Druga liga Srbije grupa Vojvodina 2017-2018-2019

.

Druga liga grupa Vojvodina 12 klubova

 

Iz prve lige dolazi Sv Gligorić Pančevo  12+1 = 13

U prvu ligu odlazi  Mladost Nova Pazova  13-1= 12

Odole dolaze Bačka Palanka, Vojka i Pašk  12+3 = 15

Iz lige ispadaju Polet Rastina u Bačku ligu SU, Sloga Indjija u Sremsku ligu i B Ivkov BNSelo u Banatsku ligu jug                  15-3=12

U 2020 godini u drugoj ligi treba da igraju:

Bata Ćosić Opovo, Vojvodina N Sad, SŠK Sombor,Bačka Pačir,Krajina Krajišnik,Senta,Mladenovo,Kraljica Petrovaradin,Bačka Palanka, Vojka i Pašk 

KOVACICA-HOTEL-RELAX-01.-08.11.2019.

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 SK Mladost Nova Pazova 11 7 4 0 25 38
2 SK Bata Cosic Opovo 11 7 2 2 23 38
3 SK Vojvodina Novi Sad 11 6 4 1 22 40½
4 Somborski SK Sombor 11 5 6 0 21 40
5 SK Backa Pacir 11 6 3 2 21 39
6 SK Krajina Krajisnik 11 4 4 3 16 38
7 SK Senta Senta 11 3 3 5 12 32½
8 SK Mladenovo Mladenovo 11 2 6 3 12 32½
9 SK Kraljica PTT Petrovaradin 11 3 3 5 12 32½
10 SK Polet Rastina 11 3 3 5 12 31
11 SK Sloga Indjija 11 1 0 10 3 21½
12 SK Bora Ivkov Ban. N. Selo 11 0 0 11 0 12½

.

Druga liga grupa Vojvodina:

U 2018. godini ova liga je igrana sa 11 ekipa

Došao iz prve lige Krajina ( Krajišnik )    11 + 1 = 12

U viši rang otišao Naftagas ( Elemir )       12 – 1 = 11

Ispali iz ove lige Stara Pazova u Sremsku ligu i Budućnost (Srpska Crnja) u Banatsku ligu Sever   11 – 2 = 9

Ušli u ovu ligu: Sloga (Inđija), Bora Kostić (Vršac) i Mladenovo    9 + 3 = 12

 

U 2019. godini imaju pravo igranja

    1. SLOGA – Inđija
    2. KRAJINA – Krajišnik
    3. SOMBORSKI ŠK – Sombor
    4. BAČKA – Pačir
    5. SENTA – Senta
    6. VOJVODINA – Novi Sad
    7. KRALJICA PTT – Petrovaradin
    8. MLADENOVO – Mladenovo
    9. BATA ĆOSIĆ – Opovo
  10. BORA KOSTIĆ – Vršac
  11. POLET – Rastina
  12. MLADOST – Nova Pazova

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

DRUGA LIGA SRBIJE-GRUPA VOJVODINA-2018.

-NOVI SAD-HOTEL-FONTANA-09.-16.11.2018.

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 S.K. NAFTAGAS-ELEMIR 10 10 0 0 30 45½
2 S.K. BACKA-PAČIR 10 6 2 2 20 35
3 S.K. VOJVODINA-NOVI SAD 10 4 4 2 16 32½
4 SOMBORSKI S.K.-SOMBOR 10 3 5 2 14 32
5 Š.K. MLADOST-NOVA PAZOVA 10 2 7 1 13 31
6 S.K. SENTA-SENTA 10 3 3 4 12 30½
7 Š.K. BATA COSIC-OPOVO 10 3 3 4 12 29½
8 S.K. KRALJICA PTT-NOVI SAD 10 2 6 2 12 28½
9 S.K. POLET- RASTINA 10 2 4 4 10 26
10 S.K. STARA PAZOVA-STARA PAZOVA 10 2 1 7 7 24
11 S.K. BUDUCNOST-SRPSKA CRNJA 10 0 1 9 1 15½

IZVUČENI BROJEVI ZA DRUGU MUŠKU LIGU GRUPA VOJVODINA 2018

  • 1Stara Pazova
  • 2Polet Rastina
  • 3Bačka Pačir
  • 4Vojvodina Novi Sad
  • 5Naftagas Elemir
  • 6Senta
  • 7Budućnost Srpska Crnja
  • 8Sombor
  • 9Kraljica PTT Petrovaradin
  • 10Mladost Nova Pazova
  • 11Bata Ćosić Opovo
  • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Druga liga grupa Vojvodina :

Došao iz prve lige Naftagas Elemir   12+1 = 13

U viši rang otišao Spartak Subotica   13-1=12

Ispali iz ove lige Sloga Indjija i Hajduk Beška u Sremsku ligu

i Hercegovac Gajdobra u Bačku ligu NS      12-3= 9

Ušli u ovu ligu 

Mladost Nova Pazova , Polet Rastina , Bora Kostić Vršac 9+3=12

 

U 2018 god imaju pravo igranja

Naftagas Elemir
KRAJINA Krajišnik
SOMBORSKI ŠK Sombor
BAČKA Pačir
SENTA Senta
VOJVODINA Novi Sad
KRALJICA  PTT Petrovaradin
STARA PAZOVA
BUDUĆNOST Srpska Crnja
Bora Kostić Vršac
Polet Rastina
Mladost NP