Južnobanatska liga 2018-2019

.Poštovani posetioci ukoliko nešto nije ažurno možete pogledati na sajtu ŠS Vojvodine    www.vojvodinachess.net    pod takmičenja

x

x

Pozicija posle kola 6
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Banatski Karlovac” B.K. 6 6 0 0 18 31½​
2 SK “Vulturul” Grebenac 6 5 1 0 16 25
3 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 6 5 0 1 15 24½​
4 SK “Jabuka” Jabuka 6 4 1 1 13 24
5 SC “Padina” Padina 6 4 0 2 12 21
6 SK “Bata Cosic 2” Opovo 6 3 1 2 10 19½​
7 SK “Agrostepa” Ilandza 6 2 2 2 8 18
8 SK “Cokot” Gudurica 6 2 2 2 8 15
9 SK “Radnicki 2” Kovin 6 2 0 4 6 13
10 SK “Kefalo” Omoljica 6 1 1 4 4 16½​
11 SK “Voja Postar” Gaj 6 1 1 4 4 11½​
12 SK”Spartak” Debeljaca 6 1 0 5 3 14½​
13 SK “Bavaniste” Bavaniste 6 1 0 5 3 8½​
14 SK “Aljehin” Pancevo 6 0 1 5 1 9½​

x

Južnobanatska liga 2019
Pozicija posle kola 4
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Banatski Karlovac” B.K. 4 4 0 0 12 21
2 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 4 4 0 0 12 17½​
3 SK “Bata Cosic 2” Opovo 4 3 1 0 10 16½​
4 SK “Vulturul” Grebenac 4 3 1 0 10 16½​
5 SK “Jabuka” Jabuka 4 2 1 1 7 13½​
6 SC “Padina” Padina 4 2 0 2 6 11½​
7 SK “Radnicki 2” Kovin 4 2 0 2 6 11½​
8 SK “Cokot” Gudurica 4 2 0 2 6 9
9 SK “Voja Postar” Gaj 4 1 1 2 4 11½​
10 SK “Agrostepa” Ilandza 4 1 1 2 4 10
11 SK”Spartak” Debeljaca 4 1 0 3 3 12
12 SK “Kefalo” Omoljica 4 0 1 3 1 8½​
13 SK “Aljehin” Pancevo 4 0 0 4 0 4½​
14 SK “Bavaniste” Bavaniste 4 0 0 4 0 4½​

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Južnobanatska liga 2019
Pozicija posle kola 4
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Banatski Karlovac” B.K. 4 4 0 0 12 21
2 SK “Bata Cosic 2” Opovo 4 3 1 0 10 16½​
3 SK “Vulturul” Grebenac 4 3 1 0 10 16½​
4 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 3 3 0 0 9 12½​
5 SK “Jabuka” Jabuka 4 2 1 1 7 13½​
6 SC “Padina” Padina 4 2 0 2 6 11½​
7 SK “Radnicki 2” Kovin 4 2 0 2 6 11½​
8 SK “Cokot” Gudurica 4 2 0 2 6 9
9 SK “Voja Postar” Gaj 4 1 1 2 4 11½​
10 SK “Agrostepa” Ilandza 4 1 1 2 4 10
11 SK”Spartak” Debeljaca 4 1 0 3 3 12
12 SK “Kefalo” Omoljica 4 0 1 3 1 8½​
13 SK “Bavaniste” Bavaniste 4 0 0 4 0 4½​
14 SK “Aljehin” Pancevo 3 0 0 3 0 3½​

Južnobanatska liga 2019

Kolo 4 na 01.06.2019 u 10.00h
4.1 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 4½ – 1½ 9 SK “Agrostepa” Ilandza
1 Grncarski Jugoslav 1901 1 : 0 Mosnak Jano 0
2 Marinkov Svetislav 1876 1 : 0 Zivojnov Jovan 1957
3 Milanovic Marko 1739 1 : 0 Popov Sinisa V 0
4 Vulovic Stefan 0 0 : 1 Bruk Mihail 2000
5 Mitrovic Miladin 0 ½:½ Milanovic Djordje 0
6 Solaic Aleksandar 0 1 : 0 Rakic Goran 0
4.2 10 SK”Spartak” Debeljaca 6 – 0 8 SK “Aljehin” Pancevo
1 Marinkovic Milos 0 1 : 0 Amidzic Milica 0
2 Djurickov Jovan 0 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
3 Marinkovic Stanko 0 1 : 0 Kanacki Vuk 1382
4 Suvarcev Novica 0 1 : 0 Novkovic Vuk 0
5 Komaromi Imre 0 1 : 0 Paser Mihailo 1581
6 Djurickov Drago 0 + : –
4.3 11 SK “Cokot” Gudurica 4 – 2 7 SK “Jabuka” Jabuka
1 Severdija Vladimir 0 1 : 0 Nanusevski Klime 0
2 Spasic Slobodan 0 1 : 0 Kocka Borislav 2015
3 Sterijan Jon 0 1 : 0 Pesic Stojadin 0
4 Vojna Jonel 0 0 : 1 Djurovic Milorad 0
5 Viktorian Pavel 0 0 : 1 Velickovic Dusan 0
6 Naumovski Done 0 1 : 0 Perkovic Slobodan 0
4.4 12 SK “Bavaniste” Bavaniste 0 – 6 6 SK “Banatski Karlovac” B.K.
1 Mihajlovic Vladimir 0 0 : 1 Cicovic Mileta 2045
2 Djordjevic Milos 0 0 : 1 Nesic Vladimir Z 2069
3 Mladenovic Nikola 0 0 : 1 Nesic Vukadin 1818
4 Mihajlovic Nikola 0 0 : 1 Ardeljan Jonel 1954
5 Ruvin Stefan 0 0 : 1 Tica Rade 1883
6 Lazarevic Vasilije 0 0 : 1 Djukanovic Milos 1957
4.5 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo 4 – 2 5 SC “Padina” Padina
1 Milic Bozidar 0 1 : 0 Valenta Aleksandar 0
2 Babin Sava 0 1 : 0 Valenta Jano 0
3 Knezevic Predrag 0 1 : 0 Ljauko Mihal L 0
4 Mihajlovic Branko 0 ½:½ Ljauko Mihal 0
5 Cetnik Marjan 0 ½:½ Hedji Martin 0
6 Milic Lazar 0 0 : 1 Kratica Jan 0
4.6 1 SK “Voja Postar” Gaj 4½ – 1½ 4 SK “Radnicki 2” Kovin
1 Jovanov Dragan 0 1 : 0 Djordjevic Uros 0
2 Krisanovic Dragan 0 1 : 0 Zivkovic Sava 0
3 Filipovic Dunja 0 1 : 0 Dumitru Branimir 0
4 Spasic Zoran 0 ½:½ Djondovic Boris 0
5 Seke Adam 0 1 : 0 Petkovic Milica 0
6 Aslanski Stevan 0 0 : 1 Jovic Zarko 0
4.7 2 SK “Kefalo” Omoljica 1½ – 4½ 3 SK “Vulturul” Grebenac
1 Marijanovic Novica 0 0 : 1 Katic Bozidar 1860
2 Marjanovic Ilija 0 0 : 1 Nikolin Zlatko 2158
3 Savanović Željko 0 ½:½ Duluz Tiberie 1930
4 Nikolic Jovan 0 1 : 0 Cvetkovic Milorad 0
5 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Barbola Denis 0
6 Topalovic Djordje 0 0 : 1 Filep Sandor 1833

.

Pozicija posle kola 3
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Banatski Karlovac” B.K. 3 3 0 0 9 15
2 SK “Bata Cosic 2” Opovo 3 2 1 0 7 12½​
3 SK “Vulturul” Grebenac 3 2 1 0 7 12
4 SK “Jabuka” Jabuka 3 2 1 0 7 11½​
5 SK “Radnicki 2” Kovin 3 2 0 1 6 10
6 SC “Padina” Padina 3 2 0 1 6 9½​
7 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 2 2 0 0 6 8
8 SK “Agrostepa” Ilandza 3 1 1 1 4 8½​
9 SK “Cokot” Gudurica 3 1 0 2 3 5
10 SK “Kefalo” Omoljica 3 0 1 2 1 7
11 SK “Voja Postar” Gaj 3 0 1 2 1 7
12 SK”Spartak” Debeljaca 3 0 0 3 0 6
13 SK “Bavaniste” Bavaniste 3 0 0 3 0 4½​
14 SK “Aljehin” Pancevo 2 0 0 2 0 3½​
Kolo 3 na 25.05.2019 u 10.00h
3.1 2 SK “Kefalo” Omoljica 2 – 4 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo
1 Marijanovic Novica 0 0 : 1 Grncarski Jugoslav 1901
2 Topalovic Djordje 0 0 : 1 Marinkov Svetislav 1876
3 Savanović Željko 0 1 : 0 Vulovic Stefan 0
4 Marjanovic Ilija 0 0 : 1 Putnik Nikola 0
5 Nikolic Jovan 0 1 : 0 Hadjic Marija 0
6 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Radojevic Radoje 0
3.2 3 SK “Vulturul” Grebenac 4 – 2 1 SK “Voja Postar” Gaj
1 Filep Sandor 1833 1 : 0 Jovanov Dragan 0
2 Katic Bozidar 1860 0 : 1 Krisanovic Dragan 0
3 Duluz Tiberie 1930 1 : 0 Matic Predrag 0
4 Barbola Denis 0 1 : 0 Seke Adam 0
5 Cvetkovic Milorad 0 ½:½ Spasic Zoran 0
6 Beutura Jon 0 ½:½ Spasic Srdjan 0
3.3 4 SK “Radnicki 2” Kovin ½ – 5½ 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo
1 Stankovic Milica 0 0 : 1 Babin Sava 0
2 Zivkovic Sava 0 0 : 1 Milic Bozidar 0
3 Petkovic Milica 0 0 : 1 Cetnik Marjan 0
4 Djondovic Boris 0 ½:½ Petkovic Borislav 0
5 Aksic Slobodan 0 0 : 1 Mihajlovic Branko 0
6 Stojakovic Stefan 0 0 : 1 Milic Lazar 0
3.4 5 SC “Padina” Padina 4 – 2 12 SK “Bavaniste” Bavaniste
1 Hedji Martin 0 0 : 1 Mihajlovic Nikola 0
2 Valenta Marko 0 1 : 0 Mihajlovic Vladimir 0
3 Ljauko Mihal L 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
4 Ljauko Mihal 0 1 : 0 Dojcinovic Nemanja 0
5 Kratica Jan 0 ½:½ Djordjevic Milos 0
6 Povolni Pavel 0 ½:½ Kolar Petar 0
3.5 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. 6 – 0 11 SK “Cokot” Gudurica
1 Nesic Vladimir Z 2069 + : – Severdija Vladimir 0
2 Tica Rade 1883 + : – Spasic Slobodan 0
3 Ardeljan Jonel 1954 1 : 0 Vojna Jonel 0
4 Cicovic Mileta 2045 1 : 0 Sterijan Jon 0
5 Djukanovic Milos 1957 1 : 0 Naumovski Jovica 0
6 Nesic Vukadin 1818 1 : 0 Tasic Zoran S 0
3.6 7 SK “Jabuka” Jabuka 4 – 2 10 SK”Spartak” Debeljaca
1 Djurovic Milorad 0 + : –
2 Kocka Borislav 2015 ½:½ Suvarcev Novica 0
3 Velickovic Dusan 0 ½:½ Djurickov Drago 0
4 Nanusevski Klime 0 ½:½ Komaromi Imre 0
5 Perkovic Slobodan 0 ½:½ Djurickov Jovan 0
6 Ristic Milanka 0 1 : 0 Marinkovic Milos 0
3.7 8 SK “Aljehin” Pancevo 2 – 4 9 SK “Agrostepa” Ilandza
1 Kanacki Vladimir 0 ½:½ Zivojnov Jovan 1957
2 Paser Mihailo 1581 ½:½ Rakic Stevan 0
3 Novkovic Vuk 0 0 : 1 Rakic Goran 0
4 Kanacki Vuk 1382 ½:½ Bruk Mihail 2000
5 Amidzic Milica 0 ½:½ Nastic Branislav 0
6 – : + Milanovic Djordje 0
Pozicija posle kola 3
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Banatski Karlovac” B.K. 3 3 0 0 9 15
2 SK “Bata Cosic 2” Opovo 3 2 1 0 7 12½​
3 SK “Vulturul” Grebenac 3 2 1 0 7 12
4 SK “Radnicki 2” Kovin 3 2 0 1 6 10
5 SC “Padina” Padina 3 2 0 1 6 9½​
6 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 2 2 0 0 6 8
7 SK “Agrostepa” Ilandza 3 1 1 1 4 8½​
8 SK “Jabuka” Jabuka 2 1 1 0 4 7½​
9 SK “Cokot” Gudurica 3 1 0 2 3 5
10 SK “Kefalo” Omoljica 3 0 1 2 1 7
11 SK “Voja Postar” Gaj 3 0 1 2 1 7
12 SK “Bavaniste” Bavaniste 3 0 0 3 0 4½​
13 SK”Spartak” Debeljaca 2 0 0 2 0 4
14 SK “Aljehin” Pancevo 2 0 0 2 0 3½​

Južnobanatska liga 2019

Kolo 3 na 25.05.2019 u 10.00h
3.1 2 SK “Kefalo” Omoljica 2 – 4 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo
1 Marijanovic Novica 0 0 : 1 Grncarski Jugoslav 1901
2 Topalovic Djordje 0 0 : 1 Marinkov Svetislav 1876
3 Savanović Željko 0 1 : 0 Vulovic Stefan 0
4 Marjanovic Ilija 0 0 : 1 Putnik Nikola 0
5 Nikolic Jovan 0 1 : 0 Hadjic Marija 0
6 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Radojevic Radoje 0
3.2 3 SK “Vulturul” Grebenac 4 – 2 1 SK “Voja Postar” Gaj
1 Filep Sandor 1833 1 : 0 Jovanov Dragan 0
2 Katic Bozidar 1860 0 : 1 Krisanovic Dragan 0
3 Duluz Tiberie 1930 1 : 0 Matic Predrag 0
4 Barbola Denis 0 1 : 0 Seke Adam 0
5 Cvetkovic Milorad 0 ½:½ Spasic Zoran 0
6 Beutura Jon 0 ½:½ Spasic Srdjan 0
3.3 4 SK “Radnicki 2” Kovin ½ – 5½ 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo
1 Stankovic Milica 0 0 : 1 Babin Sava 0
2 Zivkovic Sava 0 0 : 1 Milic Bozidar 0
3 Petkovic Milica 0 0 : 1 Cetnik Marjan 0
4 Djondovic Boris 0 ½:½ Petkovic Borislav 0
5 Aksic Slobodan 0 0 : 1 Mihajlovic Branko 0
6 Stojakovic Stefan 0 0 : 1 Milic Lazar 0
3.4 5 SC “Padina” Padina 4 – 2 12 SK “Bavaniste” Bavaniste
1 Hedji Martin 0 0 : 1 Mihajlovic Nikola 0
2 Valenta Marko 0 1 : 0 Mihajlovic Vladimir 0
3 Ljauko Mihal L 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
4 Ljauko Mihal 0 1 : 0 Dojcinovic Nemanja 0
5 Kratica Jan 0 ½:½ Djordjevic Milos 0
6 Povolni Pavel 0 ½:½ Kolar Petar 0
3.5 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. 6 – 0 11 SK “Cokot” Gudurica
1 Nesic Vladimir Z 2069 + : – Severdija Vladimir 0
2 Tica Rade 1883 + : – Spasic Slobodan 0
3 Ardeljan Jonel 1954 1 : 0 Vojna Jonel 0
4 Cicovic Mileta 2045 1 : 0 Sterijan Jon 0
5 Djukanovic Milos 1957 1 : 0 Naumovski Jovica 0
6 Nesic Vukadin 1818 1 : 0 Tasic Zoran S 0
3.6 7 SK “Jabuka” Jabuka 4-2 10 SK”Spartak” Debeljaca
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
3.7 8 SK “Aljehin” Pancevo 2 – 4 9 SK “Agrostepa” Ilandza
1 Kanacki Vladimir 0 ½:½ Zivojnov Jovan 1957
2 Paser Mihailo 1581 ½:½ Rakic Stevan 0
3 Novkovic Vuk 0 0 : 1 Rakic Goran 0
4 Kanacki Vuk 1382 ½:½ Bruk Mihail 2000
5 Amidzic Milica 0 ½:½ Nastic Branislav 0
6 – : + Milanovic Djordje 0
Pozicija posle kola 2
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Radnicki 2” Kovin 2 2 0 0 6 9½​
2 SK “Banatski Karlovac” B.K. 2 2 0 0 6 9
3 SK “Vulturul” Grebenac 2 1 1 0 4 8
4 SK “Jabuka” Jabuka 2 1 1 0 4 7½​
5 SK “Bata Cosic 2” Opovo 2 1 1 0 4 7
6 SC “Padina” Padina 2 1 0 1 3 5½​
7 SK “Cokot” Gudurica 2 1 0 1 3 5
8 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 1 1 0 0 3 4
9 SK “Kefalo” Omoljica 2 0 1 1 1 5
10 SK “Voja Postar” Gaj 2 0 1 1 1 5
11 SK “Agrostepa” Ilandza 2 0 1 1 1 4½​
12 SK”Spartak” Debeljaca 2 0 0 2 0 4
13 SK “Bavaniste” Bavaniste 2 0 0 2 0 2½​
14 SK “Aljehin” Pancevo 1 0 0 1 0 1½​

Južnobanatska liga 2019

Kolo 2 na 18.05.2019 u 10.00h
2.1 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 5-1 8 SK “Aljehin” Pancevo
1 Odložen Meč 0 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
2.2 9 SK “Agrostepa” Ilandza 3 – 3 7 SK “Jabuka” Jabuka
1 Zivojnov Jovan 1957 + : –
2 Milanovic Djordje 0 0 : 1 Djurovic Milorad 0
3 Bruk Mihail 2000 ½:½ Kocka Borislav 2015
4 Nastic Branislav 0 ½:½ Perkovic Slobodan 0
5 Rakic Goran 0 0 : 1 Velickovic Dusan 0
6 Rakic Stevan 0 1 : 0 Nanusevski Klime 0
2.3 10 SK”Spartak” Debeljaca 1½ – 4½ 6 SK “Banatski Karlovac” B.K.
1 Djurickov Marijana 0 0 : 1 Nesic Vukadin 1818
2 Djurickov Zarko 0 0 : 1 Ardeljan Jonel 1954
3 Djurickov Drago 0 0 : 1 Cicovic Mileta 2045
4 Marinkovic Milos 0 0 : 1 Nesic Vladimir Z 2069
5 Komaromi Imre 0 ½:½ Tica Rade 1883
6 Djurickov Jovan 0 1 : 0 Djukanovic Milos 1957
2.4 11 SK “Cokot” Gudurica 4 – 2 5 SC “Padina” Padina
1 Severdija Vladimir 0 1 : 0 Povolni Pavel 0
2 Spasic Slobodan 0 1 : 0 Cicka Pavel 0
3 Vojin Lucijan 0 ½:½ Ljauko Mihal L 0
4 Vojna Jonel 0 0 : 1 Ljauko Mihal 0
5 Sterijan Jon 0 ½:½ Hedji Martin 0
6 Naumovski Jovica 0 1 : 0 Kratica Jan 0
2.5 12 SK “Bavaniste” Bavaniste 1½ – 4½ 4 SK “Radnicki 2” Kovin
1 Djordjevic Milos 0 1 : 0 Stankovic Milos 0
2 Mladenovic Nikola 0 ½:½ Djondovic Boris 0
3 Mihajlovic Vladimir 0 0 : 1 Aksic Slobodan 0
4 Zlatanovic Miodrag 0 0 : 1 Rolic Gojko 2118
5 Ruvin Stefan 0 0 : 1 Petkovic Milica 0
6 Lazarevic Vasilije 0 0 : 1 Zivkovic Sava 0
2.6 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo 3 – 3 3 SK “Vulturul” Grebenac
1 Babin Sava 0 ½:½ Kampfer Djordje 0
2 Milic Bozidar 0 ½:½ Filep Sandor 1833
3 Cetnik Marjan 0 ½:½ Barbola Denis 0
4 Knezevic Predrag 0 ½:½ Katic Bozidar 1860
5 Mihajlovic Branko 0 ½:½ Cvetkovic Milorad 0
6 Milic Lazar 0 ½:½ Beutura Jon 0
2.7 1 SK “Voja Postar” Gaj 3 – 3 2 SK “Kefalo” Omoljica
1 Jovanov Dragan 0 1 : 0 Marijanovic Novica 0
2 Krisanovic Dragan 0 1 : 0 Savanović Željko 0
3 Spasic Zoran 0 0 : 1 Marjanovic Ilija 0
4 Aslanski Stevan 0 0 : 1 Andrejic Vasa 0
5 Stanisavljevic Ivan 0 0 : 1 Topalovic Djordje 0
6 Filipovic Dunja 0 1 : 0 Savanovic Dimitrije 0
Južnobanatska liga 2019
Organizator(i) : Sahovski Savez Vojvodine
Direktor turnira : Bokan Danko (909424)
Glavni sudija ili kontrolor sudjenja : IA Zoran Stanimirovic (951803)
Grad : several
Datum : 11.05.2019 do 12.10.2019
Pozicija posle kola 1
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK “Vulturul” Grebenac 1 1 0 0 3 5
SK “Radnicki 2” Kovin 1 1 0 0 3 5
3 SK “Banatski Karlovac” B.K. 1 1 0 0 3 4½​
SK “Jabuka” Jabuka 1 1 0 0 3 4½​
5 SK “Bata Cosic 2” Opovo 1 1 0 0 3 4
SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 1 1 0 0 3 4
7 SC “Padina” Padina 1 1 0 0 3 3½​
8 SK”Spartak” Debeljaca 1 0 0 1 0 2½​
9 SK “Voja Postar” Gaj 1 0 0 1 0 2
SK “Kefalo” Omoljica 1 0 0 1 0 2
11 SK “Aljehin” Pancevo 1 0 0 1 0 1½​
SK “Agrostepa” Ilandza 1 0 0 1 0 1½​
13 SK “Cokot” Gudurica 1 0 0 1 0 1
SK “Bavaniste” Bavaniste 1 0 0 1 0 1

Južnobanatska liga 2019

Kolo 1 na 11.05.2019 u 10.00h
1.1 1 SK “Voja Postar” Gaj 2 – 4 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo
1 Jovanov Dragan 0 0 : 1 Grncarski Jugoslav 1901
2 Seke Adam 0 0 : 1 Marinkov Svetislav 1876
3 Krisanovic Dragan 0 1 : 0 Putnik Nikola 0
4 Filipovic Dunja 0 0 : 1 Solaic Aleksandar 0
5 Spasic Zoran 0 ½:½ Hadjic Marija 0
6 Matic Predrag 0 ½:½ Radojevic Radoje 0
1.2 2 SK “Kefalo” Omoljica 2 – 4 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo
1 – : + Babin Sava 0
2 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Milic Bozidar 0
3 Savanović Željko 0 1 : 0 Cetnik Marjan 0
4 Marjanovic Ilija 0 1 : 0 Knezevic Predrag 0
5 Topalovic Djordje 0 0 : 1 Mihajlovic Branko 0
6 Savanovic Dimitrije 0 0 : 1 Milic Lazar 0
1.3 3 SK “Vulturul” Grebenac 5 – 1 12 SK “Bavaniste” Bavaniste
1 Kampfer Djordje 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
2 Filep Sandor 1833 ½:½ Kolar Petar 0
3 Barbola Denis 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
4 Katic Bozidar 1860 1 : 0 Mihajlovic Vladimir 0
5 Cvetkovic Milorad 0 1 : 0 Dojcinovic Nemanja 0
6 Beutura Jon 0 ½:½ Djordjevic Milos 0
1.4 4 SK “Radnicki 2” Kovin 5 – 1 11 SK “Cokot” Gudurica
1 Djondovic Boris 0 ½:½ Severdija Vladimir 0
2 Zivkovic Sava 0 1 : 0 Tasic Zoran S 0
3 Stojakovic Stefan 0 1 : 0 Kuzma Daniel 0
4 Stankovic Milica 0 ½:½ Spasic Slobodan 0
5 Stankovic Milos 0 + : –
6 Aksic Slobodan 0 1 : 0 Tasic Andjela 0
1.5 5 SC “Padina” Padina 3½ – 2½ 10 SK”Spartak” Debeljaca
1 Valenta Marko 0 0 : 1 Marinkovic Stanko 0
2 Ljauko Mihal L 0 1 : 0 Suvarcev Novica 0
3 Ljauko Mihal 0 1 : 0 Djurickov Drago 0
4 Povolni Pavel 0 0 : 1 Komaromi Imre 0
5 Valenta Jano 0 ½:½ Djurickov Jovan 0
6 Kratica Jan 0 1 : 0 Marinkovic Milos 0
1.6 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. 4½ – 1½ 9 SK “Agrostepa” Ilandza
1 Nesic Vladimir Z 2069 1 : 0 Zivojnov Jovan 1957
2 Nesic Vukadin 1818 1 : 0 Rakic Stevan 0
3 Ardeljan Jonel 1954 1 : 0 Milanovic Djordje 0
4 Cicovic Mileta 2045 ½:½ Bruk Mihail 2000
5 Djukanovic Milos 1957 ½:½ Nastic Branislav 0
6 Tica Rade 1883 ½:½ Rakic Goran 0
1.7 7 SK “Jabuka” Jabuka 4½ – 1½ 8 SK “Aljehin” Pancevo
1 Djurovic Milorad 0 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
2 Kocka Borislav 2015 ½:½ Paser Mihailo 1581
3 Velickovic Dusan 0 1 : 0 Novkovic Vuk 0
4 Nanusevski Klime 0 0 : 1 Kanacki Vuk 1382
5 Perkovic Slobodan 0 1 : 0 Amidzic Milica 0

Južnobanatska liga 2019

Kolo 1 na 11.05.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 SK “Voja Postar” Gaj SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 14
2 2 SK “Kefalo” Omoljica SK “Bata Cosic 2” Opovo 13
3 3 SK “Vulturul” Grebenac SK “Bavaniste” Bavaniste 12
4 4 SK “Radnicki 2” Kovin SK “Cokot” Gudurica 11
5 5 SC “Padina” Padina SK”Spartak” Debeljaca 10
6 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. SK “Agrostepa” Ilandza 9
7 7 SK “Jabuka” Jabuka SK “Aljehin” Pancevo 8
Kolo 2 na 18.05.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo SK “Aljehin” Pancevo 8
2 9 SK “Agrostepa” Ilandza SK “Jabuka” Jabuka 7
3 10 SK”Spartak” Debeljaca SK “Banatski Karlovac” B.K. 6
4 11 SK “Cokot” Gudurica SC “Padina” Padina 5
5 12 SK “Bavaniste” Bavaniste SK “Radnicki 2” Kovin 4
6 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo SK “Vulturul” Grebenac 3
7 1 SK “Voja Postar” Gaj SK “Kefalo” Omoljica 2
Kolo 3 na 25.05.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 SK “Kefalo” Omoljica SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 14
2 3 SK “Vulturul” Grebenac SK “Voja Postar” Gaj 1
3 4 SK “Radnicki 2” Kovin SK “Bata Cosic 2” Opovo 13
4 5 SC “Padina” Padina SK “Bavaniste” Bavaniste 12
5 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. SK “Cokot” Gudurica 11
6 7 SK “Jabuka” Jabuka SK”Spartak” Debeljaca 10
7 8 SK “Aljehin” Pancevo SK “Agrostepa” Ilandza 9
Kolo 4 na 01.06.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo SK “Agrostepa” Ilandza 9
2 10 SK”Spartak” Debeljaca SK “Aljehin” Pancevo 8
3 11 SK “Cokot” Gudurica SK “Jabuka” Jabuka 7
4 12 SK “Bavaniste” Bavaniste SK “Banatski Karlovac” B.K. 6
5 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo SC “Padina” Padina 5
6 1 SK “Voja Postar” Gaj SK “Radnicki 2” Kovin 4
7 2 SK “Kefalo” Omoljica SK “Vulturul” Grebenac 3
Kolo 5 na 08.06.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 SK “Vulturul” Grebenac SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 14
2 4 SK “Radnicki 2” Kovin SK “Kefalo” Omoljica 2
3 5 SC “Padina” Padina SK “Voja Postar” Gaj 1
4 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. SK “Bata Cosic 2” Opovo 13
5 7 SK “Jabuka” Jabuka SK “Bavaniste” Bavaniste 12
6 8 SK “Aljehin” Pancevo SK “Cokot” Gudurica 11
7 9 SK “Agrostepa” Ilandza SK”Spartak” Debeljaca 10
Kolo 6 na 15.06.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo SK”Spartak” Debeljaca 10
2 11 SK “Cokot” Gudurica SK “Agrostepa” Ilandza 9
3 12 SK “Bavaniste” Bavaniste SK “Aljehin” Pancevo 8
4 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo SK “Jabuka” Jabuka 7
5 1 SK “Voja Postar” Gaj SK “Banatski Karlovac” B.K. 6
6 2 SK “Kefalo” Omoljica SC “Padina” Padina 5
7 3 SK “Vulturul” Grebenac SK “Radnicki 2” Kovin 4
Kolo 7 na 31.08.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 SK “Radnicki 2” Kovin SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 14
2 5 SC “Padina” Padina SK “Vulturul” Grebenac 3
3 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. SK “Kefalo” Omoljica 2
4 7 SK “Jabuka” Jabuka SK “Voja Postar” Gaj 1
5 8 SK “Aljehin” Pancevo SK “Bata Cosic 2” Opovo 13
6 9 SK “Agrostepa” Ilandza SK “Bavaniste” Bavaniste 12
7 10 SK”Spartak” Debeljaca SK “Cokot” Gudurica 11
Kolo 8 na 07.09.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo SK “Cokot” Gudurica 11
2 12 SK “Bavaniste” Bavaniste SK”Spartak” Debeljaca 10
3 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo SK “Agrostepa” Ilandza 9
4 1 SK “Voja Postar” Gaj SK “Aljehin” Pancevo 8
5 2 SK “Kefalo” Omoljica SK “Jabuka” Jabuka 7
6 3 SK “Vulturul” Grebenac SK “Banatski Karlovac” B.K. 6
7 4 SK “Radnicki 2” Kovin SC “Padina” Padina 5
Kolo 9 na 14.09.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 SC “Padina” Padina SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 14
2 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. SK “Radnicki 2” Kovin 4
3 7 SK “Jabuka” Jabuka SK “Vulturul” Grebenac 3
4 8 SK “Aljehin” Pancevo SK “Kefalo” Omoljica 2
5 9 SK “Agrostepa” Ilandza SK “Voja Postar” Gaj 1
6 10 SK”Spartak” Debeljaca SK “Bata Cosic 2” Opovo 13
7 11 SK “Cokot” Gudurica SK “Bavaniste” Bavaniste 12
Kolo 10 na 21.09.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo SK “Bavaniste” Bavaniste 12
2 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo SK “Cokot” Gudurica 11
3 1 SK “Voja Postar” Gaj SK”Spartak” Debeljaca 10
4 2 SK “Kefalo” Omoljica SK “Agrostepa” Ilandza 9
5 3 SK “Vulturul” Grebenac SK “Aljehin” Pancevo 8
6 4 SK “Radnicki 2” Kovin SK “Jabuka” Jabuka 7
7 5 SC “Padina” Padina SK “Banatski Karlovac” B.K. 6
Kolo 11 na 28.09.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 14
2 7 SK “Jabuka” Jabuka SC “Padina” Padina 5
3 8 SK “Aljehin” Pancevo SK “Radnicki 2” Kovin 4
4 9 SK “Agrostepa” Ilandza SK “Vulturul” Grebenac 3
5 10 SK”Spartak” Debeljaca SK “Kefalo” Omoljica 2
6 11 SK “Cokot” Gudurica SK “Voja Postar” Gaj 1
7 12 SK “Bavaniste” Bavaniste SK “Bata Cosic 2” Opovo 13
Kolo 12 na 05.10.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 14 SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo SK “Bata Cosic 2” Opovo 13
2 1 SK “Voja Postar” Gaj SK “Bavaniste” Bavaniste 12
3 2 SK “Kefalo” Omoljica SK “Cokot” Gudurica 11
4 3 SK “Vulturul” Grebenac SK”Spartak” Debeljaca 10
5 4 SK “Radnicki 2” Kovin SK “Agrostepa” Ilandza 9
6 5 SC “Padina” Padina SK “Aljehin” Pancevo 8
7 6 SK “Banatski Karlovac” B.K. SK “Jabuka” Jabuka 7
Kolo 13 na 12.10.2019 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 SK “Jabuka” Jabuka SK “Sv. Gligoric 2” Pancevo 14
2 8 SK “Aljehin” Pancevo SK “Banatski Karlovac” B.K. 6
3 9 SK “Agrostepa” Ilandza SC “Padina” Padina 5
4 10 SK”Spartak” Debeljaca SK “Radnicki 2” Kovin 4
5 11 SK “Cokot” Gudurica SK “Vulturul” Grebenac 3
6 12 SK “Bavaniste” Bavaniste SK “Kefalo” Omoljica 2
7 13 SK “Bata Cosic 2” Opovo SK “Voja Postar” Gaj 1

ŠAHOVSKI  SAVEZ  Vojvodine

Novi Sad, Masarikova 25

Telefon/faks: 021 572 238

Tekući račun: 340-1945-12

www.vojvodinachess.net     e mail  sah_vojvodina@yahoo.com

P R O P O Z I C I J E JUŽNOBANATSKE  LIGE ZA 2019. GODINU

Južnobanatska liga počinje u subotu 11. maja i traje do 12. oktobra 2019. Učestvuje  14 klubova i to:

1)  ŠK ”Svetozar Gligorić II” Pančevo

2)  ŠK ”Bata Ćosić II” Opovo

3)  ŠK „Aljehin” Pančevo

4)  ŠK  „Banatski Karlovac“ Banatski Karlovac

5)  ŠK  „Kefalo“ Omoljica

6)  ŠC „Padina” Padina

7)  ŠK „Agrostepa“ Ilandža

8)  ŠK „Spartak“ Debeljača

9)  ŠK „Voja Poštar“ Gaj

10)ŠK „Bavanište“ Bavanište

11)ŠK „Vulturul“ Grebenac

12) ŠK „Čokot“ Gudurica

13) ŠK „Jabuka“ Jabuka

14) ŠK „Radnički II“ Kovin

Uz propozicije dostavljen Vam je je adresar sa mestom gde se mečevi igraju i osobom za kontakt. U slučaju da se meč ne igra  na navedenoj adresi,domaćin je dužan da gostujućoj ekipi i sudiji blagovremeno dostavi novu adresu. Sve posledice koje proističu iz nepoštovanja ove odredbe snosi domaćin.

Organizator takmičenja je ŠS Vojvodine, a tehničku organizaciju sprovodi koordinator  i voditelj lige IA Stanimirović Zoran. Pobednik stiče pravo igranja u višem rangu – Banatskoj ligi grupa jug. Iz ove lige nema ispadanja. Liga se ne rejtinguje.

Ekipe čine šest takmičara. Sastavi ekipa  mogu biti po slobodnom izboru kapitena. Svi igrači moraju biti registrovani kod ŠS Vojvodine, što se dokazuje takmičarskim kartama overenim za 2019g. Pred svaki meč kapiteni predaju sudiji pismeno sastav ekipe i takmičarske karte .U slučaju da ekipa nema takmičarske karte ne može početi meč ili partiju za koju nema takmičarsku kartu, a dužna je da ih podnese na uvid najkasnije jedan sat od početka meča, u protivnom gubi meč bez igre,ili partije igrača kojima karte nedostaju.

Ekipa može početi meč ukoliko je prisutno najmanje tri igrača. U slučaju da se ekipa ne pojavi na meču, ili nema najmanje polovinu igrača, u roku od jednog sata od zakazanog početka meča, GUBI MEČ BEZ IGRE! Ukoliko neka ekipa istupi iz takmičenja, a odigrala je manje od polovine mečeva,isključuje se iz daljeg takmičenja, a njeni dotadašnji rezultati se brišu. Ukoliko je odigrano polovina ili više mečeva, tada preostale mečeve gube službenim  rezultatom prema Pravilniku ŠS Vojvodine. Ekipa koja neopravdano istupi biće kažnjena prema Pravilniku ŠS Vojvodine.

Mečevi se igraju prema priloženom rasporedu, subotom od 10-15 časova. Tempo igre po igraču je 90 min plus 30 sekundi po svakom odigranom potezu do kraja partije. Domaćin ima bele figure na neparnim tablama i dužan je da obezbedi pogodnu salu i sve potrebne rekvizite i obrasce, a gosti snose sve svoje troškove. Domaćin je obavezan da obezbedi digitalne satove  za igru. Prema odluci UO ŠSV za 2019 god, klub koji ne poseduje svih 6 potrebnih satova  je obavezan da ima ispravna najmanje 3 digitalna sata kad je domaćin, uz uslov da pre početka lige dostavi pismeno obaveštenje voditelju lige i takmičarskoj komisiji ŠSV da ima samo 3 digitalna sata. Ekipa koja gostuje kod kluba koji je prijavio da ima samo 3 digitalna sata mora poneti sa sobom svoja tri ispravna digitalna sata i njeni satovi se obavezno postavljaju na tablu broj 4,5 i 6. Ukoliko na meču nedostaje za neku partiju digitalni sat tu partiju gubi ona ekipa na čijoj tabli nedostaje sat. Ekipa kojoj nedostaje sat za meč mora obavezno obavestiti sudiju pre predavanja sastava na kojoj tabli neće imati sat na početku meča kako bi se izbegle manipulacije prilikom objavljivanja sastava ekipa.

Sudije delegira voditelj – komesar lige IA Stanimirović Zoran . Domaćin je dužan da sudiji isplati putne troškove (autobus ili voz) i sudijski honorar od 1.500,00 dinara. Ukoliko delegirani sudija ne dođe na meč, domaćin će, u dogovoru sa gostima, odrediti drugog sudiju na licu mesta.

Delegirani sudija je dužan da odmah posle meča javi voditelju lige rezultat meča na tel 064 8394 206 ili 013/641-507 i da dostavi Koordinatoru zapisnik ili putem E-maila na adresu: zorans99@gmail.com a ako je to nemoguće, onda bar da Viberom ili telefonom u to vreme javi rezultat i izdiktira parove  zbog ubacivanja u kompjuter i stavljanja na internet sajt. Ako rezultate javlja telefonom onda je dužan da u ponedeljak prepodne pošalje zapisnik na  adresu: Stanimirović Zoran Železnička 22 26310 Alibunar.

Pomeranje termina mečeva nije dozvoljeno, osim ako se ekipe dogovore da meč igraju u alternativnom terminu, za šta je potrebno saglasnost obe ekipe i saglasnost Koordinatora lige. U tom slučaju su obavezni da promenu blagovremeno najave Koordinatoru lige  najmanje pet dana pre odigravanja meča. Izuzetno, meč se može odložiti uz saglasnost Koordinatora lige, ukoliko najmanje dva standardna člana ekipe učestvuju na  državnom ili međunarodnom takmičenju, ali ne u poslednja tri kola.

Sve eventualne primedbe kao i najavu žalbe, kapiteni su dužni da unesu na poleđini  zapisnika meča. Žalba na odluku sudije podnosi se u pismenoj formi Koordinatoru lige, najkasnije 48 časova po nastalom sporu uz uplatu takse od 2.000 dinara.

U slučaju pozitivnog rešenja žalbe taksa se vraća a u suprotnom ostaje Savezu.

Konačni plasman takmičenja određuje se na osnovu  većeg broja osvojenih meč bodova (pobeda 3, nerešeno 1 i poraz bez bodova). U slučaju da dve ili  više ekipa imaju isti broj bodova, odlučuje veći broj poena, zatim bolji međusobni rezultat, uspeh prema Soneborn.Bergerovom sistemu (primenjen na meč bodove). Ukoliko je sve isto odlučuje meč, ili mečevi, ekipa koje dele kritično mesto. Kašnjenje igrača na partiju se toleriše 59 min i 59 sekundi  s tim što se vreme kašnjenja obračunava igraču koji kasni kao vreme koje je razmišljao za potez

Sve što nije obuhvaćeno ovim raspisom rešavaće se u skladu sa važećim pravilima šahovske igra i pravilnicima ŠS Srbije i ŠS Vojvodine.  Posebno ističemo zabranu pušenja i korišćenja mobilnih telefona u turnirskoj sali, što će sudije OBAVEZNO sankcionisati predviđenim kaznama.

Svi  podaci u vezi Lige (rezultati mečeva, pojedinačni rezultati i stanje na tabeli) biće redovno objavljivani na internet sajtu saveza www.vojvodinachess.net  i  na sajtu  Milana Miladinova – adresa je: www.chessnovisad.in.rs

KOTIZACIJA ZA UČEŠĆE NA OVOM TAKMIČENJU IZNOSI  4.000 DINARA. KOTIZACIJU UPLATITI VIRMANOM NA GORE NAVEDENI  RAČUN SAVEZA DO  05 maja 2019 ! Ekipa koja ne uplati kotizaciju ne može početi igru u prvom kolu.

Internet E mail za kontaktiranje sa koordinatorom lige Stanimirović Zoran:

zoran.stanimirovic@farmakom.co.rs ili na telefone: 064/8394-206, 013/641-507

U prilogu ovih propozicija dobijate i raspored igranja po kolima za 2019.g.

Novi Sad, 01 05 2019.        ŠAHOVSKI  SAVEZ  VOJVODINE

JUŽNOBANATSKA LIGA
RB KLUB ADRESA MESTA ODIGRAVANJA MEČEVA KONTAKT OSOBA TELEFON E-MAIL ADRESA
1 ŠK “Spartak” Debeljača Kiš Ferenca 3 Đuričkov Jovan  063/158-3381 jovanadj51@gmail.com
8 ŠK “Ban Karlovac” Ban Karlov. Knjaza Miloša 39                  Mesna Zajednica Pović Milan 066/015-277 povicnikola@rocketmail.com
3 ŠK “Bavanište” Bavanište Vukice Mitrović 58 Kolar Petar 060/1722-077         013/751-606fax bavaniste@kovin.org.rs        mkbavaniste@kovin.org.rs
4 ŠK “Agrostepa” Ilandža Svetog Save 2 Jovanović Dušan 060/0659-419 jkpsever@yahoo.com
5 ŠK “Voja Poštar” Gaj Trg oslobođenja 1 Krišanović Dragan 063/1775-438 tomaspasic@gmail.com
6 Šk “Čokot” Gudurica Makedonska 18 Tasić Zoran 064/5264-931 vojislav.tasic97@gmail.com
7 ŠK “Vulturul” Grebenac Vaska Pope 77 Katić Božidar 064/6658-916 nenad@katic.me.rs
2 ŠK “Radnički 2” Kovin Ustanova za sport                                        Nemanjina 2 Rolić Gojko 064/1777-468 ljuspok@gmail.com
9 ŠK”Kefalo” Omoljica Patrijarh Arsenije Čarnojević 19 Željko Savanović 063/385-657 sk.kefalo@gmail.com
10 ŠC “Padina” Padina Trg Oslobođenja 9 Padina Heđi Martin 065/2100-493 valenta.keka.jan@gmail.com chess.center.padina@gmail.com
11 ŠK”Aljehin” Pančevo Moše Pijade 122                MZ Kotež 1 Tomin Predrag 061/3053-137 goranmijuskovic078@gmail.com  ksenija.tomin29@gmail.com
12 ŠK “Jabuka” Jabuka MZ Jabuka Milorad Đurović 063/7215-465 dkjabuka@gmail.com
13 ŠK “Bata Ćosić” Opovo Borisa Kidriča 8 Vlajković Goran 060/5333-660 gvlajkovic@eunet.rs
14 ŠK”Svetozar Gligorić” Pančevo Vuka Karadžića 4 Radoje Radivojević 063/217-442 rvradoje@gmail.com

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Južnobanatska liga 2019.:

Iz lige odlazi u viši rang ŠK “Izbište”                     13 – 1 = 12

U ligu odgore  dolazi ŠK “Banatski Karlovac”     12 + 1 = 13

Iz lige ne ispada niko                                                13 – 0 = 13

U viši rang radi popune vanredno odlazi i ŠK “Borac” Starčevo       13 – 1 = 12  Najavljen Radnički Kovin   12 +1= 13

   1. ŠK “Jabuka”
   2. ŠK “Vulturul” Grebenac
   3. ŠK “Agrostepa” Ilandža
   4. ŠK “Banatski Karlovac”
   5. ŠK “Opovo2”
   6. ŠK “Kefalo” Omoljica
   7. ŠK “Čokot” Gudurica
   8. ŠC “Padina” Padina
   9. ŠK “Spartak” Debeljača
 10. ŠK “Voja Poštar” Gaj
 11. ŠK “Aljehin” Pančevo
 12. ŠK “Bavanište” Bavanište

13 Radnički Kovin

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Поредак

Мј СНо Екипа Партије    +    =    –  ТБ1  ТБ2  ТБ3
1 2 SK Izbiste 12 12 0 0 36 54,5 0
2 13 SK Borac Starcevo 12 10 0 2 30 52,0 0
3 9 SK Jabuka 12 10 0 2 30 50,0 0
4 6 SC Padina 12 7 2 3 23 36,5 0
5 3 SK Bata Cosoc II Opovo 12 6 1 5 19 36,5 0
6 1 SK Agrostepa Ilandza 12 5 1 6 16 37,5 0
7 7 SK Vulturul Grebenac 12 4 3 5 15 34,5 0
8 11 SK Cokot Gudurica 12 5 0 7 15 30,5 0
9 12 SK Kefalo Omoljica 12 3 1 8 10 29,0 0
10 10 SK Voja Postar Gaj 12 3 1 8 10 25,0 0
11 8 SK Bavaniste 12 2 3 7 9 26,5 0
12 5 SK Aljehin Pancevo 12 2 1 9 7 28,0 0
13 4 SK Spartak Debeljaca 12 2 1 9 7 23,5 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 13 na 13.10.2018 u 10.00h
13.1 8 SK Bavaniste 3 – 3 6 SC Padina
1 Kandjolas Konstantin 1817 1 : 0 Valenta Jano 0
2 Mihajlovic Vladimir 0 ½ : ½ Lavko Mihal 0
3 Mihajlovic Nikola 0 ½ : ½ Ljavko Mihal 0
4 Mladenovic Nikola 0 ½ : ½ Hedji Martin 0
5 Savin Ivan 0 ½ : ½ Kratica Jan 0
6 Dojcinovic Nemanja 0 0 : 1 Valenta Marko 0
13.2 9 SK Jabuka 4 – 2 5 SK Aljehin Pancevo
1 Djurovic Milorad 0 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
2 Kocka Borislav 2015 0 : 1 Novković Vuk 0
3 Velickovic Dusan 0 1 : 0 Marsenic Stefan 0
4 Nanusevski Klimo 0 1 : 0 Kanacki Vuk 0
5 Veličkovski Mile 0 1 : 0 Radmanovic Anja 0
6 Putnik Nikola 0 0 : 1 Mijuskovic Mateja 1333
13.3 10 SK Voja Postar Gaj 4 – 2 4 SK Spartak Debeljaca
1 Jovanov Dragan 0 ½ : ½ Djurickov Jovan 0
2 Seke Adam 0 ½ : ½ Komaromi Imre 0
3 Krisanovic Dragan 0 1 : 0 Djurickov Drago 0
4 Veljić Svetomir 0 ½ : ½ Suvarcev Novica 0
5 Spasić Srdjan 0 ½ : ½ Petrovic Mihajlo 0
6 Filipovic Dunja 0 + : –
13.4 11 SK Cokot Gudurica 3½ – 2½ 3 SK Bata Cosoc II Opovo
1 Severdija Vladimir 0 ½ : ½ Nestorovic Zika 0
2 Spasic Slobodan 0 ½ : ½ Antic Miomir 0
3 Vojin Lucijan 0 ½ : ½ Petrovic Borislav 0
4 Vojna Jonel 0 ½ : ½ Babin Sava 1921
5 Tasic Zoran 0 ½ : ½ Cetnik Marjan 0
6 Balac Marija 0 + : –
13.5 12 SK Kefalo Omoljica 2 – 4 2 SK Izbiste
1 Marijanovic Novica 0 ½ : ½ Budimirov Lazar 0
2 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Ovcarov Dragutin 0
3 Mikic Jovan 0 ½ : ½ Djuric Djurica 0
4 Marijanović Ilija 0 ½ : ½ Pupavac Mile 0
5 Topalovic Djordje 0 ½ : ½ Djuric Zeljko 0
6 – : + Nikolin Teodor 0
13.6 13 SK Borac Starcevo 5 – 1 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Rakic Stevan 0
2 Jelisavcic Srdjan I 0 ½ : ½ Bruk Mihail 2000
3 Sibinovic Zoran 0 + : – Milanovic Djordje 0
4 Matic Radisa 0 1 : 0 Popov Sinisa V 0
5 Spasenovski Spasen 0 ½ : ½ Rakic Goran 0
6 Paser Mihailo 0 1 : 0 Bugarin Andjela 0

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 12

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 11 11 0 0 33 50½
2 SK Borac Starcevo 11 9 0 2 27 47
3 SK Jabuka 11 9 0 2 27 46
4 SC Padina 11 7 1 3 22 33½
5 SK Bata Cosoc II Opovo 11 6 1 4 19 34
6 SK Agrostepa Ilandza 11 5 1 5 16 36½
7 SK Vulturul Grebenac 12 4 3 5 15 34½
8 SK Cokot Gudurica 11 4 0 7 12 27
9 SK Kefalo Omoljica 11 3 1 7 10 27
10 SK Bavaniste 11 2 2 7 8 23½
11 SK Aljehin Pancevo 11 2 1 8 7 26
12 SK Spartak Debeljaca 11 2 1 8 7 21½
13 SK Voja Postar Gaj 11 2 1 8 7 21

Južnobanatska liga 2018

Kolo 12 na 06.10.2018 u 10.00h
12.1 1 SK Agrostepa Ilandza 4 – 2 12 SK Kefalo Omoljica
1 Rakic Stevan 0 + : – Savanovic Zeljko 0
2 Rakic Goran 0 0 : 1 Marijanovic Novica 0
3 Bruk Mihail 2000 1 : 0 Andrejic Vasa 0
4 Popov Sinisa V 0 0 : 1 Marijanović Ilija 0
5 Stanojev Aleksandar 0 1 : 0 Topalovic Djordje 0
6 Bugarin Andjela 0 + : – Savanovic Dimitrije 0
12.2 2 SK Izbiste 4 – 2 11 SK Cokot Gudurica
1 Budimirov Lazar 0 ½ : ½ Severdija Vladimir 0
2 Djuric Djurica 0 ½ : ½ Spasic Slobodan 0
3 Ovcarov Dragutin 0 ½ : ½ Vojin Lucijan 0
4 Igracki Miodrag 0 1 : 0 Vojna Jonel 0
5 Djuric Zeljko 0 ½ : ½ Tasic Zoran 0
6 Nikolin Teodor 0 + : –
12.3 3 SK Bata Cosoc II Opovo 4 – 2 10 SK Voja Postar Gaj
1 Petrovic Borislav 0 ½ : ½ Jovanov Dragan 0
2 Antic Miomir 0 ½ : ½ Seke Adam 0
3 Babin Sava 1921 ½ : ½ Krisanovic Dragan 0
4 Verle Paja 0 1 : 0 Veljić Svetomir 0
5 Cetnik Marjan 0 ½ : ½ Spasić Srdjan 0
6 Milic Lazar 1683 + : –
12.4 4 SK Spartak Debeljaca ½ – 5½ 9 SK Jabuka
1 Barbi Stevan 0 0 : 1 Kocka Borislav 2015
2 Djurickov Drago 0 0 : 1 Djurovic Milorad 0
3 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Velickovic Dusan 0
4 Djurickov Jovan 0 0 : 1 Veličkovski Mile 0
5 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Nanusevski Klimo 0
6 Marinkovic Milos 0 0 : 1 Putnik Nikola 0
12.5 5 SK Aljehin Pancevo 3 – 3 8 SK Bavaniste
1 Marsenic Stefan 0 ½ : ½ Mihajlovic Nikola 0
2 Kanacki Vladimir 0 ½ : ½ Kolar Petar 0
3 Kanacki Vuk 0 ½ : ½ Mihajlovic Vladimir 0
4 Mijuskovic Mateja 1333 ½ : ½ Mladenovic Nikola 0
5 Novković Vuk 0 ½ : ½ Nedeljkovic Zoran 0
6 Radmanovic Anja 0 ½ : ½ Dojcinovic Nemanja 0
12.6 6 SC Padina 3 – 3 7 SK Vulturul Grebenac
1 Valenta Jano 0 ½ : ½ Kampfer Djordje 0
2 Lavko Mihal 0 ½ : ½ Katic Bozidar 1860
3 Ljavko Mihal 0 ½ : ½ Nikolin Zlatko 2158
4 Hedji Martin 0 0 : 1 Filep Sandor 1833
5 Kratica Jan 0 ½ : ½ Cvetkovic Milorad 0
6 Valenta Marko 0 + : –

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 11

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 10 10 0 0 30 46½
2 SK Borac Starcevo 11 9 0 2 27 47
3 SK Jabuka 10 8 0 2 24 40½
4 SC Padina 10 7 0 3 21 30½
5 SK Bata Cosoc II Opovo 10 5 1 4 16 30
6 SK Vulturul Grebenac 11 4 2 5 14 31½
7 SK Agrostepa Ilandza 10 4 1 5 13 32½
8 SK Cokot Gudurica 10 4 0 6 12 25
9 SK Kefalo Omoljica 10 3 1 6 10 25
10 SK Spartak Debeljaca 10 2 1 7 7 21
11 SK Bavaniste 10 2 1 7 7 20½
12 SK Voja Postar Gaj 10 2 1 7 7 19
13 SK Aljehin Pancevo 10 2 0 8 6 23

Južnobanatska liga 2018

Kolo 11 na 29.09.2018 u 10.00h
11.1 7 SK Vulturul Grebenac 4 – 2 5 SK Aljehin Pancevo
1 Duluz Tiberie 1930 1 : 0 Marsenic Stefan 0
2 Katic Bozidar 1860 1 : 0 Mijuskovic Goran 0
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
4 Filep Sandor 1833 ½ : ½ Radmanovic Anja 0
5 Cvetkovic Milorad 0 ½ : ½ Novković Vuk 0
6 – : + Amidzic Milica 0
11.2 8 SK Bavaniste 4 – 2 4 SK Spartak Debeljaca
1 Kandjolas Konstantin 1817 1 : 0 Petrovic Mihajlo 0
2 Mihajlovic Nikola 0 ½ : ½ Djurickov Jovan 0
3 Mihajlovic Vladimir 0 ½ : ½ Djurickov Drago 0
4 Mladenovic Nikola 0 ½ : ½ Komaromi Imre 0
5 Kolar Petar 0 ½ : ½ Suvarcev Novica 0
6 Dojcinovic Nemanja 0 + : –
11.3 9 SK Jabuka 5 – 1 3 SK Bata Cosoc II Opovo
1 Djurovic Milorad 0 1 : 0 Antic Miomir 0
2 Velickovic Dusan 0 1 : 0 Petrovic Borislav 0
3 Veličkovski Mile 0 1 : 0 Verle Paja 0
4 Stanojevski Bojan 0 0 : 1 Babin Sava 1921
5 Nanusevski Klimo 0 1 : 0 Cetnik Marjan 0
6 Ristic Milanka 0 1 : 0 Milic Lazar 1683
11.4 10 SK Voja Postar Gaj 1½ – 4½ 2 SK Izbiste
1 Matic Predrag 0 ½ : ½ Djuric Zeljko 0
2 Jovanov Dragan 0 ½ : ½ Budimirov Lazar 0
3 Aslanski Stevan 0 0 : 1 Djuric Djurica 0
4 Veljić Svetomir 0 0 : 1 Pupavac Mile 0
5 Krisanovic Dragan 0 ½ : ½ Ovcarov Dragutin 0
6 Filipovic Dunja 0 0 : 1 Nikolin Teodor 0
11.5 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Naumovski Jovica 0 ½ : ½ Rakic Stevan 0
2 Spasic Slobodan 0 ½ : ½ Bruk Mihail 2000
3 Sterijan Jon 0 1 : 0 Milanovic Djordje 0
4 Vojin Lucijan 0 1 : 0 Stanojev Aleksandar 0
5 Viktorijan Pavel 0 1 : 0 Zivojnov Jovan 1957
6 Balac Marija 0 0 : 1 Bugarin Andjela 0
11.6 12 SK Kefalo Omoljica 1 – 5 13 SK Borac Starcevo
1 Mikic Jovan 0 0 : 1 Terzic Zoran 0
2 Topalovic Djordje 0 0 : 1 Jelisavcic Srdjan I 0
3 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Sokolovic Misa 0
4 Savanovic Zeljko 0 0 : 1 Vukovic Masan 0
5 Marijanović Ilija 0 1 : 0 Oreskovic Franjo 0
6 Savanovic Dimitrije 0 0 : 1 Paser Mihajlo 0

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 10

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 9 9 0 0 27 42
2 SK Borac Starcevo 10 8 0 2 24 42
3 SK Jabuka 9 7 0 2 21 35½
4 SC Padina 10 7 0 3 21 30½
5 SK Bata Cosoc II Opovo 9 5 1 3 16 29
6 SK Agrostepa Ilandza 9 4 1 4 13 30½
7 SK Vulturul Grebenac 10 3 2 5 11 27½
8 SK Kefalo Omoljica 9 3 1 5 10 24
9 SK Cokot Gudurica 9 3 0 6 9 21
10 SK Spartak Debeljaca 9 2 1 6 7 19
11 SK Voja Postar Gaj 9 2 1 6 7 17½
12 SK Aljehin Pancevo 9 2 0 7 6 21
13 SK Bavaniste 9 1 1 7 4 16½

Južnobanatska liga 2018

Kolo 10 na 22.09.2018 u 10.00h
10.1 13 SK Borac Starcevo 6 – 0 11 SK Cokot Gudurica
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Spasic Slobodan 0
2 Spasenovski Spasen 0 1 : 0 Vojna Jonel 0
3 Marinkovic Mihajlo 0 1 : 0 Petrovski Branko 0
4 Vukovic Masan 0 1 : 0 Sterijan Jon 0
5 Oreskovic Franjo 0 1 : 0 Vojin Lucijan 0
6 Paser Mihajlo 0 1 : 0 Tasic Andjela 0
10.2 1 SK Agrostepa Ilandza 5 – 1 10 SK Voja Postar Gaj
1 Bruk Mihail 2000 1 : 0 Jovanov Dragan 0
2 Rakic Goran 0 1 : 0 Seke Adam 0
3 Popov Sinisa V 0 ½ : ½ Krisanovic Dragan 0
4 Milanovic Djordje 0 1 : 0 Veljić Svetomir 0
5 Rakic Stevan 0 1 : 0 Spasić Srdjan 0
6 Bugarin Andjela 0 ½ : ½ Filipovic Dunja 0
10.3 2 SK Izbiste 3½ – 2½ 9 SK Jabuka
1 Budimirov Lazar 0 ½ : ½ Nanusevski Klimo 0
2 Nesic Vukadin 1818 1 : 0 Karanfilovski Dobrivoj 0
3 Bucan Vladimir 2105 ½ : ½ Velickovski Dusan 0
4 Ovcarov Dragutin 0 ½ : ½ Djurovic Milorad 0
5 Djuric Djurica 0 ½ : ½ Kocka Borislav 2015
6 Nikolin Teodor 0 ½ : ½ Putnik Nikola 0
10.4 3 SK Bata Cosoc II Opovo 5 – 1 8 SK Bavaniste
1 Petrovic Borislav 0 + : – Zlatanovic Milan 0
2 Antic Miomir 0 1 : 0 Nedeljkovic Zoran 0
3 Verle Paja 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
4 Cetnik Marjan 0 1 : 0 Kolar Petar 0
5 Babin Sava 1921 ½ : ½ Kandjolas Konstantin 1817
6 Milic Lazar 1683 ½ : ½ Mladenovic Nikola 0
10.5 4 SK Spartak Debeljaca 2 – 4 7 SK Vulturul Grebenac
1 Barbi Stevan 0 ½ : ½ Nikolin Zlatko 2158
2 Djurickov Drago 0 0 : 1 Cvetkovic Milorad 0
3 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Katic Bozidar 1860
4 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Duluz Tiberie 1930
5 Markovic Stanko 0 0 : 1 Filep Sandor 1833
6 Djurickov Zarko 0 + : –
10.6 5 SK Aljehin Pancevo 2½ – 3½ 6 SC Padina
1 Mijuskovic Mateja 1333 1 : 0 Cicka Pavel 0
2 – : + Tovolni Pavel 0
3 Fordjarini Marko 0 1 : 0 Ljavko Mihal 0
4 Novicevic Djordje 0 ½ : ½ Hedji Martin 0
5 Radmanovic Anja 0 0 : 1 Valenta Jano 0
6 Stajcic Nadja 0 0 : 1 Djuris Dusan 0

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 9

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 8 8 0 0 24 38½
2 SK Borac Starcevo 9 7 0 2 21 36
3 SK Jabuka 8 7 0 1 21 33
4 SC Padina 9 6 0 3 18 27
5 SK Bata Cosoc II Opovo 8 4 1 3 13 24
6 SK Agrostepa Ilandza 8 3 1 4 10 25½
7 SK Kefalo Omoljica 9 3 1 5 10 24
8 SK Cokot Gudurica 8 3 0 5 9 21
9 SK Vulturul Grebenac 9 2 2 5 8 23½
10 SK Spartak Debeljaca 8 2 1 5 7 17
11 SK Voja Postar Gaj 8 2 1 5 7 16½
12 SK Aljehin Pancevo 8 2 0 6 6 18½
13 SK Bavaniste 8 1 1 6 4 15½

Južnobanatska liga 2018

Kolo 9 na 15.09.2018 u 10.00h
9.1 6 SC Padina 3½ – 2½ 4 SK Spartak Debeljaca
1 Ljavko Mihal 0 0 : 1 Barbi Stevan 0
2 Valenta Aleksandar 0 ½ : ½ Markovic Stanko 0
3 Povolni Pavel 0 1 : 0 Suvarcev Novica 0
4 Lavko Mihal 0 0 : 1 Djurickov Drago 0
5 Valenta Jano 0 1 : 0 Komaromi Imre 0
6 Djuris Dusan 0 1 : 0 Djurickov Zarko 0
9.2 7 SK Vulturul Grebenac 3 – 3 3 SK Bata Cosoc II Opovo
1 Kampfer Djordje 0 + : –
2 Katic Bozidar 1860 ½ : ½ Nestorovic Zika 0
3 Nikolin Zlatko 2158 ½ : ½ Antic Miomir 0
4 Filep Sandor 1833 ½ : ½ Petrovic Borislav 0
5 Duluz Tiberie 1930 ½ : ½ Babin Sava 1921
6 – : + Cetnik Marjan 0
9.3 8 SK Bavaniste 2 – 4 2 SK Izbiste
1 Kandjolas Konstantin 1817 ½ : ½ Ovcarov Dragutin 0
2 Mladenovic Nikola 0 0 : 1 Nesic Vukadin 1818
3 Mihajlovic Nikola 0 1 : 0 Igracki Miodrag 0
4 Jovanovic Mihajlo 0 0 : 1 Pupavac Mile 0
5 Nedeljkovic Zoran 0 ½ : ½ Djuric Djurica 0
6 Zlatanovic Milan 0 0 : 1 Nikolin Teodor 0
9.4 9 SK Jabuka 4 – 2 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Djurovic Milorad 0 1 : 0 Rakic Stevan 0
2 Velickovski Dusan 0 ½ : ½ Bruk Mihail 2000
3 Naumsevski Klimo 0 0 : 1 Milanovic Djordje 0
4 Kocka Borislav 2015 1 : 0 Popov Sinisa V 0
5 Karanfilovski Dobrivoj 0 ½ : ½ Rakic Goran 0
6 Putnik Nikola 0 + : –
9.5 10 SK Voja Postar Gaj 1 – 5 13 SK Borac Starcevo
1 Krisanovic Dragan 0 0 : 1 Terzic Zoran 0
2 Aslanski Stevan 0 1 : 0 Gavrancic Slavko 0
3 Jovanov Dragan 0 0 : 1 Spasenovski Spasen 0
4 Spasić Srdjan 0 0 : 1 Sokolovic Misa 0
5 Matic Predrag 0 0 : 1 Oreskovic Franjo 0
6 Filipovic Dunja 0 0 : 1 Paser Mihajlo 0
9.6 11 SK Cokot Gudurica 3½ – 2½ 12 SK Kefalo Omoljica
1 Ruzicic Darko 0 ½ : ½ Mikic Jovan 0
2 Spasic Slobodan 0 1 : 0 Savanovic Zeljko 0
3 Vojin Lucijan 0 + : – Topalovic Djordje 0
4 Naumovski Jovica 0 0 : 1 Andrejic Vasa 0
5 Viktorijan Pavel 0 0 : 1 Marijanović Ilija 0
6 Kuzma Danijel 0 1 : 0 Savanovic Dimitrije 0

Поредак

Мј СНо Екипа Партије    +    =    –  ТБ1  ТБ2  ТБ3
1 2 SK Izbiste 7 7 0 0 21 34,5 0
2 13 SK Borac Starcevo 8 6 0 2 18 31,0 0
3 9 SK Jabuka 7 6 0 1 18 29,0 0
4 6 SC Padina 8 5 0 3 15 23,5 0
5 3 SK Bata Cosoc II Opovo 7 4 0 3 12 21,0 0
6 1 SK Agrostepa Ilandza 7 3 1 3 10 23,5 0
7 12 SK Kefalo Omoljica 8 3 1 4 10 21,5 0
8 7 SK Vulturul Grebenac 8 2 1 5 7 20,5 0
9 10 SK Voja Postar Gaj 7 2 1 4 7 15,5 0
10 4 SK Spartak Debeljaca 7 2 1 4 7 14,5 0
11 5 SK Aljehin Pancevo 8 2 0 6 6 18,5 0
12 11 SK Cokot Gudurica 7 2 0 5 6 17,5 0
13 8 SK Bavaniste 7 1 1 5 4 13,5 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 8 na 08.09.2018 u 10.00h
8.1 12 SK Kefalo Omoljica 5 – 1 10 SK Voja Postar Gaj
1 Marijanovic Novica 0 1 : 0 Jovanov Dragan 0
2 Savanovic Zeljko 0 1 : 0 Krisanovic Dragan 0
3 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Aslanski Stevan 0
4 Topalovic Djordje 0 1 : 0 Spasić Srdjan 0
5 Mikic Jovan 0 1 : 0 Matic Predrag 0
6 Savanovic Dimitrije 0 1 : 0 Filipovic Dunja 0
8.2 13 SK Borac Starcevo 1 – 5 9 SK Jabuka
1 Terzic Zoran 0 0 : 1 Naumsevski Klimo 0
2 Jelisavcic Srdjan I 0 ½ : ½ Djurovic Milorad 0
3 Spasenovski Spasen 0 ½ : ½ Velickovski Dusan 0
4 Sokolovic Misa 0 0 : 1 Perkovic Slobodan 0
5 Oreskovic Franjo 0 0 : 1 Kocka Borislav 2015
6 Paser Mihajlo 0 0 : 1 Putnik Nikola 0
8.3 1 SK Agrostepa Ilandza 5 – 0 8 SK Bavaniste
1 Bruk Mihail 2000 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
2 Rakic Stevan 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
3 Stanojev Aleksandar 0 1 : 0 Dojcinovic Nemanja 0
4 Rakic Goran 0 1 : 0 Kolar Petar 0
5 Popov Sinisa V 0 1 : 0 Mihajlovic Vladimir 0
6 – : –
8.4 2 SK Izbiste 4 – 2 7 SK Vulturul Grebenac
1 Djuric Djurica 0 1 : 0 Kampfer Djordje 0
2 Igracki Miodrag 0 ½ : ½ Katic Bozidar 1860
3 Budimirov Lazar 0 ½ : ½ Duluz Tiberie 1930
4 Ovcarov Dragutin 0 ½ : ½ Filep Sandor 1833
5 Djuric Zeljko 0 ½ : ½ Cvetkovic Milorad 0
6 Nikolin Teodor 0 + : –
8.5 3 SK Bata Cosoc II Opovo 4 – 2 6 SC Padina
1 Petrovic Borislav 0 ½ : ½ Cicka Pavel 0
2 Antic Miomir 0 1 : 0 Valenta Jano 0
3 Verle Paja 0 0 : 1 Lavko Mihal 0
4 Babin Sava 1921 ½ : ½ Ljavko Mihal 0
5 Cetnik Luka 0 1 : 0 Valenta Martin 0
6 Milic Lazar 1683 1 : 0 Valenta Marko 0
8.6 4 SK Spartak Debeljaca 1 – 5 5 SK Aljehin Pancevo
1 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Fordjarini Marko 0
2 Djurickov Jovan 0 0 : 1 Mijuskovic Mateja 1333
3 Djurickov Drago 0 0 : 1 Marsenic Stefan 0
4 Markovic Stanko 0 – : + Kanacki Vuk 0
5 Komaromi Imre 0 1 : 0 Amidzic Milica 0
6 Djurickov Marko 0 0 : 1 Opacic Aleksa 0
Južnobanatska liga 2018
Pozicija posle kola 6
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 5 5 0 0 15 25
2 SK Borac Starcevo 6 5 0 1 15 25
3 SC Padina 6 5 0 1 15 21
4 SK Jabuka 5 4 0 1 12 19½
5 SK Kefalo Omoljica 6 2 1 3 7 15
6 SK Spartak Debeljaca 6 2 1 3 7 13½
7 SK Agrostepa Ilandza 5 2 0 3 6 16
8 SK Vulturul Grebenac 6 2 0 4 6 16
9 SK Cokot Gudurica 6 2 0 4 6 15
10 SK Bata Cosoc II Opovo 5 2 0 3 6 13
11 SK Bavaniste 5 1 1 3 4 12½
12 SK Voja Postar Gaj 5 1 1 3 4 11
13 SK Aljehin Pancevo 6 1 0 5 3 11½

Južnobanatska liga 2018

Kolo 6 na 16.06.2018 u 10.00h
6.1 11 SK Cokot Gudurica 2½ – 3½ 9 SK Jabuka
1 Vojna Jonel 0 0 : 1 Velickovski Dusan 0
2 Petrovski Branko 0 0 : 1 Djurovic Milorad 0
3 Sterijan Jon 0 1 : 0 Naumsevski Klimo 0
4 Tasic Vojislav 0 0 : 1 Perkovic Slobodan 0
5 Vojin Lucijan 0 ½ : ½ Stanojevski Bojan 0
6 Tasic Andjela 0 + : –
6.2 12 SK Kefalo Omoljica 4 – 2 8 SK Bavaniste
1 Marijanovic Novica 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
2 Savanovic Zeljko 0 0 : 1 Kandjolas Konstantin 1817
3 Marijanović Ilija 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
4 Andrejic Vasa 0 1 : 0 Kolar Petar 0
5 Topalovic Djordje 0 1 : 0 Savin Ivan 0
6 Meda Zarko 0 0 : 1 Mihajlovic Vladimir 0
6.3 13 SK Borac Starcevo 4 – 2 7 SK Vulturul Grebenac
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Katic Bozidar 1860
2 Matic Radisa 0 ½ : ½ Nikolin Zlatko 2158
3 Spasenovski Spasen 0 0 : 1 Duluz Tiberie 1930
4 Sokolovic Misa 0 1 : 0 Kampfer Djordje 0
5 Vukovic Masan 0 ½ : ½ Filep Sandor 1833
6 Paser Mihajlo 0 + : –
6.4 1 SK Agrostepa Ilandza 2½ – 3½ 6 SC Padina
1 Rakic Stevan 0 1 : 0 Povolni Pavel 0
2 Bruk Mihail 2000 ½ : ½ Cicka Pavel 0
3 Rakic Goran 0 ½ : ½ Valenta Jano 0
4 Nastic Branislav 0 ½ : ½ Kratica Jan 0
5 Milanovic Djordje 0 0 : 1 Ljavko Mihal 0
6 Bugarin Andjela 0 0 : 1 Djuris Dusan 0
6.5 2 SK Izbiste 5 – 1 5 SK Aljehin Pancevo
1 Djuric Zeljko 0 1 : 0 Mijuskovic Goran 0
2 Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
3 Djuric Djurica 0 1 : 0 Stajcic Nadja 0
4 Budimirov Lazar 0 1 : 0 Petronijevic Luka 0
5 Igracki Miodrag 0 ½ : ½ Radmanovic Anja 0
6 Nikolin Teodor 0 ½ : ½ Kanacki Vuk 0
6.6 3 SK Bata Cosoc II Opovo 2½ – 3½ 4 SK Spartak Debeljaca
1 Nestorovic Zika 0 + : – Markovic Stanko 0
2 Babin Sava 1921 ½ : ½ Komaromi Imre 0
3 Verle Paja 0 1 : 0 Djurickov Jovan 0
4 Cetnik Luka 0 0 : 1 Suvarcev Novica 0
5 Cetnik Marjan 0 0 : 1 Barbi Stevan 0
6 Barjaktarov Strahinja 0 0 : 1 Marinkovic Milos 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 SK Izbiste 5½ – ½ SK Borac Starcevo 13
2 3 SK Bata Cosoc II Opovo 6 – 0 SK Kefalo Omoljica 12
3 4 SK Spartak Debeljaca 4 – 2 SK Cokot Gudurica 11
4 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 SK Voja Postar Gaj 10
5 6 SC Padina 3½ – 2½ SK Jabuka 9
6 7 SK Vulturul Grebenac 5 – 1 SK Bavaniste 8
7 1 SK Agrostepa Ilandza 0 – Nesparen
Kolo 2 na 19.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 SK Jabuka 4 – 2 SK Vulturul Grebenac 7
2 10 SK Voja Postar Gaj 1 – 5 SC Padina 6
3 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 SK Aljehin Pancevo 5
4 12 SK Kefalo Omoljica 3 – 3 SK Spartak Debeljaca 4
5 13 SK Borac Starcevo 6 – 0 SK Bata Cosoc II Opovo 3
6 1 SK Agrostepa Ilandza 2 – 4 SK Izbiste 2
7 8 SK Bavaniste 0 – Nesparen
Kolo 3 na 26.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 SK Bata Cosoc II Opovo 4 – 2 SK Agrostepa Ilandza 1
2 4 SK Spartak Debeljaca 1½ – 4½ SK Borac Starcevo 13
3 5 SK Aljehin Pancevo 3½ – 2½ SK Kefalo Omoljica 12
4 6 SC Padina 4½ – 1½ SK Cokot Gudurica 11
5 7 SK Vulturul Grebenac 3 – 2 SK Voja Postar Gaj 10
6 8 SK Bavaniste 1½ – 4½ SK Jabuka 9
7 2 SK Izbiste 0 – Nesparen
Kolo 4 na 02.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 SK Voja Postar Gaj 3 – 3 SK Bavaniste 8
2 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 SK Vulturul Grebenac 7
3 12 SK Kefalo Omoljica 2½ – 3½ SC Padina 6
4 13 SK Borac Starcevo 5 – 1 SK Aljehin Pancevo 5
5 1 SK Agrostepa Ilandza 5½ – ½ SK Spartak Debeljaca 4
6 2 SK Izbiste 5½ – ½ SK Bata Cosoc II Opovo 3
7 9 SK Jabuka 0 – Nesparen
Kolo 5 na 09.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 SK Spartak Debeljaca 1 – 5 SK Izbiste 2
2 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 SK Agrostepa Ilandza 1
3 6 SC Padina 1 – 5 SK Borac Starcevo 13
4 7 SK Vulturul Grebenac 2 – 3 SK Kefalo Omoljica 12
5 8 SK Bavaniste 5 – 1 SK Cokot Gudurica 11
6 9 SK Jabuka 5 – 1 SK Voja Postar Gaj 10
7 3 SK Bata Cosoc II Opovo 0 – Nesparen
Kolo 6 na 16.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 SK Cokot Gudurica 2½ – 3½ SK Jabuka 9
2 12 SK Kefalo Omoljica 4 – 2 SK Bavaniste 8
3 13 SK Borac Starcevo 4 – 2 SK Vulturul Grebenac 7
4 1 SK Agrostepa Ilandza 2½ – 3½ SC Padina 6
5 2 SK Izbiste 5 – 1 SK Aljehin Pancevo 5
6 3 SK Bata Cosoc II Opovo 2½ – 3½ SK Spartak Debeljaca 4
7 10 SK Voja Postar Gaj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 01.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 SK Aljehin Pancevo SK Bata Cosoc II Opovo 3
2 6 SC Padina SK Izbiste 2
3 7 SK Vulturul Grebenac SK Agrostepa Ilandza 1
4 8 SK Bavaniste SK Borac Starcevo 13
5 9 SK Jabuka SK Kefalo Omoljica 12
6 10 SK Voja Postar Gaj SK Cokot Gudurica 11
7 4 SK Spartak Debeljaca 0 – Nesparen

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Borac Starcevo 5 4 0 1 12 21
2 SK Izbiste 4 4 0 0 12 20
3 SC Padina 5 4 0 1 12 17½
4 SK Jabuka 4 3 0 1 9 16
5 SK Vulturul Grebenac 5 2 0 3 6 14
6 SK Agrostepa Ilandza 4 2 0 2 6 13½
7 SK Cokot Gudurica 5 2 0 3 6 12½
8 SK Bata Cosoc II Opovo 4 2 0 2 6 10½
9 SK Kefalo Omoljica 5 1 1 3 4 11
10 SK Voja Postar Gaj 5 1 1 3 4 11
11 SK Bavaniste 4 1 1 2 4 10½
12 SK Spartak Debeljaca 5 1 1 3 4 10
13 SK Aljehin Pancevo 5 1 0 4 3 10½

Južnobanatska liga 2018

Kolo 5 na 09.06.2018 u 10.00h
5.1 4 SK Spartak Debeljaca 1 – 5 2 SK Izbiste
1 Barbi Stevan 0 0 : 1 Ovcarov Dragutin 0
2 Djurickov Jovan 0 0 : 1 Budimirov Lazar 0
3 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Djuric Djurica 0
4 Djurickov Drago 0 0 : 1 Igracki Miodrag 0
5 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Nesic Vukadin 1818
6 Marinkovic Milos 0 ½ : ½ Nikolin Teodor 0
5.2 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Petronijevic Luka 0 1 : 0 Milanovic Djordje 0
2 Mijuskovic Goran 0 0 : 1 Bruk Mihail 2000
3 Marsenic Stefan 0 0 : 1 Rakic Goran 0
4 Stajcic Nadja 0 0 : 1 Stanojev Aleksandar 0
5 Mijuskovic Mateja 1333 0 : 1 Nastic Branislav 0
6 Kanacki Vuk 0 1 : 0 Bugarin Andjela 0
5.3 6 SC Padina 1 – 5 13 SK Borac Starcevo
1 Cicka Pavel 0 0 : 1 Terzic Zoran 0
2 Valenta Aleksandar 0 0 : 1 Spasenovski Spasen 0
3 Valenta Jano 0 0 : 1 Sokolovic Misa 0
4 Kratica Jan 0 0 : 1 Marinkovic Mihajlo 0
5 Ljavko Mihal 0 1 : 0 Oreskovic Franjo 0
6 Djuris Dusan 0 0 : 1 Paser Mihajlo 0
5.4 7 SK Vulturul Grebenac 2 – 3 12 SK Kefalo Omoljica
1 Kampfer Djordje 0 0 : 1 Marijanovic Novica 0
2 Katic Bozidar 1860 0 : 1 Mikic Jovan 0
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Marijanović Ilija 0
4 Filep Sandor 1833 1 : 0 Andrejic Vasa 0
5 Cvetkovic Milorad 0 0 : 1 Topalovic Djordje 0
6 – : –
5.5 8 SK Bavaniste 5 – 1 11 SK Cokot Gudurica
1 Kandjolas Konstantin 1817 1 : 0 Spasic Slobodan 0
2 Mihajlovic Vlada 0 + : –
3 Mladenovic Nikola 0 1 : 0 Vojin Lucijan 0
4 Mihajlovic Nikola 0 1 : 0 Vojna Jonel 0
5 Jovanovic Mihajlo 0 ½ : ½ Tasic Zoran 0
6 Dojcinovic Nemanja 0 ½ : ½ Balac Marija 0
5.6 9 SK Jabuka 5 – 1 10 SK Voja Postar Gaj
1 Djurovic Milorad 0 + : – Seke Adam 0
2 Velickovski Dusan 0 1 : 0 Krisanovic Dragan 0
3 Perkovic Slobodan 0 1 : 0 Matic Predrag 0
4 Karanfilovski Dobrivoj 0 ½ : ½ Aslanski Stevan 0
5 Naumsevski Klimo 0 ½ : ½ Spasic Zoran 0
6 Stanojevski Bojan 0 + : – Filipovic Dunja 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 5 na 09.06.2018 u 10.00h
5.1 4 SK Spartak Debeljaca 1 – 5 2 SK Izbiste
1 Barbi Stevan 0 0 : 1 Ovcarov Dragutin 0
2 Djurickov Jovan 0 0 : 1 Budimirov Lazar 0
3 Suvarcev Novica 0 0 : 1 Djuric Djurica 0
4 Djurickov Drago 0 0 : 1 Igracki Miodrag 0
5 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Nesic Vukadin 1818
6 Marinkovic Milos 0 ½ : ½ Nikolin Teodor 0
5.2 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Petronijevic Luka 0 1 : 0 Milanovic Djordje 0
2 Mijuskovic Goran 0 0 : 1 Bruk Mihail 2000
3 Marsenic Stefan 0 0 : 1 Rakic Goran 0
4 Stajcic Nadja 0 0 : 1 Stanojev Aleksandar 0
5 Mijuskovic Mateja 1333 0 : 1 Nastic Branislav 0
6 Kanacki Vuk 0 1 : 0 Bugarin Andjela 0
5.3 6 SC Padina igraju nedeljom
13 SK Borac Starcevo
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
5.4 7 SK Vulturul Grebenac 2 – 3 12 SK Kefalo Omoljica
1 Kampfer Djordje 0 0 : 1 Marijanovic Novica 0
2 Katic Bozidar 1860 0 : 1 Mikic Jovan 0
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Marijanović Ilija 0
4 Filep Sandor 1833 1 : 0 Andrejic Vasa 0
5 Cvetkovic Milorad 0 0 : 1 Topalovic Djordje 0
6 – : –
5.5 8 SK Bavaniste 5 – 1 11 SK Cokot Gudurica
1 Kandjolas Konstantin 1817 1 : 0 Spasic Slobodan 0
2 Mihajlovic Vlada 0 + : –
3 Mladenovic Nikola 0 1 : 0 Vojin Lucijan 0
4 Mihajlovic Nikola 0 1 : 0 Vojna Jonel 0
5 Jovanovic Mihajlo 0 ½ : ½ Tasic Zoran 0
6 Dojcinovic Nemanja 0 ½ : ½ Balac Marija 0
5.6 9 SK Jabuka 5 – 1 10 SK Voja Postar Gaj
1 Djurovic Milorad 0 + : – Seke Adam 0
2 Velickovski Dusan 0 1 : 0 Krisanovic Dragan 0
3 Perkovic Slobodan 0 1 : 0 Matic Predrag 0
4 Karanfilovski Dobrivoj 0 ½ : ½ Aslanski Stevan 0
5 Naumsevski Klimo 0 ½ : ½ Spasic Zoran 0
6 Stanojevski Bojan 0 + : – Filipovic Dunja 0

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Južnobanatska liga 2018
Organizator(i) : Sahovski Savez Vojvodine
Direktor turnira : Bokan Danko (909424)
Glavni sudija ili kontrolor sudjenja : IA Zoran Stanimirovic (951803)
Grad : several
Datum : 12.05.2018 do 13.10.2018
Pozicija posle kola 4
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SC Padina 4 4 0 0 12 16½
2 SK Borac Starcevo 4 3 0 1 9 16
3 SK Izbiste 3 3 0 0 9 15
4 SK Vulturul Grebenac 4 2 0 2 6 12
5 SK Cokot Gudurica 4 2 0 2 6 11½
6 SK Jabuka 3 2 0 1 6 11
7 SK Bata Cosoc II Opovo 4 2 0 2 6 10½
8 SK Voja Postar Gaj 4 1 1 2 4 10
9 SK Spartak Debeljaca 4 1 1 2 4 9
10 SK Agrostepa Ilandza 3 1 0 2 3
11 SK Aljehin Pancevo 4 1 0 3 3
12 SK Kefalo Omoljica 4 0 1 3 1 8
13 SK Bavaniste 3 0 1 2 1

Južnobanatska liga 2018

Kolo 4 na 02.06.2018 u 10.00h
4.1 10 SK Voja Postar Gaj 3 – 3 8 SK Bavaniste
1 Jovanov Dragan 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola 0
2 Matic Predrag 0 0 : 1 Kandjolas Konstantin 1817
3 Krisanovic Dragan 0 1 : 0 Kolar Petar 0
4 Seke Adam 0 – : + Savin Ivan 0
5 Jankovic Novica 0 1 : 0 Mladenovic Nikola 0
6 Filipovic Dunja 0 0 : 1 Mihajlovic Vlada 0
4.2 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 7 SK Vulturul Grebenac
1 Spasic Slobodan 0 ½ : ½ Nikolin Zlatko 2158
2 Vojna Jonel 0 1 : 0 Cvetkovic Milorad 0
3 Vojin Lucijan 0 0 : 1 Katic Bozidar 1860
4 Viktorijan Pavel 0 1 : 0 Filep Sandor 1833
5 Sterijan Jon 0 ½ : ½ Duluz Tiberie 1930
6 Balac Marija 0 + : –
4.3 12 SK Kefalo Omoljica 2½ – 3½ 6 SC Padina
1 Marijanovic Novica 0 1 : 0 Hedji Martin 0
2 Mikic Jovan 0 0 : 1 Valenta Jano 0
3 Marijanović Ilija 0 ½ : ½ Valenta Aleksandar 0
4 Andrejic Vasa 0 0 : 1 Lavko Mihal 0
5 Topalovic Djordje 0 1 : 0 Kratica Jan 0
6 Meda Zarko 0 0 : 1 Valenta Marko 0
4.4 13 SK Borac Starcevo 5 – 1 5 SK Aljehin Pancevo
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Petronijevic Luka 0
2 Sokolovic Misa 0 1 : 0 Mijuskovic Mateja 1333
3 Marinkovic Mihajlo 0 1 : 0 Kanacki Vuk 0
4 Vukovic Masan 0 0 : 1 Radmanovic Anja 0
5 Oreskovic Franjo 0 1 : 0 Stajcic Nadja 0
6 Paser Mihajlo 0 1 : 0 Amidzic Milica 0
4.5 1 SK Agrostepa Ilandza 5½ – ½ 4 SK Spartak Debeljaca
1 Rakic Stevan 0 1 : 0 Djurickov Jovan 0
2 Jovanovic Dusan P 2135 1 : 0 Barbi Stevan 0
3 Bruk Mihail 2000 ½ : ½ Komaromi Imre 0
4 Nastic Branislav 0 1 : 0 Djurickov Drago 0
5 Rakic Goran 0 1 : 0 Suvarcev Novica 0
6 Bugarin Andjela 0 1 : 0 Marinkovic Milos 0
4.6 2 SK Izbiste 5½ – ½ 3 SK Bata Cosoc II Opovo
1 Bucan Vladimir 2105 1 : 0 Gasic Zarko 0
2 Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Ilic Djura 0
3 Budimirov Lazar 0 ½ : ½ Antic Miomir 0
4 Djuric Djurica 0 1 : 0 Verle Paja 0
5 Igracki Miodrag 0 1 : 0 Petrovic Borislav 0
6 Nikolin Teodor 0 1 : 0 Milic Nikola 0

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SC Padina 3 3 0 0 9 13
2 SK Borac Starcevo 3 2 0 1 6 11
3 SK Jabuka 3 2 0 1 6 11
4 SK Vulturul Grebenac 3 2 0 1 6 10
5 SK Bata Cosoc II Opovo 3 2 0 1 6 10
6 SK Izbiste 2 2 0 0 6
7 SK Spartak Debeljaca 3 1 1 1 4
8 SK Cokot Gudurica 3 1 0 2 3
9 SK Aljehin Pancevo 3 1 0 2 3
10 SK Voja Postar Gaj 3 1 0 2 3 7
11 SK Kefalo Omoljica 3 0 1 2 1
12 SK Agrostepa Ilandza 2 0 0 2 0 4
13 SK Bavaniste 2 0 0 2 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 3 na 26.05.2018 u 10.00h
3.1 3 SK Bata Cosoc II Opovo 4 – 2 1 SK Agrostepa Ilandza
1 Antic Miomir 0 0 : 1 Rakic Stevan 0
2 Babin Sava 1921 1 : 0 Stanojev Aleksandar 0
3 Petrovic Borislav 0 1 : 0 Zivojnov Jovan 1957
4 Cetnik Marjan 0 ½ : ½ Bruk Mihail 2000
5 Verle Paja 0 ½ : ½ Rakic Goran 0
6 Milic Lazar 1683 1 : 0 Bugarin Andjela 0
3.2 4 SK Spartak Debeljaca 1½ – 4½ 13 SK Borac Starcevo
1 Barbi Stevan 0 0 : 1 Terzic Zoran 0
2 Markovic Stanko 0 0 : 1 Sokolovic Misa 0
3 Suvarcev Novica 0 1 : 0 Marinkovic Mihajlo 0
4 Djurickov Drago 0 0 : 1 Vukovic Masan 0
5 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Oreskovic Franjo 0
6 Marinkovic Milos 0 0 : 1 Paser Mihajlo 0
3.3 5 SK Aljehin Pancevo 3½ – 2½ 12 SK Kefalo Omoljica
1 Marsenic Stefan 0 1 : 0 Savanovic Zeljko 0
2 Mijuskovic Mateja 1333 ½ : ½ Marijanovic Novica 0
3 Radmanovic Anja 0 ½ : ½ Andrejic Vasa 0
4 Petronijevic Luka 0 ½ : ½ Mikic Jovan 0
5 Amidzic Milica 0 0 : 1 Topalovic Djordje 0
6 Stajcic Nadja 0 1 : 0 Savanovic Dimitrije 0
3.4 6 SC Padina 4½ – 1½ 11 SK Cokot Gudurica
1 Ljavko Mihal 0 1 : 0 Spasic Slobodan 0
2 Valenta Aleksandar 0 1 : 0 Tasic Zoran 0
3 Valenta Jano 0 1 : 0 Sterijan Jon 0
4 Hedji Martin 0 0 : 1 Viktorijan Pavel 0
5 Kratica Jan 0 ½ : ½ Kuzma Danijel 0
6 Valenta Marko 0 1 : 0 Balac Marija 0
3.5 7 SK Vulturul Grebenac 3 – 2 10 SK Voja Postar Gaj
1 Bautura Jon 0 0 : 1 Jovanov Dragan 0
2 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Aslanski Stevan 0
3 Katic Bozidar 1860 1 : 0 Matic Predrag 0
4 Filep Sandor 1833 + : – Seke Adam 0
5 Cvetkovic Milorad 0 0 : 1 Krisanovic Dragan 0
6 – : –
3.6 8 SK Bavaniste 1½ – 4½ 9 SK Jabuka
1 Kandjolas Konstantin 1817 ½ : ½ Velickovski Dusan 0
2 Mihajlovic Nikola 0 0 : 1 Djurovic Milorad 0
3 Mihajlovic Vlada 0 0 : 1 Perkovic Slobodan 0
4 Dojcinovic Nemanja 0 0 : 1 Naumsevski Klimo 0
5 Savin Ivan 0 0 : 1 Karanfilovski Dobrivoj 0
6 Tomic Stefan 0 1 : 0 Putnik Nikola 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 2 na 19.05.2018 u 10.00h
2.1 9 SK Jabuka 4 – 2 7 SK Vulturul Grebenac
1 Djurovic Milorad 0 1 : 0 Anka Pavel 0
2 Velickovski Dusan 0 1 : 0 Nikolin Zlatko 2158
3 Perkovic Slobodan 0 1 : 0 Katic Bozidar 1860
4 Karanfilovski Dobrivoj 0 0 : 1 Filep Sandor 1833
5 Naumsevski Klimo 0 0 : 1 Duluz Tiberie 1930
6 Putnik Nikola 0 + : –
2.2 10 SK Voja Postar Gaj 1 – 5 6 SC Padina
1 Jovanov Dragan 0 0 : 1 Valenta Aleksandar 0
2 Aslanski Stevan 0 0 : 1 Valenta Jano 0
3 Krisanovic Dragan 0 ½ : ½ Hedji Martin 0
4 Spasic Zoran 0 0 : 1 Ljavko Mihal 0
5 Matic Predrag 0 ½ : ½ Kratica Jan 0
6 Filipovic Dunja 0 0 : 1 Valenta Marko 0
2.3 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 5 SK Aljehin Pancevo
1 Severdija Vladimir 0 1 : 0 Mijuskovic Goran 0
2 Spasic Slobodan 0 ½ : ½ Katnic Natalija 0
3 Vojin Lucijan 0 ½ : ½ Amidzic Milica 0
4 Vojna Jonel 0 ½ : ½ Radmanovic Anja 0
5 Tasic Zoran 0 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
6 Balac Marija 0 ½ : ½ Marsenic Stefan 0
2.4 12 SK Kefalo Omoljica 3 – 3 4 SK Spartak Debeljaca
1 Marijanovic Novica 0 ½ : ½ Djurickov Jovan 0
2 Andrejic Vasa 0 ½ : ½ Komaromi Imre 0
3 Mikic Jovan 0 ½ : ½ Djurickov Drago 0
4 Savanovic Zeljko 0 ½ : ½ Petrovic Mihajlo 0
5 Topalovic Djordje 0 ½ : ½ Suvarcev Novica 0
6 Savanovic Dimitrije 0 ½ : ½ Djurickov Marijana 0
2.5 13 SK Borac Starcevo 6 – 0 3 SK Bata Cosoc II Opovo
1 Terzic Zoran 0 1 : 0 Nestorovic Zika 0
2 Sokolovic Misa 0 1 : 0 Petrovic Borislav 0
3 Spasenovski Spasen 0 1 : 0 Cetnik Luka 0
4 Vukovic Masan 0 1 : 0 Milic Lazar 1683
5 Marinkovic Mihajlo 0 1 : 0 Cetnik Marjan 0
6 Pavlov Nemanja 0 1 : 0 Milic Nikola 0
2.6 1 SK Agrostepa Ilandza 2 – 4 2 SK Izbiste
1 Rakic Stevan 0 1 : 0 Djuric Djurica 0
2 Popov Sinisa V 0 0 : 1 Bucan Vladimir 2105
3 Rakic Goran 0 ½ : ½ Ovcarov Dragutin 0
4 Milanovic Djordje 0 0 : 1 Nesic Vukadin 1818
5 Bruk Mihail 2000 ½ : ½ Budimirov Lazar 0
6 Bugarin Andjela 0 – : + Nikolin Teodor 0

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Izbiste 2 2 0 0 6
2 SC Padina 2 2 0 0 6
3 SK Spartak Debeljaca 2 1 1 0 4 7
4 SK Vulturul Grebenac 2 1 0 1 3 7
5 SK Jabuka 2 1 0 1 3
6 SK Borac Starcevo 2 1 0 1 3
7 SK Cokot Gudurica 2 1 0 1 3 6
8 SK Bata Cosoc II Opovo 2 1 0 1 3 6
9 SK Voja Postar Gaj 2 1 0 1 3 5
10 SK Kefalo Omoljica 2 0 1 1 1 3
11 SK Aljehin Pancevo 2 0 0 2 0 4
12 SK Agrostepa Ilandza 1 0 0 1 0 2
13 SK Bavaniste 1 0 0 1 0 1

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 SK Izbiste 5½ – ½ SK Borac Starcevo 13
2 3 SK Bata Cosoc II Opovo 6 – 0 SK Kefalo Omoljica 12
3 4 SK Spartak Debeljaca 4 – 2 SK Cokot Gudurica 11
4 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 SK Voja Postar Gaj 10
5 6 SC Padina 3½ – 2½ SK Jabuka 9
6 7 SK Vulturul Grebenac 5 – 1 SK Bavaniste 8
7 1 SK Agrostepa Ilandza 0 – Nesparen
Kolo 2 na 19.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 SK Jabuka 4 – 2 SK Vulturul Grebenac 7
2 10 SK Voja Postar Gaj 1 – 5 SC Padina 6
3 11 SK Cokot Gudurica 4 – 2 SK Aljehin Pancevo 5
4 12 SK Kefalo Omoljica 3 – 3 SK Spartak Debeljaca 4
5 13 SK Borac Starcevo 6 – 0 SK Bata Cosoc II Opovo 3
6 1 SK Agrostepa Ilandza 2 – 4 SK Izbiste 2
7 8 SK Bavaniste 0 – Nesparen
Kolo 3 na 26.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Agrostepa Ilandza 1
2 4 SK Spartak Debeljaca SK Borac Starcevo 13
3 5 SK Aljehin Pancevo SK Kefalo Omoljica 12
4 6 SC Padina SK Cokot Gudurica 11
5 7 SK Vulturul Grebenac SK Voja Postar Gaj 10
6 8 SK Bavaniste SK Jabuka 9

Južnobanatska liga 2018

Pozicija posle kola 1

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Bata Cosoc II Opovo 1 1 0 0 3 6
2 SK Izbiste 1 1 0 0 3
3 SK Vulturul Grebenac 1 1 0 0 3 5
4 SK Spartak Debeljaca 1 1 0 0 3 4
SK Voja Postar Gaj 1 1 0 0 3 4
6 SC Padina 1 1 0 0 3
7 SK Jabuka 1 0 0 1 0
8 SK Aljehin Pancevo 1 0 0 1 0 2
SK Cokot Gudurica 1 0 0 1 0 2
10 SK Bavaniste 1 0 0 1 0 1
11 SK Borac Starcevo 1 0 0 1 0 ½
12 SK Agrostepa Ilandza 0 0 0 0 0 0
SK Kefalo Omoljica 1 0 0 1 0 0

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
1.1 2 SK Izbiste 5½ – ½ 13 SK Borac Starcevo
1 Budimirov Lazar 0 1 : 0 Terzic Zoran
2 Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Sokolovic Misa
3 Bucan Vladimir 2105 1 : 0 Marinkovic Mihajlo
4 Djuric Djurica 0 1 : 0 Vukovic Masan
5 Igracki Miodrag 0 ½ : ½ Oreskovic Franjo
6 Nikolin Teodor 0 1 : 0 Marinkovic Aleksandar
1.2 3 SK Bata Cosoc II Opovo 6 – 0 12 SK Kefalo Omoljica
1 Nestorovic Zika 0 + : – Marijanovic Novica
2 Antic Miomir 0 1 : 0 Andrejic Vasa
3 Petrovic Borislav 0 1 : 0 Mikic Jovan
4 Babin Sava 1921 1 : 0 Svanovic Zeljko
5 Cetnik Marjan 0 1 : 0 Topalovic Djordje
6 Milic Lazar 1683 1 : 0 Savanovic Dimitrije
1.3 4 SK Spartak Debeljaca 4 – 2 11 SK Cokot Gudurica
1 Djurickov Jovan 0 ½ : ½ Severdija Vladimir
2 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Spasic Slobodan
3 Djurickov Drago 0 1 : 0 Vojin Lucijan
4 Suvarcev Novica 0 1 : 0 Vojna Jonel
5 Petrovic Mihajlo 0 ½ : ½ Tasic Zoran
6 Djurickov Marijana 0 ½ : ½ Balac Marija
1.4 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 10 SK Voja Postar Gaj
1 Mijuskovic Goran 0 0 : 1 Jovanov Dragan
2 Radmanovic Anja 0 1 : 0 Seke Adam
3 Kanacki Vladimir 0 0 : 1 Krisanovic Dragan
4 Amidzic Milica 0 ½ : ½ Veljić Svetomir
5 Katnic Natalija 0 ½ : ½ Spasić Srdjan
6 Marsenic Stefan 0 0 : 1 Filipovic Dunja
1.5 6 SC Padina 3½ – 2½ 9 SK Jabuka
1 Valenta Jano 0 1 : 0 Velickovic Dusan
2 Lavko Mihal 0 0 : 1 Djurovic Milorad
3 Ljavko Mihal 0 1 : 0 Nanusevski Klimo
4 Hedji Martin 0 0 : 1 Perkovic Slobodan
5 Kratica Jan 0 ½ : ½ Stanojevski Bojan
6 Valenta Mirko 0 + : –
1.6 7 SK Vulturul Grebenac 5 – 1 8 SK Bavaniste
1 Kampfer Djordje 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola
2 Katic Bozidar 1860 1 : 0 Mihajlovic Vlada
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Mladenovic Nikola
4 Filep Sandor 1833 1 : 0 Kolar Petar
5 Cvetkovic Milorad 0 1 : 0 Jovanovic Mihajlo
6 – : + Dojcinovic Nemanja

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
1.1 2 SK Izbiste 5½ – ½ 13 SK Borac Starcevo
1 Budimirov Lazar 0 1 : 0 Terzic Zoran
2 Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Sokolovic Misa
3 Bucan Vladimir 2105 1 : 0 Marinkovic Mihajlo
4 Djuric Djurica 0 1 : 0 Vukovic Masan
5 Igracki Miodrag 0 ½ : ½ Oreskovic Franjo
6 Nikolin Teodor 0 1 : 0 Marinkovic Aleksandar
1.2 3 SK Bata Cosoc II Opovo 12 SK Kefalo Omoljica
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
1.3 4 SK Spartak Debeljaca 4 – 2 11 SK Cokot Gudurica
1 Djurickov Jovan 0 ½ : ½ Severdija Vladimir
2 Komaromi Imre 0 ½ : ½ Spasic Slobodan
3 Djurickov Drago 0 1 : 0 Vojin Lucijan
4 Suvarcev Novica 0 1 : 0 Vojna Jonel
5 Petrovic Mihajlo 0 ½ : ½ Tasic Zoran
6 Djurickov Marijana 0 ½ : ½ Balac Marija
1.4 5 SK Aljehin Pancevo 2 – 4 10 SK Voja Postar Gaj
1 Mijuskovic Goran 0 0 : 1 Jovanov Dragan
2 Radmanovic Anja 0 1 : 0 Seke Adam
3 Kanacki Vladimir 0 0 : 1 Krisanovic Dragan
4 Amidzic Milica 0 ½ : ½ Veljić Svetomir
5 Katnic Natalija 0 ½ : ½ Spasić Srdjan
6 Marsenic Stefan 0 0 : 1 Filipovic Dunja
1.5 6 SC Padina 9 SK Jabuka
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
1.6 7 SK Vulturul Grebenac 5 – 1 8 SK Bavaniste
1 Kampfer Djordje 0 1 : 0 Mihajlovic Nikola
2 Katic Bozidar 1860 1 : 0 Mihajlovic Vlada
3 Nikolin Zlatko 2158 1 : 0 Mladenovic Nikola
4 Filep Sandor 1833 1 : 0 Kolar Petar
5 Cvetkovic Milorad 0 1 : 0 Jovanovic Mihajlo
6 – : + Dojcinovic Nemanja

Južnobanatska liga 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 SK Izbiste SK Borac Starcevo 13
2 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Kefalo Omoljica 12
3 4 SK Spartak Debeljaca SK Cokot Gudurica 11
4 5 SK Aljehin Pancevo SK Voja Postar Gaj 10
5 6 SC Padina SK Jabuka 9
6 7 SK Vulturul Grebenac SK Bavaniste 8
7 1 SK Agrostepa Ilandza 0 – Nesparen
Kolo 2 na 19.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 SK Jabuka SK Vulturul Grebenac 7
2 10 SK Voja Postar Gaj SC Padina 6
3 11 SK Cokot Gudurica SK Aljehin Pancevo 5
4 12 SK Kefalo Omoljica SK Spartak Debeljaca 4
5 13 SK Borac Starcevo SK Bata Cosoc II Opovo 3
6 1 SK Agrostepa Ilandza SK Izbiste 2
7 8 SK Bavaniste 0 – Nesparen
Kolo 3 na 26.05.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Agrostepa Ilandza 1
2 4 SK Spartak Debeljaca SK Borac Starcevo 13
3 5 SK Aljehin Pancevo SK Kefalo Omoljica 12
4 6 SC Padina SK Cokot Gudurica 11
5 7 SK Vulturul Grebenac SK Voja Postar Gaj 10
6 8 SK Bavaniste SK Jabuka 9
7 2 SK Izbiste 0 – Nesparen
Kolo 4 na 02.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 SK Voja Postar Gaj SK Bavaniste 8
2 11 SK Cokot Gudurica SK Vulturul Grebenac 7
3 12 SK Kefalo Omoljica SC Padina 6
4 13 SK Borac Starcevo SK Aljehin Pancevo 5
5 1 SK Agrostepa Ilandza SK Spartak Debeljaca 4
6 2 SK Izbiste SK Bata Cosoc II Opovo 3
7 9 SK Jabuka 0 – Nesparen
Kolo 5 na 09.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 SK Spartak Debeljaca SK Izbiste 2
2 5 SK Aljehin Pancevo SK Agrostepa Ilandza 1
3 6 SC Padina SK Borac Starcevo 13
4 7 SK Vulturul Grebenac SK Kefalo Omoljica 12
5 8 SK Bavaniste SK Cokot Gudurica 11
6 9 SK Jabuka SK Voja Postar Gaj 10
7 3 SK Bata Cosoc II Opovo 0 – Nesparen
Kolo 6 na 18.06.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 SK Cokot Gudurica SK Jabuka 9
2 12 SK Kefalo Omoljica SK Bavaniste 8
3 13 SK Borac Starcevo SK Vulturul Grebenac 7
4 1 SK Agrostepa Ilandza SC Padina 6
5 2 SK Izbiste SK Aljehin Pancevo 5
6 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Spartak Debeljaca 4
7 10 SK Voja Postar Gaj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 01.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 SK Aljehin Pancevo SK Bata Cosoc II Opovo 3
2 6 SC Padina SK Izbiste 2
3 7 SK Vulturul Grebenac SK Agrostepa Ilandza 1
4 8 SK Bavaniste SK Borac Starcevo 13
5 9 SK Jabuka SK Kefalo Omoljica 12
6 10 SK Voja Postar Gaj SK Cokot Gudurica 11
7 4 SK Spartak Debeljaca 0 – Nesparen
Kolo 8 na 08.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 SK Kefalo Omoljica SK Voja Postar Gaj 10
2 13 SK Borac Starcevo SK Jabuka 9
3 1 SK Agrostepa Ilandza SK Bavaniste 8
4 2 SK Izbiste SK Vulturul Grebenac 7
5 3 SK Bata Cosoc II Opovo SC Padina 6
6 4 SK Spartak Debeljaca SK Aljehin Pancevo 5
7 11 SK Cokot Gudurica 0 – Nesparen
Kolo 9 na 15.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 SC Padina SK Spartak Debeljaca 4
2 7 SK Vulturul Grebenac SK Bata Cosoc II Opovo 3
3 8 SK Bavaniste SK Izbiste 2
4 9 SK Jabuka SK Agrostepa Ilandza 1
5 10 SK Voja Postar Gaj SK Borac Starcevo 13
6 11 SK Cokot Gudurica SK Kefalo Omoljica 12
7 5 SK Aljehin Pancevo 0 – Nesparen
Kolo 10 na 22.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 13 SK Borac Starcevo SK Cokot Gudurica 11
2 1 SK Agrostepa Ilandza SK Voja Postar Gaj 10
3 2 SK Izbiste SK Jabuka 9
4 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Bavaniste 8
5 4 SK Spartak Debeljaca SK Vulturul Grebenac 7
6 5 SK Aljehin Pancevo SC Padina 6
7 12 SK Kefalo Omoljica 0 – Nesparen
Kolo 11 na 29.09.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 SK Vulturul Grebenac SK Aljehin Pancevo 5
2 8 SK Bavaniste SK Spartak Debeljaca 4
3 9 SK Jabuka SK Bata Cosoc II Opovo 3
4 10 SK Voja Postar Gaj SK Izbiste 2
5 11 SK Cokot Gudurica SK Agrostepa Ilandza 1
6 12 SK Kefalo Omoljica SK Borac Starcevo 13
7 6 SC Padina 0 – Nesparen
Kolo 12 na 06.10.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 SK Agrostepa Ilandza SK Kefalo Omoljica 12
2 2 SK Izbiste SK Cokot Gudurica 11
3 3 SK Bata Cosoc II Opovo SK Voja Postar Gaj 10
4 4 SK Spartak Debeljaca SK Jabuka 9
5 5 SK Aljehin Pancevo SK Bavaniste 8
6 6 SC Padina SK Vulturul Grebenac 7
7 13 SK Borac Starcevo 0 – Nesparen
Kolo 13 na 13.10.2018 u 10.00h
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 SK Bavaniste SC Padina 6
2 9 SK Jabuka SK Aljehin Pancevo 5
3 10 SK Voja Postar Gaj SK Spartak Debeljaca 4
4 11 SK Cokot Gudurica SK Bata Cosoc II Opovo 3
5 12 SK Kefalo Omoljica SK Izbiste 2
6 13 SK Borac Starcevo SK Agrostepa Ilandza 1
7 7 SK Vulturul Grebenac 0 – Nesparen

Južnobanatska liga 2018

Tabela/pocetni plasman posle kola 0

SBr. Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 PM3 Poena Plasman
1 SK Agrostepa Ilandza * 0 0 1
2 SK Izbiste * 0 0 2
3 SK Bata Cosoc II Opovo * 0 0 3
4 SK Spartak Debeljaca * 0 0 4
5 SK Aljehin Pancevo * 0 0 5
6 SC Padina * 0 0 6
7 SK Vulturul Grebenac * 0 0 7
8 SK Bavaniste * 0 0 8
9 SK Jabuka * 0 0 9
10 SK Voja Postar Gaj * 0 0 10
11 SK Cokot Gudurica * 0 0 11
12 SK Kefalo Omoljica * 0 0 12
13 SK Borac Starcevo * 0 0 13

P R O P O Z I C I J E JUŽNOBANATSKE  LIGE ZA 2018. GODINU

Južnobanatska liga počinje u subotu 12. maja i traje do 13. oktobra 2017. Učestvuje  13 klubova i to:

1)  ŠK ”Borac” Starčevo

2)  ŠK ”Bata Ćosić II” Opovo

3)  ŠK „Aljehin” Pančevo

4)  ŠK  „Izbište“ Izbište

5)  ŠK  „Kefalo“ Omoljica

6)  ŠC „Padina” Padina

7)  ŠK „Agrostepa“ Ilandža

8)  ŠK „Spartak“ Debeljača

9)  ŠK „Voja Poštar“ Gaj

10)ŠK „Bavanište“ Bavanište

11)ŠK „Vulturul“ Grebenac

12) ŠK „Čokot“ Gudurica

13) ŠK „Jabuka“ Jabuka

Uz propozicije dostavljen Vam je je adresar sa mestom gde se mečevi igraju i osobom za kontakt. U slučaju da se meč ne igra  na navedenoj adresi,domaćin je dužan da gostujućoj ekipi i sudiji blagovremeno dostavi novu adresu. Sve posledice koje proističu iz nepoštovanja ove odredbe snosi domaćin.

Organizator takmičenja je ŠS Vojvodine, a tehničku organizaciju sprovodi koordinator  i voditelj lige IA Stanimirović Zoran. Pobednik stiče pravo igranja u višem rangu – Banatskoj ligi grupa jug. Iz ove lige nema ispadanja. Liga se ne rejtinguje.

Ekipe čine šest takmičara. Sastavi ekipa  mogu biti po slobodnom izboru kapitena a obavezno je da na šestoj tabli nastupa omladinac (1998. godište ili mlađi ili žena). Svi igrači moraju biti registrovani kod ŠS Vojvodine, što se dokazuje takmičarskim kartama overenim za 2018g. Pred svaki meč kapiteni predaju sudiji pismeno sastav ekipe i takmičarske karte .U slučaju da ekipa nema takmičarske karte ne može početi meč ili partiju za koju nema takmičarsku kartu, a dužna je da ih podnese na uvid najkasnije jedan sat od početka meča, u protivnom gubi meč bez igre,ili partije igrača kojima karte nedostaju.

Ekipa može početi meč ukoliko je prisutno najmanje tri igrača. U slučaju da se ekipa ne pojavi na meču, ili nema najmanje polovinu igrača, u roku od jednog sata od zakazanog početka meča, GUBI MEČ BEZ IGRE! Ukoliko neka ekipa istupi iz takmičenja, a odigrala je manje od polovine mečeva,isključuje se iz daljeg takmičenja, a njeni dotadašnji rezultati se brišu. Ukoliko je odigrano polovina ili više mečeva, tada preostale mečeve gube službenim  rezultatom prema Pravilniku ŠS Vojvodine. Ekipa koja neopravdano istupi biće kažnjena prema Pravilniku ŠS Vojvodine.

Mečevi se igraju prema priloženom rasporedu, subotom od 10-15 časova. Tempo igre po igraču je 40 poteza za 2 sata, plus pola sata do kraja partije. Domaćin ima bele figure na neparnim tablama i dužan je da obezbedi pogodnu salu i sve potrebne rekvizite i obrasce, a gosti snose sve svoje troškove.

Sudije delegira voditelj – komesar lige IA Stanimirović Zoran . Domaćin je dužan da sudiji isplati putne troškove (autobus ili voz) i sudijski honorar od 1.200,00 dinara. Ukoliko delegirani sudija ne dođe na meč, domaćin će, u dogovoru sa gostima, odrediti drugog sudiju na licu mesta.

Delegirani sudija je dužan da odmah posle meča javi voditelju lige rezultat meča na tel 064 8394 206 ili 013/641-507 i da dostavi Koordinatoru zapisnik ili putem E-maila na adresu: zorans99@gmail.com a ako je to nemoguće, onda bar da telefonom u to vreme javi rezultat i izdiktira parove  zbog ubacivanja u kompjuter i stavljanja na internet sajt. Ako rezultate javlja telefonom onda je dužan da u ponedeljak prepodne pošalje zapisnik na  adresu: Stanimirović Zoran Železnička 22 26310 Alibunar.

Pomeranje termina mečeva nije dozvoljeno, osim ako se ekipe dogovore da meč igraju u alternativnom terminu, za šta je potrebno saglasnost obe ekipe i saglasnost Koordinatora lige. U tom slučaju su obavezni da promenu blagovremeno najave Koordinatoru lige  najmanje pet dana pre odigravanja meča. Izuzetno, meč se može odložiti uz saglasnost Koordinatora lige, ukoliko najmanje dva standardna člana ekipe učestvuju na  državnom ili međunarodnom takmičenju, ali ne u poslednja tri kola.

Sve eventualne primedbe kao i najavu žalbe, kapiteni su dužni da unesu na poleđini  zapisnika meča. Žalba na odluku sudije podnosi se u pismenoj formi Koordinatoru lige, najkasnije 48 časova po nastalom sporu uz uplatu takse od 2.000 dinara.

U slučaju pozitivnog rešenja žalbe taksa se vraća a u suprotnom ostaje Savezu.

Konačni plasman takmičenja određuje se na osnovu  većeg broja osvojenih meč bodova (pobeda 3, nerešeno 1 i poraz bez bodova). U slučaju da dve ili  više ekipa imaju isti broj bodova, odlučuje veći broj poena, zatim bolji međusobni rezultat, uspeh prema Soneborn.Bergerovom sistemu (primenjen na meč bodove). Ukoliko je sve isto odlučuje meč, ili mečevi, ekipa koje dele kritično mesto. Kašnjenje igrača na partiju se toleriše 59 min i 59 sekundi  s tim što se vreme kašnjenja obračunava igraču koji kasni kao vreme koje je razmišljao za potez

Sve što nije obuhvaćeno ovim raspisom rešavaće se u skladu sa važećim pravilima šahovske igra i pravilnicima ŠS Srbije i ŠS Vojvodine.  Posebno ističemo zabranu pušenja i korišćenja mobilnih telefona u turnirskoj sali, što će sudije OBAVEZNO sankcionisati predviđenim kaznama.

Svi  podaci u vezi Lige (rezultati mečeva, pojedinačni rezultati i stanje na tabeli) biće redovno objavljivani na internet sajtu saveza www.vojvodinachess.net  i  na sajtu  Milana Miladinova – adresa je: www.chessnovisad.in.rs

KOTIZACIJA ZA UČEŠĆE NA OVOM TAKMIČENJU IZNOSI  4.000 DINARA. KOTIZACIJU UPLATITI VIRMANOM NA GORE NAVEDENI  RAČUN SAVEZA DO  05 maja 2018 ! Ekipa koja ne uplati kotizaciju ne može početi igru u prvom kolu.

Internet E mail za kontaktiranje sa koordinatorom lige Stanimirović Zoran:

zoran.stanimirovic@farmakom.co.rs ili na telefone: 064/8394-206, 013/641-507

U prilogu ovih propozicija dobijate i raspored igranja po kolima za 2018.g.

Novi Sad, 22 04 2018.        ŠAHOVSKI  SAVEZ  VOJVODINE

JUŽNOBANATSKA LIGA
RB KLUB ADRESA MESTA ODIGRAVANJA MEČEVA KONTAKT OSOBA TELEFON E-MAIL ADRESA
1 ŠK “Spartak” Debeljača Kiš Ferenca 3 Đuričkov Jovan  063/158-3381 jovanadjurickov197@gmail.com jovanamiki92@gmail.com
2 ŠK “Izbište” Izbište Trg narodnih heroja 10 Đurica Đurić 062/8976-847 djuricadjuric61@gmail.com
3 ŠK “Bavanište” Bavanište Vukice Mitrović 58 Kolar Petar 060/1722-077         013/751-606fax bavaniste@kovin.org.rs        mkbavaniste@kovin.org.rs
4 ŠK “Agrostepa” Ilandža Svetog Save 2 Jovanović Dušan 060/0659-419 jkpsever@yahoo.com
5 ŠK “Voja Poštar” Gaj Trg oslobođenja 1 Krišanović Dragan 060/6487-507 065/6212154 tomaspasic@gmail.com
6 Šk “Čokot” Gudurica Makedonska 18 Tasić Zoran 064/5264-931 vojislav.tasic97@gmail.com
7 ŠK “Vulturul” Grebenac Vaska Pope 77 Katić Božidar 064/6658-916 nenad@katic.me.rs
8 ŠK “Borac” Starčevo Pančevački put 2 Miša Sokolović 064/6688-771 misasoko@gmail.com
9 ŠK”Kefalo” Omoljica Patrijarh Arsenije Čarnojević 19 Željko Savanović 063/385-657 sk.kefalo@gmail.com
10 ŠC “Padina” Padina Trg Oslobođenja 9 Padina Jan Valenta 065/8668-353 valenta.keka.jan@gmail.com
11 ŠK”Aljehin” Pančevo Moše Pijade 122                MZ Kotež 1 Tomin Predrag 061/3053-137 goranmijuskovic078@gmail.com
12 ŠK “Jabuka” Jabuka MZ Jabuka Milorad Đurović 063/7215-465  
13 ŠK “Bata Ćosić” Opovo Borisa Kidriča 8 Vlajković Goran 060/5333-660 gvlajkovic@eunet.rs
 
 
 
Ekipa u statusu mirovanja za 2018g.
1 ŠK “Budućnost” Ban. Brestovac Maršala Tita 4 Janković  Ljubiša       Mandalinić Sava 063/574-667          064/2715-409 sah.brestovac@gmail.com
2 ŠK”Svetozar Gligorić” Pančevo Vuka Karadžića 4 Radoje Radivojević 063/217-442 rvradoje@gmail.com
7 ŠK “Jedinstvo” Kačarevo Hercegovačka 21 Borković Zoran 062/7080-065 zoran.borkovic@gmail.com

Južnobanatska liga 2018

Iz lige odlazi u viši rang Pašk Pančevo 12-1= 11

U ligu odgore  dolazi  Vulturul Grebenac   11+1= 12

Iz lige ne ispada niko    12-0=12

U viši rang radi popune odlazi i ŠK Bela Crkva 12-1=11

 

 

ŠK “Vulturul Grebenac
ŠK “Agrostepa” Ilandža
ŠK “Izbište” Izbište
ŠK “Borac” Starčevo
ŠK “Kefalo” Omoljica
ŠK “Čokot” Gudurica
ŠC “Padina” Padina
ŠK “Spartak” Debeljača
ŠK “Voja Poštar” Gaj
ŠK “Aljehin” Pančevo
ŠK “Bavanište” Bavanište