Južnobanatska liga 3 kolo i 2 kolo

 

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ŠK “Agrostepa” Ilandža 3 3 0 0 9 14
2 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3 3 0 0 9 12½
3 ŠK “Borac” Starčevo 3 2 1 0 7 12
4 ŠK “Izbište” Izbište 3 2 0 1 6 12
5 ŠK “PAŠK” Pančevo 2 2 0 0 6 10
6 ŠK “Spartak” Debeljača 3 1 1 1 4 8
7 ŠC “Padina” Padina 3 1 0 2 3
8 ŠK “Kefalo” Omoljica 3 1 0 2 3
9 ŠK “Čokot” Gudurica 3 1 0 2 3
10 ŠK “Aljehin” Pančevo 3 0 0 3 0
11 ŠK “Bavanište” Bavanište 3 0 0 3 0
12 ŠK “Voja Poštar” Gaj 2 0 0 2 0 2

Južnobanatska liga 2017

Kolo 3 na 27.05.2017
3.1 2 ŠK “Bavanište” Bavanište ½ – 5½ 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva
1 IV Stankovic Milan 0 : 1 MK Grozdic Stevan 2046
2 II Mihajlovic Nikola 0 : 1 II Konstantin Goran 0
3 I Savin Ivan 0 : 1 Zivojinovic Nenad 0
4 I Dojcinovic Namanja 0 : 1 II Veljkovic Vojin 0
5 IV Zlatanovic Milan 0 : 1 I Vujaklija Pavle 0
6 I Mihajlovic Vladas ½ : ½ Veljkovic Varvara 0
3.2 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4 – 2 1 ŠC “Padina” Padina
1 II Topalovic Djordje 1 : 0 Cicka Pavel 0
2 II Andrejic Vasa 1 : 0 Ljauko Mihail 0
3 II Marjanovic Novica 1 : 0 Valenta Martin 0
4 III Marjanovic Ilija 0 : 1 Valenta Jano 0
5 III Mikic Jovan 1 : 0 Hedji Martin 0
6 Savanovic Dimitrije 0 : 1 Valenta Aleksandar 0
3.3 4 ŠK “Čokot” Gudurica 3½ – 2½ 11 ŠK “Izbište” Izbište
1 Nadoveza Milan 0 : 1 MK Ovcarov Dragutin 0
2 MK Spasic Slobodan 1 : 0 II Igracki Miodrag 0
3 I Severdija Vladimir 0 : 1 MK Djuric Djurica 0
4 III Sterijan Jon ½ : ½ I Djuric Zeljko 0
5 Mihaj Simeon 1 : 0 III Budimirov Sava 0
6 III Kuzma Danijel 1 : 0 III Nikolin Teodor 0
3.4 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 0 – 6 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža
1 Seke Adam 0 : 1 II Stankov Velimir 0
2 II Boc Slobodan 0 : 1 MK Bruk Mihail 2000
3 Veljic Svetomir 0 : 1 IV Rakic Stevan 0
4 I Jovanov Dragan 0 : 1 IV Stanojev Aleksandar 0
5 II Radonic Drago 0 : 1 Nastic Branko 0
6 – : + Bugarin Andjela 0
3.5 6 ŠK “Spartak” Debeljača 3 – 3 9 ŠK “Borac” Starčevo
1 II Petrovic Mihajlo 0 : 1 I Terzic Zoran 0
2 II Djurickov Jovan + : – II Spasenovski Spasen 0
3 Djurickov Drago 0 : 1 II Sokolovic Misa 0
4 II Komaromi Imre 1 : 0 Oreskovic Franja 0
5 III Suvarcev Novica 0 : 1 Vukovic Masan 0
6 Marinkovic Milos 1 : 0 Pavlov Nemanja 0
3.6 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 1 – 5 8 ŠK “PAŠK” Pančevo
1 Jaćimović Dejan 0 : 1 MK Radevic Jovica 2102
2 Kanacki Vladimir 0 : 1 MK Djukic Radosav 2068
3 Miokovic Nikola 0 : 1 I Skoro Nenad 1945
4 Marsenic Stefan 1 : 0 MK Skoro Svetozar 1951
5 Jacimovic Dejana 0 : 1 I Jedjini Pavel 1947
6 Radmanovic Anja 0 : 1 Sretenovic Cedomir 0

———————————-

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ŠK “Izbište” Izbište 2 2 0 0 6
2 ŠK “Borac” Starčevo 2 2 0 0 6 9
3 ŠK “Agrostepa” Ilandža 2 2 0 0 6 8
4 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 2 2 0 0 6 7
5 ŠC “Padina” Padina 2 1 0 1 3
6 ŠK “PAŠK” Pančevo 1 1 0 0 3 5
7 ŠK “Kefalo” Omoljica 2 0 0 2 0
8 ŠK “Čokot” Gudurica 2 0 0 2 0 3
9 ŠK “Aljehin” Pančevo 1 0 0 1 0
10 ŠK “Voja Poštar” Gaj 1 0 0 1 0 2
11 ŠK “Bavanište” Bavanište 2 0 0 2 0 2
12 ŠK “Spartak” Debeljača 1 0 0 1 0 1

Južnobanatska liga 2017

Kolo 2 na 20.05.2017
2.1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3½ – 2½ 7 ŠK “Aljehin” Pančevo
1 I Vujaklija Pavle 0 + : –
2 MK Nikolic Zoran I 0 + : –
3 Veljkovic Varvara 0 0 : 1 Marsenic Stefan
4 Jankulovic Kristijan 0 ½:½ Katnic Natalija
5 II Konstantin Goran 0 1 : 0 Amidzic Milica
6 II Veljkovic Vojin 0 0 : 1 Radmanovic Anja
2.2 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 5 – 1 6 ŠK “Spartak” Debeljača
1 FM Markovic Vojislav 2214 1 : 0 Djurickov Marijana
2 MK Radevic Jovica 2102 1 : 0 Djurickov Zarko
3 MK Djukic Radosav 2068 1 : 0 II Djurickov Jovan
4 I Jedjini Pavel 1947 1 : 0 II Komaromi Imre
5 MK Skoro Nenad 1945 1 : 0 III Suvarcev Novica
6 Sretenovic Cedomir 0 0 : 1 Marinkovic Milos
2.3 9 ŠK “Borac” Starčevo 4 – 2 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj
1 I Terzic Zoran 0 1 : 0 MK Krisanovic Dragan
2 Matic Radisa 0 1 : 0 II Boc Slobodan
3 II Spasenovski Spasen 0 ½:½ I Jovanov Dragan
4 Nestorovic Dragan 0 0 : 1 II Radonic Drago
5 Oreskovic Franja 0 ½:½ II Matic Predrag
6 II Pavlov Stefan 0 + : –
2.4 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4 – 2 4 ŠK “Čokot” Gudurica
1 Zivojnov Jovan 1957 + : – I Severdija Vladimir
2 Nastic Branko 0 0 : 1 MK Spasic Slobodan
3 MK Bruk Mihail 2000 1 : 0 III Petrovski Branko
4 IV Rakic Stevan 0 1 : 0 III Sterijan Jon
5 II Stankov Velimir 0 1 : 0 II Tasic Zoran
6 II Hrcan Daniel 0 0 : 1 III Kuzma Danijel
2.5 11 ŠK “Izbište” Izbište 4½ – 1½ 3 ŠK “Kefalo” Omoljica
1 I Pupavac Mile 0 0 : 1 II Andrejic Vasa
2 MK Djuric Djurica 0 1 : 0 II Topalovic Djordje
3 II Igracki Miodrag 0 1 : 0 III Mikic Jovan
4 MK Ovcarov Dragutin 0 1 : 0 III Marjanovic Ilija
5 III Budimirov Sava 0 ½:½ I Savanovic Zeljko
6 III Nikolin Teodor 0 + : –
2.6 1 ŠC “Padina” Padina 5 – 1 2 ŠK “Bavanište” Bavanište
1 Valenta Martin 0 0 : 1 Kolar Petar
2 Hedji Martin 0 1 : 0 I Mihajlovic Vladas
3 Klatica Jan 0 1 : 0 Stojanov Bojan
4 Ljauko Mihail 0 1 : 0 I Savin Ivan
5 Valenta Jano 0 + : –
6 Valenta Aleksandar 0 + : –

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com