Novosadska liga 2018

 

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12 10 1 1 31 47½
2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 12 9 2 1 29 46½
3 ”PION”, Bečej 12 7 3 2 24 42½
4 ”OMLADINAC”, Žabalj 12 7 3 2 24 42½
5 ”BUKOVAC”, Bukovac 12 7 0 5 21 41½
6 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 12 6 1 5 19 39½
7 ”HAJDUK”, Čurug 12 5 2 5 17 37
8 ”PENZIONER”, Novi Sad 12 5 1 6 16 34½
9 ”JEDINSTVO”, Rumenka 12 4 3 5 15 32
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 12 1 6 5 9 31½
11 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 12 1 3 8 6 29½
12 ”HAJDUK”, Gardinovci 12 1 2 9 5 22
13 ”ČENEJAC 2”, Čenej 12 1 1 10 4 21½

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Kolo 13 na 19.10.2018 u 19.00
13.1 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 1 – 5 6 ”BUKOVAC”, Bukovac
1 Stojanovic Srdjan N 0 0 : 1 Pavlovic Radivoj 1716
2 Simic Svetozar 0 – : + Tesanovic Rajko 1827
3 Pesic Stanisa 0 0 : 1 Opacic Alexandar 2049
4 Obrenov Radovan 0 – : + Lovre Rajko 2156
5 Jovanovic Radivoj 0 ½ : ½ Majstorovic Aleksandar 1984
6 Stojanovic Sinisa 0 ½ : ½ Jovic Stanko 1856
13.2 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš
1 Konstantinov Milan 1788 0 : 1 Kanazir Stevan 1833
2 Sirar Mirko 1192 0 : 1 Babic Petar 2152
3 Letic Pera 1786 0 : 1 Jojart Istvan 0
4 Markovic Miroslav Dj 0 0 : 1 Nenin Djordje 0
5 Tadic Vladimir 1677 0 : 1 Pozarev Milivoj 0
6 Stameski Petko 1733 ½ : ½ Colic Radivoj 1855
13.3 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 3 – 3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad
1 Ristic Zivorad 0 ½ : ½ Tomic Milan 0
2 Obrenov Milos 0 0 : 1 Krasko Aleksa 0
3 Tica Milos 0 ½ : ½ Krunic Djordje 0
4 Somborac Dejan 0 ½ : ½ Lukic Vukasin 0
5 Plavsic Djordje 0 ½ : ½ Gerginov Vanja 0
6 Jaksic Dejan 0 1 : 0 Jelic Ivan A 1780
13.4 11 ”HAJDUK”, Čurug 2½ – 3½ 3 ”PENZIONER”, Novi Sad
1 Mandic Momir 0 0 : 1 Desnica Djuro 0
2 Berenic Milan 0 0 : 1 Nisavic Pavle 2005
3 Babic Zdravko 2004 1 : 0 Vojnovic Rade 0
4 Loncarski Stefan 1814 ½ : ½ Djuric Nenad 1811
5 Mackic Milos 0 ½ : ½ Karlicic Bozidar 1921
6 Kljajic Dragan 1755 ½ : ½ Svitlica Nenad 1727
13.5 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik
1 Rajsli Andor 1654 1 : 0 Cajic Miodrag 1858
2 FM Olah Ferenc 2298 1 : 0 Jazic Dusko 1995
3 Cerevicki Stiv 1882 0 : 1 Kacar Darko 2116
4 Puskas Tihomir 2014 ½ : ½ Cipric Zvonko 1886
5 Domastovic Svetislav 1998 1 : 0 Mak Vojislav 0
6 Tamas Laslo 2100 ½ : ½ Subotic Milivoje 2061
13.6 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 – 3 1 ”PION”, Bečej
1 Stankovic Milan 0 + : –
2 Cenic Bratislav 1767 0 : 1 Grabez Vojko 2017
3 Canak Branislav 1828 + : –
4 Popovic Aleksandar Mi 1823 ½ : ½ Trajkovic Velibor 1995
5 Selenji Zoltan 1994 ½ : ½ Lackovic Djuro 1957
6 Djurin Cedomir 1561 0 : 1 Zavisic Radovan 0

……………….

Kolo 13 na 19.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”BUKOVAC”, Bukovac 6
2 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
3 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
4 11 ”HAJDUK”, Čurug ”PENZIONER”, Novi Sad 3
5 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
6 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka ”PION”, Bečej 1
7 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 0 – Nesparen

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Pozicija posle kola 12

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 11 9 2 0 29 44½
2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 11 9 1 1 28 43½
3 ”OMLADINAC”, Žabalj 12 7 3 2 24 42½
4 ”PION”, Bečej 11 7 2 2 23 39½
5 ”BUKOVAC”, Bukovac 11 6 0 5 18 36½
6 ”HAJDUK”, Čurug 11 5 2 4 17 34½
7 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 11 5 1 5 16 34
8 ”JEDINSTVO”, Rumenka 11 4 2 5 14 29
9 ”PENZIONER”, Novi Sad 11 4 1 6 13 31
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 11 1 5 5 8 28½
11 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 11 1 2 8 5 26½
12 ”HAJDUK”, Gardinovci 11 1 2 8 5 21
13 ”ČENEJAC 2”, Čenej 11 1 1 9 4 21

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Kolo 12 na 12.10.2018 u 19.00
12.1 1 ”PION”, Bečej 2½ – 3½ 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad
1 Grabez Vojko 2017 1 : 0 Puskas Tihomir 2014
2 Kekic Milan 0 ½ : ½ Rajsli Andor 1654
3 Trajkovic Velibor 1995 0 : 1 Cerevicki Stiv 1882
4 Zavisic Radovan 0 1 : 0 Al Farra Tarik 1821
5 Milanovic Nevenko 1915 0 : 1 Tamas Laslo 2100
6 Lackovic Djuro 1957 0 : 1 FM Olah Ferenc 2298
12.2 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4½ – 1½ 11 ”HAJDUK”, Čurug
1 Mak Vojislav 0 ½ : ½ Kljajic Dragan 1755
2 Kacar Darko 2116 1 : 0 Mandic Momir 0
3 Cajic Miodrag 1858 1 : 0 Babic Zdravko 2004
4 Jazic Dusko 1995 0 : 1 Loncarski Stefan 1814
5 Terzic Ljubisa 2141 1 : 0 Mackic Milos 0
6 Utjesanovic Nedeljko 2095 1 : 0 Milovanovic Marica 1853
12.3 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 – 4 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj
1 Nisavic Pavle 2005 1 : 0 Obrenov Milos 0
2 Karlicic Bozidar 1921 0 : 1 Ristic Zivorad 0
3 Miladinov Milan 2201 0 : 1 Jaksic Dejan 0
4 Vojnovic Rade 0 ½ : ½ Tica Milos 0
5 Buljic Milorad 1854 0 : 1 Somborac Dejan 0
6 Vranjkovic Jovan 1710 ½ : ½ Velickov Dragoljub 0
12.4 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4 – 2 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej
1 Lukic Vukasin 0 1 : 0 Stameski Petko 1733
2 Gagic Milan A 1792 ½ : ½ Tadic Vladimir 1677
3 Krunic Djordje 0 + : – Djurdjevic Bojan 1699
4 Cuzovic Ognjen 1506 0 : 1 Letic Pera 1786
5 Stakic Aleksandar 1319 1 : 0 Sirar Mirko 1192
6 Leskovac Nikola 0 ½ : ½ Konstantinov Milan 1788
12.5 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 4 – 2 8 ”HAJDUK”, Gardinovci
1 Babic Petar 2152 1 : 0 Obrenov Radovan 0
2 Kanazir Stevan 1833 1 : 0 Stojanovic Srdjan N 0
3 Nenin Djordje 0 ½ : ½ Nikolic Stevan R 0
4 Jojart Istvan 0 ½ : ½ Jovanovic Radivoj 0
5 Colic Radivoj 1855 1 : 0 Stojanovic Sinisa 0
6 Stankic Djordje 1798 0 : 1 Pesic Stanisa 0
12.6 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ 7 ”OMLADINAC”, Žabalj
1 Jovic Stanko 1856 + : –
2 Ratic Zoran 1868 0 : 1 Glisic Vojislav 2223
3 Majstorovic Aleksandar 1984 1 : 0 Simeunovic Predrag 2055
4 Opacic Alexandar 2049 0 : 1 Stojsin Stojan 1900
5 Zoric Brane 2046 ½ : ½ Plackic Branislav 2114
6 Pavlovic Radivoj 1716 0 : 1 Savanovic Miodrag 0

sastav ekipe sa poenima posle kola 11

1. ”MIHAIL TALJ”, Veternik (26 PM3/40 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Terzic Ljubisa 2141 SRB 1 1 1 + ½ 5 90,0 1744
2 Jazic Dusko 1995 SRB 1 1 ½ 1 0 + 1 1 8 81,3 1803
3 Cipric Zvonko 1886 SRB 1 1 ½ 1 + 1 ½ 6 7 85,7 1653
4 Utjesanovic Nedeljko 2095 SRB 1 1 1 1 1 1 + 1 1 ½ 10 95,0 1822
5 Cajic Miodrag 1858 SRB 0 0 + ½ + 5 50,0 1631
6 Tubic Miladin 1899 SRB 0 0 0 3 0,0 1891
Subotic Milivoje 2061 SRB 0 1 1 1 3 4 75,0 1842
Jovic Vladan 1821 SRB 1 ½ ½ ½ 1 5 70,0 1761
Srdic Nenad M 0 SRB 0 0 1 0,0 1792
Panic Nikola N 1200 SRB 0 1 1 2 50,0 1396
Moravcevic Marinko 0 SRB ½ ½ 1 2 50,0 1831
Mak Vojislav 0 SRB 0 1 ½ 3 50,0 1670
Ristic Damjan 1754 SRB 0 0 1 0,0 2114
Zukic Milorad 0 SRB 0 0 1 0,0 1000
Mikovic Milos 0 SRB 0 0 1 0,0 1000
Kacar Darko 2116 SRB 1 1 1 100,0 1716

2. ”EĐŠEG”, Novi Sad (25 PM3/40 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Cerevicki Stiv 1882 SRB 1 0 1 ½ 0 + ½ ½ 0 1 10 55,0 1586
2 Rajsli Andor 1654 SRB ½ 1 1 3 83,3 1834
3 Tamas Laslo 2100 SRB 0 0 + ½ ½ 1 0 0 1 4 9 44,4 1825
4 Domastovic Svetislav 1998 SRB 1 1 0 0 ½ 1 6 58,3 1779
5 FM Olah Ferenc 2298 SRB 0 1 1 1 0 1 1 ½ 1 1 10 75,0 1973
6 Puskas Tihomir 2014 SRB 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 1 8 9 88,9 1775
Rajda Laslo 1639 SRB 1 0 1 2 50,0 1519
Pisar Jozef 0 SRB ½ 1 2 75,0 1417
Al Farra Tarik 1821 SRB 1 1 ½ 1 4 87,5 1543
Kovac Birkas Arpad 1890 SRB 1 ½ 1 3 83,3 1613
Janosi Zoltan 1721 SRB 0 ½ ½ 2 25,0 1746

3. ”PION”, Bečej (23 PM3/37 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Trajkovic Velibor 1995 SRB 1 0 1 1 0 1 1 1 0 1 7 10 70,0 1749
2 Culum Milorad 0 SRB 1 1 1 0 0 1 ½ 1 0 9 61,1 1581
3 Grabez Vojko 2017 SRB + 1 ½ ½ 0 1 1 1 1 1 8 10 80,0 1788
4 Lackovic Djuro 1957 SRB 0 1 + 1 ½ 1 1 ½ 0 ½ 10 65,0 1704
5 Acimov Radovan 1851 SRB 0 0 1 0,0 2095
6 Milanovic Nevenko 1915 SRB 0 1 1 0 ½ 5 50,0 1576
Erak Rajko 0 SRB 1 0 0 0 ½ 0 6 25,0 1708
Zavisic Radovan 0 SRB 0 ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 8 68,8 1488
Kekic Milan 0 SRB ½ ½ 1 50,0 1788

4. ”OMLADINAC”, Žabalj (21 PM3/39 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Glisic Vojislav 2223 SRB + 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 10 11 90,9 1871
2 Simeunovic Predrag 2055 SRB 0 1 0 1 4 25,0 1861
3 Plackic Branislav 2114 SRB + 1 1 ½ ½ 1 1 0 1 1 8 10 80,0 1823
4 Stojsin Stojan 1900 SRB 1 ½ 1 0 0 1 0 1 0 1 1 11 59,1 1717
5 Glisic Radoslav 0 SRB + 1 ½ 1 0 0 ½ 4 7 57,1 1530
6 Bunic Miroslav 0 SRB 1 1 0 ½ 1 0 ½ 0 4 8 50,0 1513
Markovic Zoran Rad 1957 SRB 1 1 0 ½ 1 0 1 ½ 5 8 62,5 1791
Celic Stanko 0 SRB 0 ½ 0 ½ 3 16,7 1490
Savanovic Miodrag 0 SRB 0 0 1 0,0 1957

5. ”BUKOVAC”, Bukovac (18 PM3/34 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Jovic Stanko 1856 SRB 1 1 0 0 1 1 0 4 7 57,1 1652
2 Obradovic Milorad 1912 SRB 1 ½ 1 1 4 87,5 1725
3 Tesanovic Rajko 1827 SRB 1 0 1 2 50,0 1703
4 Pavlovic Radivoj 1716 SRB 0 0 1 0 + 1 0 0 0 0 3 10 30,0 1721
5 Majstorovic Aleksandar 1984 SRB 1 1 1 1 0 ½ 1 1 + 9 83,3 1725
6 Opacic Alexandar 2049 ITA 1 1 ½ 0 ½ 1 0 0 1 1 6 10 60,0 1897
Amidzic Dragan 0 SRB 0 0 0 2 0,0 1000
Ratic Zoran 1868 SRB 1 ½ ½ 1 ½ 1 6 75,0 1766
Nenadovic Darko 1764 SRB ½ 1 0 3 50,0 2058
Lovre Rajko 2156 SRB ½ 0 ½ 0 1 4 25,0 1937
Radakovic Sima 1788 SRB ½ + ½ 2 3 66,7 1388

6. ”HAJDUK”, Čurug (17 PM3/33 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Petric Jakov 0 SRB 1 0 0 0 1 ½ 0 0 8 31,3 1547
2 Mandic Momir 0 SRB 1 ½ 1 0 ½ 0 1 1 ½ 9 61,1 1559
3 Mackic Milos 0 SRB 0 0 1 0 1 1 ½ 0 1 0 10 45,0 1471
4 Loncarski Stefan 1814 SRB 1 0 1 ½ 1 1 ½ 0 ½ 9 61,1 1644
5 Kljajic Dragan 1755 SRB ½ ½ ½ 0 4 37,5 1680
6 Babic Zdravko 2004 SRB 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 0 1 8 10 80,0 1720
Parenta Marinko 1892 SRB 0 ½ ½ 0 ½ 5 30,0 1786
Milovanovic Marica 1853 SRB 1 ½ 1 1 ½ 4 5 80,0 1679

7. ”JEDINSTVO”, Rumenka (14 PM3/29 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Garasanin Ivan 1752 SRB 0 1 0 1 4 25,0 1742
2 Canak Branislav 1828 SRB 0 1 0 1 0 0 1 ½ ½ 0 4 10 40,0 1766
3 Cenic Bratislav 1767 SRB 0 0 1 0 0 1 1 1 1 0 0 5 11 45,5 1710
4 Selenji Zoltan 1994 SRB 0 1 1 0 ½ 0 ½ 1 ½ ½ 0 5 11 45,5 1819
5 Poprzen Miroslav 1929 SRB 1 1 0 1 3 4 75,0 1893
6 Urumovic Tihomir 1881 SRB 1 0 ½ ½ 0 0 2 6 33,3 1745
Anicic Vidak 1652 SRB 0 1 0,0 0
Popovic Aleksandar Mi 1823 SRB ½ 1 0 1 1 1 1 0 8 68,8 1718
Djurin Cedomir 1561 SRB ½ 0 0 + ½ 0 2 6 33,3 1616
Stankovic Milan 0 SRB 0 ½ 0 1 0 5 30,0 1592

8. ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš (13 PM3/30 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Babic Petar 2152 SRB 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8 9 88,9 1831
2 Kanazir Stevan 1833 SRB 0 1 ½ 1 ½ ½ 1 0 8 56,3 1765
3 Stankic Djordje 1798 SRB ½ 1 1 0 0 ½ 0 1 1 5 9 55,6 1690
4 Colic Radivoj 1855 SRB ½ ½ ½ 1 0 1 1 1 ½ 6 9 66,7 1712
5 Krkljus Zivan 0 SRB 1 0 0 0 1 5 20,0 1472
6 Pozarev Milivoj 0 SRB 0 1 0 0 ½ 0 1 0 0 10 25,0 1632
Milinkov Vladislav 1719 SRB 0 0 1 0 1 2 5 40,0 1634
Stanisic Djordje 0 SRB 1 1 1 100,0 1994
Nenin Djordje 0 SRB 0 0 0 0 4 0,0 1883

9. ”PENZIONER”, Novi Sad (13 PM3/29 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Svitlica Nenad 1727 SRB 0 1 0 0 0 0 1 6 16,7 1787
2 Vranjkovic Jovan 1710 SRB ½ 0 ½ 0 1 2 5 40,0 1746
3 Vojnovic Rade 0 SRB 1 0 1 ½ 1 5 70,0 1534
4 Djuric Nenad 1811 SRB 0 0 1 0 0 0 1 1 1 4 9 44,4 1830
5 Karlicic Bozidar 1921 SRB 1 + 0 ½ 1 1 0 1 ½ ½ 10 65,0 1759
6 Buljic Milorad 1854 SRB 0 ½ 1 ½ ½ 1 0 0 + 0 10 45,0 1840
Rakic Matija 1824 SRB 0 0 ½ ½ 1 4 25,0 1754
Vukovic Cvetko 1716 SRB 0 1 1 2 50,0 1655
Miladinov Milan 2201 SRB 0 ½ 1 + 4 62,5 1956
Nisavic Pavle 2005 SRB 1 + 1 3 4 75,0 1697
Desnica Djuro 0 SRB 0 0 1 0,0 2223

10. ”ŠAJKAŠ”, Kovilj (5 PM3/24½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Plavsic Djordje 0 SRB 0 0 1 0 1 4 25,0 1953
2 Ristic Zivorad 0 SRB 1 1 ½ 0 1 1 ½ ½ 0 ½ 6 10 60,0 1555
3 Tica Milos 0 SRB ½ 1 0 1 1 0 1 1 0 9 61,1 1521
4 Jaksic Dejan 0 SRB ½ 0 0 0 0 ½ 1 ½ 8 31,3 1835
5 Obrenov Milos 0 SRB 0 0 0 0 0 ½ ½ 0 ½ 9 16,7 1496
6 Somborac Dejan 0 SRB 1 0 1 1 0 ½ 1 0 1 0 10 55,0 1542
Letic Borivoj 0 SRB 0 0 2 0,0 2049
Bozovic Spasoje 0 SRB 0 1 0 1 3 33,3 1597
Velickov Dragoljub 0 SRB 1 0 ½ 0 0 5 30,0 1890

11. ”HAJDUK”, Gardinovci (5 PM3/19 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Stojanovic Sinisa 0 SRB 1 0 0 0 1 0 1 0 0 3 10 30,0 1513
2 Stojanovic Srdjan N 0 SRB 1 1 1 ½ 0 ½ ½ 0 1 10 55,0 1661
3 Nikolic Stevan R 0 SRB 1 0 0 1 5 20,0 1271
4 Jovanovic Radivoj 0 SRB 0 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 ½ 1 10 65,0 1418
5 Pesic Stanisa 0 SRB 1 0 ½ 0 0 0 0 ½ 1 3 10 30,0 1694
6 Obrenov Radovan 0 SRB 0 0 0 0 0 0 8 0,0 1546
Simic Svetozar 0 SRB 0 0 0 0 0 0 0 7 0,0 1671

12. ”ČENEJAC 2”, Čenej (4 PM3/19 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Lucic Dusan 1610 SRB 0 0 + 0 0 1 5 20,0 1770
2 Kovacevic Dragan S 1615 SRB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0,0 1527
3 Veljic Stanisa 1608 SRB 0 0 1 0,0 1827
4 Tadic Vladimir 1677 SRB 1 0 1 1 ½ 1 1 0 ½ 0 6 10 60,0 1695
5 Konstantinov Milan 1788 SRB 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 9 22,2 1646
6 Stameski Petko 1733 SRB 0 ½ ½ 1 0 1 ½ ½ 1 5 9 55,6 1627
Letic Pera 1786 SRB 0 0 0 ½ 0 ½ 0 ½ 8 18,8 1680
Djurdjevic Bojan 1699 SRB ½ 0 ½ 2 25,0 1697
Markovic Miroslav Dj 0 SRB ½ 0 1 3 50,0 1910
Sirar Milos 1551 SRB 0 1 ½ 3 50,0 1821
Sirar Mirko 1192 SRB 0 0 1 0,0 1200

13. ”BUBAMARA 2”, Novi Sad (2 PM3/22½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Tomic Milan 0 SRB 0 0 1 0,0 1000
2 Torbica Jovan 0 SRB 0 0 0 2 0,0 1376
3 Leskovac Nikola 0 SRB 1 0 0 0 0 0 0 ½ 0 + 10 25,0 1647
4 Milosevic Danijel 1625 SRB 0 0 ½ 0 ½ 0 0 1 7 14,3 1786
5 Krunic Djordje 0 SRB ½ 0 0 0 ½ 1 5 20,0 1926
6 Krasko Aleksa 0 SRB 0 0 0 0 3 0,0 1879
Cuzovic Ognjen 1506 SRB 1 1 ½ ½ 1 1 1 + 1 8 9 88,9 1577
Gagic Milan A 1792 SRB 1 1 1 1 ½ 1 1 0 1 9 83,3 1732
Jelic Ivan A 1780 SRB ½ ½ 1 2 3 66,7 1883
Stakic Aleksandar 1319 SRB 0 0 0 0 ½ ½ 5 10,0 1575
Gerginov Vanja 0 SRB 0 0 0 2 0,0 1971
Lukic Vukasin 0 SRB 0 0 0 2 0,0 1492
Kanjuh Dragana 0 SRB 0 0 1 0,0 1000

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Pozicija posle kola 11

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 10 8 2 0 26 40
2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 10 8 1 1 25 40
3 ”PION”, Bečej 10 7 2 1 23 37
4 ”OMLADINAC”, Žabalj 11 6 3 2 21 39
5 ”BUKOVAC”, Bukovac 10 6 0 4 18 34
6 ”HAJDUK”, Čurug 10 5 2 3 17 33
7 ”JEDINSTVO”, Rumenka 11 4 2 5 14 29
8 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 10 4 1 5 13 30
9 ”PENZIONER”, Novi Sad 10 4 1 5 13 29
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10 0 5 5 5 24½
11 ”HAJDUK”, Gardinovci 10 1 2 7 5 19
12 ”ČENEJAC 2”, Čenej 10 1 1 8 4 19
13 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 10 0 2 8 2 22½

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Kolo 1 na 12.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
2 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 1½ – 4½ ”HAJDUK”, Čurug 11
4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
5 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
6 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
7 1 ”PION”, Bečej 0 – Nesparen
Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ ”OMLADINAC”, Žabalj 7
2 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
3 11 ”HAJDUK”, Čurug 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
5 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3½ – 2½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
6 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
7 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 0 – Nesparen
Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 – 4 ”PION”, Bečej 1
2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2½ – 3½ ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
3 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2 – 4 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”HAJDUK”, Čurug 11
5 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4½ – 1½ ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
6 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 3½ – 2½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
7 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 0 – Nesparen
Kolo 4 na 01.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 3 – 3 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
2 11 ”HAJDUK”, Čurug 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
3 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
4 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
5 1 ”PION”, Bečej 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
6 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 – 1 ”PENZIONER”, Novi Sad 3
7 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 0 – Nesparen
Kolo 5 na 08.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
2 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2½ – 3½ ”PION”, Bečej 1
3 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
4 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4 – 2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
5 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 ”HAJDUK”, Čurug 11
6 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
7 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 6 na 16.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 ”HAJDUK”, Čurug 4½ – 1½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
2 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 5½ – ½ ”HAJDUK”, Gardinovci 8
3 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
4 1 ”PION”, Bečej 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
5 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
6 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 3 – 3 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
7 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 07.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2½ – 3½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
2 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
3 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 1 – 5 ”PION”, Bečej 1
4 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
5 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 1½ – 4½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
6 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2½ – 3½ ”HAJDUK”, Čurug 11
7 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 8 na 14.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
2 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
3 1 ”PION”, Bečej 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
4 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
5 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”BUKOVAC”, Bukovac 6
6 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
7 11 ”HAJDUK”, Čurug 0 – Nesparen
Kolo 9 na 21.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 3½ – 2½ ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
2 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 2½ – 3½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
3 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
4 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 2 – 4 ”PION”, Bečej 1
5 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
6 11 ”HAJDUK”, Čurug 2½ – 3½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
7 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 0 – Nesparen
Kolo 10 na 28.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 – 3 ”HAJDUK”, Čurug 11
2 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
3 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 – 1 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
4 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
5 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
6 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 4 – 2 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
7 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 11 na 05.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 3½ – 2½ ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
2 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 3 – 3 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
3 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 2½ – 3½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
4 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 1½ – 4½ ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
5 11 ”HAJDUK”, Čurug 2½ – 3½ ”PION”, Bečej 1
6 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 6 – 0 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
7 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 0 – Nesparen
Kolo 12 na 12.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 ”PION”, Bečej ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
2 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik ”HAJDUK”, Čurug 11
3 3 ”PENZIONER”, Novi Sad ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
4 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
5 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš ”HAJDUK”, Gardinovci 8
6 6 ”BUKOVAC”, Bukovac ”OMLADINAC”, Žabalj 7
7 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 0 – Nesparen
Kolo 13 na 19.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”BUKOVAC”, Bukovac 6
2 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
3 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
4 11 ”HAJDUK”, Čurug ”PENZIONER”, Novi Sad 3
5 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
6 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka ”PION”, Bečej 1
7 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 0 – Nesparen

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Pozicija posle kola 10

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 9 7 2 0 23 35½
2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 9 7 1 1 22 34
3 ”PION”, Bečej 9 6 2 1 20 33½
4 ”OMLADINAC”, Žabalj 10 5 3 2 18 35½
5 ”BUKOVAC”, Bukovac 10 6 0 4 18 34
6 ”HAJDUK”, Čurug 9 5 2 2 17 30½
7 ”JEDINSTVO”, Rumenka 10 4 2 4 14 29
8 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 9 4 1 4 13 27½
9 ”PENZIONER”, Novi Sad 9 3 1 5 10 25½
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 9 0 5 4 5 23
11 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9 1 1 7 4 16½
12 ”HAJDUK”, Gardinovci 9 1 1 7 4 16
13 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 9 0 1 8 1 19½

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Kolo 10 na 28.09.2018 u 19.00
10.1 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 – 3 11 ”HAJDUK”, Čurug
1 Selenji Zoltan 1994 ½ : ½ Kljajic Dragan 1755
2 Cenic Bratislav 1767 0 : 1 Mandic Momir 0
3 Popovic Aleksandar Mi 1823 1 : 0 Loncarski Stefan 1814
4 Stankovic Milan 0 1 : 0 Babic Zdravko 2004
5 Urumovic Tihomir 1881 0 : 1 Mackic Milos 0
6 Djurin Cedomir 1561 ½ : ½ Milovanovic Marica 1853
10.2 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj
1 Culum Milorad 0 1 : 0 Obrenov Milos 0
2 Zavisic Radovan 0 1 : 0 Ristic Zivorad 0
3 Grabez Vojko 2017 1 : 0 Plavsic Djordje 0
4 Milanovic Nevenko 1915 0 : 1 Tica Milos 0
5 Trajkovic Velibor 1995 0 : 1 Jaksic Dejan 0
6 Lackovic Djuro 1957 0 : 1 Somborac Dejan 0
10.3 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 – 1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej
1 Cajic Miodrag 1858 + : – Kovacevic Dragan S 1615
2 Utjesanovic Nedeljko 2095 1 : 0 Djurdjevic Bojan 1699
3 Moravcevic Marinko 0 ½ : ½ Tadic Vladimir 1677
4 Mak Vojislav 0 1 : 0 Konstantinov Milan 1788
5 Cipric Zvonko 1886 ½ : ½ Stameski Petko 1733
6 Panic Nikola N 1200 1 : 0 Sirar Mirko 1192
10.4 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 5 – 1 8 ”HAJDUK”, Gardinovci
1 Nisavic Pavle 2005 + : – Stojanovic Srdjan N 0
2 Karlicic Bozidar 1921 ½ : ½ Jovanovic Radivoj 0
3 Miladinov Milan 2201 + : – Simic Svetozar 0
4 Rakic Matija 1824 ½ : ½ Pesic Stanisa 0
5 Buljic Milorad 1854 + : – Nikolic Stevan R 0
6 Vranjkovic Jovan 1710 1 : 0 Stojanovic Sinisa 0
10.5 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 7 ”OMLADINAC”, Žabalj
1 Cuzovic Ognjen 1506 + : –
2 Gerginov Vanja 0 0 : 1 Glisic Vojislav 2223
3 Gagic Milan A 1792 0 : 1 Plackic Branislav 2114
4 Leskovac Nikola 0 0 : 1 Stojsin Stojan 1900
5 Krunic Djordje 0 ½ : ½ Markovic Zoran Rad 1957
6 Stakic Aleksandar 1319 ½ : ½ Celic Stanko 0
10.6 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 4 – 2 6 ”BUKOVAC”, Bukovac
1 Babic Petar 2152 1 : 0 Nenadovic Darko 1764
2 Nenin Djordje 0 – : + Majstorovic Aleksandar 1984
3 Pozarev Milivoj 0 0 : 1 Opacic Alexandar 2049
4 Kanazir Stevan 1833 1 : 0 Lovre Rajko 2156
5 Colic Radivoj 1855 1 : 0 Pavlovic Radivoj 1716
6 Stankic Djordje 1798 1 : 0 Tesanovic Rajko 1827

Sastav ekipe sa poenima

Pozicija posle kola 9

1. ”EĐŠEG”, Novi Sad (22 PM3/34 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Cerevicki Stiv 1882 SRB 1 0 1 ½ 0 + ½ ½ 0 9 50.0 1564
2 Rajsli Andor 1654 SRB ½ 1 1 3 83.3 1834
3 Tamas Laslo 2100 SRB 0 0 + ½ ½ 1 0 0 3 8 37.5 1825
4 Domastovic Svetislav 1998 SRB 1 1 0 0 ½ 5 50.0 1815
5 FM Olah Ferenc 2298 SRB 0 1 1 1 0 1 1 ½ 1 9 72.2 1982
6 Puskas Tihomir 2014 SRB 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 7 8 87.5 1747
Rajda Laslo 1639 SRB 1 0 1 2 50.0 1519
Pisar Jozef 0 SRB ½ 1 2 75.0 1417
Al Farra Tarik 1821 SRB 1 1 ½ 1 4 87.5 1543
Kovac Birkas Arpad 1890 SRB 1 ½ 2 75.0 1639
Janosi Zoltan 1721 SRB 0 ½ ½ 2 25.0 1746

2. ”MIHAIL TALJ”, Veternik (20 PM3/30½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Terzic Ljubisa 2141 SRB 1 1 1 + 4 4 100.0 1745
2 Jazic Dusko 1995 SRB 1 1 ½ 1 0 + 1 7 78.6 1837
3 Cipric Zvonko 1886 SRB 1 1 ½ 1 + 1 6 91.7 1636
4 Utjesanovic Nedeljko 2095 SRB 1 1 1 1 1 1 + 1 8 8 100.0 1857
5 Cajic Miodrag 1858 SRB 0 0 + ½ 4 37.5 1631
6 Tubic Miladin 1899 SRB 0 0 0 3 0.0 1891
Subotic Milivoje 2061 SRB 0 1 1 2 3 66.7 1902
Jovic Vladan 1821 SRB 1 ½ ½ ½ 1 5 70.0 1761
Srdic Nenad M 0 SRB 0 0 1 0.0 1792
Panic Nikola N 1200 SRB 0 0 1 0.0 1600
Moravcevic Marinko 0 SRB ½ ½ 1 50.0 1984
Mak Vojislav 0 SRB 0 0 1 0.0 2223
Ristic Damjan 1754 SRB 0 0 1 0.0 2114
Zukic Milorad 0 SRB 0 0 1 0.0 1000
Mikovic Milos 0 SRB 0 0 1 0.0 1000

3. ”PION”, Bečej (19 PM3/30½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Trajkovic Velibor 1995 SRB 1 0 1 1 0 1 1 1 6 8 75.0 1788
2 Culum Milorad 0 SRB 1 1 1 0 0 1 ½ 7 64.3 1603
3 Grabez Vojko 2017 SRB + 1 ½ ½ 0 1 1 1 6 8 75.0 1818
4 Lackovic Djuro 1957 SRB 0 1 + 1 ½ 1 1 ½ 6 8 75.0 1698
5 Acimov Radovan 1851 SRB 0 0 1 0.0 2095
6 Milanovic Nevenko 1915 SRB 0 1 1 2 3 66.7 1617
Erak Rajko 0 SRB 1 0 0 0 ½ 0 6 25.0 1708
Zavisic Radovan 0 SRB 0 ½ 1 1 ½ 1 4 6 66.7 1515
Kekic Milan 0 SRB ½ ½ 1 50.0 1788

4. ”BUKOVAC”, Bukovac (18 PM3/32 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Jovic Stanko 1856 SRB 1 1 0 0 1 1 0 4 7 57.1 1652
2 Obradovic Milorad 1912 SRB 1 ½ 1 1 4 87.5 1725
3 Tesanovic Rajko 1827 SRB 1 1 1 100.0 1608
4 Pavlovic Radivoj 1716 SRB 0 0 1 0 + 1 0 0 0 3 9 33.3 1705
5 Majstorovic Aleksandar 1984 SRB 1 1 1 1 0 ½ 1 1 8 81.3 1725
6 Opacic Alexandar 2049 ITA 1 1 ½ 0 ½ 1 0 0 1 5 9 55.6 1924
Amidzic Dragan 0 SRB 0 0 0 2 0.0 1000
Ratic Zoran 1868 SRB 1 ½ ½ 1 ½ 1 6 75.0 1766
Nenadovic Darko 1764 SRB ½ 1 2 75.0 2011
Lovre Rajko 2156 SRB ½ 0 ½ 1 3 33.3 1971
Radakovic Sima 1788 SRB ½ + ½ 2 3 66.7 1388

5. ”HAJDUK”, Čurug (16 PM3/27½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Petric Jakov 0 SRB 1 0 0 0 1 ½ 0 0 8 31.3 1547
2 Mandic Momir 0 SRB 1 ½ 1 0 ½ 0 1 4 7 57.1 1478
3 Mackic Milos 0 SRB 0 0 1 0 1 1 ½ 0 8 43.8 1354
4 Loncarski Stefan 1814 SRB 1 0 1 ½ 1 1 ½ 5 7 71.4 1651
5 Kljajic Dragan 1755 SRB ½ ½ 1 2 50.0 1355
6 Babic Zdravko 2004 SRB 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 7 8 87.5 1749
Parenta Marinko 1892 SRB 0 ½ ½ 0 1 4 25.0 1744
Milovanovic Marica 1853 SRB 1 ½ 1 1 4 87.5 1709

6. ”OMLADINAC”, Žabalj (15 PM3/31½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Glisic Vojislav 2223 SRB + 1 1 1 1 0 1 1 1 8 9 88.9 1882
2 Simeunovic Predrag 2055 SRB 0 1 0 1 4 25.0 1861
3 Plackic Branislav 2114 SRB + 1 1 ½ ½ 1 1 0 6 8 75.0 1843
4 Stojsin Stojan 1900 SRB 1 ½ 1 0 0 1 0 1 0 9 50.0 1728
5 Glisic Radoslav 0 SRB + 1 ½ 1 0 0 6 58.3 1465
6 Bunic Miroslav 0 SRB 1 1 0 ½ 1 0 ½ 4 7 57.1 1472
Markovic Zoran Rad 1957 SRB 1 1 0 ½ 1 0 1 7 64.3 1824
Celic Stanko 0 SRB 0 0 1 0.0 1000
Savanovic Miodrag 0 SRB 0 0 1 0.0 1957

7. ”JEDINSTVO”, Rumenka (13 PM3/26 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Garasanin Ivan 1752 SRB 0 1 0 1 4 25.0 1742
2 Canak Branislav 1828 SRB 0 1 0 1 0 0 1 ½ ½ 4 9 44.4 1715
3 Cenic Bratislav 1767 SRB 0 0 1 0 0 1 1 1 1 5 9 55.6 1729
4 Selenji Zoltan 1994 SRB 0 1 1 0 ½ 0 ½ 1 ½ 9 50.0 1805
5 Poprzen Miroslav 1929 SRB 1 1 0 1 3 4 75.0 1893
6 Urumovic Tihomir 1881 SRB 1 0 ½ ½ 0 2 5 40.0 1797
Anicic Vidak 1652 SRB 0 1 0.0 0
Popovic Aleksandar Mi 1823 SRB ½ 1 0 1 1 1 6 75.0 1638
Djurin Cedomir 1561 SRB ½ 0 0 + 4 37.5 1446
Stankovic Milan 0 SRB 0 ½ 0 ½ 3 16.7 1319

8. ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš (10 PM3/23½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Babic Petar 2152 SRB 1 1 0 1 1 1 1 6 7 85.7 1852
2 Kanazir Stevan 1833 SRB 0 1 ½ 1 ½ ½ 6 58.3 1678
3 Stankic Djordje 1798 SRB ½ 1 1 0 0 ½ 0 3 7 42.9 1713
4 Colic Radivoj 1855 SRB ½ ½ ½ 1 0 1 1 7 64.3 1748
5 Krkljus Zivan 0 SRB 1 0 0 0 1 5 20.0 1472
6 Pozarev Milivoj 0 SRB 0 1 0 0 ½ 0 1 8 31.3 1503
Milinkov Vladislav 1719 SRB 0 0 1 0 1 2 5 40.0 1634
Stanisic Djordje 0 SRB 1 1 1 100.0 1994
Nenin Djordje 0 SRB 0 0 0 2 0.0 1714

9. ”PENZIONER”, Novi Sad (7 PM3/20½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Svitlica Nenad 1727 SRB 0 1 0 0 0 1 5 20.0 1798
2 Vranjkovic Jovan 1710 SRB ½ 0 ½ 0 1 4 25.0 1855
3 Vojnovic Rade 0 SRB 1 0 1 ½ 4 62.5 1514
4 Djuric Nenad 1811 SRB 0 0 1 0 0 0 1 1 3 8 37.5 1850
5 Karlicic Bozidar 1921 SRB 1 + 0 ½ 1 1 0 1 8 68.8 1789
6 Buljic Milorad 1854 SRB 0 ½ 1 ½ ½ 1 0 0 8 43.8 1888
Rakic Matija 1824 SRB 0 0 ½ ½ 3 16.7 1864
Vukovic Cvetko 1716 SRB 0 1 1 2 50.0 1655
Miladinov Milan 2201 SRB 0 ½ 1 3 50.0 1956
Nisavic Pavle 2005 SRB 1 1 2 50.0 1605
Desnica Djuro 0 SRB 0 0 1 0.0 2223

10. ”ŠAJKAŠ”, Kovilj (4 PM3/20 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Plavsic Djordje 0 SRB 0 0 1 1 3 33.3 1931
2 Ristic Zivorad 0 SRB 1 1 ½ 0 1 1 ½ ½ 8 68.8 1556
3 Tica Milos 0 SRB ½ 1 0 1 1 0 1 7 64.3 1387
4 Jaksic Dejan 0 SRB ½ 0 0 0 0 ½ 1 6 16.7 1757
5 Obrenov Milos 0 SRB 0 0 0 0 0 ½ ½ 1 7 14.3 1638
6 Somborac Dejan 0 SRB 1 0 1 1 0 ½ 1 0 8 56.3 1434
Letic Borivoj 0 SRB 0 0 2 0.0 2049
Bozovic Spasoje 0 SRB 0 1 0 1 3 33.3 1597
Velickov Dragoljub 0 SRB 1 0 ½ 0 4 37.5 1833

11. ”ČENEJAC 2”, Čenej (4 PM3/15½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Lucic Dusan 1610 SRB 0 0 + 0 0 1 5 20.0 1770
2 Kovacevic Dragan S 1615 SRB 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0.0 1571
3 Veljic Stanisa 1608 SRB 0 0 1 0.0 1827
4 Tadic Vladimir 1677 SRB 1 0 1 1 ½ 1 1 0 8 68.8 1732
5 Konstantinov Milan 1788 SRB 0 0 0 1 0 0 1 2 7 28.6 1631
6 Stameski Petko 1733 SRB 0 ½ ½ 1 0 1 ½ 7 50.0 1576
Letic Pera 1786 SRB 0 0 0 ½ 0 ½ 0 1 7 14.3 1645
Djurdjevic Bojan 1699 SRB ½ ½ 1 50.0 1299
Markovic Miroslav Dj 0 SRB ½ 0 ½ 2 25.0 1939
Sirar Milos 1551 SRB 0 1 ½ 3 50.0 1821

12. ”HAJDUK”, Gardinovci (4 PM3/15 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Stojanovic Sinisa 0 SRB 1 0 0 0 1 0 1 3 8 37.5 1486
2 Stojanovic Srdjan N 0 SRB 1 1 1 ½ 0 ½ ½ 0 8 56.3 1744
3 Nikolic Stevan R 0 SRB 1 0 0 1 4 25.0 1271
4 Jovanovic Radivoj 0 SRB 0 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 5 8 62.5 1329
5 Pesic Stanisa 0 SRB 1 0 ½ 0 0 0 0 8 18.8 1775
6 Obrenov Radovan 0 SRB 0 0 0 0 0 0 7 0.0 1546
Simic Svetozar 0 SRB 0 0 0 0 0 0 5 0.0 1647

13. ”BUBAMARA 2”, Novi Sad (1 PM3/17½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Poena Igre % Rtg-Ø
1 Tomic Milan 0 SRB 0 0 1 0.0 1000
2 Torbica Jovan 0 SRB 0 0 0 2 0.0 1376
3 Leskovac Nikola 0 SRB 1 0 0 0 0 0 0 ½ 8 18.8 1615
4 Milosevic Danijel 1625 SRB 0 0 ½ 0 ½ 0 1 6 16.7 1880
5 Krunic Djordje 0 SRB ½ 0 0 0 ½ 4 12.5 1919
6 Krasko Aleksa 0 SRB 0 0 0 0 3 0.0 1879
Cuzovic Ognjen 1506 SRB 1 1 ½ ½ 1 1 1 6 7 85.7 1645
Gagic Milan A 1792 SRB 1 1 1 1 ½ 1 1 7 92.9 1726
Jelic Ivan A 1780 SRB ½ ½ 1 2 3 66.7 1883
Stakic Aleksandar 1319 SRB 0 0 0 0 0 4 0.0 1719
Gerginov Vanja 0 SRB 0 0 1 0.0 1719
Lukic Vukasin 0 SRB 0 0 1 0.0 1984

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Pozicija posle kola 9

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”EĐŠEG”, Novi Sad 9 7 1 1 22 34
2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 8 6 2 0 20 30½
3 ”PION”, Bečej 8 6 1 1 19 30½
4 ”BUKOVAC”, Bukovac 9 6 0 3 18 32
5 ”HAJDUK”, Čurug 8 5 1 2 16 27½
6 ”OMLADINAC”, Žabalj 9 4 3 2 15 31½
7 ”JEDINSTVO”, Rumenka 9 4 1 4 13 26
8 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 8 3 1 4 10 23½
9 ”PENZIONER”, Novi Sad 8 2 1 5 7 20½
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 8 0 4 4 4 20
11 ”ČENEJAC 2”, Čenej 8 1 1 6 4 15½
12 ”HAJDUK”, Gardinovci 8 1 1 6 4 15
13 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 8 0 1 7 1 17½

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Kolo 9 na 21.09.2018 u 19.00
9.1 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 3½ – 2½ 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad
1 Pavlovic Radivoj 1716 0 : 1 Gagic Milan A 1792
2 Obradovic Milorad 1912 1 : 0 Krunic Djordje 0
3 Jovic Stanko 1856 0 : 1 Cuzovic Ognjen 1506
4 Majstorovic Aleksandar 1984 1 : 0 Lukic Vukasin 0
5 Radakovic Sima 1788 ½ : ½ Leskovac Nikola 0
6 Opacic Alexandar 2049 1 : 0 Stakic Aleksandar 1319
9.2 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 2½ – 3½ 3 ”PENZIONER”, Novi Sad
1 Glisic Vojislav 2223 1 : 0 Desnica Djuro 0
2 Stojsin Stojan 1900 0 : 1 Karlicic Bozidar 1921
3 Bunic Miroslav 0 ½ : ½ Vojnovic Rade 0
4 Plackic Branislav 2114 0 : 1 Djuric Nenad 1811
5 Glisic Radoslav 0 0 : 1 Vukovic Cvetko 1716
6 Markovic Zoran Rad 1957 1 : 0 Buljic Milorad 1854
9.3 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik
1 Stojanovic Srdjan N 0 0 : 1 Utjesanovic Nedeljko 2095
2 Pesic Stanisa 0 0 : 1 Jazic Dusko 1995
3 Jovanovic Radivoj 0 1 : 0 Zukic Milorad 0
4 Stojanovic Sinisa 0 1 : 0 Mikovic Milos 0
5 Simic Svetozar 0 0 : 1 Jovic Vladan 1821
6 Obrenov Radovan 0 0 : 1 Cipric Zvonko 1886
9.4 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 2 – 4 1 ”PION”, Bečej
1 Konstantinov Milan 1788 1 : 0 Erak Rajko 0
2 Tadic Vladimir 1677 0 : 1 Grabez Vojko 2017
3 Letic Pera 1786 0 : 1 Zavisic Radovan 0
4 Markovic Miroslav Dj 0 0 : 1 Trajkovic Velibor 1995
5 Stameski Petko 1733 ½ : ½ Culum Milorad 0
6 Sirar Milos 1551 ½ : ½ Lackovic Djuro 1957
9.5 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka
1 Ristic Zivorad 0 ½ : ½ Selenji Zoltan 1994
2 Letic Borivoj 0 – : + Djurin Cedomir 1561
3 Velickov Dragoljub 0 0 : 1 Popovic Aleksandar Mi 1823
4 Obrenov Milos 0 ½ : ½ Canak Branislav 1828
5 Somborac Dejan 0 0 : 1 Cenic Bratislav 1767
6 Tica Milos 0 1 : 0 Stankovic Milan 0
9.6 11 ”HAJDUK”, Čurug 2½ – 3½ 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad
1 Mandic Momir 0 1 : 0 Cerevicki Stiv 1882
2 Parenta Marinko 1892 0 : 1 Rajsli Andor 1654
3 Babic Zdravko 2004 1 : 0 Tamas Laslo 2100
4 Petric Jakov 0 0 : 1 Al Farra Tarik 1821
5 Loncarski Stefan 1814 ½ : ½ Janosi Zoltan 1721
6 Mackic Milos 0 0 : 1 FM Olah Ferenc 2298

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Pozicija posle kola 8

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”EĐŠEG”, Novi Sad 8 6 1 1 19 30½
2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 7 5 2 0 17 26½
3 ”PION”, Bečej 7 5 1 1 16 26½
4 ”HAJDUK”, Čurug 7 5 1 1 16 25
5 ”OMLADINAC”, Žabalj 8 4 3 1 15 29
6 ”BUKOVAC”, Bukovac 8 5 0 3 15 28½
7 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 8 3 1 4 10 23½
8 ”JEDINSTVO”, Rumenka 8 3 1 4 10 22
9 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 7 0 4 3 4 18
10 ”PENZIONER”, Novi Sad 7 1 1 5 4 17
11 ”ČENEJAC 2”, Čenej 7 1 1 5 4 13½
12 ”HAJDUK”, Gardinovci 7 1 1 5 4 13
13 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 7 0 1 6 1 15

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Kolo 8 na 14.09.2018 u 19.00
8.1 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 3 – 3 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj
1 Cerevicki Stiv 1882 ½ : ½ Obrenov Milos 0
2 FM Olah Ferenc 2298 ½ : ½ Ristic Zivorad 0
3 Al Farra Tarik 1821 ½ : ½ Jaksic Dejan 0
4 Kovac Birkas Arpad 1890 ½ : ½ Velickov Dragoljub 0
5 Tamas Laslo 2100 0 : 1 Somborac Dejan 0
6 Puskas Tihomir 2014 1 : 0 Tica Milos 0
8.2 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej
1 Selenji Zoltan 1994 1 : 0 Konstantinov Milan 1788
2 Garasanin Ivan 1752 0 : 1 Stameski Petko 1733
3 Cenic Bratislav 1767 1 : 0 Kovacevic Dragan S 1615
4 Canak Branislav 1828 ½ : ½ Letic Pera 1786
5 Djurin Cedomir 1561 0 : 1 Sirar Milos 1551
6 Urumovic Tihomir 1881 0 : 1 Tadic Vladimir 1677
8.3 1 ”PION”, Bečej 5 – 1 8 ”HAJDUK”, Gardinovci
1 Erak Rajko 0 ½ : ½ Stojanovic Srdjan N 0
2 Grabez Vojko 2017 1 : 0 Obrenov Radovan 0
3 Milanovic Nevenko 1915 1 : 0 Simic Svetozar 0
4 Trajkovic Velibor 1995 1 : 0 Pesic Stanisa 0
5 Lackovic Djuro 1957 1 : 0 Stojanovic Sinisa 0
6 Zavisic Radovan 0 ½ : ½ Jovanovic Radivoj 0
8.4 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 3 – 3 7 ”OMLADINAC”, Žabalj
1 Jazic Dusko 1995 + : –
2 Mak Vojislav 0 0 : 1 Glisic Vojislav 2223
3 Utjesanovic Nedeljko 2095 + : –
4 Cipric Zvonko 1886 + : – Simeunovic Predrag 2055
5 Ristic Damjan 1754 0 : 1 Plackic Branislav 2114
6 Tubic Miladin 1899 0 : 1 Stojsin Stojan 1900
8.5 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ 6 ”BUKOVAC”, Bukovac
1 Karlicic Bozidar 1921 0 : 1 Nenadovic Darko 1764
2 Buljic Milorad 1854 0 : 1 Majstorovic Aleksandar 1984
3 Miladinov Milan 2201 1 : 0 Opacic Alexandar 2049
4 Rakic Matija 1824 ½ : ½ Lovre Rajko 2156
5 Djuric Nenad 1811 1 : 0 Pavlovic Radivoj 1716
6 Vranjkovic Jovan 1710 0 : 1 Jovic Stanko 1856
8.6 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš
1 Leskovac Nikola 0 0 : 1 Pozarev Milivoj 0
2 Stakic Aleksandar 1319 0 : 1 Babic Petar 2152
3 Gagic Milan A 1792 1 : 0 Stankic Djordje 1798
4 Cuzovic Ognjen 1506 1 : 0 Nenin Djordje 0
5 Milosevic Danijel 1625 0 : 1 Colic Radivoj 1855
6 Gerginov Vanja 0 0 : 1 Milinkov Vladislav 1719

Novosadska liga 2018 Round 1-13

Kolo 1 na 12.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
2 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 1½ – 4½ ”HAJDUK”, Čurug 11
4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
5 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
6 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
7 1 ”PION”, Bečej 0 – Nesparen
Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ ”OMLADINAC”, Žabalj 7
2 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
3 11 ”HAJDUK”, Čurug 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
5 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3½ – 2½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
6 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
7 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 0 – Nesparen
Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 – 4 ”PION”, Bečej 1
2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2½ – 3½ ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
3 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2 – 4 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”HAJDUK”, Čurug 11
5 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4½ – 1½ ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
6 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 3½ – 2½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
7 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 0 – Nesparen
Kolo 4 na 01.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 3 – 3 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
2 11 ”HAJDUK”, Čurug 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
3 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
4 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
5 1 ”PION”, Bečej 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
6 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 – 1 ”PENZIONER”, Novi Sad 3
7 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 0 – Nesparen
Kolo 5 na 08.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
2 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2½ – 3½ ”PION”, Bečej 1
3 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
4 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4 – 2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
5 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 ”HAJDUK”, Čurug 11
6 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
7 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 6 na 16.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 ”HAJDUK”, Čurug 4½ – 1½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
2 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 5½ – ½ ”HAJDUK”, Gardinovci 8
3 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
4 1 ”PION”, Bečej 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
5 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
6 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 3 – 3 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
7 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 07.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2½ – 3½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
2 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
3 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 1 – 5 ”PION”, Bečej 1
4 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
5 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 1½ – 4½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
6 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2½ – 3½ ”HAJDUK”, Čurug 11
7 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 8 na 14.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
2 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
3 1 ”PION”, Bečej 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
4 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik ”OMLADINAC”, Žabalj 7
5 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”BUKOVAC”, Bukovac 6
6 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
7 11 ”HAJDUK”, Čurug 0 – Nesparen
Kolo 9 na 21.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 ”BUKOVAC”, Bukovac ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
2 7 ”OMLADINAC”, Žabalj ”PENZIONER”, Novi Sad 3
3 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
4 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ”PION”, Bečej 1
5 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
6 11 ”HAJDUK”, Čurug ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
7 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 0 – Nesparen
Kolo 10 na 28.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka ”HAJDUK”, Čurug 11
2 1 ”PION”, Bečej ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
3 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
4 3 ”PENZIONER”, Novi Sad ”HAJDUK”, Gardinovci 8
5 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad ”OMLADINAC”, Žabalj 7
6 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš ”BUKOVAC”, Bukovac 6
7 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 11 na 05.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 ”OMLADINAC”, Žabalj ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
2 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
3 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ”PENZIONER”, Novi Sad 3
4 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
5 11 ”HAJDUK”, Čurug ”PION”, Bečej 1
6 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
7 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 0 – Nesparen
Kolo 12 na 12.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 ”PION”, Bečej ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
2 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik ”HAJDUK”, Čurug 11
3 3 ”PENZIONER”, Novi Sad ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
4 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
5 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš ”HAJDUK”, Gardinovci 8
6 6 ”BUKOVAC”, Bukovac ”OMLADINAC”, Žabalj 7
7 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 0 – Nesparen
Kolo 13 na 19.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”BUKOVAC”, Bukovac 6
2 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
3 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
4 11 ”HAJDUK”, Čurug ”PENZIONER”, Novi Sad 3
5 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
6 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka ”PION”, Bečej 1
7 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 0 – Nesparen

Novosadska liga 2018 Round 1-6

Kolo 1 na 12.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
2 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 1½ – 4½ ”HAJDUK”, Čurug 11
4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
5 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
6 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
7 1 ”PION”, Bečej 0 – Nesparen
Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ ”OMLADINAC”, Žabalj 7
2 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
3 11 ”HAJDUK”, Čurug 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
5 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3½ – 2½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
6 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
7 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 0 – Nesparen
Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 – 4 ”PION”, Bečej 1
2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2½ – 3½ ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
3 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2 – 4 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”HAJDUK”, Čurug 11
5 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4½ – 1½ ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
6 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 3½ – 2½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
7 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 0 – Nesparen
Kolo 4 na 01.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 3 – 3 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
2 11 ”HAJDUK”, Čurug 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
3 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
4 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
5 1 ”PION”, Bečej 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
6 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 – 1 ”PENZIONER”, Novi Sad 3
7 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 0 – Nesparen
Kolo 5 na 08.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
2 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2½ – 3½ ”PION”, Bečej 1
3 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
4 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4 – 2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
5 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 ”HAJDUK”, Čurug 11
6 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
7 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 6 na 16.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 ”HAJDUK”, Čurug 4½ – 1½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
2 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 5½ – ½ ”HAJDUK”, Gardinovci 8
3 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
4 1 ”PION”, Bečej 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
5 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
6 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 3 – 3 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
7 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 07.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2½ – 3½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
2 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
3 7 ”OMLADINAC”, Žabalj ”PION”, Bečej 1
4 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
5 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 1½ – 4½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
6 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj ”HAJDUK”, Čurug 11
7 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 8 na 14.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
2 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
3 1 ”PION”, Bečej ”HAJDUK”, Gardinovci 8
4 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik ”OMLADINAC”, Žabalj 7
5 3 ”PENZIONER”, Novi Sad ”BUKOVAC”, Bukovac 6
6 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
7 11 ”HAJDUK”, Čurug 0 – Nesparen

NOVOSADSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 6

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”EĐŠEG”, Novi Sad 6 5 0 1 15 23
2 ”OMLADINAC”, Žabalj 6 4 2 0 14 25
3 ”HAJDUK”, Čurug 6 4 1 1 13 21½
4 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 4 1 0 13 20
5 ”BUKOVAC”, Bukovac 6 4 0 2 12 22½
6 ”PION”, Bečej 5 3 1 1 10 16½
7 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 6 2 1 3 7 17
8 ”JEDINSTVO”, Rumenka 6 2 1 3 7 15½
9 ”HAJDUK”, Gardinovci 5 1 1 3 4 10
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 5 0 3 2 3 12½
11 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 6 0 1 5 1 13
12 ”PENZIONER”, Novi Sad 5 0 1 4 1 11
13 ”ČENEJAC 2”, Čenej 5 0 1 4 1

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 6 na 15.06.2018 u 19.00
6.1 11 ”HAJDUK”, Čurug 4½ – 1½ 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej
1 Mandic Momir 0 ½ : ½ Djurdjevic Bojan 1699
2 Petric Jakov 0 ½ : ½ Letic Pera 1797
3 Babic Zdravko 1986 1 : 0 Lucic Dusan 1625
4 Parenta Marinko 1914 ½ : ½ Tadic Vladimir 1639
5 Milovanovic Marica 1840 1 : 0 Kovacevic Dragan S 0
6 Mackic Milos 0 1 : 0 Stameski Petko 1729
6.2 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 5½ – ½ 8 ”HAJDUK”, Gardinovci
1 Cerevicki Stiv 1902 + : – Obrenov Radovan 0
2 Puskas Tihomir 2007 1 : 0 Stojanovic Srdjan N 0
3 Domastovic Svetislav 2015 ½ : ½ Jovanovic Radivoj 0
4 FM Olah Ferenc 2320 1 : 0 Pesic Stanisa 0
5 Pisar Jozef 0 1 : 0 Nikolic Stevan R 0
6 Tamas Laslo 2127 1 : 0 Stojanovic Sinisa 0
6.3 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 – 3 7 ”OMLADINAC”, Žabalj
1 Poprzen Miroslav 1910 1 : 0 Simeunovic Predrag 2060
2 Cenic Bratislav 1789 1 : 0 Glisic Vojislav 2227
3 Selenji Zoltan 2001 0 : 1 Plackic Branislav 2112
4 Stankovic Milan 0 0 : 1 Markovic Zoran Rad 1962
5 Canak Branislav 1906 0 : 1 Stojsin Stojan 1925
6 Popovic Aleksandar Mi 1822 1 : 0 Glisic Radoslav 0
6.4 1 ”PION”, Bečej 2 – 4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac
1 Trajkovic Velibor 2006 0 : 1 Opacic Alexandar 2036
2 Culum Milorad 0 0 : 1 Jovic Stanko 1869
3 Lackovic Djuro 1973 ½ : ½ Ratic Zoran 1868
4 Kekic Milan 0 ½ : ½ Radakovic Sima 1788
5 Grabez Vojko 2031 0 : 1 Pavlovic Radivoj 1777
6 Zavisic Radovan 0 1 : 0 Majstorovic Aleksandar 1887
6.5 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš
1 Terzic Ljubisa 2138 + : – Krkljus Zivan 0
2 Panic Nikola N 1203 0 : 1 Babic Petar 2147
3 Cipric Zvonko 1856 ½ : ½ Pozarev Milivoj 0
4 Utjesanovic Nedeljko 2075 1 : 0 Stankic Djordje 1804
5 Jovic Vladan 0 ½ : ½ Kanazir Stevan 1795
6 Jazic Dusko 1936 1 : 0 Colic Radivoj 1863
6.6 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 3 – 3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad
1 Karlicic Bozidar 1989 1 : 0 Stakic Aleksandar 0
2 Djuric Nenad 1834 0 : 1 Jelic Ivan A 1741
3 Nisavic Pavle 2005 1 : 0 Leskovac Nikola 0
4 Rakic Matija 1869 0 : 1 Cuzovic Ognjen 1737
5 Miladinov Milan 2216 ½ : ½ Milosevic Danijel 0
6 Buljic Milorad 1854 ½ : ½ Gagic Milan A 1569
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
2 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 1½ – 4½ ”HAJDUK”, Čurug 11
4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
5 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
6 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
7 1 ”PION”, Bečej 0 – Nesparen
Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ ”OMLADINAC”, Žabalj 7
2 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
3 11 ”HAJDUK”, Čurug 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
5 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3½ – 2½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
6 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
7 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 0 – Nesparen
Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 – 4 ”PION”, Bečej 1
2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2½ – 3½ ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
3 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2 – 4 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”HAJDUK”, Čurug 11
5 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4½ – 1½ ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
6 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 3½ – 2½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
7 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 0 – Nesparen
Kolo 4 na 01.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 3 – 3 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
2 11 ”HAJDUK”, Čurug 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
3 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
4 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
5 1 ”PION”, Bečej 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
6 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 – 1 ”PENZIONER”, Novi Sad 3
7 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 0 – Nesparen
Kolo 5 na 08.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
2 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2½ – 3½ ”PION”, Bečej 1
3 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
4 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4 – 2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
5 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 ”HAJDUK”, Čurug 11
6 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
7 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 6 na 15.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 ”HAJDUK”, Čurug 4½ – 1½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
2 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 5½ – ½ ”HAJDUK”, Gardinovci 8
3 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
4 1 ”PION”, Bečej 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
5 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
6 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 3 – 3 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
7 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 07.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš ”PENZIONER”, Novi Sad 3
2 6 ”BUKOVAC”, Bukovac ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
3 7 ”OMLADINAC”, Žabalj ”PION”, Bečej 1
4 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
5 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
6 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj ”HAJDUK”, Čurug 11
7 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 0 – Nesparen

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

NOVOSADSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”OMLADINAC”, Žabalj 5 4 1 0 13 22
2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 5 4 0 1 12 17½
3 ”HAJDUK”, Čurug 5 3 1 1 10 17
4 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 3 1 0 10 16
5 ”PION”, Bečej 4 3 1 0 10 14½
6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 3 0 2 9 18½
7 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5 2 1 2 7 15
8 ”JEDINSTVO”, Rumenka 5 2 0 3 6 12½
9 ”HAJDUK”, Gardinovci 4 1 1 2 4
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 5 0 3 2 3 12½
11 ”ČENEJAC 2”, Čenej 4 0 1 3 1 7
12 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 5 0 0 5 0 10
13 ”PENZIONER”, Novi Sad 4 0 0 4 0 8

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 5 na 08.06.2018 u 19.00
5.1 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 – 4 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik
1 Stakic Aleksandar 0 0 : 1 Terzic Ljubisa 2138
2 Gagic Milan A 1569 1 : 0 Srdic Nenad M 0
3 Milosevic Danijel 0 0 : 1 Utjesanovic Nedeljko 2075
4 Cuzovic Ognjen 1737 ½ : ½ Cajic Miodrag 1884
5 Leskovac Nikola 0 0 : 1 Subotic Milivoje 2085
6 Jelic Ivan A 1741 ½ : ½ Jovic Vladan 0
5.2 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2½ – 3½ 1 ”PION”, Bečej
1 Colic Radivoj 1863 1 : 0 Culum Milorad 0
2 Kanazir Stevan 1795 ½ : ½ Grabez Vojko 2031
3 Stankic Djordje 1804 0 : 1 Lackovic Djuro 1973
4 Pozarev Milivoj 0 0 : 1 Trajkovic Velibor 2006
5 Krkljus Zivan 0 0 : 1 Zavisic Radovan 0
6 Milinkov Vladislav 1750 1 : 0 Erak Rajko 0
5.3 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka
1 Lovre Rajko 2165 ½ : ½ Selenji Zoltan 2001
2 Obradovic Milorad 1892 1 : 0 Cenic Bratislav 1789
3 Pavlovic Radivoj 1777 + : – Garasanin Ivan 1756
4 Majstorovic Aleksandar 1887 1 : 0 Popovic Aleksandar Mi 1822
5 Ratic Zoran 1868 1 : 0 Canak Branislav 1906
6 Opacic Alexandar 2036 ½ : ½ Urumovic Tihomir 1879
5.4 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4 – 2 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad
1 Glisic Vojislav 2227 1 : 0 FM Olah Ferenc 2320
2 Stojsin Stojan 1925 0 : 1 Rajsli Andor 1628
3 Plackic Branislav 2112 ½ : ½ Tamas Laslo 2127
4 Simeunovic Predrag 2060 1 : 0 Domastovic Svetislav 2015
5 Bunic Miroslav 0 1 : 0 Cerevicki Stiv 1902
6 Markovic Zoran Rad 1962 ½ : ½ Puskas Tihomir 2007
5.5 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 – 4 11 ”HAJDUK”, Čurug
1 Jovanovic Radivoj 0 1 : 0 Mandic Momir 0
2 Simic Svetozar 0 0 : 1 Petric Jakov 0
3 Stojanovic Srdjan N 0 ½ : ½ Babic Zdravko 1986
4 Nikolic Stevan R 0 0 : 1 Loncarski Stefan 1814
5 Pesic Stanisa 0 ½ : ½ Kljajic Dragan 1755
6 Stojanovic Sinisa 0 0 : 1 Mackic Milos 0
5.6 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 3 – 3 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj
1 Letic Pera 1797 0 : 1 Plavsic Djordje 0
2 Lucic Dusan 1625 0 : 1 Ristic Zivorad 0
3 Tadic Vladimir 1639 1 : 0 Bozovic Spasoje 0
4 Kovacevic Dragan S 0 0 : 1 Veličkov Dragoljub 0
5 Stameski Petko 1729 1 : 0 Somborac Dejan 0
6 Konstantinov Milan 1804 1 : 0 Jaksic Dejan 0

NOVOSADSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 4

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 4 0 0 12 15½
2 ”OMLADINAC”, Žabalj 4 3 1 0 10 18
3 ”HAJDUK”, Čurug 4 2 1 1 7 13
4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 4 2 1 1 7 12½
5 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 3 2 1 0 7 12
6 ”PION”, Bečej 3 2 1 0 7 11
7 ”BUKOVAC”, Bukovac 4 2 0 2 6 13½
8 ”JEDINSTVO”, Rumenka 4 2 0 2 6 11½
9 ”HAJDUK”, Gardinovci 3 1 1 1 4
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 4 0 2 2 2
11 ”PENZIONER”, Novi Sad 4 0 0 4 0 8
12 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4 0 0 4 0 8
13 ”ČENEJAC 2”, Čenej 3 0 0 3 0 4

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 4 na 01.06.2018 u 19.00
4.1 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 3 – 3 8 ”HAJDUK”, Gardinovci
1 Obrenov Milos 0 0 : 1 Nikolic Stevan R 0
2 Ristic Zivorad 0 0 : 1 Stojanovic Srdjan N 0
3 Bozovic Spasoje 0 1 : 0 Obrenov Radovan 0
4 Somborac Dejan 0 1 : 0 Pesic Stanisa 0
5 Jaksic Dejan 0 0 : 1 Jovanovic Radivoj 0
6 Tica Milos 0 1 : 0 Stojanovic Sinisa 0
4.2 11 ”HAJDUK”, Čurug 3 – 3 7 ”OMLADINAC”, Žabalj
1 Mandic Momir 0 1 : 0 Stojsin Stojan 1925
2 Petric Jakov 0 0 : 1 Glisic Vojislav 2227
3 Loncarski Stefan 1814 ½ : ½ Plackic Branislav 2112
4 Parenta Marinko 1914 ½ : ½ Bunic Miroslav 0
5 Babic Zdravko 1986 1 : 0 Markovic Zoran Rad 1962
6 Mackic Milos 0 0 : 1 Glisic Radoslav 0
4.3 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 6 ”BUKOVAC”, Bukovac
1 Al Farra Tarik 1803 1 : 0 Pavlovic Radivoj 1777
2 Puskas Tihomir 2007 1 : 0 Jovic Stanko 1869
3 Domastovic Svetislav 2015 0 : 1 Majstorovic Aleksandar 1887
4 Tamas Laslo 2127 ½ : ½ Nenadovic Darko 1756
5 Cerevicki Stiv 1902 ½ : ½ Ratic Zoran 1868
6 FM Olah Ferenc 2320 1 : 0 Opacic Alexandar 2036
4.4 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
4.5 1 ”PION”, Bečej 4 – 2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad
1 Trajkovic Velibor 2006 1 : 0 Krasko Aleksa 0
2 Grabez Vojko 2031 ½ : ½ Jelic Ivan A 1741
3 Lackovic Djuro 1973 + : –
4 Erak Rajko 0 0 : 1 Gagic Milan A 1569
5 Culum Milorad 0 1 : 0 Leskovac Nikola 0
6 Zavisic Radovan 0 ½ : ½ Cuzovic Ognjen 1737
4.6 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 – 1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad
1 Cajic Miodrag 1884 + : – Nisavic Pavle 2005
2 Terzic Ljubisa 2138 1 : 0 Vranjkovic Jovan 1718
3 Cipric Zvonko 1856 1 : 0 Svitlica Nenad 1727
4 Utjesanovic Nedeljko 2075 1 : 0 Djuric Nenad 1834
5 Jovic Vladan 0 ½ : ½ Buljic Milorad 1854
6 Jazic Dusko 1936 ½ : ½ Karlicic Bozidar 1989

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
2 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 1½ – 4½ ”HAJDUK”, Čurug 11
4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
5 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
6 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
7 1 ”PION”, Bečej 0 – Nesparen
Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ ”OMLADINAC”, Žabalj 7
2 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
3 11 ”HAJDUK”, Čurug 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
5 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3½ – 2½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
6 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
7 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 0 – Nesparen
Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 – 4 ”PION”, Bečej 1
2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2½ – 3½ ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
3 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2 – 4 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”HAJDUK”, Čurug 11
5 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4½ – 1½ ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
6 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 3½ – 2½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
7 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 0 – Nesparen
Kolo 4 na 01.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 3 – 3 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
2 11 ”HAJDUK”, Čurug 3 – 3 ”OMLADINAC”, Žabalj 7
3 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
4 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2½ – 3½ ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
5 1 ”PION”, Bečej 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
6 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 5 – 1 ”PENZIONER”, Novi Sad 3
7 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 0 – Nesparen
Kolo 5 na 08.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
2 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš ”PION”, Bečej 1
3 6 ”BUKOVAC”, Bukovac ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
4 7 ”OMLADINAC”, Žabalj ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
5 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”HAJDUK”, Čurug 11
6 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
7 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 0 – Nesparen

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

NOVOSADSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”OMLADINAC”, Žabalj 3 3 0 0 9 15
2 ”EĐŠEG”, Novi Sad 3 3 0 0 9 11½
3 ”BUKOVAC”, Bukovac 3 2 0 1 6 11½
4 ”HAJDUK”, Čurug 3 2 0 1 6 10
5 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3 2 0 1 6 9
6 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 3 1 1 1 4 9
7 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2 1 1 0 4 7
8 ”PION”, Bečej 2 1 1 0 4 7
9 ”HAJDUK”, Gardinovci 2 1 0 1 3
10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 3 0 1 2 1
11 ”PENZIONER”, Novi Sad 3 0 0 3 0 7
12 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 3 0 0 3 0 6
13 ”ČENEJAC 2”, Čenej 3 0 0 3 0 4

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
3.1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 – 4 1 ”PION”, Bečej
1 Karlicic Bozidar 1989 0 : 1 Culum Milorad 0
2 Buljic Milorad 1854 1 : 0 Trajkovic Velibor 2006
3 Vojnovic Rade 0 0 : 1 Lackovic Djuro 1973
4 Miladinov Milan 2216 0 : 1 Grabez Vojko 2031
5 Svitlica Nenad 1727 0 : 1 Erak Rajko 0
6 Djuric Nenad 1834 1 : 0 Zavisic Radovan 0
3.2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2½ – 3½ 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka
1 Krunic Djordje 0 0 : 1 Selenji Zoltan 2001
2 Gagic Milan A 1569 1 : 0 Canak Branislav 1906
3 Leskovac Nikola 0 0 : 1 Cenic Bratislav 1789
4 Torbica Jovan 0 0 : 1 Garasanin Ivan 1756
5 Cuzovic Ognjen 1737 1 : 0 Urumovic Tihomir 1879
6 Milosevic Danijel 0 ½ : ½ Djurin Cedomir 1501
3.3 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2 – 4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad
1 Babic Petar 2147 0 : 1 FM Olah Ferenc 2320
2 Pozarev Milivoj 0 – : + Tamas Laslo 2127
3 Stankic Djordje 1804 1 : 0 Rajda Laslo 1651
4 Kanazir Stevan 1795 ½ : ½ Pisar Jozef 0
5 Krkljus Zivan 0 0 : 1 Cerevicki Stiv 1902
6 Colic Radivoj 1863 ½ : ½ Puskas Tihomir 2007
3.4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ 11 ”HAJDUK”, Čurug
1 Pavlovic Radivoj 1777 1 : 0 Petric Jakov 0
2 Ratic Zoran 1868 ½ : ½ Mandic Momir 0
3 Jovic Stanko 1869 0 : 1 Loncarski Stefan 1814
4 Opacic Alexandar 2036 ½ : ½ Milovanovic Marica 1840
5 Obradovic Milorad 1892 ½ : ½ Babic Zdravko 1986
6 Amidzic Dragan 0 0 : 1 Mackic Milos 0
3.5 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4½ – 1½ 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj
1 Glisic Vojislav 2227 1 : 0 Jaksic Dejan 0
2 Plackic Branislav 2112 1 : 0 Bozovic Spasoje 0
3 Markovic Zoran Rad 1962 1 : 0 Obrenov Milos 0
4 Bunic Miroslav 0 0 : 1 Somborac Dejan 0
5 Glisic Radoslav 0 ½ : ½ Ristic Zivorad 0
6 Stojsin Stojan 1925 1 : 0 Tica Milos 0
3.6 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 3½ – 2½ 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej
1 Obrenov Radovan 0 – : + Lucic Dusan 1625
2 Simic Svetozar 0 0 : 1 Tadic Vladimir 1639
3 Pesic Stanisa 0 1 : 0 Kovacevic Dragan S 0
4 Stojanovic Srdjan N 0 1 : 0 Konstantinov Milan 1804
5 Jovanovic Radivoj 0 ½ : ½ Stameski Petko 1729
6 Stojanovic Sinisa 0 1 : 0 Letic Pera 1797

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
2.1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ 7 ”OMLADINAC”, Žabalj
1 Stameski Petko 1729 ½ : ½ Stojsin Stojan 1925
2 Lucic Dusan 1625 0 : 1 Glisic Vojislav 2227
3 Tadic Vladimir 1639 0 : 1 Plackic Branislav 2112
4 Kovacevic Dragan S 0 0 : 1 Bunic Miroslav 0
5 Letic Pera 1797 0 : 1 Markovic Zoran Rad 1962
6 Konstantinov Milan 1804 0 : 1 Glisic Radoslav 0
2.2 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac
1 Ristic Zivorad 0 1 : 0 Pavlovic Radivoj 1777
2 Plavsic Djordje 0 0 : 1 Jovic Stanko 1869
3 Tica Milos 0 1 : 0 Amidzic Dragan 0
4 Somborac Dejan 0 0 : 1 Ratic Zoran 1868
5 Letic Borivoj 0 0 : 1 Opacic Alexandar 2036
6 Obrenov Milos 0 0 : 1 Majstorovic Aleksandar 1887
2.3 11 ”HAJDUK”, Čurug 2 – 4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš
1 Petric Jakov 0 0 : 1 Kanazir Stevan 1795
2 Parenta Marinko 1914 0 : 1 Babic Petar 2147
3 Loncarski Stefan 1814 0 : 1 Pozarev Milivoj 0
4 Mackic Milos 0 0 : 1 Stankic Djordje 1804
5 Milovanovic Marica 1840 1 : 0 Milinkov Vladislav 1750
6 Babic Zdravko 1986 1 : 0 Krkljus Zivan 0
2.4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad
1 FM Olah Ferenc 2320 1 : 0 Leskovac Nikola 0
2 Domastovic Svetislav 2015 1 : 0 Milosevic Danijel 0
3 Cerevicki Stiv 1902 0 : 1 Cuzovic Ognjen 1737
4 Puskas Tihomir 2007 1 : 0 Krunic Djordje 0
5 Tamas Laslo 2127 0 : 1 Gagic Milan A 1569
6 Rajda Laslo 1651 1 : 0 Krasko Aleksa 0
2.5 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3½ – 2½ 3 ”PENZIONER”, Novi Sad
1 Poprzen Miroslav 1910 1 : 0 Rakic Matija 1869
2 Anicic Vidak 1652 – : + Karlicic Bozidar 1989
3 Popovic Aleksandar Mi 1822 ½ : ½ Buljic Milorad 1854
4 Canak Branislav 1906 1 : 0 Djuric Nenad 1834
5 Cenic Bratislav 1789 0 : 1 Svitlica Nenad 1727
6 Selenji Zoltan 2001 1 : 0 Vukovic Cvetko 1733
2.6 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik
1 Trajkovic Velibor 2006 1 : 0 Subotic Milivoje 2085
2 Culum Milorad 0 1 : 0 Cajic Miodrag 1884
3 Grabez Vojko 2031 + : – Tubic Miladin 1921
4 Lackovic Djuro 1973 0 : 1 Jazic Dusko 1936
5 Acimov Radovan 1860 0 : 1 Utjesanovic Nedeljko 2075
6 Milanovic Nevenko 1915 0 : 1 Jovic Vladan 0

NOVOSADSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ”OMLADINAC”, Žabalj 2 2 0 0 6 10½
2 ”BUKOVAC”, Bukovac 2 2 0 0 6 9
3 ”EĐŠEG”, Novi Sad 2 2 0 0 6
4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2 1 1 0 4 7
5 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2 1 1 0 4 7
6 ”HAJDUK”, Čurug 2 1 0 1 3
7 ”JEDINSTVO”, Rumenka 2 1 0 1 3
8 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 0 1 1 1 5
9 ”PION”, Bečej 1 0 1 0 1 3
10 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 0 0 2 0 5
11 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2 0 0 2 0
12 ”ČENEJAC 2”, Čenej 2 0 0 2 0
13 ”HAJDUK”, Gardinovci 1 0 0 1 0 1

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
2 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 1½ – 4½ ”HAJDUK”, Čurug 11
4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
5 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
6 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
7 1 ”PION”, Bečej 0 – Nesparen
Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ ”OMLADINAC”, Žabalj 7
2 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
3 11 ”HAJDUK”, Čurug 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
5 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3½ – 2½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
6 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
7 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 0 – Nesparen
Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad ”PION”, Bečej 1
2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
3 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac ”HAJDUK”, Čurug 11
5 7 ”OMLADINAC”, Žabalj ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
6 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
7 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 0 – Nesparen

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 4 – 2 ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
2 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2½ – 3½ ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
3 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 1½ – 4½ ”HAJDUK”, Čurug 11
4 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 3 – 3 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
5 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 5 – 1 ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
6 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 5 – 1 ”HAJDUK”, Gardinovci 8
7 1 ”PION”, Bečej 0 – Nesparen
Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ½ – 5½ ”OMLADINAC”, Žabalj 7
2 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 2 – 4 ”BUKOVAC”, Bukovac 6
3 11 ”HAJDUK”, Čurug 2 – 4 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
4 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad 4 – 2 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
5 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka 3½ – 2½ ”PENZIONER”, Novi Sad 3
6 1 ”PION”, Bečej 3 – 3 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
7 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 0 – Nesparen
Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 2 – 4 ”PION”, Bečej 1
2 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 2½ – 3½ ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
3 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 2 – 4 ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
4 6 ”BUKOVAC”, Bukovac 2½ – 3½ ”HAJDUK”, Čurug 11
5 7 ”OMLADINAC”, Žabalj 4½ – 1½ ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
6 8 ”HAJDUK”, Gardinovci 3½ – 2½ ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
7 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik 0 – Nesparen
Kolo 4 na 01.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj ”HAJDUK”, Gardinovci 8
2 11 ”HAJDUK”, Čurug ”OMLADINAC”, Žabalj 7
3 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad ”BUKOVAC”, Bukovac 6
4 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
5 1 ”PION”, Bečej ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
6 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik ”PENZIONER”, Novi Sad 3
7 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej 0 – Nesparen
Kolo 5 na 08.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 ”BUBAMARA 2”, Novi Sad ”MIHAIL TALJ”, Veternik 2
2 5 ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš ”PION”, Bečej 1
3 6 ”BUKOVAC”, Bukovac ”JEDINSTVO”, Rumenka 13
4 7 ”OMLADINAC”, Žabalj ”EĐŠEG”, Novi Sad 12
5 8 ”HAJDUK”, Gardinovci ”HAJDUK”, Čurug 11
6 9 ”ČENEJAC 2”, Čenej ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 10
7 3 ”PENZIONER”, Novi Sad 0 – Nesparen
Kolo 6 na 15.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 ”HAJDUK”, Čurug ”ČENEJAC 2”, Čenej 9
2 12 ”EĐŠEG”, Novi Sad ”HAJDUK”, Gardinovci 8
3 13 ”JEDINSTVO”, Rumenka ”OMLADINAC”, Žabalj 7
4 1 ”PION”, Bečej ”BUKOVAC”, Bukovac 6
5 2 ”MIHAIL TALJ”, Veternik ”ŠAJKAŠ”, Šajkaš 5
6 3 ”PENZIONER”, Novi Sad ”BUBAMARA 2”, Novi Sad 4
7 10 ”ŠAJKAŠ”, Kovilj 0 – Nesparen

NOVOSADSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 1

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 BUKOVAC – Bukovac 1 1 0 0 3 5
OMLADINAC – Zabalj 1 1 0 0 3 5
3 HAJDUK – Curug 1 1 0 0 3
4 MIHAIL TALJ – Veternik 1 1 0 0 3 4
5 EDJSEG – NS 1 1 0 0 3
6 SAJKAS – Sajkas 1 0 1 0 1 3
SAJKAS – Kovilj 1 0 1 0 1 3
8 PENZIONER – NS 1 0 0 1 0
9 JEDINSTVO – Rumenka 1 0 0 1 0 2
10 BUBAMARA 2 – NS 1 0 0 1 0
11 HAJDUK – Gardinovci 1 0 0 1 0 1
CENEJAC 2 – Cenej 1 0 0 1 0 1
13 PION – Becej 0 0 0 0 0 0

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 19.00
1.1 2 MIHAIL TALJ – Veternik 4 – 2 13 JEDINSTVO – Rumenka
1 Terzic Ljubisa 2138 1 : 0 Garasanin Ivan 1756
2 Jazic Dusko 1936 1 : 0 Canak Branislav 1906
3 Cipric Zvonko 1856 1 : 0 Cenic Bratislav 1789
4 Utjesanovic Nedeljko 2075 1 : 0 Selenji Zoltan 2001
5 Cajic Miodrag 1884 0 : 1 Poprzen Miroslav 1910
6 Tubic Miladin 1921 0 : 1 Urumovic Tihomir 1879
1.2 3 PENZIONER – NS 2½ – 3½ 12 EDJSEG – NS
1 Svitlica Nenad 1727 0 : 1 Cerevicki Stiv 1902
2 Vranjkovic Jovan 1718 ½ : ½ Rajsli Andor 1628
3 Vojnovic Rade 0 1 : 0 Tamas Laslo 2127
4 Djuric Nenad 1834 0 : 1 Domastovic Svetislav 2015
5 Karlicic Bozidar 1989 1 : 0 FM Olah Ferenc 2320
6 Buljic Milorad 1854 0 : 1 Puskas Tihomir 2007
1.3 4 BUBAMARA 2 – NS 1½ – 4½ 11 HAJDUK – Curug
1 Tomic Milan 0 0 : 1 Petric Jakov 0
2 Torbica Jovan 0 0 : 1 Mandic Momir 0
3 Leskovac Nikola 0 1 : 0 Mackic Milos 0
4 Milosevic Danijel 0 0 : 1 Loncarski Stefan 1814
5 Krunic Djordje 0 ½ : ½ Kljajic Dragan 1755
6 Krasko Aleksa 0 0 : 1 Babic Zdravko 1986
1.4 5 SAJKAS – Sajkas 3 – 3 10 SAJKAS – Kovilj
1 Babic Petar 2147 1 : 0 Plavsic Djordje 0
2 Kanazir Stevan 1795 0 : 1 Ristic Zivorad 0
3 Stankic Djordje 1804 ½ : ½ Tica Milos 0
4 Colic Radivoj 1863 ½ : ½ Jaksic Dejan 0
5 Krkljus Zivan 0 1 : 0 Obrenov Milos 0
6 Pozarev Milivoj 0 0 : 1 Somborac Dejan 0
1.5 6 BUKOVAC – Bukovac 5 – 1 9 CENEJAC 2 – Cenej
1 Jovic Stanko 1869 1 : 0 Lucic Dusan 1625
2 Obradovic Milorad 1892 1 : 0 Kovacevic Dragan S 0
3 Tesanovic Rajko 1847 1 : 0 Veljic Stanisa 1612
4 Pavlovic Radivoj 1777 0 : 1 Tadic Vladimir 1639
5 Majstorovic Aleksandar 1887 1 : 0 Konstantinov Milan 1804
6 Opacic Alexandar 2036 1 : 0 Stameski Petko 1729
1.6 7 OMLADINAC – Zabalj 5 – 1 8 HAJDUK – Gardinovci
1 Glisic Vojislav 2227 + : – Stojanovic Sinisa 0
2 Simeunovic Predrag 2060 0 : 1 Stojanovic Srdjan X 0
3 Plackic Branislav 2112 + : – Nikolic Srevan X 0
4 Stojsin Stojan 1925 1 : 0 Jovanovic Radivoj 0
5 Glisic Radoslav 0 + : – Pesic Stanisa 0
6 Bunic Miroslav 0 1 : 0 Obrenov Radovan 0

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.

NOVOSADSKA LIGA 2018

Tabela/pocetni plasman posle kola 0

SBr. Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Pts+MP Poena Plasman
1 PION – Becej * 0 0 1
2 MIHAIL TALJ – Veternik * 0 0 2
3 PENZIONER – NS * 0 0 3
4 BUBAMARA 2 – NS * 0 0 4
5 SAJKAS – Sajkas * 0 0 5
6 BUKOVAC – Bukovac * 0 0 6
7 OMLADINAC – Zabalj * 0 0 7
8 HAJDUK – Gardinovci * 0 0 8
9 CENEJAC 2 – Cenej * 0 0 9
10 SAJKAS – Kovilj * 0 0 10
11 HAJDUK – Curug * 0 0 11
12 EDJSEG – NS * 0 0 12
13 JEDINSTVO – Rumenka * 0 0 13

NOVOSADSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 12.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 MIHAIL TALJ – Veternik JEDINSTVO – Rumenka 13
2 3 PENZIONER – NS 2,5-3,5 EDJSEG – NS 12
3 4 BUBAMARA 2 – NS HAJDUK – Curug 11
4 5 SAJKAS – Sajkas SAJKAS – Kovilj 10
5 6 BUKOVAC – Bukovac CENEJAC 2 – Cenej 9
6 7 OMLADINAC – Zabalj HAJDUK – Gardinovci 8
7 1 PION – Becej 0 – Nesparen
Kolo 2 na 18.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 CENEJAC 2 – Cenej OMLADINAC – Zabalj 7
2 10 SAJKAS – Kovilj BUKOVAC – Bukovac 6
3 11 HAJDUK – Curug SAJKAS – Sajkas 5
4 12 EDJSEG – NS BUBAMARA 2 – NS 4
5 13 JEDINSTVO – Rumenka PENZIONER – NS 3
6 1 PION – Becej MIHAIL TALJ – Veternik 2
7 8 HAJDUK – Gardinovci 0 – Nesparen
Kolo 3 na 25.05.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 PENZIONER – NS PION – Becej 1
2 4 BUBAMARA 2 – NS JEDINSTVO – Rumenka 13
3 5 SAJKAS – Sajkas EDJSEG – NS 12
4 6 BUKOVAC – Bukovac HAJDUK – Curug 11
5 7 OMLADINAC – Zabalj SAJKAS – Kovilj 10
6 8 HAJDUK – Gardinovci CENEJAC 2 – Cenej 9
7 2 MIHAIL TALJ – Veternik 0 – Nesparen
Kolo 4 na 01.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 SAJKAS – Kovilj HAJDUK – Gardinovci 8
2 11 HAJDUK – Curug OMLADINAC – Zabalj 7
3 12 EDJSEG – NS BUKOVAC – Bukovac 6
4 13 JEDINSTVO – Rumenka SAJKAS – Sajkas 5
5 1 PION – Becej BUBAMARA 2 – NS 4
6 2 MIHAIL TALJ – Veternik PENZIONER – NS 3
7 9 CENEJAC 2 – Cenej 0 – Nesparen
Kolo 5 na 08.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 BUBAMARA 2 – NS MIHAIL TALJ – Veternik 2
2 5 SAJKAS – Sajkas PION – Becej 1
3 6 BUKOVAC – Bukovac JEDINSTVO – Rumenka 13
4 7 OMLADINAC – Zabalj EDJSEG – NS 12
5 8 HAJDUK – Gardinovci HAJDUK – Curug 11
6 9 CENEJAC 2 – Cenej SAJKAS – Kovilj 10
7 3 PENZIONER – NS 0 – Nesparen
Kolo 6 na 15.06.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 HAJDUK – Curug CENEJAC 2 – Cenej 9
2 12 EDJSEG – NS HAJDUK – Gardinovci 8
3 13 JEDINSTVO – Rumenka OMLADINAC – Zabalj 7
4 1 PION – Becej BUKOVAC – Bukovac 6
5 2 MIHAIL TALJ – Veternik SAJKAS – Sajkas 5
6 3 PENZIONER – NS BUBAMARA 2 – NS 4
7 10 SAJKAS – Kovilj 0 – Nesparen
Kolo 7 na 07.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 SAJKAS – Sajkas PENZIONER – NS 3
2 6 BUKOVAC – Bukovac MIHAIL TALJ – Veternik 2
3 7 OMLADINAC – Zabalj PION – Becej 1
4 8 HAJDUK – Gardinovci JEDINSTVO – Rumenka 13
5 9 CENEJAC 2 – Cenej EDJSEG – NS 12
6 10 SAJKAS – Kovilj HAJDUK – Curug 11
7 4 BUBAMARA 2 – NS 0 – Nesparen
Kolo 8 na 14.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 EDJSEG – NS SAJKAS – Kovilj 10
2 13 JEDINSTVO – Rumenka CENEJAC 2 – Cenej 9
3 1 PION – Becej HAJDUK – Gardinovci 8
4 2 MIHAIL TALJ – Veternik OMLADINAC – Zabalj 7
5 3 PENZIONER – NS BUKOVAC – Bukovac 6
6 4 BUBAMARA 2 – NS SAJKAS – Sajkas 5
7 11 HAJDUK – Curug 0 – Nesparen
Kolo 9 na 21.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 BUKOVAC – Bukovac BUBAMARA 2 – NS 4
2 7 OMLADINAC – Zabalj PENZIONER – NS 3
3 8 HAJDUK – Gardinovci MIHAIL TALJ – Veternik 2
4 9 CENEJAC 2 – Cenej PION – Becej 1
5 10 SAJKAS – Kovilj JEDINSTVO – Rumenka 13
6 11 HAJDUK – Curug EDJSEG – NS 12
7 5 SAJKAS – Sajkas 0 – Nesparen
Kolo 10 na 28.09.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 13 JEDINSTVO – Rumenka HAJDUK – Curug 11
2 1 PION – Becej SAJKAS – Kovilj 10
3 2 MIHAIL TALJ – Veternik CENEJAC 2 – Cenej 9
4 3 PENZIONER – NS HAJDUK – Gardinovci 8
5 4 BUBAMARA 2 – NS OMLADINAC – Zabalj 7
6 5 SAJKAS – Sajkas BUKOVAC – Bukovac 6
7 12 EDJSEG – NS 0 – Nesparen
Kolo 11 na 05.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 OMLADINAC – Zabalj SAJKAS – Sajkas 5
2 8 HAJDUK – Gardinovci BUBAMARA 2 – NS 4
3 9 CENEJAC 2 – Cenej PENZIONER – NS 3
4 10 SAJKAS – Kovilj MIHAIL TALJ – Veternik 2
5 11 HAJDUK – Curug PION – Becej 1
6 12 EDJSEG – NS JEDINSTVO – Rumenka 13
7 6 BUKOVAC – Bukovac 0 – Nesparen
Kolo 12 na 12.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 PION – Becej EDJSEG – NS 12
2 2 MIHAIL TALJ – Veternik HAJDUK – Curug 11
3 3 PENZIONER – NS SAJKAS – Kovilj 10
4 4 BUBAMARA 2 – NS CENEJAC 2 – Cenej 9
5 5 SAJKAS – Sajkas HAJDUK – Gardinovci 8
6 6 BUKOVAC – Bukovac OMLADINAC – Zabalj 7
7 13 JEDINSTVO – Rumenka 0 – Nesparen
Kolo 13 na 19.10.2018 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 HAJDUK – Gardinovci BUKOVAC – Bukovac 6
2 9 CENEJAC 2 – Cenej SAJKAS – Sajkas 5
3 10 SAJKAS – Kovilj BUBAMARA 2 – NS 4
4 11 HAJDUK – Curug PENZIONER – NS 3
5 12 EDJSEG – NS MIHAIL TALJ – Veternik 2
6 13 JEDINSTVO – Rumenka PION – Becej 1
7 7 OMLADINAC – Zabalj 0 – Nesparen

  Propozicije Novosadske lige 2018. godine

Novosadska liga počinje u petak 11. maja i traje do 19. oktobra 2018. godine. U NS ligi učestvuje 13 klubova, koji su sledećim redom uvršteni u turnirsku tabelu:

1.ŠK ”PION”                              BEČEJ, Zelena 11, Prvi sprat     Velibor Trajković, 069 1861-972

2.ŠK ”MIHAIL TALj”                            VETERNIK, Ive Lole Ribara 1, Kulturni centar    Milivoje Subotić, 064 3273-802,

3.ŠKPENZIONER                             NOVI SAD, Save Kovačevića 15, MZ Cvetko Vuković, 063 511-318

4.ŠK ”BUBAMARA 2”                 NOVI SAD, Braće Dronjak 11, MZ ”Bistrica”Vladimir Kanjuh, 064 4504-029     

5.ŠK ”ŠAJKAŠ”                         ŠAJKAŠ, Veljka Vlahovića bb, Lovački domStevan Kanazir, 064 1975-923

6.ŠK ”BUKOVAC”                                 BUKOVAC, NŠK, Partizanski put bb, kod ĆeteRajko Tešanović, 060 1315-331

7.ŠK ”OMLADINAC”                             ŽABALJ, Nikole Tesle     , Skupština opštine  Savanović 063 8378183

Stanko Čelić, 063 8959-762, 021 832-404

8.ŠK ”HAJDUK                                     GARDINOVCI, Maršala Tita 2, Dom kultureRadivoj Jovanović, 064 2974-723

9.ŠK ”ČENEJAC 2”                    ČENEJ, Partizanska 1, MZ Čenej Petko Stameski, 063 8637-213

10.ŠK ”ŠAJKAŠ”                                    KOVILJ, Laze Kostića 113, Kulturno umetničko društvo Dejan Jakšić, 060 6238-109

11.ŠK“HAJDUK“                        ČURUG, Trg slobode 3, Šahovski klub Renata Petrić, 063 8537-420

12.ŠK“EĐŠEG“                                     NOVI SAD, Ćirila i Metodija 21 Telep Zoltan Janoši, 064 6655-061

13.ŠK“JEDINSTVO“                   RUMENKA, A.Čarnojevića 24, Vatrogasni dom  Tihomir Urumović, 065 4057-022

 Uz naziv kluba data je adresa gde se mečevi igraju i osoba za kontakt. U slučaju da se meč ne igra na navedenoj adresi, domaćin je dužan, da gostujućoj ekipi i sudiji, blagovremeno dostavi novu adresu.

Takmičenje se igra u okviru redovnog sistema takmičenja ŠS Vojvodine, a tehničku organizaciju sprovodi ŠS Novog Sada, preko koordinatora (Siniša Remecki, 060 0211199 i Almir Gagić 060 0400807).

Ekipe čine šest takmičara, a sastavi i redosled po tablama su po slobodnom izboru kapitena. Svi igrači moraju biti registrovani kod ŠS Vojvodine, što se dokazuje takmičarskim kartama overenim za 2018. godinu.Svi klubovi mogu maksimalno da prijave 15 igrača po ekipi za učestvovanje u takmičenju.Svaki klub je obavezan da obezbedi za članove svoje ekipe lekarske preglede i potvrde o obavljenom lekarskom pregledu ako nastupaju za klub u ekipnom takmičenju. Pred svaki meč kapiteni predaju sudiji pismeni sastav ekipe i takmičarske karte. U slučaju da ekipa nema takmičarske karte, ne može početi meč, ili partije igrača za koje nema takmičarsku kartu. Nedostajuće takmičarske karte ekipa je dužna da podnese na uvid najkasnije jedan sat od zakazanog početka meča, a u protivnom gubi meč bez igre, ili partije igrača bez takmičarskih karti. Kašnjenje igrača na partiju se toleriše ukoliko je ono ispod 60 minuta od početka meča.

Ekipa može početi meč ukoliko je prisutno najmanje tri igrača. U slučaju da se ekipa ne pojavi na meču, ili nema najmanje polovinu igrača, u roku od jednog sata od zakazanog početka meča, GUBI MEČ BEZ IGRE! Ukoliko neka ekipa istupi iz takmičenja, a odigrala je manje od polovine mečeva isključuje se iz takmičenja, a njeni dotadašnji rezultati se brišu. Ukoliko je ekipa odigrala polovinu ili više mečeva tada preostale gubi službenim rezultatom prema Pravilniku ŠS Vojvodine. Ekipa koja neopravdano istupi biće kažnjena prema Pravilniku ŠS Vojvodine.

Mečevi se igraju prema priloženom rasporedu i satnici. Petkom od 18.00 igraju: ”Penzioner”, ”Bukovac”, ”Pion” i ”Eđšeg”. Petkom od 19.00 igraju: “Bubamara 2“ i „Šajkaš” (Šajkaš). Subotom od 18.00 igraju: “Mihail Talj“, „Jedinstvo“, ”Hajduk” (Gardinovci) i „Omladinac“. Subotom od 19.00 igraju: “Čenejac 2“, ”Šajkaš” (Kovilj) i „Hajduk“ (Čurug).

Tempo igre je 90 minuta po igraču za celu partiju i 30 sekundi po igraču za svaki potez počevši od prvog do kraja partije. Domaćin ima bele figure na neparnim tablama i dužan je da obezbedi pogodnu salu, ispravne rekvizite i obrasce, a gosti snose svoje troškove.

Sudije delegiraju koordinatori takmičenja. Domaćin je dužan da sudiji isplati putne troškove (gradski autobus se ne priznaje) i sudijsku taksu od 1.200.00 dinara neto. Ukoliko delegirani sudija ne dođe na meč domaćin će, u dogovoru sa gostima, odrediti drugog sudiju na licu mesta. Sudija je dužan da zapisnik meča dostavi ŠS Novog Sada što pre, a najkasnije u naredni ponedeljak pre podne (može i elektronskom poštom), a rezultat odmah po završetku. Takođe, po nepisanom pravilu, domaćin obezbeđuje skromno osveženje (kafa, sok, kisela voda)

Pomeranje termina odigravanja mečeva nije dozvoljeno, osim ako se ekipe dogovore da meč igraju unapred. U tom slučaju su obavezni da dogovor blagovremeno najave koordinatorima i delegiranom sudiji. Izuzetno meč se može odložiti uz saglasnost koordinatora ukoliko najmanje dva standardna člana ekipe učestvuju na zvaničnom državnom ili međunarodnom takmičenju, ali ne u poslednja tri kola.

Konačni plasman se određuje na osnovu većeg broja osvojenih meč bodova (pobeda 3, nerešeno 1 i poraz 0 bodova). U slučaju da dve ili više ekipa imaju isti broj bodova, odlučuje veći broj osvojenih poena, zatim bolji međusobni rezultat, uspeh prema Soneborn sistemu (primenjen na meč bodove). Ukoliko je sve isto odlučuje naknadno odigran meč, ili mečevi, ekipa koje dele kritično mesto. Pobednik Novosadske lige osvaja pehar i stiče pravo igranja u Južnobačkoj ligi.

Sve eventualne primedbe, kao i najavu žalbe, kapiteni su dužni da unesu u zapisnik meča. Žalba na odluku sudije podnosi se u pismenoj formi Takmičarskoj komisiji ŠS Novog Sada najkasnije 48 sati po nastalom sporu, uz uplatu takse od 1.500.00 dinara. U slučaju pozitivnog rešenja žalbe taksa se vraća, a u suprotnom ostaje ŠS Novog Sada.

Svi podaci u vezi lige (rezultati mečeva, pojedinačni rezultat, stanje na tabeli, itd) biće dostavljani elektronskom poštom.

Kotizacija za rejtingovanje lige iznosi 1.500.00 dinara. Uplatu izvršiti na račun ŠS Novog Sada broj 340-1834-54 pre početka takmičenja.

Rezultati postignuti u ovom takmičenju biće obrađeni i poslati zvaničnom organu FIDE na obračun rejtinga.

Sve što nije obuhvaćeno ovim Propozicijama rešavaće se u skladu sa važećim pravilima igre FIDE i pravilnicima ŠS Srbije i ŠS Vojvodine.

Novi Sad, 05.05.2018.                                                     ŠAHOVSKI SAVEZ NOVOG SADA

R  A  S  P  O  R  E  D

 

  1. kolo, 11 i 12. maj                                                                  2. kolo, 18 i 19. maj                                                       

Penzioner             – Eđšeg                (P u 18)                 Eđšeg                    – Bubamara 2        (P u 18)

Bukovac                – Čenejac 2           (P u 18)                 Pion                      Mihail Talj          (P u 18)

Bubamara 2          – Hajduk (Č)          (P u 19)              Jedinstvo               – Penzioner           (S u 18)

Šajkaš (Š)             Šajkaš (K)           (P u 19)                 Čenejac 2             – Omladinac          (S u 19)

Mihail Talj              – Jedinstvo            (S u 18)                Hajduk (Č)            – Šajkaš (Š)           (S u 19)

Omladinac            – Hajduk (G)          (S u 18)                 Šajkaš (K)             – Bukovac              (S u 19)

Pion slobodni !                                                                 Hajduk (G) slobodni !

 

  1. kolo, 25 i 26. maj                                                                    4. kolo,  1 i 2. juni                                                          

Penzioner             – Pion                    (P u 18)                Eđšeg                    – Bukovac              (P u 18)

Bukovac                – Hajduk (Č)          (P u 18)                 Pion                      Bubamara 2        (P u 18)

Bubamara 2          – Jedinstvo            (P u 19)                 Jedinstvo               – Šajkaš (Š)           (S u 18)

Šajkaš (Š)             – Eđšeg                 (P u 19               Mihail Talj              – Penzioner           (S u 18)

Omladinac            – Šajkaš (K)           (S u 18)                 Hajduk (Č)            – Omladinac          (S u 19)

Hajduk (G)            – Čenejac 2           (S u 18)                 Šajkaš (K)             – Hajduk (G)          (S u 19)

Mihail Talj slobodni !                                                        Čenejac 2 slobodni !

 

  1. kolo, 8 i 9. juni                                                             6. kolo, 15 i 16. juni                                         _______

Bukovac                – Jedinstvo            (P u 18)                 Eđšeg                    – Hajduk (G)          (P u 18)

Bubamara 2          – Mihail Talj           (P u 19)                 Pion                      – Bukovac              (P u 18)

Šajkaš (Š)             Pion                   (P u 19)                 Penzioner             – Bubamara 2        (P u 18)

Omladinac            – Eđšeg                 (S u 18)                 Jedinstvo               – Omladinac          (S u 18)

Hajduk (G)            – Hajduk (Č)          (S u 18)                 Mihail Talj              – Šajkaš (Š)           (S u 18)

Čenejac 2             – Šajkaš (K)           (S u 19)                 Hajduk (Č)            – Čenejac 2           (S u19)

Penzioner slobodni !                                                        Šajkaš (K) slobodni !

 

  1. kolo, 7 i 8. septembar                                      8. kolo, 15 i 16. septembar                                           

Bukovac                – Mihail Talj           (P u 18)                 Eđšeg                   – Šajkaš (K)           (P u 18)

Šajkaš (Š)             Penzioner           (P u 19)                 Pion                       – Hajduk (G)          (P u 18)

Omladinac            – Pion                    (S u 18)                  Penzioner             – Bukovac              (P u 18)

Hajduk (G)            – Jedinstvo            (S u 18)                 Bubamara 2          – Šajkaš (Š)           (P u 19)

Čenejac 2             – Eđšeg                 (S u 19)                 Jedinstvo               – Čenejac 2           (S u 18)

Šajkaš (K)             – Hajduk (Č)          (S u 19)                 Mihail Talj              – Omladinac          (S u 18)

Bubamara 2 slobodni !                                                     Hajduk (Č) slobodni !

 

  1. 9. kolo, 22 i 23. septembar                               10 kolo, 29 i 30. septembar

Bukovac                – Bubamara 2        (P u 18)                 Pion                      – Šajkaš (K)           (P u 18)

Omladinac            – Penzioner           (S u 18)                 Penzioner             – Hajduk (G)          (P u 18)

Hajduk (G)            – Mihail Talj           (S u 18)                 Bubamara 2          – Omladinac          (P u 19)

Čenejac 2             – Pion                    (S u 19)                 Šajkaš (Š)             – Bukovac              (P u 19)

Šajkaš (K)             – Jedinstvo            (S u 19)                 Jedinstvo               – Hajduk (Č)          (S u 18)

Hajduk (Č)            – Eđšeg                 (S u 19)                 Mihail Talj              – Čenejac 2           (S u 18)

Šajkaš (Š) slobodni !                                                        Eđšeg slobodni !

11. kolo, 5 i 6. oktobar                                                   12  kolo, 12 i 13. oktobar                               

Eđšeg                   – Jedinstvo            (P u 18)                 Pion                      – Eđšeg                 (P u 18)

Omladinac            – Šajkaš (Š)           (S u 18)                 Penzioner             – Šajkaš (K)           (P u 18)

Hajduk (G)            – Bubamara 2        (S u 18)                 Bukovac                – Omladinac          (P u 18)

Čenejac 2             – Penzioner           (S u 19)                 Bubamara 2          – Čenejac 2           (P u 19)

Šajkaš (K)             – Mihail Talj           (S u 19)                 Šajkaš (Š)             – Hajduk (G)          (P u 19)

Hajduk (Č)            – Pion                    (S u 19)                 Mihail Talj              – Hajduk (Č)          (S u 18)

Bukovac slobodni !                                                           Jedinstvo slobodni !

 

  1. kolo, 19. oktobar               

Hajduk (G)            – Bukovac

Čenejac 2             – Šajkaš (Š)

Šajkaš (K)             – Bubamara 2

Hajduk (Č)            – Penzioner

Eđšeg                   – Mihail Talj

Jedinstvo               – Pion

Omladinac slobodni !

Napomene: (P) = petak; (S) = subota. Mečevi poslednjeg kola moraju se igrati istog dana.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Novosadska liga se odlukom ŠSV spaja sa Šajkaškom ligom

i osniva se Novosadsko-šajkaška liga za 2018 god sa 13 ekipa

Šajkaška liga (dosadašnja)

 

Ekipa
Sajkas Sajkas
Omladinac Žabalj
Sajkas Kovilj
Hajduk Curug
Hajduk Gardinovci
Pion Bečej

 

Novosadska liga 2018 (dosadašnja)

Iz lige odlazi Kapablanka 1992 u viši rang   10-1= 9

U ligu se ne vraća niko  9+0= 9

 Ekipa kadeta i ekipa Dame odustala  9-2 = 7

SK ” EĐSEG “
SK ” BUKOVAC “
SK ” JEDINSTVO “
SK ” MIHAIL TALJ “
SK ” PENZIONER “
SK ” CENEJAC 2 “
SK ” BUBAMARA 2 “