Južnobanatska liga kolo 10

 

Južnobanatska liga 2017

Pozicija posle kola 10

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ŠK “PAŠK” Pančevo 10 10 0 0 30 48
2 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 10 8 1 1 25 38
3 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10 8 0 2 24 40
4 ŠK “Izbište” Izbište 10 6 1 3 19 39
5 ŠK “Borac” Starčevo 10 5 1 4 16 33
6 ŠK “Kefalo” Omoljica 10 5 1 4 16 30
7 ŠK “Čokot” Gudurica 10 4 0 6 12 28
8 ŠC “Padina” Padina 10 3 2 5 11 28½
9 ŠK “Spartak” Debeljača 10 3 2 5 11 26
10 ŠK “Voja Poštar” Gaj 10 1 2 7 5 15½
11 ŠK “Aljehin” Pančevo 10 1 0 9 3 18
12 ŠK “Bavanište” Bavanište 10 0 2 8 2 16

Južnobanatska liga 2017

Kolo 10 na 23.09.2017
10.1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3 – 3 11 ŠK “Izbište” Izbište
1 Andrejic Mirko 0 ½ : ½ MK Djuric Djurica 0
2 MK Grozdic Stevan 2046 ½ : ½ Mk Budimirov Lazar 0
3 MK Nikolic Zoran I 0 ½ : ½ MK Ovcarov Dragutin 0
4 II Konstantin Goran 0 ½ : ½ II Igracki Miodrag 0
5 Vasiljkovic Vasilije 2080 1 : 0 III Budimirov Sava 0
6 II Veljkovic Vojin 0 0 : 1 III Nikolin Teodor 0
10.2 1 ŠC “Padina” Padina 1½ – 4½ 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža
1 Valenta Martin 0 0 : 1 Rakic Goran 0
2 Hedji Martin 0 0 : 1 MK Bruk Mihail 2000
3 Ljauko Mihail 0 ½ : ½ Nastic Branko 0
4 Valenta Jan 0 0 : 1 IV Rakic Stevan 0
5 Valenta Jano 0 1 : 0 Popov Sinisa V 0
6 Valenta Marko 0 0 : 1 II Hrcan Daniel 0
10.3 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 2 – 4 9 ŠK “Borac” Starčevo
1 Kandjolas Konstantin 1830 ½ : ½ I Terzic Zoran 0
2 II Mihajlovic Nikola 0 0 : 1 II Spasenovski Spasen 0
3 Mladenovic Nikola 0 0 : 1 II Sokolovic Misa 0
4 I Dojcinovic Namanja 0 0 : 1 Vukovic Masan 0
5 I Mihajlovic Vladimir 0 ½ : ½ Nestorovic Dragan 0
6 IV Stankovic Milan 0 1 : 0 Pavlov Nemanja 0
10.4 3 ŠK “Kefalo” Omoljica ½ – 5½ 8 ŠK “PAŠK” Pančevo
1 II Marjanovic Novica 0 0 : 1 FM Markovic Vojislav 2214
2 III Mikic Jovan 0 0 : 1 MK Djukic Radosav 2068
3 I Savanovic Zeljko 0 ½ : ½ I Jedjini Pavel 1947
4 II Andrejic Vasa 0 0 : 1 I Skoro Nenad 1945
5 II Topalovic Djordje 0 0 : 1 Markovic Zoran Ran 1958
6 Savanovic Dimitrije 0 0 : 1 Sretenovic Cedomir 0
10.5 4 ŠK “Čokot” Gudurica 4½ – 1½ 7 ŠK “Aljehin” Pančevo
1 Ruzicic Darko 0 ½ : ½ Kanacki Vladimir 0
2 Vojin Lucijan 0 1 : 0 Miokovic Nikola 0
3 II Viktoran Pavel 0 1 : 0 Novicevec Djordje 0
4 III Kuzma Danijel 0 1 : 0 Paser Mihajlo 0
5 III Petrovski Branko 0 1 : 0 Radmanovic Anja 0
6 Balac Marija 0 0 : 1 Kanacki Vuk 0
10.6 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 4 – 2 6 ŠK “Spartak” Debeljača
1 MK Krisanovic Dragan 0 1 : 0 Djurickov Marijana 0
2 I Jovanov Dragan 0 ½ : ½ Djurickov Zarko 0
3 II Boc Slobodan 0 ½ : ½ II Djurickov Jovan 0
4 II Radonic Drago 0 ½ : ½ II Komaromi Imre 0
5 II Matic Predrag 0 1 : 0 III Suvarcev Novica 0
6 Seke Adam 0 ½ : ½ Marinkovic Milos 0

Južnobanatska liga 2017

Kolo 1 na 13.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 ŠC “Padina” Padina 2½ – 3½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 1 – 5 ŠK “Izbište” Izbište 11
3 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 2 – 4 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
4 4 ŠK “Čokot” Gudurica 1 – 5 ŠK “Borac” Starčevo 9
5 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj ½ – 5½ ŠK “PAŠK” Pančevo 8
6 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4 – 2 ŠK “Aljehin” Pančevo 7
Kolo 2 na 20.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3½ – 2½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
2 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 5 – 1 ŠK “Spartak” Debeljača 6
3 9 ŠK “Borac” Starčevo 4 – 2 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
4 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4 – 2 ŠK “Čokot” Gudurica 4
5 11 ŠK “Izbište” Izbište 4½ – 1½ ŠK “Kefalo” Omoljica 3
6 1 ŠC “Padina” Padina 5 – 1 ŠK “Bavanište” Bavanište 2
Kolo 3 na 27.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ŠK “Bavanište” Bavanište ½ – 5½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4 – 2 ŠC “Padina” Padina 1
3 4 ŠK “Čokot” Gudurica 3½ – 2½ ŠK “Izbište” Izbište 11
4 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 0 – 6 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
5 6 ŠK “Spartak” Debeljača 3 – 3 ŠK “Borac” Starčevo 9
6 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 1 – 5 ŠK “PAŠK” Pančevo 8
Kolo 4 na 03.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 1½ – 4½ ŠK “PAŠK” Pančevo 8
2 9 ŠK “Borac” Starčevo 5½ – ½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
3 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4½ – 1½ ŠK “Spartak” Debeljača 6
4 11 ŠK “Izbište” Izbište 6 – 0 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
5 1 ŠC “Padina” Padina 4½ – 1½ ŠK “Čokot” Gudurica 4
6 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 3 – 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 3
Kolo 5 na 10.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 2½ – 3½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 4 ŠK “Čokot” Gudurica 5 – 1 ŠK “Bavanište” Bavanište 2
3 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 3 – 3 ŠC “Padina” Padina 1
4 6 ŠK “Spartak” Debeljača 1 – 5 ŠK “Izbište” Izbište 11
5 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 1½ – 4½ ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
6 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 4 – 2 ŠK “Borac” Starčevo 9
Kolo 6 na 17.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3½ – 2½ ŠK “Borac” Starčevo 9
2 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 2 – 4 ŠK “PAŠK” Pančevo 8
3 11 ŠK “Izbište” Izbište 5½ – ½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
4 1 ŠC “Padina” Padina 3 – 3 ŠK “Spartak” Debeljača 6
5 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 3 – 3 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
6 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4 – 2 ŠK “Čokot” Gudurica 4
Kolo 7 na 02.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ŠK “Čokot” Gudurica 2 – 4 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 2 – 4 ŠK “Kefalo” Omoljica 3
3 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4½ – 1½ ŠK “Bavanište” Bavanište 2
4 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 2½ – 3½ ŠC “Padina” Padina 1
5 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 4½ – 1½ ŠK “Izbište” Izbište 11
6 9 ŠK “Borac” Starčevo 1½ – 4½ ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
Kolo 8 na 09.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 4 – 2 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
2 11 ŠK “Izbište” Izbište 4 – 2 ŠK “Borac” Starčevo 9
3 1 ŠC “Padina” Padina 1 – 5 ŠK “PAŠK” Pančevo 8
4 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 2 – 4 ŠK “Aljehin” Pančevo 7
5 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4½ – 1½ ŠK “Spartak” Debeljača 6
6 4 ŠK “Čokot” Gudurica 5 – 1 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
Kolo 9 na 16.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 0 – 6 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4½ – 1½ ŠK “Čokot” Gudurica 4
3 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 2 – 4 ŠK “Kefalo” Omoljica 3
4 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 5 – 1 ŠK “Bavanište” Bavanište 2
5 9 ŠK “Borac” Starčevo 3½ – 2½ ŠC “Padina” Padina 1
6 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4 – 2 ŠK “Izbište” Izbište 11
Kolo 10 na 23.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva ŠK “Izbište” Izbište 11
2 1 ŠC “Padina” Padina 1½ – 4½ ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
3 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 2 – 4 ŠK “Borac” Starčevo 9
4 3 ŠK “Kefalo” Omoljica ½ – 5½ ŠK “PAŠK” Pančevo 8
5 4 ŠK “Čokot” Gudurica 4½ – 1½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
6 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 4 – 2 ŠK “Spartak” Debeljača 6
Kolo 11 na 30.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 ŠK “Spartak” Debeljača ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 7 ŠK “Aljehin” Pančevo ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
3 8 ŠK “PAŠK” Pančevo ŠK “Čokot” Gudurica 4
4 9 ŠK “Borac” Starčevo ŠK “Kefalo” Omoljica 3
5 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža ŠK “Bavanište” Bavanište 2
6 11 ŠK “Izbište” Izbište ŠC “Padina” Padina 1