Sremska liga 2018

 

 

SREMSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 6

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Sloga Indjija 6 5 1 0 16 23½
2 Banovci Dunav 5 4 0 1 12 20½
3 Radnicki Sid 5 4 0 1 12 19½
4 Hajduk Beska 6 3 0 3 9 19½
5 Car Uros Jazak 5 3 0 2 9 15½
6 Srem Sr. Mitrovica 5 2 1 2 7 13½
7 Cement Beocin 6 1 2 3 5 15
8 Sloven 2 Ruma 5 1 2 2 5 15
9 Sremac Vojka 6 1 1 4 4 15½
10 Simanovci 6 1 1 4 4 13
11 Jednota Sid 5 1 0 4 3

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 6 na 17.06.2018 u 10.00
6.1 10 Cement Beocin 2½ – 3½ 8 Radnicki Sid
1 FM Ujhazi Ivan 2130 1 : 0 Djuric Katanovic Zoran 1846
2 Kovacevic Goran B 2091 0 : 1 Juzbasic Vlado 2143
3 Ostojin Dragan 2084 ½ : ½ Jovanovic Goran 2052
4 Bikar Nenad 1847 0 : 1 Susa Vukasin 2085
5 Macet Jelena 1876 1 : 0 Pejic Radoslav 1875
6 Ostojin Boris 0 0 : 1 Marjanovic Ivan D 2029
6.2 11 Simanovci 1½ – 4½ 7 Banovci Dunav
1 Babic Laza 1857 0 : 1 FM Azaric Slavko 2290
2 Subic Slobodan 1854 0 : 1 IM Sekulic Dusan 2193
3 Radivojevic Zivko 1937 0 : 1 Moldovanovic Dragan 2015
4 Kacarevic Dejan 2002 1 : 0 Stankovic Milos M 2094
5 Jovanovic Dejan O 1949 0 : 1 Jovanovic Miroslav T 1874
6 Ristivojevic Spaso 0 ½ : ½ Vukovic Ilija 1890
6.3 1 Srem Sr. Mitrovica 3½ – 2½ 6 Sremac Vojka
1 Laketic Sasa 0 1 : 0 IM Radulovic Dragan B 2179
2 Kolognat Kresimir 2016 0 : 1 CM Gajin Nikola 2146
3 Marcak Dejan 2168 ½ : ½ Ivkovic Dragan B 2083
4 Markovic Zoran D 1955 1 : 0 Lazic Ljubomir 1932
5 Zutic Milan 1975 1 : 0 Djurdjevic Petar M 2120
6 Zubac Aleksa 1682 0 : 1 Mestrovic Ivan M 1549
6.4 2 Car Uros Jazak 3½ – 2½ 5 Hajduk Beska
1 Popov Sinisa Dj 2124 1 : 0 Tomic Vjekoslav 2192
2 Jovanovic Radoslav 2197 1 : 0 Vukovic Miroslav R 2137
3 Dozudic Slobodan 0 0 : 1 Mehandzic Georgije 2038
4 Nikolic Predrag N 1973 ½ : ½ Okilj Tigran 2123
5 Milicevic Petar 2003 0 : 1 Okilj Nevenko 2151
6 Trivunovic Vesna 1953 1 : 0 Tomic Ivan 0
6.5 3 Sloven 2 Ruma 2½ – 3½ 4 Sloga Indjija
1 Kosijer Slobodan 1977 0 : 1 Petrusic Velimir 2175
2 Micic Milenko 2017 1 : 0 Labus Vladislav 2112
3 Spasojevic Dusan 1995 0 : 1 Majstorovic Stanko 2055
4 Radosavljevic Zoran 2000 ½ : ½ Ivas Jovo 2051
5 Juzbasa Milan 1979 1 : 0 Marceta Branko 1681
6 Davidov Lazar 1501 – : + Kovacevic Nikola R 1749

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Car Uros Jazak 5 – 1 Simanovci 11
2 3 Sloven 2 Ruma 3 – 3 Cement Beocin 10
3 4 Sloga Indjija 3½ – 2½ Jednota Sid 9
4 5 Hajduk Beska 3½ – 2½ Radnicki Sid 8
5 6 Sremac Vojka 2 – 4 Banovci Dunav 7
6 1 Srem Sr. Mitrovica 0 – Nesparen
Kolo 2 na 20.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 Radnicki Sid 3½ – 2½ Sremac Vojka 6
2 9 Jednota Sid 3½ – 2½ Hajduk Beska 5
3 10 Cement Beocin 1½ – 4½ Sloga Indjija 4
4 11 Simanovci 3 – 3 Sloven 2 Ruma 3
5 1 Srem Sr. Mitrovica 2½ – 3½ Car Uros Jazak 2
6 7 Banovci Dunav 0 – Nesparen
Kolo 3 na 27.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Sloven 2 Ruma 2½ – 3½ Srem Sr. Mitrovica 1
2 4 Sloga Indjija 4½ – 1½ Simanovci 11
3 5 Hajduk Beska 2 – 4 Cement Beocin 10
4 6 Sremac Vojka 3½ – 2½ Jednota Sid 9
5 7 Banovci Dunav 2 – 4 Radnicki Sid 8
6 2 Car Uros Jazak 0 – Nesparen
Kolo 4 na 03.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 Jednota Sid 1 – 5 Banovci Dunav 7
2 10 Cement Beocin 3 – 3 Sremac Vojka 6
3 11 Simanovci 2 – 4 Hajduk Beska 5
4 1 Srem Sr. Mitrovica 3 – 3 Sloga Indjija 4
5 2 Car Uros Jazak 2 – 4 Sloven 2 Ruma 3
6 8 Radnicki Sid 0 – Nesparen
Kolo 5 na 10.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Sloga Indjija 4½ – 1½ Car Uros Jazak 2
2 5 Hajduk Beska 5 – 1 Srem Sr. Mitrovica 1
3 6 Sremac Vojka 2 – 4 Simanovci 11
4 7 Banovci Dunav 5 – 1 Cement Beocin 10
5 8 Radnicki Sid 6 – 0 Jednota Sid 9
6 3 Sloven 2 Ruma 0 – Nesparen
Kolo 6 na 17.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Cement Beocin 2½ – 3½ Radnicki Sid 8
2 11 Simanovci 1½ – 4½ Banovci Dunav 7
3 1 Srem Sr. Mitrovica 3½ – 2½ Sremac Vojka 6
4 2 Car Uros Jazak 3½ – 2½ Hajduk Beska 5
5 3 Sloven 2 Ruma 2½ – 3½ Sloga Indjija 4
6 9 Jednota Sid 0 – Nesparen
Kolo 7 na 09.09.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Hajduk Beska Sloven 2 Ruma 3
2 6 Sremac Vojka Car Uros Jazak 2
3 7 Banovci Dunav Srem Sr. Mitrovica 1
4 8 Radnicki Sid Simanovci 11
5 9 Jednota Sid Cement Beocin 10
6 4 Sloga Indjija 0 – Nesparen

SREMSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Sloga Indjija 5 4 1 0 13 20
2 Hajduk Beska 5 3 0 2 9 17
3 Radnicki Sid 4 3 0 1 9 16
4 Banovci Dunav 4 3 0 1 9 16
5 Car Uros Jazak 4 2 0 2 6 12
6 Cement Beocin 5 1 2 2 5 12½
7 Sloven 2 Ruma 4 1 2 1 5 12½
8 Sremac Vojka 5 1 1 3 4 13
9 Simanovci 5 1 1 3 4 11½
10 Srem Sr. Mitrovica 4 1 1 2 4 10
11 Jednota Sid 5 1 0 4 3

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 5 na 10.06.2018 u 10.00
5.1 4 Sloga Indjija 4½ – 1½ 2 Car Uros Jazak
1 Petrusic Velimir 2175 1 : 0 Nikolic Predrag N 1973
2 Majstorovic Stanko 2055 1 : 0 Dozudic Slobodan 0
3 Labus Vladislav 2112 0 : 1 Jovanovic Radoslav 2197
4 Ivas Jovo 2051 ½ : ½ Milicevic Petar 2003
5 Reljic Zoran 2114 1 : 0 Belojevic Dejan 1981
6 Kovacevic Nikola R 1749 + : –
5.2 5 Hajduk Beska 5 – 1 1 Srem Sr. Mitrovica
1 Vukovic Miroslav R 2137 1 : 0 Laketic Sasa 0
2 Tomic Vjekoslav 2192 1 : 0 Marcak Dejan 2168
3 Okilj Tigran 2123 ½ : ½ Markovic Zoran D 1955
4 Okilj Nevenko 2151 ½ : ½ Zutic Milan 1975
5 Mehandzic Georgije 2038 1 : 0 Kolognat Kresimir 2016
6 Tomic Ivan 0 + : – Marcak Tijana 0
5.3 6 Sremac Vojka 2 – 4 11 Simanovci
1 IM Radulovic Dragan B 2179 1 : 0 Jovanovic Dejan O 1949
2 Ivkovic Dragan B 2083 ½ : ½ Babic Laza 1857
3 Grujic Miroslav 2018 ½ : ½ Subic Slobodan 1854
4 Cobanovic Ljubisa 1853 0 : 1 Kacarevic Dejan 2002
5 Lazic Ljubomir 1932 0 : 1 Radivojevic Zivko 1937
6 Mestrovic Ivan M 1549 0 : 1 Ristivojevic Spaso 0
5.4 7 Banovci Dunav 5 – 1 10 Cement Beocin
1 FM Azaric Slavko 2290 1 : 0 Bikar Nenad 1847
2 IM Sekulic Dusan 2193 ½ : ½ FM Ujhazi Ivan 2130
3 Stankovic Milos M 2094 1 : 0 Kovacevic Goran B 2091
4 Zezelj Dalibor 1989 ½ : ½ Ivanovic Ljubomir 1969
5 Jovanovic Miroslav T 1874 1 : 0 Ostojin Dragan 2084
6 Vukovic Ilija 1890 1 : 0 Ostojin Boris 0
5.5 8 Radnicki Sid 6F – 0F 9 Jednota Sid
1 Juzbasic Vlado 2143 + : – Milasinovic Radivoj 2018
2 Djuric Katanovic Zoran 1846 + : – Milasinovic Milovan 1910
3 Susa Vukasin 2085 + : – Rezic Goran 2028
4 Jovanovic Goran 2052 + : – Veleckovic Goran 1919
5 Martic Dusan 1917 + : – Djelmo Rade 0
6 Marijanovic Ivan 0 + : – Danilovic Predrag 1763

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

SREMSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 4

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Sloga Indjija 4 3 1 0 10 15½
2 Hajduk Beska 4 2 0 2 6 12
3 Banovci Dunav 3 2 0 1 6 11
4 Car Uros Jazak 3 2 0 1 6 10½
5 Radnicki Sid 3 2 0 1 6 10
6 Sloven 2 Ruma 4 1 2 1 5 12½
7 Cement Beocin 4 1 2 1 5 11½
8 Sremac Vojka 4 1 1 2 4 11
9 Srem Sr. Mitrovica 3 1 1 1 4 9
10 Jednota Sid 4 1 0 3 3
11 Simanovci 4 0 1 3 1

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Car Uros Jazak 5 – 1 Simanovci 11
2 3 Sloven 2 Ruma 3 – 3 Cement Beocin 10
3 4 Sloga Indjija 3½ – 2½ Jednota Sid 9
4 5 Hajduk Beska 3½ – 2½ Radnicki Sid 8
5 6 Sremac Vojka 2 – 4 Banovci Dunav 7
6 1 Srem Sr. Mitrovica 0 – Nesparen
Kolo 2 na 20.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 Radnicki Sid 3½ – 2½ Sremac Vojka 6
2 9 Jednota Sid 3½ – 2½ Hajduk Beska 5
3 10 Cement Beocin 1½ – 4½ Sloga Indjija 4
4 11 Simanovci 3 – 3 Sloven 2 Ruma 3
5 1 Srem Sr. Mitrovica 2½ – 3½ Car Uros Jazak 2
6 7 Banovci Dunav 0 – Nesparen
Kolo 3 na 27.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Sloven 2 Ruma 2½ – 3½ Srem Sr. Mitrovica 1
2 4 Sloga Indjija 4½ – 1½ Simanovci 11
3 5 Hajduk Beska 2 – 4 Cement Beocin 10
4 6 Sremac Vojka 3½ – 2½ Jednota Sid 9
5 7 Banovci Dunav 2 – 4 Radnicki Sid 8
6 2 Car Uros Jazak 0 – Nesparen
Kolo 4 na 03.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 Jednota Sid 1 – 5 Banovci Dunav 7
2 10 Cement Beocin 3 – 3 Sremac Vojka 6
3 11 Simanovci 2 – 4 Hajduk Beska 5
4 1 Srem Sr. Mitrovica 3 – 3 Sloga Indjija 4
5 2 Car Uros Jazak 2 – 4 Sloven 2 Ruma 3
6 8 Radnicki Sid 0 – Nesparen
Kolo 5 na 10.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Sloga Indjija Car Uros Jazak 2
2 5 Hajduk Beska Srem Sr. Mitrovica 1
3 6 Sremac Vojka Simanovci 11
4 7 Banovci Dunav Cement Beocin 10
5 8 Radnicki Sid Jednota Sid 9
6 3 Sloven 2 Ruma 0 – Nesparen
Kolo 6 na 17.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Cement Beocin Radnicki Sid 8
2 11 Simanovci Banovci Dunav 7
3 1 Srem Sr. Mitrovica Sremac Vojka 6
4 2 Car Uros Jazak Hajduk Beska 5
5 3 Sloven 2 Ruma Sloga Indjija 4
6 9 Jednota Sid 0 – Nesparen

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

SREMSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Sloga Indjija 3 3 0 0 9 12½
2 Car Uros Jazak 2 2 0 0 6
3 Radnicki Sid 2 2 0 0 6
4 Cement Beocin 3 1 1 1 4
5 Jednota Sid 3 1 0 2 3
6 Sremac Vojka 3 1 0 2 3 8
7 Srem Sr. Mitrovica 2 1 0 1 3 6
8 Banovci Dunav 2 1 0 1 3 6
9 Sloven 2 Ruma 3 0 2 1 2
10 Simanovci 3 0 1 2 1
11 Hajduk Beska 2 0 0 2 0

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Car Uros Jazak 5 – 1 Simanovci 11
2 3 Sloven 2 Ruma 3 – 3 Cement Beocin 10
3 4 Sloga Indjija 3½ – 2½ Jednota Sid 9
4 5 Hajduk Beska Radnicki Sid 8
5 6 Sremac Vojka 2 – 4 Banovci Dunav 7
6 1 Srem Sr. Mitrovica 0 – Nesparen
Kolo 2 na 20.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 Radnicki Sid 3½ – 2½ Sremac Vojka 6
2 9 Jednota Sid 3½ – 2½ Hajduk Beska 5
3 10 Cement Beocin 1½ – 4½ Sloga Indjija 4
4 11 Simanovci 3 – 3 Sloven 2 Ruma 3
5 1 Srem Sr. Mitrovica 2½ – 3½ Car Uros Jazak 2
6 7 Banovci Dunav 0 – Nesparen
Kolo 3 na 27.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Sloven 2 Ruma 2½ – 3½ Srem Sr. Mitrovica 1
2 4 Sloga Indjija 4½ – 1½ Simanovci 11
3 5 Hajduk Beska 2 – 4 Cement Beocin 10
4 6 Sremac Vojka 3½ – 2½ Jednota Sid 9
5 7 Banovci Dunav 2 – 4 Radnicki Sid 8
6 2 Car Uros Jazak 0 – Nesparen
Kolo 4 na 03.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 Jednota Sid Banovci Dunav 7
2 10 Cement Beocin Sremac Vojka 6
3 11 Simanovci Hajduk Beska 5
4 1 Srem Sr. Mitrovica Sloga Indjija 4
5 2 Car Uros Jazak Sloven 2 Ruma 3
6 8 Radnicki Sid 0 – Nesparen

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 3 na 27.05.2018 u 10.00
3.1 3 Sloven 2 Ruma 2½ – 3½ 1 Srem Sr. Mitrovica
1 Kosijer Slobodan 1977 0 : 1 Laketic Sasa 0
2 Micic Milenko 2017 0 : 1 Marcak Dejan 2168
3 Juzbasa Milan 1979 1 : 0 Kolognat Kresimir 2016
4 Spasojevic Dusan 1995 1 : 0 Zutic Milan 1975
5 Ljepic Andrej 1758 ½ : ½ Markovic Zoran D 1955
6 Davidov Lazar 1501 0 : 1 Zubac Aleksa 1682
3.2 4 Sloga Indjija 4½ – 1½ 11 Simanovci
1 Petrusic Velimir 2175 1 : 0 Jovanovic Dejan O 1949
2 Ivas Jovo 2051 1 : 0 Subic Slobodan 1854
3 Labus Vladislav 2112 ½ : ½ CM Saric Vladimir 2182
4 Muskinja Luka 1633 1 : 0 Babic Laza 1857
5 Kovacevic Nikola R 1749 1 : 0 Radosavljevic Zlatomir 0
6 Marceta Dimitrije 1569 0 : 1 Ristivojevic Spaso 0
3.3 5 Hajduk Beska 2 – 4 10 Cement Beocin
1 Vukovic Miroslav R 2137 1 : 0 Bikar Nenad 1847
2 Klisaric Vitomir 0 0 : 1 FM Ujhazi Ivan 2130
3 Okilj Tigran 2123 0 : 1 Kovacevic Goran B 2091
4 Maricki Djordje 2045 0 : 1 Ivanovic Ljubomir 1969
5 Mehandzic Georgije 2038 1 : 0 Ostojin Dragan 2084
6 Tomic Ivan 0 0 : 1 Macet Jelena 1876
3.4 6 Sremac Vojka 3½ – 2½ 9 Jednota Sid
1 IM Radulovic Dragan B 2179 ½ : ½ Bogic Stevan 2234
2 Grujic Miroslav 2018 ½ : ½ Milasinovic Radivoj 2018
3 Jaksic Dragoljub 1918 ½ : ½ Veleckovic Goran 1919
4 Kocijasevic Zivko 1885 ½ : ½ Milasinovic Milovan 1910
5 Ivkovic Dragan B 2083 1 : 0 Djelmo Rade 0
6 Mestrovic Ivan M 1549 ½ : ½ Danilovic Predrag 1763
3.5 7 Banovci Dunav 2 – 4 8 Radnicki Sid
1 FM Azaric Slavko 2290 1 : 0 Djuric Katanovic Zoran 1846
2 Jovanovic Miroslav T 1874 0 : 1 Juzbasic Vlado 2143
3 Stankovic Milos M 2094 1 : 0 Martic Dusan 1917
4 Moldovanovic Dragan 2015 0 : 1 Susa Vukasin 2085
5 Vukovic Ilija 1890 0 : 1 Pejic Radoslav 1875
6 Stankovic Marija 1604 0 : 1 Marijanovic Ivan 0

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 2 na 20.05.2018 u 10.00
2.1 8 Radnicki Sid 3½ – 2½ 6 Sremac Vojka
1 Juzbasic Vlado 2143 1 : 0 Djurdjevic Petar M 2120
2 Djuric Katanovic Zoran 1846 0 : 1 IM Radulovic Dragan B 2179
3 Martic Dusan 1917 ½ : ½ Jaksic Dragoljub 1918
4 Susa Vukasin 2085 1 : 0 Rastovic Milos 2074
5 Pejic Radoslav 1875 ½ : ½ Kocijasevic Zivko 1885
6 Poniger Nikola 1587 ½ : ½ Mestrovic Ivan M 1549
2.2 9 Jednota Sid 3½ – 2½ 5 Hajduk Beska
1 Bogic Stevan 2234 ½ : ½ Okilj Nevenko 2151
2 Milasinovic Radivoj 2018 ½ : ½ Vukovic Miroslav R 2137
3 Veleckovic Goran 1919 ½ : ½ Mehandzic Georgije 2038
4 Balaz Miso 2014 ½ : ½ Maricki Djordje 2045
5 Milasinovic Milovan 1910 ½ : ½ Kovacevic Dusan 1773
6 Danilovic Predrag 1763 1 : 0 Gavrilovic Milica 0
2.3 10 Cement Beocin 1½ – 4½ 4 Sloga Indjija
1 FM Ujhazi Ivan 2130 0 : 1 Petrusic Velimir 2175
2 Kovacevic Goran B 2091 ½ : ½ Labus Vladislav 2112
3 Ostojin Dragan 2084 0 : 1 Majstorovic Stanko 2055
4 Bikar Nenad 1847 0 : 1 Ivas Jovo 2051
5 Ivanovic Ljubomir 1969 1 : 0 Sinadinovic Bojan 1866
6 Macet Jelena 1876 0 : 1 Marceta Dimitrije 1569
2.4 11 Simanovci 3 – 3 3 Sloven 2 Ruma
1 Jovanovic Dejan O 1949 0 : 1 Micic Milenko 2017
2 Kacarevic Dejan 2002 1 : 0 Spasojevic Dusan 1995
3 Babic Laza 1857 0 : 1 Radosavljevic Zoran 2000
4 Subic Slobodan 1854 1 : 0 Juzbasa Milan 1979
5 Radivojevic Zivko 1937 0 : 1 Ljepic Andrej 1758
6 Ristivojevic Spaso 0 1 : 0 Davidov Lazar 1501
2.5 1 Srem Sr. Mitrovica 2½ – 3½ 2 Car Uros Jazak
1 Marcak Dejan 2168 1 : 0 Jovanovic Radoslav 2197
2 Kolognat Kresimir 2016 0 : 1 Dozudic Slobodan 0
3 Zutic Milan 1975 ½ : ½ Popov Sinisa Dj 2124
4 Markovic Zoran D 1955 1 : 0 Zugic Goran 0
5 Masic Dusan 0 0 : 1 Nikolic Predrag N 1973
6 Zubac Aleksa 1682 0 : 1 Trivunovic Vesna 1953

SREMSKA LIGA 2018

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Car Uros Jazak 2 2 0 0 6
2 Sloga Indjija 2 2 0 0 6 8
3 Jednota Sid 2 1 0 1 3 6
4 Banovci Dunav 1 1 0 0 3 4
5 Radnicki Sid 1 1 0 0 3
6 Sloven 2 Ruma 2 0 2 0 2 6
7 Cement Beocin 2 0 1 1 1
8 Simanovci 2 0 1 1 1 4
9 Sremac Vojka 2 0 0 2 0
10 Srem Sr. Mitrovica 1 0 0 1 0
Hajduk Beska 1 0 0 1 0

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Car Uros Jazak 5 – 1 Simanovci 11
2 3 Sloven 2 Ruma 3 – 3 Cement Beocin 10
3 4 Sloga Indjija 3½ – 2½ Jednota Sid 9
4 5 Hajduk Beska Radnicki Sid 8
5 6 Sremac Vojka 2 – 4 Banovci Dunav 7
6 1 Srem Sr. Mitrovica 0 – Nesparen
Kolo 2 na 20.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 Radnicki Sid 3½ – 2½ Sremac Vojka 6
2 9 Jednota Sid 3½ – 2½ Hajduk Beska 5
3 10 Cement Beocin 1½ – 4½ Sloga Indjija 4
4 11 Simanovci 3 – 3 Sloven 2 Ruma 3
5 1 Srem Sr. Mitrovica 2½ – 3½ Car Uros Jazak 2
6 7 Banovci Dunav 0 – Nesparen
Kolo 3 na 27.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Sloven 2 Ruma Srem Sr. Mitrovica 1
2 4 Sloga Indjija Simanovci 11
3 5 Hajduk Beska Cement Beocin 10
4 6 Sremac Vojka Jednota Sid 9
5 7 Banovci Dunav Radnicki Sid 8
6 2 Car Uros Jazak 0 – Nesparen

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10.00
1.1 2 Car Uros Jazak 5 – 1 11 Simanovci
1 Jovanovic Radoslav 2197 1 : 0 Jovanovic Dejan O 1949
2 Nikolic Predrag N 1973 ½ : ½ Babic Laza 1857
3 Dozudic Slobodan 0 1 : 0 Pesterac Lazar 0
4 Belojevic Dejan 1981 ½ : ½ Subic Slobodan 1854
5 Milosevic Dragan S 1944 1 : 0 Kacarevic Dejan 2002
6 Trivunovic Vesna 1953 + : – Ristivojevic Spaso 0
1.2 3 Sloven 2 Ruma 3 – 3 10 Cement Beocin
1 Kosijer Slobodan 1977 1 : 0 Janjic Strahinja 0
2 Micic Milenko 2017 0 : 1 FM Ujhazi Ivan 2130
3 Spasojevic Dusan 1995 ½ : ½ Kovacevic Goran B 2091
4 Radosavljevic Zoran 2000 0 : 1 Ivanovic Ljubomir 1969
5 Ljepic Andrej 1758 1 : 0 Bikar Nenad 1847
6 Davidov Lazar 1501 ½ : ½ Macet Jelena 1876
1.3 4 Sloga Indjija 3½ – 2½ 9 Jednota Sid
1 Majstorovic Stanko 2055 ½ : ½ Bogic Stevan 2234
2 Labus Vladislav 2112 ½ : ½ Milasinovic Radivoj 2018
3 Ivas Jovo 2051 ½ : ½ Rezic Goran 2028
4 Kovacevic Nikola R 1749 ½ : ½ Veleckovic Goran 1919
5 Marceta Branko 1681 ½ : ½ Milasinovic Milovan 1910
6 Mrmos Sanja 0 1 : 0 Danilovic Predrag 1763
1.4 5 Hajduk Beska 8 Radnicki Sid
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
1.5 6 Sremac Vojka 2 – 4 7 Banovci Dunav
1 Ivkovic Dragan B 2083 ½ : ½ FM Azaric Slavko 2290
2 Djurdjevic Petar M 2120 0 : 1 IM Sekulic Dusan 2193
3 IM Radulovic Dragan B 2179 ½ : ½ Moldovanovic Dragan 2015
4 Rastovic Milos 2074 0 : 1 Stankovic Milos M 2094
5 Grujic Miroslav 2018 1 : 0 Jovanovic Miroslav T 1874
6 Mestrovic Ivan M 1549 0 : 1 Vukovic Ilija 1890

SREMSKA LIGA 2018

Tabela/pocetni plasman posle kola 0

SBr. Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 PM3 Poena Plasman
1 Srem Sr. Mitrovica * 0 0 1
2 Car Uros Jazak * 0 0 2
3 Sloven 2 Ruma * 0 0 3
4 Sloga Indjija * 0 0 4
5 Hajduk Beska * 0 0 5
6 Sremac Vojka * 0 0 6
7 Banovci Dunav * 0 0 7
8 Radnicki sid * 0 0 8
9 Jednota Sid * 0 0 9
10 Cement Beocin * 0 0 10
11 Simanovci * 0 0 11

SREMSKA LIGA 2018

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Car Uros Jazak 5-1 Simanovci 11
2 3 Sloven 2 Ruma 3-3 Cement Beocin 10
3 4 Sloga Indjija 3,5-2,5 Jednota Sid 9
4 5 Hajduk Beska odloženo Radnicki sid 8
5 6 Sremac Vojka 2-4 Banovci Dunav 7
6 1 Srem Sr. Mitrovica 0 – Nesparen
Kolo 2 na 20.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 Radnicki sid Sremac Vojka 6
2 9 Jednota Sid Hajduk Beska 5
3 10 Cement Beocin Sloga Indjija 4
4 11 Simanovci Sloven 2 Ruma 3
5 1 Srem Sr. Mitrovica Car Uros Jazak 2
6 7 Banovci Dunav 0 – Nesparen
Kolo 3 na 27.05.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Sloven 2 Ruma Srem Sr. Mitrovica 1
2 4 Sloga Indjija Simanovci 11
3 5 Hajduk Beska Cement Beocin 10
4 6 Sremac Vojka Jednota Sid 9
5 7 Banovci Dunav Radnicki sid 8
6 2 Car Uros Jazak 0 – Nesparen
Kolo 4 na 03.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 Jednota Sid Banovci Dunav 7
2 10 Cement Beocin Sremac Vojka 6
3 11 Simanovci Hajduk Beska 5
4 1 Srem Sr. Mitrovica Sloga Indjija 4
5 2 Car Uros Jazak Sloven 2 Ruma 3
6 8 Radnicki sid 0 – Nesparen
Kolo 5 na 10.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Sloga Indjija Car Uros Jazak 2
2 5 Hajduk Beska Srem Sr. Mitrovica 1
3 6 Sremac Vojka Simanovci 11
4 7 Banovci Dunav Cement Beocin 10
5 8 Radnicki sid Jednota Sid 9
6 3 Sloven 2 Ruma 0 – Nesparen
Kolo 6 na 17.06.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 10 Cement Beocin Radnicki sid 8
2 11 Simanovci Banovci Dunav 7
3 1 Srem Sr. Mitrovica Sremac Vojka 6
4 2 Car Uros Jazak Hajduk Beska 5
5 3 Sloven 2 Ruma Sloga Indjija 4
6 9 Jednota Sid 0 – Nesparen
Kolo 7 na 09.09.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Hajduk Beska Sloven 2 Ruma 3
2 6 Sremac Vojka Car Uros Jazak 2
3 7 Banovci Dunav Srem Sr. Mitrovica 1
4 8 Radnicki sid Simanovci 11
5 9 Jednota Sid Cement Beocin 10
6 4 Sloga Indjija 0 – Nesparen
Kolo 8 na 16.09.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 11 Simanovci Jednota Sid 9
2 1 Srem Sr. Mitrovica Radnicki sid 8
3 2 Car Uros Jazak Banovci Dunav 7
4 3 Sloven 2 Ruma Sremac Vojka 6
5 4 Sloga Indjija Hajduk Beska 5
6 10 Cement Beocin 0 – Nesparen
Kolo 9 na 23.09.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 Sremac Vojka Sloga Indjija 4
2 7 Banovci Dunav Sloven 2 Ruma 3
3 8 Radnicki sid Car Uros Jazak 2
4 9 Jednota Sid Srem Sr. Mitrovica 1
5 10 Cement Beocin Simanovci 11
6 5 Hajduk Beska 0 – Nesparen
Kolo 10 na 30.09.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 Srem Sr. Mitrovica Cement Beocin 10
2 2 Car Uros Jazak Jednota Sid 9
3 3 Sloven 2 Ruma Radnicki sid 8
4 4 Sloga Indjija Banovci Dunav 7
5 5 Hajduk Beska Sremac Vojka 6
6 11 Simanovci 0 – Nesparen
Kolo 11 na 07.10.2018 u 10.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 Banovci Dunav Hajduk Beska 5
2 8 Radnicki sid Sloga Indjija 4
3 9 Jednota Sid Sloven 2 Ruma 3
4 10 Cement Beocin Car Uros Jazak 2
5 11 Simanovci Srem Sr. Mitrovica 1
6 6 Sremac Vojka 0 – Nesparen

Adresar klubova Sremske lige 2018.

 

 ŠK „Sremac“ Vojka , Skopljak Željko 063 850-2217,igra se u Domu kulture.

 ŠK“ Cement“ Beočin, Ljubomir Ivanović,063 597-116 i 064 8820-361,igra se u                           Sportskom centru.

 ŠK „Car Uroš“ Jazak, Petar Miličević, 062 8047-001, kafana „Lala i Dane“

ŠK“ Srem“Sr.Mitrovica,Marčak Dejan 065 3880-999, igra se u Šah klubu.

 ŠK“Sloven 2“ Ruma, Dragan Tešić 069 4765- 350,igra se u klubu, JNA 128.

ŠK „Banovci Dunav “,Miodrag Stanković 064 1136-478 , igra se u sali MZ, u centru.

ŠK „Radnički Šid“ , Pejić Radoslav,  064 385-4084, Igra se u Sportskom centru.

 ŠK“Jednota“ Šid, Pera Vejnović,069 8018-634, igra se u MZ,ulica Karađorđeva.

ŠK“Hajduk 1973“ Beška,Kovačević Dušan, 069 1788970,igra se u centru, u šah klubu.

ŠK „Sloga“ Indjija,Mandić Milenko, 064 1325-120,igra se u centru,u Gimnaziji.

ŠK „Šimanovci“ Šimanovci, Šarić Vladimir,065 9999-212,igra se u MZ, u centru.

P R O P O Z I C I J E

SREMSKE LIGE   ZA 2018. GODINU

Vojvođanska Liga se igra u pet grupa po teritorijalnom principu i to grupe: SREM sa 11 klubova, BANAT sever i jug  i BAČKA NS i SU sa po 10 klubova.Takmičenje se održava po Bergerovom sistemu jednokružno i počinje 13. maja 2018. godine.U ekipi nastupa 6 (šest) igrača a sastoji se od 5 seniorskih tabli plus jedna na kojoj igra žena,omladinka ili omladinac. Ova tabla predviđena za omladinca ili ženu ili omladinku i mora biti šesta tabla. Omladinac-ka su takmičari rođeni 1998. godine i mlađi! Obavezno je da su svi članovi ekipe registrovani kod Šahovskog saveza Vojvodine i da imaju overene takmičarske knjižice za 2018. godinu. Pred svaki meč kapiten predaje sudiji sastav svoje ekipe. Uz sastav kapiten je obavezan da preda na uvid i takmičarske knjižice bez kojih ekipa ne može da nastupi.Sastav ekipe može se dati po slobodnom izboru bez obzira na kategoriju i rejting. Tempo igre je 90 minuta po igraču za partiju plus bonifikacija od 30 sekundi po potezu, počev od prvog poteza. Obavezno je igranje digitalnim satovima. Domačin je obavezan da obezbedi digitalne satove  za igru. Prema odluci UO ŠSV za 2018 god, klub koji ne poseduje svih 6 potrebnih satova  je obavezan da ima ispravna najmanje 3 digitalna sata kad je domaćin uz uslov da pre početka lige dostavi pismeno obaveštenje voditelju lige i takmičarskoj komisiji ŠSV da ima samo 3 digitalna sata. Ekipa koja gostuje kod kluba koji je prijavio da ima samo 3 digitalna sata mora poneti sa sobom svoja tri ispravna digitalna sata i njeni satovi se obavezno postavljaju na tablu broj 4,5 i 6. Ukoliko na meču nedostaje za neku partiju digitalni sat tu partiju gubi ona ekipa na čijoj tabli nedostaje sat. Ekipa kojoj nedostaje sat za meč mora obavezno obavestiti sudiju pre predavanja sastava na kojoj tabli neće imati sat na početku meča kako bi se izbegle manipulacije prilikom objavljivanja sastava ekipa..

Član 10.2 pravila igre Fide se ne primenjuje.

Domaća ekipa ima bele figure na neparnim tablama. Gostujuća ekipa snosi svoje troškove puta, a domaćin je dužan da obezbedi prigodnu salu i rekvizite za igru.

Sudije za sve mečeve određuje koordinator -voditelj lige ili komesar za suđenje ŠSV.

Domaćin je dužan da delegiranom sudiji isplati putne troškove i sudijsku taksu koja iznosi 1.400,00 dinara.

Ukoliko delegirani sudija ne dođe u zakazano vreme meč će se održati, a sudiće domaći sudija.

Mečevi se igraju prema rasporedu koji sadrže ove propozicije nedeljom sa početkom u 10 časova osim mečeva ekipa koji svoje mečeve kad su domaćini igraju subotom od 17 časova .

Odlaganje mečeva nije dozvoljeno jedino se isti mogu igrati ranije u toku nedelje ukoliko se obe ekipe međusobno o tome dogovore i obaveste koordinatora lige i ovaj Savez i delegiranog sudiju. Izuzetno meč se može odložiti uz saglasnost ovog Saveza ukoliko najmanje 2 (dva) člana ekipe učestvuju na državnom ili međunarodnom takmičenju, ili zbog više sile ali ne u poslednja 3 (tri) kola.

U sportskom takmičenju može učestvovati sportista kome je u periodu od šest meseci pre održavanja sportskog takmičenja utvrđena opšta zdravstvena sposobnost za obavljanje sportskih aktivnosti, odnosno delatnosti (Pravilnik o utvrđivanju zdravstvene sposobnosti sportista za obavljanje sportskih aktivnosti i učestvovanje na sportskim takmičenjima član 3. Stav 1)

Sudija meča obavezno u ponedeljak poštom dostavlja zapisnik sa meča potpisan od oba kapitena na adresu Šahovskog saveza Vojvodine, 21000 Novi Sad, Masarikova 25. Sudija je obavezan da odmah posle odigranog meča javi mobilnim telefonom rezultat koordinatoru-voditelju lige na telefon 062 8047-001, Petar Miličević, a takođe je obavezan da isto veče mejlom na adresu: petarmilicevicmili@gmail.com  pošalje pojedinačne rezultate meča ili iste izdiktira telefonom koordinatoru lige. Ako se zapisnik šalje faksom ovom Savezu  broj je 021 572-238

Zapisnik popuniti čitko štampanim slovima sa punim imenom i prezimenom i tačnim datumom rođenja kako bi liga mogla biti rejtingovana.Po mogućnosti upisati Fide id broj igrača.

Sve eventualne primedbe kao i najavu žalbe kapiteni su dužni da unesu u zapisnik, a klub koji je nezadovoljan odlukom sudije u meču obavezan je da u roku od 48 časova po završetku meča uloži žalbu Takmičarskoj komisiji ŠS Vojvodine. Žalba se ne može uložiti ukoliko nije stavljena najava u zapisnik meča. Uz žalbu treba uplatiti 2.000,00 (dve hiljade) dinara na ime takse koja se žaliocu vraća u slučaju povoljnog rešenja žalbe. Žalbe bez dokaza o uplaćenoj taksi neće se razmatrati. Taksa se uplaćuje na žiro račun Šahovskog saveza Vojvodine broj: 340-1945-12.

U slučaju da neka ekipa istupi sa takmičenja ili izgubi jedan meč bez igre a odigrala je manje od polovine mečeva, onda se ona briše iz daljeg takmičenja, a dotadašnji rezultati se poništavaju. Ako je odigrala polovinu ili više od polovine mečeva tada preostale mečeve gubi sa “0” (nula), a protivnici u sledećim kolima dobijaju onoliko poena koliko je ta ekipa najviše izgubila u jednom meču u toku takmičenja, ali ne manje od 3,5 poena! Ovo se rešava prema članu 34 pravilnika o ekipnim takmičenjima.

 Ukoliko igrač na početku meča sedne za pogrešnu tablu-tablu na kojoj nije prijavljen u sastavu ekipe i povuče potez i pritisne sat- započne sa igrom, on će biti odmah kontumaciran i gubi svoju partiju koju je trebao igrati na tabli prema sastavu ekipe. Partija koju je počeo na pogrešnoj tabli se poništava i smatra neigranom i na njoj se normalno igra partija koja je trebala.

Posedovanje mobilnog telefona u sali za igru nije dozvoljeno makar i nije uključen i ono se kažnjava gubitkom partije. Pre početka meča igrači koji imaju mobilni telefon kod sebe daće ga sudiji na čuvanje a u protivnom rizikuju gubitak partije. Sudija će do kraja meča čuvati primljene mobilne telefone. Nije predviđeno da sudija pretresa bilo koga za vreme meča ali mora reagovati ako uoči prekršaj.

Ekipe koje neopravdano napuste takmičenje biće kažnjene prebacivanjem u najniži rang takmičenja kao i novčano – najviše do 10.000,00 (desethiljada) dinara.

Konačan plasman se određuje na osnovu zbira ukupno osvojenih MEČ BODOVA. Pobeda u meču se vrednuje sa tri boda, nerešen rezultat sa jednim bodom, a izgubljen meč bez bodova. U slučaju da dve ili više ekipa imaju isti broj meč bodova, odlučuje veći broj ukupno osvojenih poena, pa zatim bolji međusobni rezultat ekipa koje dele mesto, potom bolji uspeh po Soneborn – Bergeru (primenjen na meč bodove), a ako je sve isto odlučuje naknadni meč odnosno mečevi ekipa koje dele kritično mesto.

Prvoplasirana ekipa iz SREMSKE lige stiče pravo igranja u Drugoj ligi Srbije-grupa Vojvodina za 2019.godinu.Iz Sremske lige ispadaju 2(dve)ekipe.

Sve što nije obuhvaćeno ovim Propozicijama rešavaće Takmičarska komisija u skladu sa važećim FIDE pravilima šahovske igre i Pravilnicima ŠS Vojvodine.

 NA SVIM ZVANIČNIM TAKMIČENJIMA U VOJVODINI ZABRANJENO JE PUŠENJE! OBAVEZUJU SE SUDIJE NA STRIKTNO POŠTOVANJE OVE ODLUKE!!

       RASPORED IGRANJA za Sremsku ligu

  1. kolo se igra        13. maja       2018. godine
  2.  kolo se igra       20. maja       2018. godine
  3. kolo se igra        27. maja       2018. godine
  4.  kolo se igra        03. juna       2018. godine
  5. kolo se igra         10. juna       2018. godine 
  6. kolo se igra         17.juna       2018.godine
  7. kolo se igra         09.septembra 2018.godine
  8. kolo se igra         16.septembra  2018.godine
  9. kolo se igra         23.septembra  2018.godine
  10. kolo se igra         30.septembra 2018.godine
  11. kolo se igra         07.oktobra 2018.godine   

Klubovi su obavezni da ekipama koje im dolaze u goste putem koordinatora lige dostave tačnu adresu prostorije u kojima će se mečevi igrati.  Istu obavezu klub domaćin ima i prema delegiranom sudiji. Sve posledice koje mogu proisteći iz nepoštovanja ove odredbe snosi klub domaćin!

Uz ove Propozicije se dostavlja kompletan raspored igranja za 1-11. kola sa izvučenim turnirskim brojevima. Takođe je dat adresar ekipa

 LIGE ĆE BITI REJTINGOVANE KOD FIDE!!

 KOTIZACIJA KLUBOVA ZA UČEŠĆE U LIGI IZNOSI  6.000,00 DINARA I PLAĆA SE NAJKASNIJE DO 7 MAJA 2018. GODINE NA

TEKUĆI RAČUN ŠSV BR. 340-1945-12

KLUBOVI SU OBAVEZNI DA PLATE I REJTING TAKSU OD 500 DINARA PO REJTINGOVANOM IGRAČU KOJEG SU REGISTROVALI  ZA IGRU.

EKIPE KOJE NE UPLATE KOMPLETNU REGISTRACIJU, KOTIZACIJU I REJTING TAKSU NE MOGU NASTUPITI U LIGI ZA 2018. G.

                                                                 ŠAHOVSKI SAVEZ VOJVODINE

                                                                 PETAR MILIČEVIĆ NA voditelj lige

Sremska liga 2018 izvučeni brojevi

 

1-Srem

2-Car Uroš

3-Sloven 2

4-Sloga Inđija

5-Hajduk Beška

6-Sremac Vojka

7-Banovci Dunav

8-Radnički Šid

9-Jednota Šid

10-Cement

11-Šimanovci  

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

SREMSKA LIGA  2018

 

U drugu ligu se plasirala ekipa Mladost Nova Pazova 11-1=10

Iz druge lige se vraćaju Sloga Indjija i Hajduk Beška 10+2=12

Iz nižeg ranga dolazi šk Šimanovci jer šk Sloga 2 ne može igrati

u ovoj ligi pošto je u njoj i prva ekipa Sloge Inđija   12+1=13

Iz lige ispadaju Banoštor i Podunavac Belegiš  13-2=11

 

Šimanovci
Banovci Dunav
Radnicki Sid
Sremac Vojka
Jednota Sid
Srem Sr. Mitrovica
Sloven 2 Ruma
Cement Beocin
Car Uros Jazak
Sloga Inđija
Hajduk  Beška