Južnobanatska liga kolo 9

 

Južnobanatska liga 2017

Pozicija posle kola 9

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena Rez. FSB
1 ŠK “PAŠK” Pančevo 9 9 0 0 27 42½ 0 1048,25
2 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 9 8 0 1 24 35 0 802,75
3 ŠK “Agrostepa” Ilandža 9 7 0 2 21 35½ 0 892,75
4 ŠK “Izbište” Izbište 9 6 0 3 18 36 0 792,00
5 ŠK “Kefalo” Omoljica 9 5 1 3 16 29½ 0 676,50
6 ŠK “Borac” Starčevo 9 4 1 4 13 29 0 718,50
7 ŠC “Padina” Padina 9 3 2 4 11 27 0 601,50
8 ŠK “Spartak” Debeljača 9 3 2 4 11 24 0 578,75
9 ŠK “Čokot” Gudurica 9 3 0 6 9 23½ 0 559,00
10 ŠK “Aljehin” Pančevo 9 1 0 8 3 16½ 0 446,25
11 ŠK “Bavanište” Bavanište 9 0 2 7 2 14 0 338,50
12 ŠK “Voja Poštar” Gaj 9 0 2 7 2 11½ 0 284,75

Južnobanatska liga 2017

Južnobanatska liga 2017

Kolo 9 na 16.09.2017
9.1 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 0 – 6 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva
1 I Jovanov Dragan 0 0 : 1 MK Grozdic Stevan 2046
2 Veljic Svetomir 0 0 : 1 Andrejic Mirko 0
3 II Boc Slobodan 0 0 : 1 II Konstantin Goran 0
4 II Matic Predrag 0 0 : 1 MK Nikolic Zoran I 0
5 MK Krisanovic Dragan 0 0 : 1 Vasiljkovic Vasilije 2080
6 – : + Jankulovic Kristijan 0
9.2 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4½ – 1½ 4 ŠK “Čokot” Gudurica
1 II Djurickov Jovan 0 ½ : ½ I Severdija Vladimir 0
2 Djurickov Drago 0 ½ : ½ MK Spasic Slobodan 0
3 II Komaromi Imre 0 ½ : ½ Vojna Jonel 0
4 II Petrovic Mihajlo 0 1 : 0 II Viktoran Pavel 0
5 III Suvarcev Novica 0 1 : 0 II Tasic Zoran 0
6 Marinkovic Milos 0 + : –
9.3 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 2 – 4 3 ŠK “Kefalo” Omoljica
1 Mijuskovic Mateja 1238 0 : 1 II Marjanovic Novica 0
2 Paser Mihajlo 0 0 : 1 III Mikic Jovan 0
3 Radmanovic Anja 0 + : – I Savanovic Zeljko 0
4 Novkovic Vuk 0 0 : 1 II Andrejic Vasa 0
5 Amidzic Milica 0 0 : 1 II Topalovic Djordje 0
6 Kanacki Vuk 0 1 : 0 Savanovic Dimitrije 0
9.4 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 5 – 1 2 ŠK “Bavanište” Bavanište
1 MK Djukic Radosav 2068 1 : 0 II Mihajlovic Nikola 0
2 I Jedjini Pavel 1947 1 : 0 I Savin Ivan 0
3 I Skoro Nenad 1945 1 : 0 I Dojcinovic Namanja 0
4 Markovic Zoran Ran 1958 ½ : ½ Kandjolas Konstantin 1830
5 MK Skoro Svetozar 1951 1 : 0 IV Stankovic Milan 0
6 Sretenovic Cedomir 0 ½ : ½ I Mihajlovic Vladimir 0
9.5 9 ŠK “Borac” Starčevo 3½ – 2½ 1 ŠC “Padina” Padina
1 I Terzic Zoran 0 1 : 0 Ljavko Mihail M 0
2 Matic Radisa 0 ½ : ½ Ljavko Mihail 0
3 II Spasenovski Spasen 0 1 : 0 Hedji Martin 0
4 Vukovic Masan 0 0 : 1 Valenta Jano 0
5 Oreskovic Franja 0 0 : 1 Valenta Aleksandar 0
6 II Pavlov Stefan 0 1 : 0 Valenta Marko 0
9.6 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4 – 2 11 ŠK “Izbište” Izbište
1 MK Jovanovic Dusan P 2135 1 : 0 I Djuric Zeljko 0
2 IV Rakic Stevan 0 1 : 0 MK Djuric Djurica 0
3 II Stankov Velimir 0 0 : 1 MK Ovcarov Dragutin 0
4 Nastic Branko 0 0 : 1 Mk Budimirov Lazar 0
5 MK Bruk Mihail 2000 1 : 0 II Igracki Miodrag 0
6 II Hrcan Daniel 0 1 : 0 III Nikolin Teodor 0
Kolo 1 na 13.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 ŠC “Padina” Padina 2½ – 3½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 1 – 5 ŠK “Izbište” Izbište 11
3 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 2 – 4 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
4 4 ŠK “Čokot” Gudurica 1 – 5 ŠK “Borac” Starčevo 9
5 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj ½ – 5½ ŠK “PAŠK” Pančevo 8
6 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4 – 2 ŠK “Aljehin” Pančevo 7
Kolo 2 na 20.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3½ – 2½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
2 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 5 – 1 ŠK “Spartak” Debeljača 6
3 9 ŠK “Borac” Starčevo 4 – 2 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
4 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4 – 2 ŠK “Čokot” Gudurica 4
5 11 ŠK “Izbište” Izbište 4½ – 1½ ŠK “Kefalo” Omoljica 3
6 1 ŠC “Padina” Padina 5 – 1 ŠK “Bavanište” Bavanište 2
Kolo 3 na 27.05.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ŠK “Bavanište” Bavanište ½ – 5½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4 – 2 ŠC “Padina” Padina 1
3 4 ŠK “Čokot” Gudurica 3½ – 2½ ŠK “Izbište” Izbište 11
4 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 0 – 6 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
5 6 ŠK “Spartak” Debeljača 3 – 3 ŠK “Borac” Starčevo 9
6 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 1 – 5 ŠK “PAŠK” Pančevo 8
Kolo 4 na 03.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 1½ – 4½ ŠK “PAŠK” Pančevo 8
2 9 ŠK “Borac” Starčevo 5½ – ½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
3 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4½ – 1½ ŠK “Spartak” Debeljača 6
4 11 ŠK “Izbište” Izbište 6 – 0 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
5 1 ŠC “Padina” Padina 4½ – 1½ ŠK “Čokot” Gudurica 4
6 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 3 – 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 3
Kolo 5 na 10.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 2½ – 3½ ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 4 ŠK “Čokot” Gudurica 5 – 1 ŠK “Bavanište” Bavanište 2
3 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 3 – 3 ŠC “Padina” Padina 1
4 6 ŠK “Spartak” Debeljača 1 – 5 ŠK “Izbište” Izbište 11
5 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 1½ – 4½ ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
6 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 4 – 2 ŠK “Borac” Starčevo 9
Kolo 6 na 17.06.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 3½ – 2½ ŠK “Borac” Starčevo 9
2 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 2 – 4 ŠK “PAŠK” Pančevo 8
3 11 ŠK “Izbište” Izbište 5½ – ½ ŠK “Aljehin” Pančevo 7
4 1 ŠC “Padina” Padina 3 – 3 ŠK “Spartak” Debeljača 6
5 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 3 – 3 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
6 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4 – 2 ŠK “Čokot” Gudurica 4
Kolo 7 na 02.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ŠK “Čokot” Gudurica 2 – 4 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 2 – 4 ŠK “Kefalo” Omoljica 3
3 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4½ – 1½ ŠK “Bavanište” Bavanište 2
4 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 2½ – 3½ ŠC “Padina” Padina 1
5 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 4½ – 1½ ŠK “Izbište” Izbište 11
6 9 ŠK “Borac” Starčevo 1½ – 4½ ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
Kolo 8 na 09.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 4 – 2 ŠK “Agrostepa” Ilandža 10
2 11 ŠK “Izbište” Izbište 4 – 2 ŠK “Borac” Starčevo 9
3 1 ŠC “Padina” Padina 1 – 5 ŠK “PAŠK” Pančevo 8
4 2 ŠK “Bavanište” Bavanište 2 – 4 ŠK “Aljehin” Pančevo 7
5 3 ŠK “Kefalo” Omoljica 4½ – 1½ ŠK “Spartak” Debeljača 6
6 4 ŠK “Čokot” Gudurica 5 – 1 ŠK “Voja Poštar” Gaj 5
Kolo 9 na 16.09.2017
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 0 – 6 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 12
2 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4½ – 1½ ŠK “Čokot” Gudurica 4
3 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 2 – 4 ŠK “Kefalo” Omoljica 3
4 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 5 – 1 ŠK “Bavanište” Bavanište 2
5 9 ŠK “Borac” Starčevo 3½ – 2½ ŠC “Padina” Padina 1
6 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4 – 2 ŠK “Izbište” Izbište 11

Južnobanatska liga 2017

Pozicija posle kola 9

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena Rez. FSB
1 ŠK “PAŠK” Pančevo 8 8 0 0 24 38 0 886,25
2 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva 9 8 0 1 24 35 0 796,00
3 ŠK “Agrostepa” Ilandža 9 7 0 2 21 35½ 0 877,75
4 ŠK “Izbište” Izbište 8 6 0 2 18 34½ 0 728,25
5 ŠK “Kefalo” Omoljica 9 5 1 3 16 29½ 0 674,25
6 ŠK “Borac” Starčevo 9 4 1 4 13 29 0 706,50
7 ŠC “Padina” Padina 9 3 2 4 11 27 0 597,00
8 ŠK “Spartak” Debeljača 9 3 2 4 11 24 0 572,75
9 ŠK “Čokot” Gudurica 9 3 0 6 9 23½ 0 553,75
10 ŠK “Aljehin” Pančevo 9 1 0 8 3 16½ 0 441,00
11 ŠK “Bavanište” Bavanište 9 0 2 7 2 14 0 332,50
12 ŠK “Voja Poštar” Gaj 9 0 2 7 2 11½ 0 282,50

Južnobanatska liga 2017

Kolo 9 na 16.09.2017
9.1 5 ŠK “Voja Poštar” Gaj 0 – 6 12 ŠK “Bela Crkva” Bela Crkva
1 I Jovanov Dragan 0 0 : 1 MK Grozdic Stevan 2046
2 Veljic Svetomir 0 0 : 1 Andrejic Mirko 0
3 II Boc Slobodan 0 0 : 1 II Konstantin Goran 0
4 II Matic Predrag 0 0 : 1 MK Nikolic Zoran I 0
5 MK Krisanovic Dragan 0 0 : 1 Vasiljkovic Vasilije 2080
6 – : + Jankulovic Kristijan 0
9.2 6 ŠK “Spartak” Debeljača 4½ – 1½ 4 ŠK “Čokot” Gudurica
1 II Djurickov Jovan 0 ½ : ½ I Severdija Vladimir 0
2 Djurickov Drago 0 ½ : ½ MK Spasic Slobodan 0
3 II Komaromi Imre 0 ½ : ½ Vojna Jonel 0
4 II Petrovic Mihajlo 0 1 : 0 II Viktoran Pavel 0
5 III Suvarcev Novica 0 1 : 0 II Tasic Zoran 0
6 Marinkovic Milos 0 + : –
9.3 7 ŠK “Aljehin” Pančevo 2 – 4 3 ŠK “Kefalo” Omoljica
1 Mijuskovic Mateja 1238 0 : 1 II Marjanovic Novica 0
2 Paser Mihajlo 0 0 : 1 III Mikic Jovan 0
3 Radmanovic Anja 0 + : – I Savanovic Zeljko 0
4 Novkovic Vuk 0 0 : 1 II Andrejic Vasa 0
5 Amidzic Milica 0 0 : 1 II Topalovic Djordje 0
6 Kanacki Vuk 0 1 : 0 Savanovic Dimitrije 0
9.4 8 ŠK “PAŠK” Pančevo 5 – 1 2 ŠK “Bavanište” Bavanište
1 MK Djukic Radosav 2068 1 : 0 II Mihajlovic Nikola 0
2 I Jedjini Pavel 1947 1 : 0 I Savin Ivan 0
3 I Skoro Nenad 1945 1 : 0 I Dojcinovic Namanja 0
4 Markovic Zoran Ran 1958 ½ : ½ Kandjolas Konstantin 1830
5 MK Skoro Svetozar 1951 1 : 0 IV Stankovic Milan 0
6 Sretenovic Cedomir 0 ½ : ½ I Mihajlovic Vladimir 0
9.5 9 ŠK “Borac” Starčevo 3½ – 2½ 1 ŠC “Padina” Padina
1 I Terzic Zoran 0 1 : 0 Ljavko Mihail 0
2 Matic Radisa 0 ½ : ½ Ljavko Mihail M 0
3 II Spasenovski Spasen 0 1 : 0 Hedji Martin 0
4 Vukovic Masan 0 0 : 1 Valenta Jano 0
5 Oreskovic Franja 0 0 : 1 Valenta Aleksandar 0
6 II Pavlov Stefan 0 1 : 0 Valenta Marko 0
9.6 10 ŠK “Agrostepa” Ilandža 4 – 2 11 ŠK “Izbište” Izbište
1 MK Jovanovic Dusan P 2135 1 : 0 I Djuric Zeljko 0
2 IV Rakic Stevan 0 1 : 0 MK Djuric Djurica 0
3 II Stankov Velimir 0 0 : 1 MK Ovcarov Dragutin 0
4 Nastic Branko 0 0 : 1 Mk Budimirov Lazar 0
5 MK Bruk Mihail 2000 1 : 0 II Igracki Miodrag 0
6 II Hrcan Daniel 0 1 : 0 III Nikolin Teodor 0