Južnobanatska liga kolo 6

 

Južnobanatska liga 2017

Pozicija posle kola 6

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ŠK “PAŠK” Pančevo 6 6 0 0 18 28
2 ŠK “Izbište” Izbište 6 5 0 1 15 28½
3 ŠK “Agrostepa” Ilandža 6 5 0 1 15 25
4 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 6 5 0 1 15 21
5 ŠK “Borac” Starčevo 6 3 1 2 10 22
6 ŠC “Padina” Padina 6 2 2 2 8 20
7 ŠK “Kefalo” Omoljica 6 2 1 3 7 17
8 ŠK “Čokot” Gudurica 6 2 0 4 6 15
9 ŠK “Spartak” Debeljača 6 1 2 3 5 13½
10 ŠK “Bavanište” Bavanište 6 0 2 4 2
11 ŠK “Voja Poštar” Gaj 6 0 2 4 2
12 ŠK “Aljehin” Pančevo 6 0 0 6 0 8

Južnobanatska liga 2017

Kolo 6 na 17.06.2017
6.1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3½ – 2½ 9 ŠK “Borac” Starčevo
1 MK Grozdic Stevan 2046 0 : 1 I Terzic Zoran 0
2 MK Nikolic Zoran I 0 1 : 0 Vukovic Masan 0
3 Vasiljkovic Vasilije 2080 1 : 0 Nestorovic Dragan 0
4 Andrejic Mirko 0 1 : 0 II Sokolovic Misa 0
5 II Konstantin Goran 0 ½ : ½ Oreskovic Franja 0
6 Veljkovic Varvara 0 0 : 1 II Pavlov Stefan 0
6.2 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 2 – 4 8 ŠK “PAŠK” Pančevo
1 Zivojnov Jovan 1957 0 : 1 FM Markovic Vojislav 2214
2 Nastic Branko 0 0 : 1 MK Djukic Radosav 2068
3 II Stankov Velimir 0 0 : 1 MK Radevic Jovica 2102
4 IV Rakic Stevan 0 ½ : ½ Markovic Zoran Ran 1958
5 MK Bruk Mihail 2000 ½ : ½ I Jedjini Pavel 1947
6 II Hrcan Daniel 0 + : –
6.3 11 ŠK “Izbište” Izbište 5½ – ½ 7 ŠK “Aljehin” Pančevo
1 III Budimirov Sava 0 1 : 0 Marsenic Stefan 0
2 I Djuric Zeljko 0 1 : 0 Kanacki Vladimir 0
3 MK Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 Mijuskovic Goran 0
4 MK Djuric Djurica 0 1 : 0 Jacimovic Dejana 0
5 II Igracki Miodrag 0 1 : 0 Jaćimović Dejan 0
6 III Nikolin Teodor 0 ½ : ½ Kanacki Vuk 0
6.4 1 ŠC “Padina” Padina 3 – 3 6 ŠK “Spartak” Debeljača
1 Hedji Martin 0 0 : 1 II Djurickov Jovan 0
2 Cicka Pavel 0 ½ : ½ II Petrovic Mihajlo 0
3 Valenta Martin 0 1 : 0 II Komaromi Imre 0
4 Livuel Mihail 0 0 : 1 Djurickov Drago 0
5 Valenta Jano 0 1 : 0 III Suvarcev Novica 0
6 Valenta Aleksandar 0 ½ : ½ Marinkovic Milos 0
6.5 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 3 – 3 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj
1 I Mihajlovic Vladimir 0 0 : 1 I Jovanov Dragan 0
2 II Mihajlovic Nikola 0 0 : 1 MK Krisanovic Dragan 0
3 I Savin Ivan 0 1 : 0 Veljic Svetomir 0
4 IV Stankovic Milan 0 0 : 1 II Radonic Drago 0
5 Kandjolas Konstantin 1830 1 : 0 II Matic Predrag 0
6 Jovanovic Djordje 0 + : –
6.6 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4 – 2 4 ŠK “Čokot” Gudurica
1 II Andrejic Vasa 0 1 : 0 III Petrovski Branko 0
2 I Savanovic Zeljko 0 1 : 0 I Severdija Vladimir 0
3 II Marjanovic Novica 0 ½ : ½ MK Spasic Slobodan 0
4 II Nikolic Jovan 0 0 : 1 II Tasic Zoran 0
5 III Mikic Jovan 0 ½ : ½ Ruzicic Darko 0
6 Savanovic Dimitrije 0 + : –

Južnobanatska liga 2017

Kolo 1 na 13.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 ŠC “Padina” Padina 2½ – 3½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 1 – 5 ŠK “Izbište” Izbište 11
3 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 2 – 4 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
4 4 ŠK “Čokot” Gudurica 1 – 5 ŠK “Borac” Starčevo 9
5 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj ½ – 5½ ŠK “PAŠK” Pančevo 8
6 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4 – 2 ŠK “Aljehin” Pančevo 7
Kolo 2 na 20.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3½ – 2½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
2 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 5 – 1 ŠK “Spartak” Debeljača 6
3 9 ŠK “Borac” Starčevo 4 – 2 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
4 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4 – 2 ŠK “Čokot” Gudurica 4
5 11 ŠK “Izbište” Izbište 4½ – 1½ ŠK “Kefalo” Omoljica 3
6 1 ŠC “Padina” Padina 5 – 1 ŠK “Bavanište” Bavanište 2
Kolo 3 na 27.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ŠK “Bavanište” Bavanište ½ – 5½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4 – 2 ŠC “Padina” Padina 1
3 4 ŠK “Čokot” Gudurica 3½ – 2½ ŠK “Izbište” Izbište 11
4 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 0 – 6 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
5 6 ŠK “Spartak” Debeljača 3 – 3 ŠK “Borac” Starčevo 9
6 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 1 – 5 ŠK “PAŠK” Pančevo 8
Kolo 4 na 03.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 1½ – 4½ ŠK “PAŠK” Pančevo 8
2 9 ŠK “Borac” Starčevo 5½ – ½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
3 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4½ – 1½ ŠK “Spartak” Debeljača 6
4 11 ŠK “Izbište” Izbište 6 – 0 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
5 1 ŠC “Padina” Padina 4½ – 1½ ŠK “Čokot” Gudurica 4
6 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 3 – 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 3
Kolo 5 na 10.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 2½ – 3½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 4 ŠK “Čokot” Gudurica 5 – 1 ŠK “Bavanište” Bavanište 2
3 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 3 – 3 ŠC “Padina” Padina 1
4 6 ŠK “Spartak” Debeljača 1 – 5 ŠK “Izbište” Izbište 11
5 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 1½ – 4½ ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
6 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 4 – 2 ŠK “Borac” Starčevo 9
Kolo 6 na 17.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3½ – 2½ ŠK “Borac” Starčevo 9
2 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 2 – 4 ŠK “PAŠK” Pančevo 8
3 11 ŠK “Izbište” Izbište 5½ – ½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
4 1 ŠC “Padina” Padina 3 – 3 ŠK “Spartak” Debeljača 6
5 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 3 – 3 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
6 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4 – 2 ŠK “Čokot” Gudurica 4
Kolo 7 na 02.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ŠK “Čokot” Gudurica ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj ŠK “Kefalo” Omoljica 3
3 6 ŠK “Spartak” Debeljača ŠK “Bavanište” Bavanište 2
4 7 ŠK “Aljehin” Pančevo ŠC “Padina” Padina 1
5 8 ŠK “PAŠK” Pančevo ŠK “Izbište” Izbište 11
6 9 ŠK “Borac” Starčevo ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
Kolo 8 na 09.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
2 11 ŠK “Izbište” Izbište ŠK “Borac” Starčevo 9
3 1 ŠC “Padina” Padina ŠK “PAŠK” Pančevo 8
4 2 ŠK “Bavanište” Bavanište ŠK “Aljehin” Pančevo 7
5 3 ŠK “Kefalo” Omoljica ŠK “Spartak” Debeljača 6
6 4 ŠK “Čokot” Gudurica ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
Kolo 9 na 16.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 6 ŠK “Spartak” Debeljača ŠK “Čokot” Gudurica 4
3 7 ŠK “Aljehin” Pančevo ŠK “Kefalo” Omoljica 3
4 8 ŠK “PAŠK” Pančevo ŠK “Bavanište” Bavanište 2
5 9 ŠK “Borac” Starčevo ŠC “Padina” Padina 1
6 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža ŠK “Izbište” Izbište 11
Kolo 10 na 23.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva ŠK “Izbište” Izbište 11
2 1 ŠC “Padina” Padina ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
3 2 ŠK “Bavanište” Bavanište ŠK “Borac” Starčevo 9
4 3 ŠK “Kefalo” Omoljica ŠK “PAŠK” Pančevo 8
5 4 ŠK “Čokot” Gudurica ŠK “Aljehin” Pančevo 7
6 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj ŠK “Spartak” Debeljača 6
Kolo 11 na 30.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 ŠK “Spartak” Debeljača ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 7 ŠK “Aljehin” Pančevo ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
3 8 ŠK “PAŠK” Pančevo ŠK “Čokot” Gudurica 4
4 9 ŠK “Borac” Starčevo ŠK “Kefalo” Omoljica 3
5 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža ŠK “Bavanište” Bavanište 2
6 11 ŠK “Izbište” Izbište ŠC “Padina” Padina 1

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com