8 SK Bavaniste SK Borac Starcevo 13
5 9 SK Jabuka SK Kefalo Omoljica 12
6 10 SK Voja Postar Gaj SK Cokot Gudurica 11
7 4 SK Spartak Debeljaca 0 – Nesparen

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Borac Starcevo 5 4 0 1 12 21
2 SK Izbiste 4 4 0 0 12 20
3 SC Padina 5 4 0 1 12 17½
4 SK Jabuka 4 3 0 1 9 16
5 SK Vulturul Grebenac 5 2 0 3 6 14
6 SK Agrostepa Ilandza 4 2 0 2 6 13½
7 SK Cokot Gudurica 5 2 0 3 6 12½
8 SK Bata Cosoc II Opovo 4 2 0 2 6 10½
9 SK Kefalo Omoljica 5 1 1 3 4 11
10 SK Voja Postar Gaj 5 1 1 3 4 11
11 SK Bavaniste 4 1 1 2 4 10½
12 SK Spartak Debeljaca 5 1 1 3 4 10
13 SK Aljehin Pancevo 5 1 0 4 3 10½

Južnobanatska liga 2018

Kolo 5 na 09.06.2018 u 10.00h
5.1 4 SK Spartak Debeljaca 1 – 5 2 SK Izbiste
1 Barbi Stevan 0 0 : 1 Ovcarov Dragutin 0
2 Djurickov Jovan 0 0 : 1 Budimirov Lazar 0
3 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Djuric Djurica 0
4 Djurickov Drago 0 0 : 1 Igracki Miodrag 0
5 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Nesic Vukadin 1818
6 Marinkovic Milos 0 ½ : ½ Nikolin Teodor 0
5.2 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Petronijevic Luka 0 1 : 0 Milanovic Djordje 0
2 Mijuskovic Goran 0 0 : 1 Bruk Mihail 2000
3 Marsenic Stefan 0 0 : 1 Rakic Goran 0
4 Stajcic Nadja 0 0 : 1 Stanojev Aleksandar 0
5 Mijuskovic Mateja 1333 0 : 1 Nastic Branislav 0
6 Kanacki Vuk 0 1 : 0 Bugarin Andjela 0
5.3 6 SC Padina 1 – 5 13 SK Borac Starcevo
1 Cicka Pavel 0 0 : 1 Terzic Zoran 0
2 Valenta Aleksandar 0 0 : 1 Spasenovski Spasen 0
3 Valenta Jano 0 0 : 1 Sokolovic Misa 0
4 Kratica Jan 0 0 : 1 Marinkovic Mihajlo 0
5 Ljavko Mihal 0 1 : 0 Oreskovic Franjo 0
6 Djuris Dusan 0 0 : 1 Paser Mihajlo 0
5.4 7 SK Vulturul Grebenac 2 – 3 12 SK Kefalo Omoljica
1 Kampfer Djordje 0 0 : 1 Marijanovic Novica 0
2 Katic Bozidar 1860 0 : 1 Mikic Jovan 0
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Marijanović Ilija 0
4 Filep Sandor 1833 1 : 0 Andrejic Vasa 0
5 Cvetkovic Milorad 0 0 : 1 Topalovic Djordje 0
6 – : –
5.5 8 SK Bavaniste 5 – 1 11 SK Cokot Gudurica
1 Kandjolas Konstantin 1817 1 : 0 Spasic Slobodan 0
2 Mihajlovic Vlada 0 + : –
3 Mladenovic Nikola 0 1 : 0 Vojin Lucijan 0
4 Mihajlovic Nikola 0 1 : 0 Vojna Jonel 0
5 Jovanovic Mihajlo 0 ½ : ½ Tasic Zoran 0
6 Dojcinovic Nemanja 0 ½ : ½ Balac Marija 0
5.6 9 SK Jabuka 5 – 1 10 SK Voja Postar Gaj
1 Djurovic Milorad 0 + : – Seke Adam 0
2 Velickovski Dusan 0 1 : 0 Krisanovic Dragan 0
3 Perkovic Slobodan 0 1 : 0 Matic Predrag 0
4 Karanfilovski Dobrivoj 0 ½ : ½ Aslanski Stevan 0
5 Naumsevski Klimo 0 ½ : ½ Spasic Zoran 0
6 Stanojevski Bojan 0 + : – Filipovic Dunja 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 5 na 09.06.2018 u 10.00h
5.1 4 SK Spartak Debeljaca 1 – 5 2 SK Izbiste
1 Barbi Stevan 0 0 : 1 Ovcarov Dragutin 0
2 Djurickov Jovan 0 0 : 1 Budimirov Lazar 0
3 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Djuric Djurica 0
4 Djurickov Drago 0 0 : 1 Igracki Miodrag 0
5 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Nesic Vukadin 1818
6 Marinkovic Milos 0 ½ : ½ Nikolin Teodor 0
5.2 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Petronijevic Luka 0 1 : 0 Milanovic Djordje 0
2 Mijuskovic Goran 0 0 : 1 Bruk Mihail 2000
3 Marsenic Stefan 0 0 : 1 Rakic Goran 0
4 Stajcic Nadja 0 0 : 1 Stanojev Aleksandar 0
5 Mijuskovic Mateja 1333 0 : 1 Nastic Branislav 0
6 Kanacki Vuk 0 1 : 0 Bugarin Andjela 0
5.3 6 SC Padina igraju nedeljom
13 SK Borac Starcevo
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
5.4 7 SK Vulturul Grebenac 2 – 3 12 SK Kefalo Omoljica
1 Kampfer Djordje 0 0 : 1 Marijanovic Novica 0
2 Katic Bozidar 1860 0 : 1 Mikic Jovan 0
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Marijanović Ilija 0
4 Filep Sandor 1833 1 : 0 Andrejic Vasa 0
5 Cvetkovic Milorad 0 0 : 1 Topalovic Djordje 0
6 – : –
5.5 8 SK Bavaniste 5 – 1 11 SK Cokot Gudurica
1 Kandjolas Konstantin 1817 1 : 0 Spasic Slobodan 0
2 Mihajlovic Vlada 0 + : –
3 Mladenovic Nikola 0 1 : 0 Vojin Lucijan 0
4 Mihajlovic Nikola 0 1 : 0 Vojna Jonel 0
5 Jovanovic Mihajlo 0 ½ : ½ Tasic Zoran 0
6 Dojcinovic Nemanja 0 ½ : ½ Balac Marija 0
5.6 9 SK Jabuka 5 – 1 10 SK Voja Postar Gaj
1 Djurovic Milorad 0 + : – Seke Adam 0
2 Velickovski Dusan 0 1 : 0 Krisanovic Dragan 0
3 Perkovic Slobodan 0 1 : 0 Matic Predrag 0
4 Karanfilovski Dobrivoj 0 ½ : ½ Aslanski Stevan 0
5 Naumsevski Klimo 0 ½ : ½ Spasic Zoran 0
6 Stanojevski Bojan 0 + : – Filipovic Dunja 0

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Južnobanatska liga 2018
Organizator(i) : Sahovski Savez Vojvodine
Direktor turnira : Bokan Danko (909424)
Glavni sudija ili kontrolor sudjenja : IA Zoran Stanimirovic (951803)
Grad : several
Datum : 12.05.2018 do 13.10.2018
Pozicija posle kola 4
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SC Padina 4 4 0 0 12 16½
2 SK Borac Starcevo 4 3 0 1 9 16
3 SK Izbiste 3 3 0 0 9 15
4 SK Vulturul Grebenac 4 2 0 2 6 12
5 SK Cokot Gudurica 4 2 0 2 6 11½
6 SK Jabuka 3 2 0 1 6 11
7 SK Bata Cosoc II Opovo 4 2 0 2 6 10½
8 SK Voja Postar Gaj 4 1 1 2 4 10
9 SK Spartak Debeljaca 4 1 1 2 4 9
10 SK Agrostepa Ilandza 3 1 0 2 3
11 SK Aljehin Pancevo 4 1 0 3 3
12 SK Kefalo Omoljica 4 0 1 3 1 8
13 SK Bavaniste 3 0 1 2 1

 

Južnobanatska liga 2018

Kolo 4 na 02.06.2018 u 10.00h
4.1 10 SK Voja Postar Gaj 3 – 3 8 SK Bavaniste
1 Jovanov Dragan 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
2 Matic Predrag 0 0 : 1 Kandjolas Konstantin 1817
3 Krisanovic Dragan 0 1 : 0 Kolar Petar 0
4 Seke Adam 0 – : + Savin Ivan 0
5 Jankovic Novica 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
6 Filipovic Dunja 0 0 : 1 Mihajlovic Vlada 0
4.2 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 7 SK Vulturul Grebenac
1 Spasic Slobodan 0 ½ : ½ Nikolin Zlatko 2158
2 Vojna Jonel 0 1 : 0 Cvetkovic Milorad 0
3 Vojin Lucijan 0 0 : 1 Katic Bozidar 1860
4 Viktorijan Pavel 0 1 : 0 Filep Sandor 1833
5 Sterijan Jon 0 ½ : ½ Duluz Tiberie 1930
6 Balac Marija 0 + : –
4.3 12 SK Kefalo Omoljica 2½ – 3½ 6 SC Padina
1 Marijanovic Novica 0 1 : 0 Hedji Martin 0
2 Mikic Jovan 0 0 : 1 Valenta Jano 0
3 Marijanović Ilija 0 ½ : ½ Valenta Aleksandar 0
4 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Lavko Mihal 0
5 Topalovic Djordje 0 1 : 0 Kratica Jan 0
6 Meda Zarko 0 0 : 1 Valenta Marko 0
4.4 13 SK Borac Starcevo 5 – 1 5 SK Aljehin Pancevo
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Petronijevic Luka 0
2 Sokolovic Misa 0 1 : 0 Mijuskovic Mateja 1333
3 Marinkovic Mihajlo 0 1 : 0 Kanacki Vuk 0
4 Vukovic Masan 0 0 : 1 Radmanovic Anja 0
5 Oreskovic Franjo 0 1 : 0 Stajcic Nadja 0
6 Paser Mihajlo 0 1 : 0 Amidzic Milica 0
4.5 1 SK Agrostepa Ilandza 5½ – ½ 4 SK Spartak Debeljaca
1 Rakic Stevan 0 1 : 0 Djurickov Jovan 0
2 Jovanovic Dusan P 2135 1 : 0 Barbi Stevan 0
3 Bruk Mihail 2000 ½ : ½ Komaromi Imre 0
4 Nastic Branislav 0 1 : 0 Djurickov Drago 0
5 Rakic Goran 0 1 : 0 Suvarcev Novica 0
6 Bugarin Andjela 0 1 : 0 Marinkovic Milos 0
4.6 2 SK Izbiste 5½ – ½ 3 SK Bata Cosoc II Opovo
1 Bucan Vladimir 2105 1 : 0 Gasic Zarko 0
2 Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Ilic Djura 0
3 Budimirov Lazar 0 ½ : ½ Antic Miomir 0
4 Djuric Djurica 0 1 : 0 Verle Paja 0
5 Igracki Miodrag 0 1 : 0 Petrovic Borislav 0
6 Nikolin Teodor 0 1 : 0 Milic Nikola 0

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SC Padina 3 3 0 0 9 13
2 SK Borac Starcevo 3 2 0 1 6 11
3 SK Jabuka 3 2 0 1 6 11
4 SK Vulturul Grebenac 3 2 0 1 6 10
5 SK Bata Cosoc II Opovo 3 2 0 1 6 10
6 SK Izbiste 2 2 0 0 6
7 SK Spartak Debeljaca 3 1 1 1 4
8 SK Cokot Gudurica 3 1 0 2 3
9 SK Aljehin Pancevo 3 1 0 2 3
10 SK Voja Postar Gaj 3 1 0 2 3 7
11 SK Kefalo Omoljica 3 0 1 2 1
12 SK Agrostepa Ilandza 2 0 0 2 0 4
13 SK Bavaniste 2 0 0 2 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 3 na 26.05.2018 u 10.00h
3.1 3 SK Bata Cosoc II Opovo 4 – 2 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Antic Miomir 0 0 : 1 Rakic Stevan 0
2 Babin Sava 1921 1 : 0 Stanojev Aleksandar 0
3 Petrovic Borislav 0 1 : 0 Zivojnov Jovan 1957
4 Cetnik Marjan 0 ½ : ½ Bruk Mihail 2000
5 Verle Paja 0 ½ : ½ Rakic Goran 0
6 Milic Lazar 1683 1 : 0 Bugarin Andjela 0
3.2 4 SK Spartak Debeljaca 1½ – 4½ 13 SK Borac Starcevo
1 Barbi Stevan 0 0 : 1 Terzic Zoran 0
2 Markovic Stanko 0 0 : 1 Sokolovic Misa 0
3 Suvarcev Novica 0 1 : 0 Marinkovic Mihajlo 0
4 Djurickov Drago 0 0 : 1 Vukovic Masan 0
5 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Oreskovic Franjo 0
6 Marinkovic Milos 0 0 : 1 Paser Mihajlo 0
3.3 5 SK Aljehin Pancevo 3½ – 2½ 12 SK Kefalo Omoljica
1 Marsenic Stefan 0 1 : 0 Savanovic Zeljko 0
2 Mijuskovic Mateja 1333 ½ : ½ Marijanovic Novica 0
3 Radmanovic Anja 0 ½ : ½ Andrejic Vasa 0
4 Petronijevic Luka 0 ½ : ½ Mikic Jovan 0
5 Amidzic Milica 0 0 : 1 Topalovic Djordje 0
6 Stajcic Nadja 0 1 : 0 Savanovic Dimitrije 0
3.4 6 SC Padina 4½ – 1½ 11 SK Cokot Gudurica
1 Ljavko Mihal 0 1 : 0 Spasic Slobodan 0
2 Valenta Aleksandar 0 1 : 0 Tasic Zoran 0
3 Valenta Jano 0 1 : 0 Sterijan Jon 0
4 Hedji Martin 0 0 : 1 Viktorijan Pavel 0
5 Kratica Jan 0 ½ : ½ Kuzma Danijel 0
6 Valenta Marko 0 1 : 0 Balac Marija 0
3.5 7 SK Vulturul Grebenac 3 – 2 10 SK Voja Postar Gaj
1 Bautura Jon 0 0 : 1 Jovanov Dragan 0
2 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Aslanski Stevan 0
3 Katic Bozidar 1860 1 : 0 Matic Predrag 0
4 Filep Sandor 1833 + : – Seke Adam 0
5 Cvetkovic Milorad 0 0 : 1 Krisanovic Dragan 0
6 – : –
3.6 8 SK Bavaniste 1½ – 4½ 9 SK Jabuka
1 Kandjolas Konstantin 1817 ½ : ½ Velickovski Dusan 0
2 Mihajlovic Nikola 0 0 : 1 Djurovic Milorad 0
3 Mihajlovic Vlada 0 0 : 1 Perkovic Slobodan 0
4 Dojcinovic Nemanja 0 0 : 1 Naumsevski Klimo 0
5 Savin Ivan 0 0 : 1 Karanfilovski Dobrivoj 0
6 Tomic Stefan 0 1 : 0 Putnik Nikola 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 2 na 19.05.2018 u 10.00h
2.1 9 SK Jabuka 4 – 2 7 SK Vulturul Grebenac
1 Djurovic Milorad 0 1 : 0 Anka Pavel 0
2 Velickovski Dusan 0 1 : 0 Nikolin Zlatko 2158
3 Perkovic Slobodan 0 1 : 0 Katic Bozidar 1860
4 Karanfilovski Dobrivoj 0 0 : 1 Filep Sandor 1833
5 Naumsevski Klimo 0 0 : 1 Duluz Tiberie 1930
6 Putnik Nikola 0 + : –
2.2 10 SK Voja Postar Gaj 1 – 5 6 SC Padina
1 Jovanov Dragan 0 0 : 1 Valenta Aleksandar 0
2 Aslanski Stevan 0 0 : 1 Valenta Jano 0
3 Krisanovic Dragan 0 ½ : ½ Hedji Martin 0
4 Spasic Zoran 0 0 : 1 Ljavko Mihal 0
5 Matic Predrag 0 ½ : ½ Kratica Jan 0
6 Filipovic Dunja 0 0 : 1 Valenta Marko 0
2.3 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 5 SK Aljehin Pancevo
1 Severdija Vladimir 0 1 : 0 Mijuskovic Goran 0
2 Spasic Slobodan 0 ½ : ½ Katnic Natalija 0
3 Vojin Lucijan 0 ½ : ½ Amidzic Milica 0
4 Vojna Jonel 0 ½ : ½ Radmanovic Anja 0
5 Tasic Zoran 0 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
6 Balac Marija 0 ½ : ½ Marsenic Stefan 0
2.4 12 SK Kefalo Omoljica 3 – 3 4 SK Spartak Debeljaca
1 Marijanovic Novica 0 ½ : ½ Djurickov Jovan 0
2 Andrejic Vasa 0 ½ : ½ Komaromi Imre 0
3 Mikic Jovan 0 ½ : ½ Djurickov Drago 0
4 Savanovic Zeljko 0 ½ : ½ Petrovic Mihajlo 0
5 Topalovic Djordje 0 ½ : ½ Suvarcev Novica 0
6 Savanovic Dimitrije 0 ½ : ½ Djurickov Marijana 0
2.5 13 SK Borac Starcevo 6 – 0 3 SK Bata Cosoc II Opovo
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Nestorovic Zika 0
2 Sokolovic Misa 0 1 : 0 Petrovic Borislav 0
3 Spasenovski Spasen 0 1 : 0 Cetnik Luka 0
4 Vukovic Masan 0 1 : 0 Milic Lazar 1683
5 Marinkovic Mihajlo 0 1 : 0 Cetnik Marjan 0
6 Pavlov Nemanja 0 1 : 0 Milic Nikola 0
2.6 1 SK Agrostepa Ilandza 2 – 4 2 SK Izbiste
1 Rakic Stevan 0 1 : 0 Djuric Djurica 0
2 Popov Sinisa V 0 0 : 1 Bucan Vladimir 2105
3 Rakic Goran 0 ½ : ½ Ovcarov Dragutin 0
4 Milanovic Djordje 0 0 : 1 Nesic Vukadin 1818
5 Bruk Mihail 2000 ½ : ½ Budimirov Lazar 0
6 Bugarin Andjela 0 – : + Nikolin Teodor 0

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 2 2 0 0 6
2 SC Padina 2 2 0 0 6
3 SK Spartak Debeljaca 2 1 1 0 4 7
4 SK Vulturul Grebenac 2 1 0 1 3 7
5 SK Jabuka 2 1 0 1 3
6 SK Borac Starcevo 2 1 0 1 3
7 SK Cokot Gudurica 2 1 0 1 3 6
8 SK Bata Cosoc II Opovo 2 1 0 1 3 6
9 SK Voja Postar Gaj 2 1 0 1 3 5
10 SK Kefalo Omoljica 2 0 1 1 1 3
11 SK Aljehin Pancevo 2 0 0 2 0 4
12 SK Agrostepa Ilandza 1 0 0 1 0 2
13 SK Bavaniste 1 0 0 1 0 1

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 SK Izbiste 5½ – ½ SK Borac Starcevo 13
2 3 SK Bata Cosoc II Opovo 6 – 0 SK Kefalo Omoljica 12
3 4 SK Spartak Debeljaca 4 – 2 SK Cokot Gudurica 11
4 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 SK Voja Postar Gaj 10
5 6 SC Padina 3½ – 2½ SK Jabuka 9
6 7 SK Vulturul Grebenac 5 – 1 SK Bavaniste 8
7 1 SK Agrostepa Ilandza 0 – Nesparen
Kolo 2 na 19.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 SK Jabuka 4 – 2 SK Vulturul Grebenac 7
2 10 SK Voja Postar Gaj 1 – 5 SC Padina 6
3 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 SK Aljehin Pancevo 5
4 12 SK Kefalo Omoljica 3 – 3 SK Spartak Debeljaca 4
5 13 SK Borac Starcevo 6 – 0 SK Bata Cosoc II Opovo 3
6 1 SK Agrostepa Ilandza 2 – 4 SK Izbiste 2
7 8 SK Bavaniste 0 – Nesparen
Kolo 3 na 26.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Agrostepa Ilandza 1
2 4 SK Spartak Debeljaca SK Borac Starcevo 13
3 5 SK Aljehin Pancevo SK Kefalo Omoljica 12
4 6 SC Padina SK Cokot Gudurica 11
5 7 SK Vulturul Grebenac SK Voja Postar Gaj 10
6 8 SK Bavaniste SK Jabuka 9

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 1

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Bata Cosoc II Opovo 1 1 0 0 3 6
2 SK Izbiste 1 1 0 0 3
3 SK Vulturul Grebenac 1 1 0 0 3 5
4 SK Spartak Debeljaca 1 1 0 0 3 4
SK Voja Postar Gaj 1 1 0 0 3 4
6 SC Padina 1 1 0 0 3
7 SK Jabuka 1 0 0 1 0
8 SK Aljehin Pancevo 1 0 0 1 0 2
SK Cokot Gudurica 1 0 0 1 0 2
10 SK Bavaniste 1 0 0 1 0 1
11 SK Borac Starcevo 1 0 0 1 0 ½
12 SK Agrostepa Ilandza 0 0 0 0 0 0
SK Kefalo Omoljica 1 0 0 1 0 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
1.1 2 SK Izbiste 5½ – ½ 13 SK Borac Starcevo
1 Budimirov Lazar 0 1 : 0 Terzic Zoran
2 Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Sokolovic Misa
3 Bucan Vladimir 2105 1 : 0 Marinkovic Mihajlo
4 Djuric Djurica 0 1 : 0 Vukovic Masan
5 Igracki Miodrag 0 ½ : ½ Oreskovic Franjo
6 Nikolin Teodor 0 1 : 0 Marinkovic Aleksandar
1.2 3 SK Bata Cosoc II Opovo 6 – 0 12 SK Kefalo Omoljica
1 Nestorovic Zika 0 + : – Marijanovic Novica
2 Antic Miomir 0 1 : 0 Andrejic Vasa
3 Petrovic Borislav 0 1 : 0 Mikic Jovan
4 Babin Sava 1921 1 : 0 Svanovic Zeljko
5 Cetnik Marjan 0 1 : 0 Topalovic Djordje
6 Milic Lazar 1683 1 : 0 Savanovic Dimitrije
1.3 4 SK Spartak Debeljaca 4 – 2 11 SK Cokot Gudurica
1 Djurickov Jovan 0 ½ : ½ Severdija Vladimir
2 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Spasic Slobodan
3 Djurickov Drago 0 1 : 0 Vojin Lucijan
4 Suvarcev Novica 0 1 : 0 Vojna Jonel
5 Petrovic Mihajlo 0 ½ : ½ Tasic Zoran
6 Djurickov Marijana 0 ½ : ½ Balac Marija
1.4 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 10 SK Voja Postar Gaj
1 Mijuskovic Goran 0 0 : 1 Jovanov Dragan
2 Radmanovic Anja 0 1 : 0 Seke Adam
3 Kanacki Vladimir 0 0 : 1 Krisanovic Dragan
4 Amidzic Milica 0 ½ : ½ Veljić Svetomir
5 Katnic Natalija 0 ½ : ½ Spasić Srdjan
6 Marsenic Stefan 0 0 : 1 Filipovic Dunja
1.5 6 SC Padina 3½ – 2½ 9 SK Jabuka
1 Valenta Jano 0 1 : 0 Velickovic Dusan
2 Lavko Mihal 0 0 : 1 Djurovic Milorad
3 Ljavko Mihal 0 1 : 0 Nanusevski Klimo
4 Hedji Martin 0 0 : 1 Perkovic Slobodan
5 Kratica Jan 0 ½ : ½ Stanojevski Bojan
6 Valenta Mirko 0 + : –
1.6 7 SK Vulturul Grebenac 5 – 1 8 SK Bavaniste
1 Kampfer Djordje 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola
2 Katic Bozidar 1860 1 : 0 Mihajlovic Vlada
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Mladenovic Nikola
4 Filep Sandor 1833 1 : 0 Kolar Petar
5 Cvetkovic Milorad 0 1 : 0 Jovanovic Mihajlo
6 – : + Dojcinovic Nemanja

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Južnobanatska liga 2018

 

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
1.1 2 SK Izbiste 5½ – ½ 13 SK Borac Starcevo
1 Budimirov Lazar 0 1 : 0 Terzic Zoran
2 Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Sokolovic Misa
3 Bucan Vladimir 2105 1 : 0 Marinkovic Mihajlo
4 Djuric Djurica 0 1 : 0 Vukovic Masan
5 Igracki Miodrag 0 ½ : ½ Oreskovic Franjo
6 Nikolin Teodor 0 1 : 0 Marinkovic Aleksandar
1.2 3 SK Bata Cosoc II Opovo 12 SK Kefalo Omoljica
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
1.3 4 SK Spartak Debeljaca 4 – 2 11 SK Cokot Gudurica
1 Djurickov Jovan 0 ½ : ½ Severdija Vladimir
2 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Spasic Slobodan
3 Djurickov Drago 0 1 : 0 Vojin Lucijan
4 Suvarcev Novica 0 1 : 0 Vojna Jonel
5 Petrovic Mihajlo 0 ½ : ½ Tasic Zoran
6 Djurickov Marijana 0 ½ : ½ Balac Marija
1.4 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 10 SK Voja Postar Gaj
1 Mijuskovic Goran 0 0 : 1 Jovanov Dragan
2 Radmanovic Anja 0 1 : 0 Seke Adam
3 Kanacki Vladimir 0 0 : 1 Krisanovic Dragan
4 Amidzic Milica 0 ½ : ½ Veljić Svetomir
5 Katnic Natalija 0 ½ : ½ Spasić Srdjan
6 Marsenic Stefan 0 0 : 1 Filipovic Dunja
1.5 6 SC Padina 9 SK Jabuka
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
1.6 7 SK Vulturul Grebenac 5 – 1 8 SK Bavaniste
1 Kampfer Djordje 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola
2 Katic Bozidar 1860 1 : 0 Mihajlovic Vlada
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Mladenovic Nikola
4 Filep Sandor 1833 1 : 0 Kolar Petar
5 Cvetkovic Milorad 0 1 : 0 Jovanovic Mihajlo
6 – : + Dojcinovic Nemanja

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 SK Izbiste SK Borac Starcevo 13
2 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Kefalo Omoljica 12
3 4 SK Spartak Debeljaca SK Cokot Gudurica 11
4 5 SK Aljehin Pancevo SK Voja Postar Gaj 10
5 6 SC Padina SK Jabuka 9
6 7 SK Vulturul Grebenac SK Bavaniste 8
7 1 SK Agrostepa Ilandza 0 – Nesparen
Kolo 2 na 19.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 SK Jabuka SK Vulturul Grebenac 7
2 10 SK Voja Postar Gaj SC Padina 6
3 11 SK Cokot Gudurica SK Aljehin Pancevo 5
4 12 SK Kefalo Omoljica SK Spartak Debeljaca 4
5 13 SK Borac Starcevo SK Bata Cosoc II Opovo 3
6 1 SK Agrostepa Ilandza SK Izbiste 2
7 8 SK Bavaniste 0 – Nesparen
Kolo 3 na 26.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Agrostepa Ilandza 1
2 4 SK Spartak Debeljaca SK Borac Starcevo 13
3 5 SK Aljehin Pancevo SK Kefalo Omoljica 12
4 6 SC Padina SK Cokot Gudurica 11
5 7 SK Vulturul Grebenac SK Voja Postar Gaj 10
6 8 SK Bavaniste SK Jabuka 9
7 2 SK Izbiste 0 – Nesparen
Kolo 4 na 02.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 SK Voja Postar Gaj SK Bavaniste 8
2 11 SK Cokot Gudurica SK Vulturul Grebenac 7
3 12 SK Kefalo Omoljica SC Padina 6
4 13 SK Borac Starcevo SK Aljehin Pancevo 5
5 1 SK Agrostepa Ilandza SK Spartak Debeljaca 4
6 2 SK Izbiste SK Bata Cosoc II Opovo 3
7 9 SK Jabuka 0 – Nesparen
Kolo 5 na 09.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 SK Spartak Debeljaca SK Izbiste 2
2 5 SK Aljehin Pancevo SK Agrostepa Ilandza 1
3 6 SC Padina SK Borac Starcevo 13
4 7 SK Vulturul Grebenac SK Kefalo Omoljica 12
5 8 SK Bavaniste SK Cokot Gudurica 11
6 9 SK Jabuka SK Voja Postar Gaj 10
7 3 SK Bata Cosoc II Opovo 0 – Nesparen
Kolo 6 na 18.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 SK Cokot Gudurica SK Jabuka 9
2 12 SK Kefalo Omoljica SK Bavaniste 8
3 13 SK Borac Starcevo SK Vulturul Grebenac 7
4 1 SK Agrostepa Ilandza SC Padina 6
5 2 SK Izbiste SK Aljehin Pancevo 5
6 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Spartak Debeljaca 4
7 10 SK Voja Postar Gaj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 01.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 SK Aljehin Pancevo SK Bata Cosoc II Opovo 3
2 6 SC Padina SK Izbiste 2
3 7 SK Vulturul Grebenac SK Agrostepa Ilandza 1
4 8 SK Bavaniste SK Borac Starcevo 13
5 9 SK Jabuka SK Kefalo Omoljica 12
6 10 SK Voja Postar Gaj SK Cokot Gudurica 11
7 4 SK Spartak Debeljaca 0 – Nesparen
Kolo 8 na 08.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 SK Kefalo Omoljica SK Voja Postar Gaj 10
2 13 SK Borac Starcevo SK Jabuka 9
3 1 SK Agrostepa Ilandza SK Bavaniste 8
4 2 SK Izbiste SK Vulturul Grebenac 7
5 3 SK Bata Cosoc II Opovo SC Padina 6
6 4 SK Spartak Debeljaca SK Aljehin Pancevo 5
7 11 SK Cokot Gudurica 0 – Nesparen
Kolo 9 na 15.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 SC Padina SK Spartak Debeljaca 4
2 7 SK Vulturul Grebenac SK Bata Cosoc II Opovo 3
3 8 SK Bavaniste SK Izbiste 2
4 9 SK Jabuka SK Agrostepa Ilandza 1
5 10 SK Voja Postar Gaj SK Borac Starcevo 13
6 11 SK Cokot Gudurica SK Kefalo Omoljica 12
7 5 SK Aljehin Pancevo 0 – Nesparen
Kolo 10 na 22.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 13 SK Borac Starcevo SK Cokot Gudurica 11
2 1 SK Agrostepa Ilandza SK Voja Postar Gaj 10
3 2 SK Izbiste SK Jabuka 9
4 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Bavaniste 8
5 4 SK Spartak Debeljaca SK Vulturul Grebenac 7
6 5 SK Aljehin Pancevo SC Padina 6
7 12 SK Kefalo Omoljica 0 – Nesparen
Kolo 11 na 29.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 SK Vulturul Grebenac SK Aljehin Pancevo 5
2 8 SK Bavaniste SK Spartak Debeljaca 4
3 9 SK Jabuka SK Bata Cosoc II Opovo 3
4 10 SK Voja Postar Gaj SK Izbiste 2
5 11 SK Cokot Gudurica SK Agrostepa Ilandza 1
6 12 SK Kefalo Omoljica SK Borac Starcevo 13
7 6 SC Padina 0 – Nesparen
Kolo 12 na 06.10.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 SK Agrostepa Ilandza SK Kefalo Omoljica 12
2 2 SK Izbiste SK Cokot Gudurica 11
3 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Voja Postar Gaj 10
4 4 SK Spartak Debeljaca SK Jabuka 9
5 5 SK Aljehin Pancevo SK Bavaniste 8
6 6 SC Padina SK Vulturul Grebenac 7
7 13 SK Borac Starcevo 0 – Nesparen
Kolo 13 na 13.10.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 SK Bavaniste SC Padina 6
2 9 SK Jabuka SK Aljehin Pancevo 5
3 10 SK Voja Postar Gaj SK Spartak Debeljaca 4
4 11 SK Cokot Gudurica SK Bata Cosoc II Opovo 3
5 12 SK Kefalo Omoljica SK Izbiste 2
6 13 SK Borac Starcevo SK Agrostepa Ilandza 1
7 7 SK Vulturul Grebenac 0 – Nesparen

Južnobanatska liga 2018

Tabela/pocetni plasman posle kola 0

SBr. Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 PM3 Poena Plasman
1 SK Agrostepa Ilandza * 0 0 1
2 SK Izbiste * 0 0 2
3 SK Bata Cosoc II Opovo * 0 0 3
4 SK Spartak Debeljaca * 0 0 4
5 SK Aljehin Pancevo * 0 0 5
6 SC Padina * 0 0 6
7 SK Vulturul Grebenac * 0 0 7
8 SK Bavaniste * 0 0 8
9 SK Jabuka * 0 0 9
10 SK Voja Postar Gaj * 0 0 10
11 SK Cokot Gudurica * 0 0 11
12 SK Kefalo Omoljica * 0 0 12
13 SK Borac Starcevo * 0 0 13

P R O P O Z I C I J E JUŽNOBANATSKE  LIGE ZA 2018. GODINU

 

Južnobanatska liga počinje u subotu 12. maja i traje do 13. oktobra 2017. Učestvuje  13 klubova i to:

 

1)  ŠK ”Borac” Starčevo

2)  ŠK ”Bata Ćosić II” Opovo

3)  ŠK „Aljehin” Pančevo

4)  ŠK  „Izbište“ Izbište

5)  ŠK  „Kefalo“ Omoljica

6)  ŠC „Padina” Padina

7)  ŠK „Agrostepa“ Ilandža

8)  ŠK „Spartak“ Debeljača

9)  ŠK „Voja Poštar“ Gaj

10)ŠK „Bavanište“ Bavanište

11)ŠK „Vulturul“ Grebenac

12) ŠK „Čokot“ Gudurica

13) ŠK „Jabuka“ Jabuka

 

Uz propozicije dostavljen Vam je je adresar sa mestom gde se mečevi igraju i osobom za kontakt. U slučaju da se meč ne igra  na navedenoj adresi,domaćin je dužan da gostujućoj ekipi i sudiji blagovremeno dostavi novu adresu. Sve posledice koje proističu iz nepoštovanja ove odredbe snosi domaćin.

Organizator takmičenja je ŠS Vojvodine, a tehničku organizaciju sprovodi koordinator  i voditelj lige IA Stanimirović Zoran. Pobednik stiče pravo igranja u višem rangu – Banatskoj ligi grupa jug. Iz ove lige nema ispadanja. Liga se ne rejtinguje.

Ekipe čine šest takmičara. Sastavi ekipa  mogu biti po slobodnom izboru kapitena a obavezno je da na šestoj tabli nastupa omladinac (1998. godište ili mlađi ili žena). Svi igrači moraju biti registrovani kod ŠS Vojvodine, što se dokazuje takmičarskim kartama overenim za 2018g. Pred svaki meč kapiteni predaju sudiji pismeno sastav ekipe i takmičarske karte .U slučaju da ekipa nema takmičarske karte ne može početi meč ili partiju za koju nema takmičarsku kartu, a dužna je da ih podnese na uvid najkasnije jedan sat od početka meča, u protivnom gubi meč bez igre,ili partije igrača kojima karte nedostaju.

Ekipa može početi meč ukoliko je prisutno najmanje tri igrača. U slučaju da se ekipa ne pojavi na meču, ili nema najmanje polovinu igrača, u roku od jednog sata od zakazanog početka meča, GUBI MEČ BEZ IGRE! Ukoliko neka ekipa istupi iz takmičenja, a odigrala je manje od polovine mečeva,isključuje se iz daljeg takmičenja, a njeni dotadašnji rezultati se brišu. Ukoliko je odigrano polovina ili više mečeva, tada preostale mečeve gube službenim  rezultatom prema Pravilniku ŠS Vojvodine. Ekipa koja neopravdano istupi biće kažnjena prema Pravilniku ŠS Vojvodine.

Mečevi se igraju prema priloženom rasporedu, subotom od 10-15 časova. Tempo igre po igraču je 40 poteza za 2 sata, plus pola sata do kraja partije. Domaćin ima bele figure na neparnim tablama i dužan je da obezbedi pogodnu salu i sve potrebne rekvizite i obrasce, a gosti snose sve svoje troškove.

Sudije delegira voditelj – komesar lige IA Stanimirović Zoran . Domaćin je dužan da sudiji isplati putne troškove (autobus ili voz) i sudijski honorar od 1.200,00 dinara. Ukoliko delegirani sudija ne dođe na meč, domaćin će, u dogovoru sa gostima, odrediti drugog sudiju na licu mesta.

Delegirani sudija je dužan da odmah posle meča javi voditelju lige rezultat meča na tel 064 8394 206 ili 013/641-507 i da dostavi Koordinatoru zapisnik ili putem E-maila na adresu: zorans99@gmail.com a ako je to nemoguće, onda bar da telefonom u to vreme javi rezultat i izdiktira parove  zbog ubacivanja u kompjuter i stavljanja na internet sajt. Ako rezultate javlja telefonom onda je dužan da u ponedeljak prepodne pošalje zapisnik na  adresu: Stanimirović Zoran Železnička 22 26310 Alibunar.

Pomeranje termina mečeva nije dozvoljeno, osim ako se ekipe dogovore da meč igraju u alternativnom terminu, za šta je potrebno saglasnost obe ekipe i saglasnost Koordinatora lige. U tom slučaju su obavezni da promenu blagovremeno najave Koordinatoru lige  najmanje pet dana pre odigravanja meča. Izuzetno, meč se može odložiti uz saglasnost Koordinatora lige, ukoliko najmanje dva standardna člana ekipe učestvuju na  državnom ili međunarodnom takmičenju, ali ne u poslednja tri kola.

Sve eventualne primedbe kao i najavu žalbe, kapiteni su dužni da unesu na poleđini  zapisnika meča. Žalba na odluku sudije podnosi se u pismenoj formi Koordinatoru lige, najkasnije 48 časova po nastalom sporu uz uplatu takse od 2.000 dinara.

U slučaju pozitivnog rešenja žalbe taksa se vraća a u suprotnom ostaje Savezu.

Konačni plasman takmičenja određuje se na osnovu  većeg broja osvojenih meč bodova (pobeda 3, nerešeno 1 i poraz bez bodova). U slučaju da dve ili  više ekipa imaju isti broj bodova, odlučuje veći broj poena, zatim bolji međusobni rezultat, uspeh prema Soneborn.Bergerovom sistemu (primenjen na meč bodove). Ukoliko je sve isto odlučuje meč, ili mečevi, ekipa koje dele kritično mesto. Kašnjenje igrača na partiju se toleriše 59 min i 59 sekundi  s tim što se vreme kašnjenja obračunava igraču koji kasni kao vreme koje je razmišljao za potez

Sve što nije obuhvaćeno ovim raspisom rešavaće se u skladu sa važećim pravilima šahovske igra i pravilnicima ŠS Srbije i ŠS Vojvodine.  Posebno ističemo zabranu pušenja i korišćenja mobilnih telefona u turnirskoj sali, što će sudije OBAVEZNO sankcionisati predviđenim kaznama.

Svi  podaci u vezi Lige (rezultati mečeva, pojedinačni rezultati i stanje na tabeli) biće redovno objavljivani na internet sajtu saveza www.vojvodinachess.net  i  na sajtu  Milana Miladinova – adresa je: www.chessnovisad.in.rs

KOTIZACIJA ZA UČEŠĆE NA OVOM TAKMIČENJU IZNOSI  4.000 DINARA. KOTIZACIJU UPLATITI VIRMANOM NA GORE NAVEDENI  RAČUN SAVEZA DO  05 maja 2018 ! Ekipa koja ne uplati kotizaciju ne može početi igru u prvom kolu.

Internet E mail za kontaktiranje sa koordinatorom lige Stanimirović Zoran:

zoran.stanimirovic@farmakom.co.rs ili na telefone: 064/8394-206, 013/641-507

 

U prilogu ovih propozicija dobijate i raspored igranja po kolima za 2018.g.

Novi Sad, 22 04 2018.        ŠAHOVSKI  SAVEZ  VOJVODINE

JUŽNOBANATSKA LIGA
RB KLUB ADRESA MESTA ODIGRAVANJA MEČEVA KONTAKT OSOBA TELEFON E-MAIL ADRESA
1 ŠK “Spartak” Debeljača Kiš Ferenca 3 Đuričkov Jovan  063/158-3381 jovanadjurickov197@gmail.com jovanamiki92@gmail.com
2 ŠK “Izbište” Izbište Trg narodnih heroja 10 Đurica Đurić 062/8976-847 djuricadjuric61@gmail.com
3 ŠK “Bavanište” Bavanište Vukice Mitrović 58 Kolar Petar 060/1722-077         013/751-606fax bavaniste@kovin.org.rs        mkbavaniste@kovin.org.rs
4 ŠK “Agrostepa” Ilandža Svetog Save 2 Jovanović Dušan 060/0659-419 jkpsever@yahoo.com
5 ŠK “Voja Poštar” Gaj Trg oslobođenja 1 Krišanović Dragan 060/6487-507 065/6212154 tomaspasic@gmail.com
6 Šk “Čokot” Gudurica Makedonska 18 Tasić Zoran 064/5264-931 vojislav.tasic97@gmail.com
7 ŠK “Vulturul” Grebenac Vaska Pope 77 Katić Božidar 064/6658-916 nenad@katic.me.rs
8 ŠK “Borac” Starčevo Pančevački put 2 Miša Sokolović 064/6688-771 misasoko@gmail.com
9 ŠK”Kefalo” Omoljica Patrijarh Arsenije Čarnojević 19 Željko Savanović 063/385-657 sk.kefalo@gmail.com
10 ŠC “Padina” Padina Trg Oslobođenja 9 Padina Jan Valenta 065/8668-353 valenta.keka.jan@gmail.com
11 ŠK”Aljehin” Pančevo Moše Pijade 122                MZ Kotež 1 Tomin Predrag 061/3053-137 goranmijuskovic078@gmail.com
12 ŠK “Jabuka” Jabuka MZ Jabuka Milorad Đurović 063/7215-465  
13 ŠK “Bata Ćosić” Opovo Borisa Kidriča 8 Vlajković Goran 060/5333-660 gvlajkovic@eunet.rs
 
 
 
Ekipa u statusu mirovanja za 2018g.
1 ŠK “Budućnost” Ban. Brestovac Maršala Tita 4 Janković  Ljubiša       Mandalinić Sava 063/574-667          064/2715-409 sah.brestovac@gmail.com
2 ŠK”Svetozar Gligorić” Pančevo Vuka Karadžića 4 Radoje Radivojević 063/217-442 rvradoje@gmail.com
7 ŠK “Jedinstvo” Kačarevo Hercegovačka 21 Borković Zoran 062/7080-065 zoran.borkovic@gmail.com

 

Južnobanatska liga 2018

Iz lige odlazi u viši rang Pašk Pančevo 12-1= 11

U ligu odgore  dolazi  Vulturul Grebenac   11+1= 12

Iz lige ne ispada niko    12-0=12

U viši rang radi popune odlazi i ŠK Bela Crkva 12-1=11

 

 

ŠK “Vulturul Grebenac
ŠK “Agrostepa” Ilandža
ŠK “Izbište” Izbište
ŠK “Borac” Starčevo
ŠK “Kefalo” Omoljica
ŠK “Čokot” Gudurica
ŠC “Padina” Padina
ŠK “Spartak” Debeljača
ŠK “Voja Poštar” Gaj
ŠK “Aljehin” Pančevo
ŠK “Bavanište” Bavanište