TURNIRI-CUGERI RAZNI

Ovde če se prikazivati razni turniri i cugeri.

Pre otvaranja ove stranice prislonite kursor na njeno ime i izaberite

turnir u padajućem meniju

a

Prijatelski meč      ŠK Penzioner- ŠK Anpasan   5-5

Novi Sad  25 11 2019  sala šk Anpasan

 

Rezultati po tablama

 

1.Vuković Cvetko-Notaroš Krasoje  ½

2.Rakić Matija – Ujhazi Ivan 0-1

3.Miladinov Milan – Simeunović Predrag ½

4.Karličić  Božidar – Avram Sretko  1-0

5.Nišavić Pavle – Markov Živa  ½

6.Zorić Djuro– Petrović  Vladan  ½

7.Vranjković  Jovan- Vujević Tomislav 0-1

8.Zlatić – Tadić Uroš  0-1

9.Vojnović  Rade- Sidžimovski   1-0

10.Svitlica  Nenad- Stepanov  1-0

 

Ovo je bio tradicionalni meč koji se igra već više godina

Na turniru je prisustvovalo i desetak do petnaest navijača šk Anpasan

Penzioneri su propustili da pobede ekipu Anpasan koja je u dva ranga višoj ligi.

Posle meča priređen je „svadbarski kupus „ uz vino pivo i rakiju a za vreme igre su  poslužene pogačice.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

II MEĐUNARODNO OTVORENO RAPID PRVENSTVO VOJVODINE

ODŽACI 24.11.2019. GODINE U 9,30 CASOVA

Konacna lista

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena
1 5 GM Lajthajm Borko 2499 SRB
2 3 GM Markovic Miroslav 2523 SRB 7
3 2 GM Savic Miodrag R 2525 SRB 7
4 1 GM Atalik Suat 2570 SRB 7
5 35 FM Manush Shah 2035 IND 7
6 4 GM Drazic Sinisa 2513 SRB 7
7 25 Peng Hongchi 2120 CHN
8 30 Jovanovic Petar 2097 SRB
9 15 FM Brajic Miloje 2188 SRB
10 7 IM Vujadinovic Goran 2367 SRB
11 9 FM Petkovic Radosav 2300 SRB 6
12 11 Mladenovic Dusan 2230 SRB 6
13 53 Manojlovic Sava 1942 SRB 6
14 6 IM Sredojevic Ivan 2386 SRB
15 10 Sokic Dragomir 2255 SRB
16 18 WIM Dauletova Gulmira 2153 KAZ
17 17 Lazor Vladimir 2161 SRB
18 19 Popovic Zoran M 2142 SRB
19 13 Paroski Sinisa 2208 SRB
20 24 Ledjenac Milorad 2121 SRB
21 34 Dukic Aleksandar 2040 SRB
22 23 FM Jovanovic Milenko 2124 CRO
23 27 Arsic Radovan 2106 SRB
24 21 Vujovic Branislav 2135 SRB 5
25 16 Cica Dragan 2174 SRB 5
26 14 Pecelj Nedeljko 2191 SRB 5
27 12 IM Martorelli Antonio 2208 ITA 5
28 82 Savatovic Rade 0 SRB 5
29 36 Radovic Jovica 2028 SRB 5
30 22 Kovacic Vlastimir 2130 SRB 5
31 33 Bilic Milanko 2041 SRB 5
32 37 FM Rajak Luka 2017 SRB 5
33 44 Dermisek Stipa 1989 SRB 5
34 49 Todic Miroslav 1955 SRB 5
35 39 Hajder Nedeljko 2013 SRB 5
36 52 Tunguz Dragan 1945 SRB 5
37 43 Jovanovic Miodrag 1994 SRB 5
38 8 Ljikar Zoran 2316 CRO
39 65 Milesevic Darko 1814 SRB
40 31 Kerezovic Mihajlo 2048 SRB
41 46 Tadic Mileta 1968 SRB
42 48 Stojanovic Goran A 1959 SRB
43 47 Pesic Zoran S 1963 SRB
44 29 Mandic Radivoj 2099 SRB
45 42 Sipka Mladen 2000 SRB
46 56 Popovic Rajko 1895 SRB
47 45 Vlahovic Ljubo 1979 SRB 4
48 58 Radosavljev Petar 1863 SRB 4
49 51 Kovac Petar 1946 CRO 4
50 61 Vucelic Rade 1845 SRB 4
84 Stajic Marko 0 SRB 4
52 62 Popovic Miroslav 1836 SRB 4
53 20 Ristovski Branislav 2137 SRB 4
54 81 Davidov Lazar 1361 SRB 4
55 32 Petrovic Bojan 2045 SRB 4
56 59 Orelj Milan 1860 SRB 4
57 63 Vranjes Slavisa 1831 SRB 4
58 57 Mandac Jan 1863 SRB 4
59 41 Milenkovic Stojko 2002 SRB 4
60 50 Popovic Dusan M 1947 SRB 4
61 70 Djordjevic Milan Br 1751 SRB 4
62 26 Levi Netanel 2109 ISR
63 55 Slavic Nikola 1906 SRB
64 66 Ramadanovic Petar 1813 SRB
65 71 Vukasinovic Milovan 1708 SRB
66 38 Skrobonja Sinisa 2016 SRB 3
67 69 Babic Aleksandar B 1801 SRB 3
68 64 Cervenak Juraj 1820 SRB 3
69 40 Radovic Perisa 2004 SRB 3
70 54 Stajic Milos 1938 SRB 3
71 67 Pecnik Pavel 1804 SRB 3
72 60 Vranjes Zarko 1860 SRB 3
73 72 Nikolic Radisav 1698 SRB 3
74 77 Jovanovic Ilija 1564 SRB 3
75 68 Kovacevic Branko 1803 SRB
76 80 Konjevic Nikola 1377 CRO
77 74 Varga David K 1649 SRB 2
78 78 Stepanov Aleksandar 1546 SRB 2
79 76 Dombrovski Mihajlo 1566 SRB 2
80 75 Tot Ivan 1605 SRB 2
81 79 Vla Bogdan 1542 SRB 2
82 73 Peric Goran S 1650 SRB 1
83 28 Kozomora Dragan 2104 SRB 0
83 Savic Mihajlo 0 SLO 0

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ekipno prvenstvo Vojvodine u Ubrzanom šahu 2019

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Mladenovo Mladenovo 7 5 2 0 17 20
2 Bata Ćosić 2 Opovo 7 5 1 1 16 17½
3 Sloven 1 Ruma 7 4 2 1 14 18½
4 Jugović Kać 7 4 1 2 13 18½
5 Srbobran Srbobran 7 4 1 2 13 17
6 Stara Pazova Stara Pazova 7 4 1 2 13 17
7 Šimanovci Šimanovci 7 4 1 2 13 15½
8 Mladost Nova Pazova 7 4 0 3 12 17
9 Kraljica PTT Novi Sad 7 3 2 2 11 17½
10 Bata Ćosič 1 Opovo 7 3 1 3 10 16
11 Cement Beočin 7 3 1 3 10 12
12 Banovci Dunav 7 2 3 2 9 15
13 Bačka Palanka 7 3 0 4 9 14
14 Brile 1 Ruma 7 2 3 2 9 14
15 Hercegovac Gajdobra 7 3 0 4 9 12½
16 Sloven 2 Ruma 7 3 0 4 9 12½
17 Deč Deč 7 2 1 4 7 13½
18 Car Uroš Jazak 7 2 1 4 7 11½
19 Sloven 3 Ruma 7 2 0 5 6
20 Platičevo Platičevo 7 1 2 4 5 10
21 Brile 2 Ruma 7 0 4 3 4 8
22 Brile 3 Ruma 7 0 1 6 1 2

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sahovski turnir Milan Radosavljevic 2019

Konacna lista      ČENEJ  6 10 2019

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena Rez.
1 4 FM Bojkovic Slobodan 2162 SRB 7 1
2 1 GM Roganovic Milos 2508 SRB 7 0
3 3 FM Desnica Vladan 2276 SRB 6 0
4 10 Babic Zdravko 2009 SRB 6 0
5 5 Radanovic Aleksandar 2144 SRB 1
6 9 Markov Ziva 2041 SRB 0
7 2 FM Petkovic Radosav 2319 SRB 5 0
8 26 Loncarski Stefan 1797 SRB 5 0
9 14 Nisavic Pavle 1981 SRB 5 0
10 20 Gagic Milan A 1888 SRB 5 0
11 21 Zivkov Lazar 1861 SRB 5 0
12 18 Karlicic Bozidar 1925 SRB 5 0
13 23 Buljic Milorad 1840 SRB 0
14 24 Mackic Milos 1814 SRB 0
15 6 Petrovic Nikola V 2131 SRB 0
16 13 Ristic Stefan 1985 SRB 0
17 17 Tadic Uros 1977 SRB 4 0
18 15 Todic Miroslav 1980 SRB 4 0
19 12 Manojlovic Sava 1988 SRB 4 0
20 19 Mandic Momir 1905 SRB 4 0
21 37 Vujanovic Goran 0 SRB 4 0
22 8 Simeunovic Predrag 2061 SRB 4 0
23 25 Rakic Matija 1807 SRB 0
24 36 Jovanovic Anja 1515 SRB 0
25 16 Djordjevic Dragan G 1978 SRB 0
26 7 FM Notaros Krasoje 2103 SRB 3 0
27 30 Vukovic Cvetko 1737 SRB 3 0
28 11 Mutlak Zoran 1995 SRB 3 0
29 27 Konstantinov Milan 1787 SRB 3 0
30 33 Svitlica Nenad 1679 SRB 3 0
31 22 Vojnovic Rade 1845 SRB 3 0
32 28 Letic Pera 1766 SRB 3 0
33 34 Tot Ivan 1566 SRB 3 0
34 31 Cuzovic Ognjen 1716 SRB 1
35 32 Jovanovic Branimir 1697 SRB 0
36 29 Kljajic Dragan 1739 SRB 2 0
37 35 Sirar Mirko 1525 SRB 0

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Cuger 04 2019 Bačka Palanka

Konacna lista

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena
1 1 FM Radulovic Bojan 2246 CRO
2 4 Parnicki Zlatko 2089 SRB 7
3 3 Zonjic Milos 2217 SRB 7
4 2 FM Brajic Miloje 2227 SRB
5 14 Petric Milos 1799 SRB
6 8 FM Rajak Luka 2014 SRB
7 7 Jovanovic Petar 2048 SRB
8 9 Salgo Sandor 2003 SRB 6
9 10 Galonja Igor 1912 CRO
10 5 Hajder Nedeljko 2079 SRB
11 16 Jovanovic Ilija 1379 SRB 5
12 6 Ignjatovic Dragan 2076 SRB
13 12 Subosic Mitar 1845 SRB
14 13 Andjusic Ilija 1682 SRB
15 11 Trifunovic Djordje 1907 SRB
16 15 Cirovic Milanko 1451 SRB

Cuger 03 2019 Bačka Palanka

Konacna lista

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena
1 2 FM Radulovic Bojan 2197 CRO 11½
2 3 Zonjic Milos 2184 SRB 10½
3 7 Dukic Aleksandar 2077 SRB
4 4 Popovic Dobrivoj 2183 SRB
5 1 FM Brajic Miloje 2238 SRB 9
6 8 Hajder Nedeljko 2060 SRB
7 5 Parnicki Zlatko 2101 SRB 7
8 6 Jovanovic Petar 2084 SRB 7
9 10 Cekic Milenko 2041 CRO
10 13 Galonja Igor 1895 CRO
11 9 FM Rajak Luka 2049 SRB
12 15 Subosic Mitar 1838 SRB
13 17 Milanovic Zoran 1729 SRB 6
14 14 Mencik David 1892 SRB 6
15 16 Petric Milos 1787 SRB 6
16 19 Golic Ognjen 1572 SRB
17 21 Jovanovic Ilija 1337 SRB
18 12 Trifunovic Djordje 1994 SRB
19 20 Cirovic Milanko 1429 SRB
20 22 Jovic Strahinja 0 SRB
21 11 Mandic Bojan 2005 CRO 3
22 18 Andjusic Ilija 1705 SRB 3

0000Cuger Backa Palanka

02 2019

Konacna lista

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena
1 1 FM Brajic Miloje 2236 SRB 10
2 4 Parnicki Zlatko 2122 SRB 10
3 17 Galonja Igor 1856 CRO 9
4 3 Ostojic Miljan 2181 SRB
5 6 Jovanovic Petar 2082 SRB
6 15 Hajder Nedeljko 1894 SRB 8
7 7 Zonjic Milos 2081 SRB 8
8 2 Ljikar Zoran 2215 CRO
9 8 Lugonja Sinisa 2074 SRB
10 12 Tadic Mileta 1989 SRB
11 9 Ignjatovic Dragan 2063 SRB 7
12 5 Popovic Dobrivoj 2104 SRB 7
13 11 FM Rajak Luka 2035 SRB 7
14 27 Kralj Ozren 0 SRB 7
15 13 Prekajac Tihomir 1950 SRB
16 14 Veleckovic Goran 1934 SRB
17 20 Andjusic Ilija 1719 SRB
18 21 Kovac Petar 1673 CRO 6
19 22 Petric Milos 1661 SRB 6
20 16 Subosic Mitar 1859 SRB 6
21 30 Studen Tihomir 0 SRB 6
22 26 Dubovski Tomislav 0 SRB 6
23 18 Milanovic Zoran 1744 SRB
24 19 Ivic Milorad 1734 SRB
25 28 Mandic Bojan 0 SRB 5
26 25 Cirovic Milanko 0 SRB
27 24 Jovanovic Ilija 1211 SRB 4
28 10 Trifunovic Djordje 2060 SRB 4
29 23 Golic Ognjen 1640 SRB 3
30 29 Putnik Mile 0 SRB

Ekipno prvenstvo Vojvodine u ubrzanom šahu

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 ŠK Kraljica-PTT 1 Petrovaradin 7 5 2 0 17 20
2 ŠK Sloven 1 Ruma 7 5 1 1 16 17½
3 ŠK Bata Ćosić 1 Opovo 7 5 0 2 15 18½
4 ŠK Mladenovo Mladenovo 7 4 2 1 14 17
5 ŠK Stara Pazova Stara Pazova 7 4 1 2 13 18
6 ŠK Sremac 1 Vojka 7 4 1 2 13 16½
7 ŠK Kraljica-PTT 2 Petrovaradin 7 4 1 2 13 16½
8 ŠK Hercegovac Gajdobra 7 3 1 3 10 16½
9 ŠK Bata Ćosić 2 Opovo 7 3 1 3 10 14
10 ŠK Cement Beočin 7 3 1 3 10 14
11 ŠK Šimanovci Šimanovci 7 2 1 4 7 14
12 ŠK Sloven 2 Ruma 7 2 1 4 7 9
13 ŠK Brile 1 Ruma 7 2 1 4 7 9
14 ŠK Brile 2 Ruma 7 2 1 4 7 7
15 ŠK Jedinstvo Novi Bečej 7 2 0 5 6 12½
16 ŠK Car Uroš Jazak 7 1 3 3 6 11½
17 ŠK Sremac 2 Vojka 7 1 1 5 4 10½
18 ŠK Platičevo Platičevo 7 1 1 5 4 10

Rapid turnir Milan Radosavljevic 2018.

Konacna lista

Plasman SBr.   Ime Rtg FED Poena
1 1 IM Leskur Dejan 2450 SRB 7
2 3 FM Savanovic Vuk 2312 SRB 6
3 2 Popovic Milan S 2400 SRB 6
4 4 FM Petkovic Radosav 2305 SRB
5 5 FM Tancik Kristijan 2248 SRB
6 7 FM Titov Ivan 2177 SRB 5
7 6 Tuturin Sergey 2186 RUS 5
8 10 Banjac Branimir 2069 SRB 5
9 20 Popovic Aleksandar Mi 1848 SRB 5
10 13 Mutlak Zoran 1991 SRB 5
11 9 Vujinovic Predrag 2122 SRB
12 12 Manojlovic Sava 2006 SRB
13 28 Gagic Milan A 1408 SRB
14 8 FM Notaros Krasoje 2145 SRB 4
15 16 Todic Miroslav 1959 SRB 4
16 14 Majstorovic Aleksandar 1981 SRB 4
18 Poprzen Miroslav 1889 SRB 4
18 15 Alavanja Stefan 1959 SRB 4
19 24 Cuzovic Ognjen 1725 SRB 4
20 11 Srdjanov Stevan 2040 SRB
21 17 Popovic Rajko 1931 SRB
22 19 Ramadanovic Petar 1885 SRB 3
23 21 Stanojevic Slavko 1830 SRB 3
24 31 Pantic Arsen 0 SRB 3
25 27 Jovanovic Anja 1471 SRB 3
26 30 Jovanovic Branimir 0 SRB 3
27 32 Vla Bogdan 0 SRB 3
28 29 Gagic Almir 0 SRB
29 22 Letic Pera 1786 SRB
30 26 Tadic Vladimir 1552 SRB 2
31 25 Vukasinovic Milovan 1684 SRB 2
32 23 Stameski Petko 1753 SRB
Predskolsko i Prvi r._DECACI I DAME_Decija sahovska nedelja_Aleksa Santic 2018
Last update 07.10.2018 21:25:07
Final Ranking after 7 Rounds
Rk. SNo Name FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 5 Gilica Luka SRB 0 7 29 26 28
2 8 Randjelovic Miroslav SRB 0 6 28,5 27 23
3 10 Stajmaher Karlo CRO 0 4,5 30 28,5 18,5
4 2 Brlekovic Grgur CRO 0 4,5 25 24 16,5
5 4 Gaspar Kamilla SRB 0 4 27 25,5 16
6 6 Konstantin Mandras SRB 0 4 24,5 23,5 17
7 9 Setet Luca SRB 0 3 26 25 13
8 11 Stanic Vojin SRB 0 3 24 23 12
9 3 Daroci Canad SRB 0 2 18,5 17,5 7,5
10 1 Bese David SRB 0 1,5 23,5 22,5 8
11 12 Vasilije Mijic SRB 0 1,5 18,5 17,5 5
12 7 Rakic Uros SRB 0 1 19,5 18 3,5
II – IV razreda_DECACI_Decija sahovska nedelja_Aleksa Santic 2018
Last update 07.10.2018 21:25:27
Final Ranking after 7 Rounds
Rk. SNo Name FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 24 Stanic Strahinja SRB 0 6 28 27 23
2 23 Roganovic Mateja SRB 0 6 28 25 21
3 9 Gligoric Nikola SRB 0 5,5 33,5 30 23
4 15 Markovic Djordje SRB 0 5 31,5 28,5 20
5 5 Brlekovic Dominik CRO 0 5 30 27 22
6 26 Velickovic Aleksa SRB 0 5 27,5 24,5 19
7 2 Sabo Marko D SRB 1345 4,5 28,5 25,5 19
8 1 Leskovac Nikola SRB 1726 4 34 30,5 22
9 3 Kincses Kristof SRB 1279 4 29,5 26,5 20
10 4 Stajmaher David CRO 1055 4 28 25 18
11 11 Grujic Aleksandar SRB 0 4 27 25 18
12 22 Rakic Luka SRB 0 4 26,5 23,5 16
13 21 Pavkovic Ognjen SRB 0 4 26 24 16
14 16 Matin Dalibor SRB 0 4 24,5 22,5 14
15 13 Knezic Jovan SRB 0 3,5 24,5 22,5 14
16 12 Jankovic Momcilo SRB 0 3,5 22,5 21,5 10
17 14 Kosanovic Branislav SRB 0 3 26 23 16
18 17 Mihalek Luka SRB 0 3 24,5 22,5 12
19 20 Naumov Budislav SRB 0 3 24,5 22,5 11
20 18 Miletic Nikola SRB 0 3 24 22 13
21 28 Vince Zoltan SRB 0 3 22,5 21,5 10
22 19 Mladenov Vanja SRB 0 3 21,5 20,5 12
23 6 Cender Alen SRB 0 3 20,5 19,5 9
24 8 Cvijin Bozidar SRB 0 3 20,5 18,5 7
25 29 Vujinovic Luka SRB 0 2 23 21 10,5
26 25 Tatalovic Boris SRB 0 2 23 21 8,5
27 7 Cik Marcel SRB 0 2 22 20 5
28 27 Vicentic Stefan SRB 0 2 19 18 7
29 10 Golubovic Bojan SRB 0 1 24 22 4
II – IV razreda_DEVOJCICE_Decija sahovska nedelja_Aleksa Santic 2018
Last update 07.10.2018 21:25:42
Final Ranking after 7 Rounds
Rk. SNo Name FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 1 Vulin Lana SRB 1328 6 28 25,5 22
2 5 Ferko Hana SRB 0 6 28 25 26
3 9 Savic Anja CRO 0 5 30 27 21
4 13 Vukmirovic Eni Lourdes CRO 0 4 30,5 27,5 20
5 4 Delic Nina SRB 0 4 26,5 24,5 17
6 3 Cvijin Martina SRB 0 4 26,5 24 14
7 7 Lazovic Tamara SRB 0 3,5 26 23,5 9
8 2 Cvijin Marija SRB 0 3 27 25 14
9 10 Savic Neva CRO 0 3 27 25 12
10 8 Naumov Branislava SRB 0 3 25 23 10
11 11 Srbljanin Dunja SRB 0 3 24 22 11
12 6 Lazovic Jovana SRB 0 2,5 25 23 10
13 12 Vicentic Mina SRB 0 2 22 19,5 10
V – VIII razreda_DECACI_Decija sahovska nedelja_Aleksa Santic 2018
Last update 07.10.2018 21:25:55
Final Ranking after 7 Rounds
Rk. SNo Name FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 1 Sijacic Dusan SRB 1586 6 28,5 25,5 25
2 4 Popovic Vojin SRB 1519 5,5 30,5 27,5 23,5
3 3 Dombrovski Mihajlo SRB 1524 5 30 28 19
4 8 Dobler Luka SRB 0 5 28 25,5 20
5 2 Mamuzic Dane SRB 1581 4 31 29 19
6 12 Mackovic David SRB 0 4 26 24 16
7 7 Calic Milos SRB 0 4 24 22 14
8 13 Njegovan Vidak SRB 0 4 22 21,5 13
9 16 Prvulovic Aleksandar SRB 0 4 20 19,5 12
10 5 Gajcin Aleksa SRB 1461 3,5 31,5 28,5 17,5
11 10 Kis Tas Laslo SRB 0 3,5 19,5 19 11
12 9 Gorjanac Renato SRB 0 3 28 27,5 16
13 14 Petrovic Miroslav SRB 0 3 22 20,5 14
14 17 Sarac Petar SRB 0 2,5 21 19,5 8
15 11 Kosanovic Igor SRB 0 2 21,5 21 7
16 15 Petrovic Mladen SRB 0 2 20 19,5 10
17 6 Ajvaz Nikola SRB 0 1,5 17,5 17 5
18 18 Vujinovic Vuk SRB 0 0,5 20 18,5 2
V – VIII razreda_DEVOJCICE_Decija sahovska nedelja_Aleksa Santic 2018
Last update 07.10.2018 21:26:12
Final Ranking after 7 Rounds
Rk. SNo Name FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 1 Lazovic Emilija SRB 1173 6 30 26,5 24
2 5 Cvetkovic Milica SRB 0 5 29,5 26,5 18,5
3 4 Buchwald Svea CRO 0 5 23 22,5 17
4 9 Juhas Eva Luca SRB 0 4,5 30 27 17,5
5 6 Gligoric Sofija SRB 0 4,5 25,5 23,5 16
6 7 Grujic Ivana SRB 0 4 30,5 28,5 22
7 10 Kristo Tea SRB 0 4 26,5 24,5 18
8 16 Tomic Biljana SRB 0 3,5 28 26 19
9 2 Arbutina Andjela SRB 0 3,5 23,5 23 15
10 8 Hijjawi Emina SRB 0 3,5 16 15,5 8
11 14 Sasanski Milica SRB 0 3 23,5 21,5 10
12 13 Obradovic Mia SRB 0 3 22 21,5 9
13 15 Sasanski Tihana SRB 0 2 22 21,5 11
14 11 Magdalenic Zeljana SRB 0 2 20,5 20 10
15 12 Markovic Snezana SRB 0 2 20,5 20 5,5
16 3 Augustinovic Milica SRB 0 0,5 21 19 3,5

a