MOL Subotica 2018-2019.

.Poštovani posetioci ukoliko nešto nije ažurno možete pogledati na sajtu ŠS Vojvodine    www.vojvodinachess.net    pod takmičenja

x

MOL SUBOTICA 2019

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. RADNIČKI 5 4 1 0 13 18
2 Š.K. PANONIJA 5 4 0 1 12 21½
3 Š.K. BAČKA- II 5 3 2 0 11 18½
4 HAŠK-ZRINJSKI 5 3 0 2 9 18½
5 Š.K. VUK MAT 5 3 0 2 9 15½
6 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 5 2 2 1 8 14½
Š.K. SPARTAK- II 5 2 2 1 8 14½
8 Š.K. GORNJI BREG- II 5 2 1 2 7 16
9 Š.K. SENTA- II 5 2 1 2 7 15½
10 Š.K. ŽEDNIK 5 2 0 3 6 16½
11 Š.K. POTISJE 5 2 0 3 6 15½
12 Š.K. EĐŠEG 5 1 2 2 5 14½
13 Š.K. LIPAR 5 1 1 3 4 14½
14 Š.K. GUNAROŠ 5 1 1 3 4 11
15 Š.K. SIVAC 5 0 2 3 2
16 Š.K. POTISJE-II 5 0 1 4 1 7

MOL SUBOTICA 2019

Kolo 5 na 09.06.2019 u 10:00
Br. SBr. Ekipa MP Rez. MP Ekipa SBr.
1 5 HAŠK-ZRINJSKI 9 10 Š.K. RADNIČKI 7
2 1 Š.K. PANONIJA 9 9 Š.K. VUK MAT 3
3 2 Š.K. BAČKA- II 8 6 Š.K. POTISJE 4
4 8 Š.K. ŽEDNIK 6 5 Š.K. SPARTAK- II 13
5 6 Š.K. EĐŠEG 5 5 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 11
6 10 Š.K. GUNAROŠ 4 4 Š.K. SENTA- II 9
7 14 Š.K. GORNJI BREG- II 4 4 Š.K. LIPAR 16
8 15 Š.K. POTISJE-II 0 1 Š.K. SIVAC 12

Pozicija posle kola 4

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. RADNIČKI 4 3 1 0 10 14½
2 Š.K. PANONIJA 4 3 0 1 9 17
3 HAŠK-ZRINJSKI 4 3 0 1 9 16
4 Š.K. VUK MAT 4 3 0 1 9 14
5 Š.K. BAČKA- II 4 2 2 0 8 14½
6 Š.K. ŽEDNIK 4 2 0 2 6 14
7 Š.K. POTISJE 4 2 0 2 6 13½
8 Š.K. EĐŠEG 4 1 2 1 5 12
9 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 4 1 2 1 5 11
Š.K. SPARTAK- II 4 1 2 1 5 11
11 Š.K. GORNJI BREG- II 4 1 1 2 4 12½
12 Š.K. SENTA- II 4 1 1 2 4 12
Š.K. LIPAR 4 1 1 2 4 12
14 Š.K. GUNAROŠ 4 1 1 2 4
15 Š.K. SIVAC 4 0 1 3 1
16 Š.K. POTISJE-II 4 0 0 4 0 4

MOL SUBOTICA 2019

Kolo 4 na 02.06.2019 u 10:00
4.1 7 Š.K. RADNIČKI 3½ – 2½ 1 Š.K. PANONIJA
1 Kis Bicskei Vendel 1787 ½:½ Ohnjec Mladen 0
2 Lorincz Laszlo V 1840 0 : 1 Tovilovic Milomir 2247
3 Markus Tibor 1879 1 : 0 Radovic Perisa 1981
4 Kaszas Viktor 2045 1 : 0 Radovic Jovica 2005
5 Kecskemeti Krisztina 1898 1 : 0 Vlahovic Ljubo 1951
6 Kalmar Robert 1836 0 : 1 Zimonjic Mladen 2110
4.2 4 Š.K. POTISJE 2½ – 3½ 3 Š.K. VUK MAT
1 Zapletan Geza 1834 ½:½ Stojanovski Zdravko 2061
2 Bicskei Mihaly 1911 ½:½ Engi Zlatko 1955
3 Posa Daniel 1956 1 : 0 Fatyol Istvan 1935
4 Mrzic Branko 1783 0 : 1 Matkovic Jovan 1903
5 Pilisi Lukacs 1759 ½:½ Takacs Tibor 1876
6 Toth Kazmer 1874 0 : 1 Tadic Miladin 0
4.3 5 HAŠK-ZRINJSKI 5 – 1 11 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ
1 Hegedus Antal 1912 1 : 0 Stojanovski Branko 1807
2 Farkas Janos J 1991 1 : 0 Stojanovski Ilija 1753
3 Orcic Pavle 0 1 : 0 Stojanovski Bozidar 1751
4 Mester Robert 1909 ½:½ Vrbica Dragan 0
5 Mlinkov Mirko 1726 ½:½ Simic Dragoslav 0
6 Kovacs Istvan A 1808 1 : 0 Djereg Ivica 1661
4.4 13 Š.K. SPARTAK- II 1½ – 4½ 2 Š.K. BAČKA- II
1 Markovic Milos 1572 0 : 1 Tatalovic Dusan 2239
2 Engi Igor 1654 0 : 1 Tomic Mico 1857
3 Vujevic Marko 1712 ½:½ Jancikin Svetozar 1894
4 Jujic Petra 1567 ½:½ Takac Tomislav 1869
5 Mamuzic Dane 1477 0 : 1 Brindza Istvan 1921
6 Markovic Djordje 1517 ½:½ Vujinovic Ostoja 1845
4.5 9 Š.K. SENTA- II 3 – 3 6 Š.K. EĐŠEG
1 Aleksic Zvonimir 1860 1 : 0 Toth Peter P 1762
2 Olajos Gyozo 1568 0 : 1 Deak Jozsef 2000
3 Kincses Viktor 1721 1 : 0 Komaromi Sandor 1923
4 Kincses Kristof 1311 0 : 1 Balaton Jozsef 1736
5 Szirovicza Alex 1576 0 : 1 Kocsis Lorand 1675
6 Farkas Istvan 1586 1 : 0 Stankovic Zoran M 0
4.6 10 Š.K. GUNAROŠ 3 – 3 14 Š.K. GORNJI BREG- II
1 Aleksic Milenko 1857 1 : 0 Juhasz Bela I 1742
2 Milodanovic Stanislav 1720 0 : 1 Homolya Zoltan 1618
3 Martinovic Predrag 1690 ½:½ Barna Jozef 1790
4 Jovanovic Miomir 1715 ½:½ Jovicin Dragan 0
5 Marinkovic Bogdan 1841 1 : 0 Kaszas Gyorgy 1662
6 Brindza Dezso 1755 0 : 1 Huszak Gabor 1650
4.7 12 Š.K. SIVAC 0 – 6 8 Š.K. ŽEDNIK
1 Raonic Vladica 1861 0 : 1 Poljakovic Goran 2080
2 Gluscevic Ljubomir 0 0 : 1 Rajic Ivan 1897
3 Madzgalj Milos 1695 0 : 1 Kovac Imre 1851
4 Gluscevic Boris 1632 0 : 1 Sijan Branko 1769
5 Dragas Zarko 0 0 : 1 Kovacs Kalic Sandor 1696
6 Raonic Milanko 1612 0 : 1 Lakatos Miklos 1473
4.8 16 Š.K. LIPAR 5 – 1 15 Š.K. POTISJE-II
1 Delic Luka 0 0 : 1 Szogi Zoltan 1875
2 Kurtuma Milorad 0 1 : 0 Somodjvarac David 0
3 Popovic Djordje 0 1 : 0 Somodjvarac Luka 0
4 Popovic Ilija 1691 1 : 0 Kormoci Balazs 0
5 Rubezic Milovan 0 1 : 0 Ujhazi Daniel 0
6 Mileusnic Petar 0 1 : 0 Kalmar Alex 0

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. PANONIJA 3 3 0 0 9 14½
2 Š.K. RADNIČKI 3 2 1 0 7 11
3 Š.K. POTISJE 3 2 0 1 6 11
HAŠK-ZRINJSKI 3 2 0 1 6 11
5 Š.K. VUK MAT 3 2 0 1 6 10½
6 Š.K. BAČKA- II 3 1 2 0 5 10
Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 3 1 2 0 5 10
8 Š.K. SPARTAK- II 3 1 2 0 5
9 Š.K. EĐŠEG 3 1 1 1 4 9
10 Š.K. GORNJI BREG- II 3 1 0 2 3
11 Š.K. SENTA- II 3 1 0 2 3 9
12 Š.K. ŽEDNIK 3 1 0 2 3 8
13 Š.K. GUNAROŠ 3 1 0 2 3
14 Š.K. LIPAR 3 0 1 2 1 7
15 Š.K. SIVAC 3 0 1 2 1
16 Š.K. POTISJE-II 3 0 0 3 0 3
Kolo 3 na 26.05.2019 u 10:00
3.1 1 Š.K. PANONIJA 4½ – 1½ 4 Š.K. POTISJE
1 Radovic Jovica 2005 1 : 0 Kavai Andor 0
2 Ohnjec Mladen 0 ½:½ Posa Daniel 1956
3 Zimonjic Mladen 2110 ½:½ Mrzic Branko 1783
4 Radovic Perisa 1981 ½:½ Bicskei Mihaly 1911
5 Tovilovic Milomir 2247 1 : 0 Pilisi Lukacs 1759
6 Vlahovic Ljubo 1951 1 : 0 Toth Kazmer 1874
3.2 2 Š.K. BAČKA- II 3 – 3 7 Š.K. RADNIČKI
1 Tatalovic Dusan 2239 1 : 0 Simon Zoltan 1710
2 Brindza Istvan 1921 0 : 1 Kalmar Robert 1836
3 Szemesi Ferenc 1767 0 : 1 Lorincz Laszlo V 1840
4 Jancikin Svetozar 1894 0 : 1 Markus Tibor 1879
5 Takac Tomislav 1869 1 : 0 Korosi Nandor 1623
6 Tomic Mico 1857 1 : 0 Kis Bicskei Vendel 1787
3.3 3 Š.K. VUK MAT 5 – 1 10 Š.K. GUNAROŠ
1 Stojanovski Zdravko 2061 1 : 0 Music Nemanja 1737
2 Engi Zlatko 1955 ½:½ Milodanovic Stanislav 1720
3 Fatyol Istvan 1935 1 : 0 Kuridza Danilo 1808
4 Matkovic Jovan 1903 ½:½ Martinovic Predrag 1690
5 Takacs Tibor 1876 1 : 0 Marinkovic Bogdan 1841
6 Tadic Miladin 0 1 : 0 Brindza Dezso 1755
3.4 8 Š.K. ŽEDNIK 2 – 4 5 HAŠK-ZRINJSKI
1 Poljakovic Goran 2080 ½:½ Mester Robert 1909
2 Kovac Imre 1851 0 : 1 Hegedus Antal 1912
3 Rajic Ivan 1897 0 : 1 Farkas Janos J 1991
4 Sijan Branko 1769 ½:½ Orcic Pavle 0
5 Smit Jovan 1793 1 : 0 Mlinkov Mirko 1726
6 Ribar Vladimir 1756 0 : 1 Kovacs Istvan A 1808
3.5 14 Š.K. GORNJI BREG- II 2½ – 3½ 13 Š.K. SPARTAK- II
1 Gyore Csongor 1385 0 : 1 Mamuzic Mirko 2199
2 Barna Jozef 1790 0 : 1 Vujevic Marko 1712
3 Jovicin Dragan 0 1 : 0 Gligoric Nikola D 1395
4 Juhasz Bela I 1742 ½:½ Mamuzic Dane 1477
5 Huszak Gabor 1650 1 : 0 Markovic Djordje 1517
6 Kaszas Gyorgy 1662 0 : 1 Markovic Milos 1572
3.6 11 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 4 – 2 12 Š.K. SIVAC
1 Stojanovski Ilija 1753 0 : 1 Gluscevic Boris 1632
2 Simic Dragoslav 0 1 : 0 Dragas Zarko 0
3 Djereg Ivica 1661 0 : 1 Madzgalj Milos 1695
4 Vrbica Dragan 0 1 : 0 Raonic Vladica 1861
5 Stojanovski Branko 1807 + : – Gluscevic Ljubomir 0
6 Stojanovski Bozidar 1751 1 : 0 Raonic Nikola 0
3.7 6 Š.K. EĐŠEG 4 – 2 16 Š.K. LIPAR
1 Deak Jozsef 2000 1 : 0 Vucinic Milenko 0
2 Komaromi Sandor 1923 1 : 0 Popovic Ilija 1691
3 Toth Peter P 1762 0 : 1 Mileusnic Petar 0
4 Balaton Jozsef 1736 1 : 0 Popovic Djordje 0
5 Kocsis Lorand 1675 1 : 0 Djikic Novica 0
6 Stankovic Zoran 0 0 : 1 Rubezic Milovan 0
3.8 15 Š.K. POTISJE-II ½ – 5½ 9 Š.K. SENTA- II
1 Farkas Mate M 1666 0 : 1 Aleksic Zvonimir 1860
2 Szogi Zoltan 1875 ½:½ Rozsa Sandor S 1491
3 Nagy Melykuti Katalin 1252 0 : 1 Farkas Istvan 1586
4 Szaraz Krisztian 0 0 : 1 Szirovicza Alex 1576
5 Kormoci Balazs 0 0 : 1 Kincses Viktor 1721
6 Feher Balazs 0 0 : 1 Csaki Gaspar 1954

MOL SUBOTICA 2019

Kolo 3 na 26.05.2019 u 10:00
Br. SBr. Ekipa MP Rez. MP Ekipa SBr.
1 1 Š.K. PANONIJA 6 6 Š.K. POTISJE 4
2 2 Š.K. BAČKA- II 4 6 Š.K. RADNIČKI 7
3 3 Š.K. VUK MAT 3 3 Š.K. GUNAROŠ 10
4 8 Š.K. ŽEDNIK 3 3 HAŠK-ZRINJSKI 5
5 14 Š.K. GORNJI BREG- II 3 2 Š.K. SPARTAK- II 13
6 11 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 2 1 Š.K. SIVAC 12
7 6 Š.K. EĐŠEG 1 1 Š.K: LIPAR 16
8 15 Š.K. POTISJE-II 0 0 Š.K. SENTA- II 9
Pozicija posle kola 2
Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. PANONIJA 2 2 0 0 6 10
2 Š.K. POTISJE 2 2 0 0 6 9½​
3 Š.K. RADNIČKI 2 2 0 0 6 8
4 Š.K. BAČKA- II 2 1 1 0 4 7
5 HAŠK-ZRINJSKI 2 1 0 1 3 7
Š.K. GORNJI BREG- II 2 1 0 1 3 7
7 Š.K. ŽEDNIK 2 1 0 1 3 6
8 Š.K. VUK MAT 2 1 0 1 3 5½​
9 Š.K. GUNAROŠ 2 1 0 1 3 4½​
10 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 2 0 2 0 2 6
Š.K. SPARTAK- II 2 0 2 0 2 6
12 Š.K. EĐŠEG 2 0 1 1 1 5
Š.K: LIPAR 2 0 1 1 1 5
14 Š.K. SIVAC 2 0 1 1 1 3½​
15 Š.K. SENTA- II 2 0 0 2 0 3½​
16 Š.K. POTISJE-II 2 0 0 2 0 2½​

MOL SUBOTICA 2019

Kolo 2 na 19.05.2019 u 10:00
2.1 5 HAŠK-ZRINJSKI 1½ – 4½ 1 Š.K. PANONIJA
1 Seles Ferenc 1493 0 : 1 Tovilovic Milomir 2247
2 Mlinkov Mirko 1726 0 : 1 Zimonjic Mladen 2110
3 Kovacs Istvan A 1808 0 : 1 Ohnjec Mladen 0
4 Hegedus Antal 1912 0 : 1 Radovic Jovica 2005
5 Farkas Janos J 1991 1 : 0 Radovic Perisa 1981
6 Mester Robert 1909 ½:½ Ostojic Miljan 2181
2.2 7 Š.K. RADNIČKI 4½ – 1½ 3 Š.K. VUK MAT
1 Markus Tibor 1879 ½:½ Stojanovski Zdravko 2061
2 Lorincz Laszlo V 1840 + : – Takacs Tibor 1876
3 Kalmar Robert 1836 1 : 0 Engi Zlatko 1955
4 Kis Bicskei Vendel 1787 1 : 0 Fatyol Istvan 1935
5 Kecskemeti Krisztina 1898 1 : 0 Crnjak Petar 0
6 Korosi Nandor 1623 0 : 1 Matkovic Jovan 1903
2.3 4 Š.K. POTISJE 4 – 2 8 Š.K. ŽEDNIK
1 Posa Daniel 1956 1 : 0 Sijan Branko 1769
2 Bicskei Mihaly 1911 1 : 0 Rajic Ivan 1897
3 Toth Kazmer 1874 0 : 1 Poljakovic Goran 2080
4 Mrzic Branko 1783 ½:½ Smit Jovan 1793
5 Pilisi Lukacs 1759 ½:½ Kovacs Kalic Sandor 1696
6 Bicskei Norbert 1761 1 : 0 Lakatos Miklos 1473
2.4 2 Š.K. BAČKA- II 4 – 2 6 Š.K. EĐŠEG
1 Tatalovic Dusan 2239 1 : 0 Bakos Ludvik 1441
2 Tomic Mico 1857 0 : 1 Balaton Jozsef 1736
3 Takac Tomislav 1869 0 : 1 Deak Jozsef 2000
4 Jancikin Svetozar 1894 1 : 0 Stankovic Zoran 0
5 Nadj Djerdj 1824 1 : 0 Linka Laszlo 1968
6 Brindza Istvan 1921 1 : 0 Kocsis Lorand 1675
2.5 13 Š.K. SPARTAK- II 3 – 3 11 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ
1 Vujevic Marko 1712 1 : 0 Djereg Ivica 1661
2 Jujic Petra 1567 – : + Stojanovski Bozidar 1751
3 Gligoric Nikola D 1395 0 : 1 Simic Dragoslav 0
4 Mamuzic Mirko 2199 1 : 0 Blagojevic Vladimir 1766
5 Von Bismarck Desanka 0 1 : 0 Stojanovski Ilija 1753
6 Gligoric Sofija 1458 0 : 1 Vrbica Dragan 0
2.6 9 Š.K. SENTA- II 1½ – 4½ 14 Š.K. GORNJI BREG- II
1 Olajos Gyozo 1568 ½:½ Barta Aron 1587
2 Aleksic Zvonimir 1860 ½:½ Jovicin Dragan 0
3 Bodo Gergo 1448 0 : 1 Kaszas Gyorgy 1662
4 Sabo Marko D 1342 0 : 1 Barna Jozef 1790
5 Rozsa Sandor S 1491 0 : 1 Juhasz Bela I 1742
6 Farkas Istvan 1586 ½:½ Homolya Zoltan 1618
2.7 10 Š.K. GUNAROŠ 4 – 2 15 Š.K. POTISJE-II
1 Martinovic Predrag 1690 1 : 0 Farkas Mate M 1666
2 Brindza Dezso 1755 ½:½ Szogi Zoltan 1875
3 Kuridza Danilo 1808 ½:½ Nagy Melykuti Katalin 1252
4 Marinkovic Bogdan 1841 1 : 0 Ujhazi Daniel 0
5 Milodanovic Stanislav 1720 1 : 0 Patarica Attila 0
6 Palinkas Jozsef 1690 0 : 1 Kalmar Alex 0
2.8 16 Š.K: LIPAR 3 – 3 12 Š.K. SIVAC
1 Mileusnic Petar 0 1 : 0 Gluscevic Boris 1632
2 Popovic Djordje 0 ½:½ Raonic Milanko 1612
3 Kurtuma Milorad 0 ½:½ Madzgalj Milos 1695
4 Djikic Novica 0 0 : 1 Dragas Zarko 0
5 Popovic Ilija 1691 0 : 1 Raonic Vladica 1861
6 Rubezic Milovan 0 1 : 0 Gluscevic Filip 1447

MOL SUBOTICA 2019

Kolo 2 na 19.05.2019 u 10:00
2.1 5 HAŠK-ZRINJSKI 1 Š.K. PANONIJA
1 Mester Robert 1909 : Tovilovic Milomir 2247
2 Hegedus Antal 1912 : Ostojic Miljan 2181
3 Kovacs Istvan A 1808 : Radovic Jovica 2005
4 Marjanusic Stipan 1855 : Radovic Perisa 1981
5 Mlinkov Mirko 1726 : Ohnjec Mladen 0
6 : Matko Zeljko 1801
2.2 7 Š.K. RADNIČKI 3 Š.K. VUK MAT
1 Kalmar Robert 1836 : Matkovic Jovan 1903
2 Lorincz Laszlo V 1840 : Vucelic Rade 1895
3 Juhasz Jeno 1925 : Engi Zlatko 1955
4 Markus Tibor 1879 :
5 Piri Molnar Gabor Angela 1371 : Takacs Tibor 1876
6 Kis Bicskei Vendel 1787 : Fatyol Istvan 1935
2.3 4 Š.K. POTISJE 8 Š.K. ŽEDNIK
1 Toth Kazmer 1874 : Poljakovic Goran 2080
2 Mrzic Branko 1783 : Smit Jovan 1793
3 Bicskei Mihaly 1911 : Prcic Marijan 1818
4 Posa Daniel 1956 : Kovacs Kalic Sandor 1696
5 Zapletan Geza 1834 : Kovac Imre 1851
6 Pilisi Lukacs 1759 : Sijan Branko 1769
2.4 2 Š.K. BAČKA- II 6 Š.K. EĐŠEG
1 Tatalovic Dusan 2239 : Deak Jozsef 2000
2 FM Zegarac Boris 2265 : Komaromi Sandor 1923
3 Jancikin Svetozar 1894 : Kocsis Lorand 1675
4 Brindza Istvan 1921 : Miljkovic Viktor 1903
5 Takac Tomislav 1869 : Toth Peter P 1762
6 Vujinovic Ostoja 1845 : Balaton Jozsef 1736
2.5 13 Š.K. SPARTAK- II 11 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ
1 Vujevic Marko 1712 : Blagojevic Vladimir 1766
2 Mamuzic Dane 1477 : Vrbica Dragan 0
3 Mamuzic Mirko 2199 : Djereg Ivica 1661
4 : Kovacs Attila F 1811
5 Markovic Milos 1572 : Kosanovic Olja 1462
6 Markovic Djordje 1517 : Miletic Zeljko 0
2.6 9 Š.K. SENTA- II 14 Š.K. GORNJI BREG- II
1 Aleksic Zvonimir 1860 : Barta Aron 1587
2 Soklovacki Marija 1823 : Horvath Aleks 1605
3 Soklovacki Masa 1325 : Meszaros Csaba 1402
4 Soklovacki Mila 1851 : Huszak Gabor 1650
5 Csaki Gaspar 1954 : Homolya Zoltan 1618
6 Boros Aron 1360 : Gyore Csongor 1385
2.7 10 Š.K. GUNAROŠ 15 Š.K. POTISJE-II
1 Martinovic Predrag 1690 : Szogi Zoltan 1875
2 Milodanovic Stanislav 1720 : Farkas Mate M 1666
3 Vucic Milut 1796 : Nagy Melykuti Katalin 1252
4 Kuridza Danilo 1808 : Mamuzsity Aron 0
5 Aleksic Milenko 1857 : Ujhazi Daniel 0
6 Marinkovic Bogdan 1841 : Kalmar Alex 0
2.8 16 Š.K: LIPAR 12 Š.K. SIVAC
1 Popovic Ilija 1691 : Popovic Dusan M 1910
2 Kurtuma Milorad 0 : Krsmanovic Aleksandra 0
3 Vucinic Milenko 0 : Gluscevic Ljubomir 0
4 Mileusnic Petar 0 : Raonic Milanko 1612
5 Varga David K 0 : Gluscevic Boris 1632
6 Delic Luka 0 : Gluscevic Filip 1447

.

MOL SUBOTICA 2019

Kolo 1 na 12.05.2019 u 10:00
1.1 1 Š.K. PANONIJA 5½ – ½ 10 Š.K. GUNAROŠ
1 Tovilovic Milomir 2247 1 : 0 Jovanovic Miomir 1715
2 Ohnjec Mladen 0 1 : 0 Milodanovic Stanislav 1720
3 Radovic Jovica 2005 1 : 0 Kuridza Danilo 1808
4 Radovic Perisa 1981 1 : 0 Brindza Dezso 1755
5 Ostojic Miljan 2181 1 : 0 Marinkovic Bogdan 1841
6 Vlahovic Ljubo 1964 ½:½ Martinovic Predrag 1690
1.2 11 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 3 – 3 2 Š.K. BAČKA- II
1 Stojanovski Bozidar 1751 0 : 1 Tatalovic Dusan 2239
2 Djereg Ivica 1661 1 : 0 Tomic Jovana 1598
3 Vrbica Dragan 0 ½:½ Tomic Mico 1857
4 Simic Dragoslav 0 ½:½ Takac Tomislav 1869
5 Vulin Lana 1308 0 : 1 Jancikin Svetozar 1894
6 Stojanovski Ilija 1753 1 : 0 Vujinovic Ostoja 1845
1.3 3 Š.K. VUK MAT 4 – 2 9 Š.K. SENTA- II
1 Stojanovski Zdravko 2061 ½:½ Aleksic Zvonimir 1860
2 Engi Zlatko 1955 ½:½ Kincses Viktor 1721
3 Fatyol Istvan 1935 1 : 0 Kincses Kristof 1351
4 Matkovic Jovan 1903 ½:½ Szirovicza Alex 1576
5 Takacs Tibor 1876 ½:½ Farkas Istvan 1586
6 Crnjak Petar 0 1 : 0 Sabo Marko D 1342
1.4 12 Š.K. SIVAC ½ – 5½ 5 HAŠK-ZRINJSKI
1 Gluscevic Ljubomir 0 – : + Mester Robert 1909
2 Raonic Nikola 0 – : + Hegedus Antal 1912
3 Madzgalj Milos 1695 0 : 1 Mlinkov Mirko 1726
4 Gluscevic Boris 1632 0 : 1 Kovacs Istvan A 1808
5 Dragas Zarko 0 ½:½ Ifkovic Zlatko 0
6 Raonic Milanko 1612 – : + Seles Ferenc 1493
1.5 6 Š.K. EĐŠEG 3 – 3 13 Š.K. SPARTAK- II
1 Deak Jozsef 2000 ½:½ Mamuzic Mirko 2199
2 Kocsis Lorand 1675 ½:½ Markovic Milos 1572
3 Balaton Jozsef 1736 ½:½ Gligoric Sofija 1458
4 Bakos Ludvik 1441 0 : 1 Vujevic Marko 1712
5 Linka Laszlo 1968 1 : 0 Gligoric Nikola D 1395
6 Toth Peter P 1762 ½:½ Markovic Djordje 1517
1.6 14 Š.K. GORNJI BREG- II 2½ – 3½ 7 Š.K. RADNIČKI
1 Jovicin Dragan 0 ½:½ Simon Zoltan 1672
2 Barna Jozef 1790 0 : 1 Markus Tibor 1879
3 Kaszas Gyorgy 1662 0 : 1 Lorincz Laszlo V 1840
4 Juhasz Bela I 1742 0 : 1 Kalmar Robert 1836
5 Homolya Zoltan 1618 1 : 0 Askovic Zoran 0
6 Huszak Gabor 1650 1 : 0 Kis Bicskei Vendel 1787
1.7 8 Š.K. ŽEDNIK 4 – 2 16 Š.K: LIPAR
1 Poljakovic Goran 2080 1 : 0 Vucinic Milenko 0
2 Kovac Imre 1851 0 : 1 Popovic Djordje 0
3 Rajic Ivan 1897 1 : 0 Popovic Ilija 1691
4 Ribar Vladimir 1756 0 : 1 Rubezic Milovan 0
5 Sijan Branko 1769 1 : 0 Mileusnic Petar 0
6 Lakatos Miklos 1473 1 : 0 Delic Lazar 0
1.8 15 Š.K. POTISJE-II ½ – 5½ 4 Š.K. POTISJE
1 Szogi Zoltan 1875 ½:½ Pilisi Lukacs 1759
2 Farkas Mate M 1666 0 : 1 Posa Daniel 1956
3 Nagy Melykuti Katalin 1252 0 : 1 Mrzic Branko 1783
4 Szaraz Krisztian 0 0 : 1 Bicskei Norbert 1761
5 Patarica Attila 0 0 : 1 Kavai Andor 0
6 Kalmar Alex 0 0 : 1 Abel Istvan 1702

MOL SUBOTICA 2019

Kolo 1 na 12.05.2019 u 10:00
Br. SBr. Ekipa MP Rez. MP Ekipa SBr.
1 1 Š.K. PANONIJA 0 0 Š.K. GUNAROŠ 9
2 10 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 0 0 Š.K. BAČKA- II 2
3 3 Š.K. VUK MAT 0 0 Š.K. SENTA- II 11
4 12 Š.K. SIVAC 0 0 HAŠK-ZRINJSKI 5
5 6 Š.K. EĐŠEG 0 0 Š.K. SPARTAK- II 13
6 14 Š.K. GORNJI BREG- II 0 0 Š.K. RADNIČKI 7
7 8 Š.K. ŽEDNIK 0 0 Š.K: LIPAR 16
8 15 Š.K. POTISJE-II 0 0 Š.K. POTISJE 4

ŠAHOVSKI SAVEZ SUBOTICE

24000   Subotica,  Petra Drapšina   br.  5

Tel/fax:  063 /  597-232

e-mail: miloradmaravic50@yahoo.com

Ž.R.  160 – 356956 – 88

MAT BROJ – 08138877

P.I.B. – 101748271

 PRAVILNIK TAKMIČENJA  

MEĐUOPŠTINSKE  LIGE  SUBOTICA za 2019. godinu

            Takmičenje u Međuopštinskoj  ligi Subotica  počinje   12. 05. 2019. godine

U  MOL  SUBOTICA  mogu učestvovati ekipe (igrači) koje su uredno izvršile registraciju kluba kod Šahovskog Saveza Vojvodine za 2019. godinu i kojima je za takmičenje u nadležnoj zdravstvenoj ustanovi utvrđena opšta zdravstvena sposobnost za obavljanje sportskih aktivnosti, odnosno delatnosti (Pravilnik o utvrđivanju zdravstvene sposobnosti sportista za obavljanje sportskih aktivnosti i učestvovanje na sportskim takmičenjima član 3. Stav 1)

( Ovu proveru opste zdravstvene sposobnosti takmičari su obavezni da izvrsite  pre pocetka takmicenja i ona ce da vazi 6 meseci, tj. do zavrsetka jesenjeg dela lige. )

U Međuopštinskoj  ligi Subotica   učestvuje 16  ekipa i to:

Br.       IME EKIPE                                  –                           MESTO
1 ŠK  “ ŽEDNIK “                                          STARI  ŽEDNIK
2 Š.K “ GUNAROŠ “                                     GUNAROŠ
3 ŠK  “ RADNIČKI “                                     TORNJOŠ
4 ŠK  “ EĐŠEG                                            MALI  IĐOŠ                                 
5 ŠK  “ PANONIJA “                                     PANONIJA                                                          
6 HAŠK  “ZRINJSKI”                                    SUBOTICA
7 ŠK  “ POTISJE “                                        KANJIŽA
8 ŠK  “ ALEKSA ŠANTIĆ “                          ALEKSA ŠANTIĆ
9 ŠK  “ LIPAR “                                             LIPAR
10 ŠK  “ SIVAC “                                             SIVAC
11 ŠK  SPARTAK – II                                   SUBOTICA
12 ŠK “ SENTA – II                                         SENTA                                           
13 ŠK  “ BAČKA – II                                       PAČIR                                                     
14 ŠK  “ VUK MAT “-  II                                  BAČKA TOPOLA
15 ŠK  ” GORNJI BREG ” – II                         GORNJI  BREG
16 ŠK  “ POTISJE “ –  II                                  KANJIŽA

Organizator takmičenja je ŠS Vojvodine, a tehničku organizaciju sprovodi Šahovski savez Subotice, preko komesara lige IA Milorada Maravića.

Dve prvoplasirane ekipe stiču pravo igranja u višem rangu tj. u Severno-Bačkoj ligi 2020. godine. Iz lige ne  ispada ni jedna ekipa

Na tehničkom  sastanku održanom 25.04.2019. godine, ekipe koje učestvuju u Međuopštinskoj  ligi Subotica   2019. godine  su se dogovorile.

  1. MOL-SU za 2019. godinu  igra se po ŠVAJCARSKOM   sistemu takmičenja
  2. Da se liga igra u 9 kola i podeli na prolećni i jesenji deo
  3. Da se u prolećnom delu odigra pet kola i to:

                                  

  1. 05.19. 05. – 26. 05. – 23.06. i 09.06  2019. god

4.Da se u jesenjem delu odigraju preostala četiri  kola i to

                              08.09 .- 15.09.22. 09. – 29. 09. 2019. god

 

  1. Konačan plasman u ligi određuje se na osnovu:

a) Ukupnog zbira osvojenih meč  bodova svake ekipe. Bodovi se dodeljuju

  1. – pobeda u meču      3 boda.
  2. – nerešen rezultat     1bod.
  3. –  poraz u meču        0bodova.
  4. b) U slučaju da dve ili više ekipa imaju ISTI BROJ MEČ BODOVA, odlučuje:
  5. –  veći broj osvojenih poena,   

      2 .–  Bolji Međusobni rezultat (rezultati) ekipa koje dele mesto

  1. – Srednji Buholc (- najslabiji)

 Zbog sistema takmičenja u MOL-SU u 2019. godini, na tehničkom sastanku predstavnik svake ekipe dužan je predati spisak 10 (deset) registrovanih igrača, koji će nastupiti za ekipu. U slučaju potrebe za ekipu će u toku takmičenja moći nastupiti i igrači koji se ne nalaze na predatom spisku,  pod uslovom da su uredno registrovani za 2019. takmičarsku godinu.

           Na tehničkom sastanku predstavnika ekipa 25. aprila,  odlučeno je  da se liga rejtinguje na svih šest tabli. Troškovi rejtingovanja lige se ravnomerno dele po ekipama i iznose 2.000,00 dinara. Ovaj iznos ekipe trebaju uplatiti do kraja maja   (31.05.2019.) zbog izmene načina rejtingovanja lige koje je stupilo na snagu od 01.01.2013. na žiro račun: 

160 – 356956 – 88, primalac: Šahovski savez Subotice.  Svrha: Troškovi rejtingovanja  MOL-SU 2019. Prema predračunima koje će ŠS Subotice poslati klubovima.

Pred svaki meč,  kapiten predaje sudiji sastav ekipe, koji može biti proizvoljan i overene članske karte  Š.S.Vojvodine  za 2019. godinu.

Igra se po FIDE pravilima.Tempo igre je 30 poteza za  1 (jedan čas) i 30 (trideset) minuta (kada je i prva kontrola vremena) + 30 minuta po igraču do kraja partije (ubrzani završetak). Partije ukupno traju 4 časa. Član 10.2 Pravila igre Fide se ne primenjuje.

Pisanje poteza je obavezno, kako u redovnom toku, tako  i u ubrzanom  završetku do poslednjih 5 minuta na satu. Igrač koji u cajtnotu ne piše poteze gubi pravo na reklamaciju remija po osnovu ponovljenih pozicija ili slika i pravila 50 (pedeset) poteza. Domaća ekipa ima bele figure na neparnim pločama.

Gostujuća ekipa snosi svoje troškove puta i ishrane, a domaćin je dužan da obezbedi prigodnu salu i rekvizite za igru, zapisnika meča, formulare za pisanje poteza.

Sudije koje sude  mečeve, moraju imati sudijsku legitimaciju sa plaćenom članarinom kod ŠSV za 2019. godinu. Dužne su da se staraju za primenu  pravila FIDE,  i korektnim uslovima za igranje meča. Vode zapisnik o meču u tri primerka

Sudiju meča obezbeđuje i plaća domaćin meča. Sudijski honorar iznosi 1.400 dinara, a sudija ima pravo i na nadoknadu putnih troškova.

          Klub koji odmah po završetku meča ne isplati sudiji honorar biće kažnjen suspenzijom i isključenjem iz takmičenja.

                         Ukoliko delegirani sudija ne dođe na meč, a domaćin nije u mogućnosti da mu obezbedi adekvatnu zamenu, kapiteni obe ekipe će dogovorno odrediti lice koje će obaviti ulogu sudije. Nastale sporove iz ovakvih slučajeva rešavaće Takmičarska komisija Š.S. Subotice.

Sve  primedbe, i najavu žalbe, sudija i kapiteni su dužni da unesu u zapisnik  odmah po okončanju meča.. 

Žalba na odluku sudije, podnosi se pismeno, Komesaru lige, najkasnije 48 časova po nastalom sporu uz platu takse od 2.000 dinara.

U koliko je procedura ispoštovana, žalbu će razmatrati i prvostepenu  odluku doneti Takmičarska komisija Š.S.Subotice.

U koliko žalilac nije zadovoljan prvostepenom  Odlukom , na nju se može pismeno  žaliti takmičarskoj komisiji ŠS Vojvodine,  uz žalbu dužan je uplatiti  taksu od 2.000,00 dinara.  Na račun Š.S. Vojvodine.

U slučaju pozitivnog rešenja žalbe uplaćne takse  se vraćaju, a u suprotnom ostaju Savezu.

Žalbe bez uplaćene takse neće se razmatrati. 

Svi prolećni i jesenji mečevi počinju u 10,00 časova.

 Sudija meča je dužan da se striktno pridržava vremena određenog za početak meča i da se na časovnicima ekipe koja kasni, nadoknadi vreme koje je prošlo od početka meča. Isto tako, ukoliko jedna ekipa nema 3 igrača na početku meča, celoj ekipi rade časovnici a ni prisutni ne mogu da igraju. Ukoliko obe ekipe zakasne na početak meča, meč ne otpočinje, a postupak je sledeći: ,,Uključe se satovi igrača koji imaju bele figure,,. Kad dodje jedna od ekipa sa dovoljno igrača, onda njeni igrači koji imaju bele figure odigraju potez i uključe sat protivniku i tako čekaju da se protivnička ekipa pojavi sa dovoljnim brojem igrača. Ovako se radi kad se igra običnim satovima sa zastavicom.

Ako se igra digitalnim satovima sudija mora podesiti sat ispravno uzimajući u obzir da bi sat pritiskom na polugu prvo na strani crnog  uračunao crnom jedan odigran potez.

Ako se ekipa iz neopravdanih razloga ne pojavi na meču, meč gubi kontumacijom, i briše se iz daljeg takmičenja. Protivnička ekipa dobija meč rezultatom 3 : 0  i 3 meč boda.

Isto važi i za svaku nesparenu tj. slobodnu ekipu, dobija 3 poena i 3 mec boda

Ako igrač  počne da igra partiju na tabli  na kojoj nije predviđen predatim sastavom ekipe, on tada gubi partiju na kojoj je trebao igrati a započeta partija na pogrešnoj tabli se smatra neigranom i na njoj partiju igraju oni koji su predviđeni sastavom ekipa.

Parovanje se vrši ponedeljkom,Parovi će  biti dostupni tj. vidljivi na Sajtovima:

  1. vojvodinachess.net pod Takmičenja/MOL-SU- 2019. ,
  2. chessnovisad.in.rs
  3. chess-results.com

Odlaganje mečeva  zbog sistema takmičenja nije moguće, mečevi se  mogu igrati  ranije u toku nedelje, ukoliko se obe ekipe o tome dogovore i obaveste Komesara lige.

 Kašnjenje igrača na partiju se toleriše 59 min i 59 sekundi  s tim što se vreme kašnjenja obračunava igraču koji kasni kao vreme koje je razmišljao za potez.

Za vreme trajanja meča u sali je zabranjeno  točenje i konzumiranje alkohola i pušenje.   Zabranjena je upotreba mobilnih telefona.

Kapiten domaće ekipe i sudija,  su obavezni, da po završetku meča odmah o rezultatu   izveste komesara lige SMS porukom na   mob/tel: 063 597 232

Kapiten domaće ekipe i sudija,  su obavezni  da komesaru lige e-mailom na adresu: miloradmaravic50@yahoo.com   dostave Zapisnik meča najkasnije do 20 časova istoga dana .

Originalne zapisnike sudija meča treba da čuva do kraja lige i onda sve zajedno šalje komesaru lige na adresu: Milorad Maravić, ul. Jasminova 12.  24000 SUBOTICA.

Komesaru treba dostaviti originalni zapisnik posle završenog meča samo ako u nekom  meču bude žalba sa izjavama sudije i kapitena na poleđini zapisnika ili na posebnom listu papira.

 Propozicije  i Adresar MOL-SU, kao i rezultatati takmičenja  mogu se pratiti 1na:

Sve ekipe učesnice takmičenja  u Međuopštinskoj ligi Subotica dužne su  uplatiti kotizaciju od 2.700,00 dinara.

Kotizacija se plaća do 31. 05. 2019.  na žiro račun br. 160 – 356956 – 88. Primalac: Šahovski savez Subotice.

 Ekipe koje promene mesto odigravanja mečeva navedenih u Propozicijama, dužne su da svoje protivnike izveste o novoj adresi prostorije gde se odigravaju mečevi, najkasnije 48 časova pred početak meča.

 Sve što nije predviđeno ovim pravilnikom, rešavaće se u skladu sa važećim pravilnicima FIDE i Šahovskog Saveza Vojvodine.

Ovaj Pravilnik je usvojen na tehničkom sastanku predstavnika ekipa  MOL-SUBOTICA , održanom  25.04. 2019.  u prostorijama ŠK »Penzioner« Subotica

KOMESAR TAKMIČENJA  MOL- SUBOTICA ZA 209. god.

Milorad Maravić, IA FIDE

24000 SUBOTICA, JASMINOVA 12

Mob/tel:  063 597 232

e-mail:  miloradmaravic@yahoo.com

Sekretar Š.S.Subotice : Tel:  063 /  597-232   E-mail: miloradmaravic50@yahoo.com

1. HAŠK  ZRINJSKI 24000

SUBOTICA

MIKOVIĆ MARINKO

mmarinko59@gmail.com

063 527 144

063 581 218

HRVATSKI KULTURNI CENTAR
2. . ŠK EĐŠEG

linkalaszlo@gmail.com

24321

MALI  IĐOŠ,

KOMAROMI ŠANDOR

balaton1951@gmail.com

063 699 484 VUKA  KARADŽIĆA 32

 

3.

 

ŠK POTISJE 24420

KANJIŽA

FARKAŠ TIBOR

s.k.potisje@gmail.com

063 768 8194 BOSANSKA  BB
4.

 

ŠK PANONIJA 24330

PANONIJA

TOVILOVIĆ MILOMIR

farma@ptkpanonija.rs

064 232 4324

 

PTK  PANONIJA“  Hotel Biser

tovilovic@tippnet.rs

5. ŠK LIPAR 25232

LIPAR

VUČINIĆ  MILENKO

lukadelicdelija@gmail.com

025 707077

063 520 927

 
6 ŠK SIVAC 25223

SIVAC

Madžgalj  Miloš

 

063 1569703 sahklub.sivac@gmail.com

 

7 Š.K. RADNIČKI 24352

TORNJOŠ

LERINC  LASLO

lorincztornyos@gmail.com

064 0909433

024 841 207

ŠAH  KLUB U  CENTRU
8. Š.K  ŽEDNIK 24224

STARI ŽEDNIK

ŠMIT  JOVAN

jovicasmit61@gmail.com

064 9384 080 Stari Žednik
9. ŠK GUNAROŠ 24312

GUNAROŠ

MARTINOVIĆ PREDRAG 064 415 4585 Gunaroš

eleonora.martinovic@btopola.org.rs

10 Š.K. ALEKSA ŠANTIĆ 25212

ALEKSA ŠANTIĆ

STOJANOVSKI BRANKO

stojanovskib72@gmail.com

061 1706903  
11 ŠK GORNJI BREG “- II          24406

GORNJI BREG

BARTA   ARON

skgornjibreg@gmail.com

063 751 6004  
12. Š.K. VUK MAT – II

jovanmat957@gmail.com

24300

BAČKA TOPOLA

MILJKOVIĆ VUKAŠIN

vule954@gmail.com

063 527 144 BAČKA TOPOLA,

ADI ENDREA 24

13.

 

ŠK POTISJE“- II 24420

KANJIŽA

FARKAŠ TIBOR

s.k.potisje@gmail.com

063 768 8194 GLAVNA Ul
14.

 

ŠK SPARTAK – II 24000

SUBOTICA

MAMUŽIĆ  MIRKO

spartaksah@gmail.com

024 522 131

024  527 261

SUBOTICA, PETRA  DRAPŠINA  5
15.

 

ŠK BAČKA II      24342

PAČIR

VUJNOVIĆ OSTOJA

tomatakac@gmail.com

063 567 278

062  206 314

PAČIR, DOMk od pijace u centru
16.

 

ŠK SENTA – II 24400

SENTA

ALEKSIĆ ZVONKO

sentachess@gmail.com

060 146 5651 SENTA, AĐANSKA 7

MOL Subotica 2019.:

Iz lige odlazi u viši rang ŠK “Gornji Breg”                                 9 – 1 = 8

U ligu dolazi odozgo ŠK “Žednik” i ŠK “Radnički” Tornjoš    8 + 2 = 10

Iz lige ne ispada niko

   1. ŠK “HAŠK Zrinjski” Subotica
   2. ŠK “Žednik”
   3. ŠK “Panonija” Panonija
   4. ŠK “Gunaroš” Gunaroš
   5. ŠK “Eđšeg” Mali iĐoš
   6. ŠK “Senta II” Senta
   7. ŠK “Radnički” Tornjoš
   8. ŠK “Potisje” Kanjiža
   9. ŠK “Spartak II” Subotica
 10. ŠK “Bačka II” Pačir

ŠK Vuk mat Bačka Topola je najavio ekipu broj 2 u 2019 godini

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

MOL Subotica 2018 Round 1-5

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 8 7 1 0 22 37½
2 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 8 6 1 1 19 35
3 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 8 4 2 2 14 26
4 Š.K. BAČKA II – PAČIR 8 4 1 3 13 22
5 HAŠK-ZRINJSK 8 3 3 2 12 24
6 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 8 3 1 4 10 24
7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 8 2 1 5 7 18
8 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 8 1 2 5 5 18½
9 Š.K. SENTA II – SENTA 8 0 0 8 0 11

MOL Subotica 2018 Round 1-5

Kolo 9 na 30.09.2018 u 10;00
9.1 6 Š.K. SENTA II – SENTA 1 – 5 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ
1 Aleksic Zvonimir 1924 0 : 1 Komaromi Sandor 1928
2 Farkas Istvan 1597 0 : 1 Deak Jozsef 1989
3 Kincses Viktor 1798 0 : 1 Linka Laszlo 1956
4 Sabo Marko D 1345 0 : 1 Balaton Jozsef 1721
5 Szirovicza Alex 1536 1 : 0 Bakos Ludvik 1460
6 Horvat Evelin 0 0 : 1 Kocsis Lorand 1693
9.2 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 4 – 2 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR
1 Markovic Milos 1620 1 : 0 Tatalovic Dusan 2256
2 Vujevic Marko 1672 1 : 0 Zelic Djordje 1851
3 Markovic Djordje 0 ½ : ½ Vujinovic Ostoja 1854
4 Mamuzic Dane 1581 ½ : ½ Szemesi Ferenc 1779
5 Randjelovic Miroslav 1458 ½ : ½ Brindza Istvan 1918
6 Jujic Petra 1604 ½ : ½ Jancikin Svetozar 1948
9.3 8 HAŠK-ZRINJSK 3 – 3 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ
1 Mester Robert 1915 ½ : ½ Music Nemanja 1725
2 Seles Ferenc 1410 ½ : ½ Aleksic Milenko 1870
3 Kovacs Istvan A 1838 ½ : ½ Kuridza Danilo 1819
4 Mackovic David 0 ½ : ½ Martinovic Predrag 1711
5 Mandic Andrija 1351 ½ : ½ Marinkovic Bogdan 1838
6 Mlinkov Mirko 1725 ½ : ½ Milodanovic Stanislav 1726
9.4 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 3 – 3 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG
1 Toth Kazmer 1887 ½ : ½ Barna Jozef 1820
2 Zapletan Geza 0 ½ : ½ Juhasz Bela I 1742
3 Kiss Rudolf 1876 ½ : ½ Kaszas Gyorgy 1671
4 Mak Janos 1674 ½ : ½ Homolya Zoltan 1616
5 Abel Istvan 1705 ½ : ½ Barta Aron 1611
6 Farkas Mate M 1669 ½ : ½ Fleisz Zsolt 1610

MOL Subotica 2018 Round 1-5

Pozicija posle kola 8

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 7 7 0 0 21 34½
2 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 8 6 1 1 19 35
3 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 7 4 1 2 13 23
4 Š.K. BAČKA II – PAČIR 7 4 1 2 13 20
5 HAŠK-ZRINJSK 7 3 2 2 11 21
6 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 7 2 1 4 7 19
7 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 7 1 1 5 4 15½
8 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7 1 1 5 4 14
9 Š.K. SENTA II – SENTA 7 0 0 7 0 10

MOL Subotica 2018 Round 1-5

Kolo 8 na 23.09.2018 u 10:00
8.1 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 5½ – ½ 8 HAŠK-ZRINJSK
1 Agoston Aron 2148 ½ : ½ Mester Robert 1915
2 Korponai Akos 2101 1 : 0 Hegedus Antal 1955
3 Molnar Gabor Roland 1992 1 : 0 Kovacs Istvan A 1838
4 Farkas Sandor I 2002 1 : 0 Mlinkov Mirko 1725
5 Juhasz Bence R 2178 1 : 0 Seles Ferenc 1410
6 Huszak Gabor 1633 1 : 0 Ifkovic Zlatko 0
8.2 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 3 – 3 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
6 :
8.3 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 4 – 2 6 Š.K. SENTA II – SENTA
1 Tatalovic Dusan 2256 + : – Bauerfeind Kristof 1306
2 Jancikin Svetozar 1948 + : – Bodo Gergo 1448
3 Szemesi Ferenc 1779 ½ : ½ Sabo Marko D 1345
4 Brindza Istvan 1918 ½ : ½ Aleksic Zvonimir 1924
5 Cvrkusic Nikola 0 0 : 1 Farkas Istvan 1597
6 Zelic Goran 0 1 : 0 Szirovicza Alex 1536
8.4 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 1½ – 4½ 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA
1 Balaton Jozsef 1721 1 : 0 Radovic Jovica 2016
2 Komaromi Sandor 1928 0 : 1 Tovilovic Milomir 2238
3 Bakos Ludvik 1460 0 : 1 Ohnjec Mladen 0
4 Deak Jozsef 1989 ½ : ½ Zimonjic Mladen 2105
5 Toth Peter P 1768 0 : 1 Radovic Perisa 1917
6 Kocsis Lorand 1693 0 : 1 Ostojic Miljan 2175

MOL Subotica 2018 Round 1-5

Pozicija posle kola 7

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 6 6 0 0 18 29
2 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 7 5 1 1 16 30½
3 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 7 4 1 2 13 23
4 HAŠK-ZRINJSK 6 3 2 1 11 20½
5 Š.K. BAČKA II – PAČIR 6 3 1 2 10 16
6 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 6 2 1 3 7 17½
7 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 6 1 0 5 3 12½
8 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 6 1 0 5 3 11
9 Š.K. SENTA II – SENTA 6 0 0 6 0 8

MOL Subotica 2018 Round 1-5

Kolo 7 na 16.09.2018 u 10:00
7.1 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5½ – ½ 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR
1 Tovilovic Milomir 2238 ½ : ½ Tatalovic Dusan 2256
2 Radovic Perisa 1917 1 : 0 Szemesi Ferenc 1779
3 Zimonjic Mladen 2105 1 : 0 Jancikin Svetozar 1948
4 Ohnjec Mladen 0 1 : 0 Takac Tomislav 1857
5 Ostojic Miljan 2175 1 : 0 Vujinovic Ostoja 1854
6 Radovic Jovica 2016 1 : 0 Zelic Djordje 1851
7.2 6 Š.K. SENTA II – SENTA 2 – 4 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ
1 Kincses Viktor 1798 0 : 1 Aleksic Milenko 1870
2 Farkas Istvan 1597 0 : 1 Music Nemanja 1725
3 Aleksic Zvonimir 1924 ½ : ½ Marinkovic Bogdan 1838
4 Kincses Kristof 1279 ½ : ½ Palinkas Jozsef 1703
5 Szirovicza Alex 1536 0 : 1 Milodanovic Stanislav 1726
6 Sabo Marko D 1345 1 : 0 Martinovic Predrag 1711
7.3 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 0 – 6 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG
1 Vujevic Marko 1672 0 : 1 Juhasz Bence R 2178
2 Mamuzic Mirko 2209 0 : 1 Agoston Aron 2148
3 Markovic Milos 1620 0 : 1 Farkas Sandor I 2002
4 Markovic Djordje 0 0 : 1 Molnar Gabor Roland 1992
5 Randjelovic Miroslav 1458 0 : 1 Korponai Akos 2101
6 Mamuzic Dane 1581 0 : 1 Huszak Gabor 1633
7.4 8 HAŠK-ZRINJSK 2½ – 3½ 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA
1 Hegedus Antal 1955 0 : 1 Kiss Rudolf 1876
2 Orcic Pavle 0 1 : 0 Bicskei Mihaly 1855
3 Kovacs Istvan A 1838 ½ : ½ Mrzic Branko 1785
4 Mlinkov Mirko 1725 ½ : ½ Toth Kazmer 1887
5 Seles Ferenc 1410 0 : 1 Pilisi Lukacs 1757
6 Ifkovic Zlatko 0 ½ : ½ Posa Daniel 1954

MOL Subotica 2018 Round 1-5

Pozicija posle kola 6

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 5 5 0 0 15 23
2 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 6 4 1 1 13 25
3 HAŠK-ZRINJSK 5 3 2 0 11 18
4 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 6 3 1 2 10 19½
5 Š.K. BAČKA II – PAČIR 5 3 1 1 10 15½
6 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 6 2 1 3 7 17½
7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 5 1 0 4 3 11
8 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 5 0 0 5 0
9 Š.K. SENTA II – SENTA 5 0 0 5 0 6

MOL Subotica 2018 Round 1-5

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2 – 4 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
2 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 3 – 3 HAŠK-ZRINJSK 8
3 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 3½ – 2½ Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
4 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 6 – 0 Š.K. SENTA II – SENTA 6
5 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 0 – Nesparen
Kolo 2 na 20.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 1 – 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
2 8 HAŠK-ZRINJSK 3½ – 2½ Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
3 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 2 – 4 Š.K. BAČKA II – PAČIR 3
4 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 4½ – 1½ Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2
5 6 Š.K. SENTA II – SENTA 0 – Nesparen
Kolo 3 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 1 – 5 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 1
2 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 3 – 3 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
3 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 3 – 3 HAŠK-ZRINJSK 8
4 6 Š.K. SENTA II – SENTA 1½ – 4½ Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
5 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 0 – Nesparen
Kolo 4 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 HAŠK-ZRINJSK 4½ – 1½ Š.K. SENTA II – SENTA 6
2 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 1 – 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
3 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 5 – 1 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
4 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2½ – 3½ Š.K. BAČKA II – PAČIR 3
5 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 0 – Nesparen
Kolo 5 na 10.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 5½ – ½ Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2
2 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 2 – 4 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 1
3 6 Š.K. SENTA II – SENTA 1½ – 4½ Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
4 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 2 – 4 HAŠK-ZRINJSK 8
5 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 0 – Nesparen
Kolo 6 na 09.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 5 – 1 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
2 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 4½ – 1½ Š.K. SENTA II – SENTA 6
3 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2 – 4 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
4 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 4 – 2 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
5 8 HAŠK-ZRINJSK 0 – Nesparen

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Pozicija posle kola 5

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 4 4 0 0 12 18½
2 HAŠK-ZRINJSK 5 3 2 0 11 18
3 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5 3 1 1 10 21
4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 5 2 1 2 7 15½
5 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 5 2 1 2 7 14½
6 Š.K. BAČKA II – PAČIR 4 2 1 1 7 11½
7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 4 1 0 3 3 10
8 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 4 0 0 4 0
9 Š.K. SENTA II – SENTA 4 0 0 4 0

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Kolo 5 na 10.06.2018 u 10:00
5.1 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 5½ – ½ 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ
1 Deak Jozsef 2017 1 : 0 Kalmar Zoltan 0
2 Komaromi Sandor 1917 1 : 0 Milodanovic Stanislav 1734
3 Toth Peter P 1749 1 : 0 Kuridza Danilo 1853
4 Miljkovic Viktor 1849 1 : 0 Aleksic Milenko 1836
5 Kocsis Lorand 1683 ½ : ½ Marinkovic Bogdan 1863
6 Balaton Jozsef 1717 1 : 0 Martinovic Predrag 1721
5.2 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 2 – 4 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG
1 Zimonjic Mladen 2067 1 : 0 Barna Jozef 1826
2 Radovic Perisa 1882 0 : 1 Molnar Gabor Roland 2021
3 Radovic Jovica 2046 0 : 1 Farkas Sandor I 1977
4 Tovilovic Milomir 2233 0 : 1 Juhasz Bence R 2163
5 Ostojic Miljan 2180 1 : 0 Korponai Akos 2105
6 Ohnjec Mladen 0 0 : 1 Agoston Aron 2152
5.3 6 Š.K. SENTA II – SENTA 1½ – 4½ 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA
1 Aleksic Zvonimir 1889 1 : 0 Bicskei Norbert 1773
2 Szirovicza Alex 1556 0 : 1 Kavai Andor 0
3 Sabo Marko D 1413 0 : 1 Mrzic Branko 1839
4 Bodo Gergo 1455 0 : 1 Posa Daniel 1965
5 Kincses Kristof 0 0 : 1 Pilisi Lukacs 1770
6 Kincses Viktor 1834 ½ : ½ Abel Istvan 1690
5.4 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 2 – 4 8 HAŠK-ZRINJSK
1 Jujic Petra 1614 1 : 0 Seles Ferenc 1423
2 Vujevic Marko 1666 0 : 1 Hegedus Antal 1910
3 Markovic Djordje 0 0 : 1 Kovacs Istvan A 1846
4 Crnojevic Savo 1504 0 : 1 Marjanusic Stipan 1766
5 Gligoric Sofija 0 0 : 1 Mlinkov Mirko 1728
6 Mamuzic Dane 1587 1 : 0 Mandic Andrija 1364

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Pozicija posle kola 4

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 4 3 1 0 10 19
2 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 3 3 0 0 9 14½
3 HAŠK-ZRINJSK 4 2 2 0 8 14
4 Š.K. BAČKA II – PAČIR 4 2 1 1 7 11½
5 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4 1 1 2 4 10
Š.K. POTISJE – KANJIŽA 4 1 1 2 4 10
7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 3 1 0 2 3 8
8 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 3 0 0 3 0 6
9 Š.K. SENTA II – SENTA 3 0 0 3 0 3

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Kolo 4 na 03.06.2018 u 10:00
4.1 8 HAŠK-ZRINJSK 4½ – 1½ 6 Š.K. SENTA II – SENTA
1 Marjanusic Stipan 1766 1 : 0 Bauerfeind Kristof 1314
2 Mester Robert 1914 1 : 0 Sabo Marko D 1413
3 Hegedus Antal 1910 1 : 0 Horvat Evelin 0
4 Kovacs Istvan A 1846 ½ : ½ Aleksic Zvonimir 1889
5 Mlinkov Mirko 1728 1 : 0 Farkas Istvan 1605
6 Mackovic David 0 0 : 1 Szirovicza Alex 1556
4.2 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 1 – 5 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA
1 Pilisi Lukacs 1770 0 : 1 Radovic Perisa 1882
2 Bicskei Norbert 1773 0 : 1 Zimonjic Mladen 2067
3 Toth Kazmer 1903 1 : 0 Matko Zeljko 1819
4 Bicskei Mihaly 1860 0 : 1 Radovic Jovica 2046
5 Posa Daniel 1965 0 : 1 Tovilovic Milomir 2233
6 Mrzic Branko 1839 0 : 1 Ostojic Miljan 2180
4.3 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 5 – 1 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ
1 Korponai Akos 2105 1 : 0 Bakos Ludvik 1463
2 Farkas Sandor I 1977 ½ : ½ Balaton Jozsef 1717
3 Molnar Gabor Roland 2021 ½ : ½ Komaromi Sandor 1917
4 Juhasz Bence R 2163 1 : 0 Deak Jozsef 2017
5 Agoston Aron 2152 1 : 0 Kocsis Lorand 1683
6 Huszak Gabor 0 1 : 0 Miljkovic Viktor 1849
4.4 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2½ – 3½ 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR
1 Vucic Milut 1814 0 : 1 Tatalovic Dusan 2243
2 Kuridza Danilo 1853 ½ : ½ Brindza Istvan 1947
3 Aleksic Milenko 1836 1 : 0 Szemesi Ferenc 1781
4 Milodanovic Stanislav 1734 0 : 1 Jancikin Svetozar 1956
5 Marinkovic Bogdan 1863 ½ : ½ Vujinovic Ostoja 1863
6 Music Nemanja 1731 ½ : ½ Cvrkusic Milan 1502

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Pozicija posle kola 3

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 3 2 1 0 7 14
2 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 2 2 0 0 6
3 HAŠK-ZRINJSK 3 1 2 0 5
4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 3 1 1 1 4 9
Š.K. POTISJE – KANJIŽA 3 1 1 1 4 9
6 Š.K. BAČKA II – PAČIR 3 1 1 1 4 8
7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 3 1 0 2 3 8
8 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2 0 0 2 0
9 Š.K. SENTA II – SENTA 2 0 0 2 0

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2 – 4 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
2 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 3 – 3 HAŠK-ZRINJSK 8
3 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 3½ – 2½ Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
4 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 6 – 0 Š.K. SENTA II – SENTA 6
5 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 0 – Nesparen
Kolo 2 na 20.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 1 – 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
2 8 HAŠK-ZRINJSK 3½ – 2½ Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
3 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 2 – 4 Š.K. BAČKA II – PAČIR 3
4 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 4½ – 1½ Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2
5 6 Š.K. SENTA II – SENTA 0 – Nesparen
Kolo 3 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 1 – 5 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 1
2 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 3 – 3 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
3 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 3 – 3 HAŠK-ZRINJSK 8
4 6 Š.K. SENTA II – SENTA 1½ – 4½ Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
5 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 0 – Nesparen
Kolo 4 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 HAŠK-ZRINJSK Š.K. SENTA II – SENTA 6
2 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
3 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
4 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ Š.K. BAČKA II – PAČIR 3
5 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 0 – Nesparen

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Pozicija posle kola 2

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 2 2 0 0 6 11
2 Š.K. BAČKA II – PAČIR 2 1 1 0 4 7
3 HAŠK-ZRINJSK 2 1 1 0 4
4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 2 1 0 1 3 6
Š.K. POTISJE – KANJIŽA 2 1 0 1 3 6
6 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 1 1 0 0 3
7 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2 0 0 2 0
Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 2 0 0 2 0
9 Š.K. SENTA II – SENTA 1 0 0 1 0 0

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Kolo 2 na 20.05.2018 u 10:00
2.1 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 1 – 5 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA
1 Skenderovic Nikola 2004 1 : 0 Radovic Jovica 2046
2 Mamuzic Mirko 2221 0 : 1 Tovilovic Milomir 2233
3 Vujevic Marko 1666 0 : 1 Ostojic Miljan 2180
4 Engi Igor 1718 0 : 1 Zimonjic Mladen 2067
5 Markovic Milos 1574 0 : 1 Radovic Perisa 1882
6 Crnojevic Savo 1504 0 : 1 Matko Zeljko 1819
2.2 8 HAŠK-ZRINJSK 3½ – 2½ 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ
1 Hegedus Antal 1910 1 : 0 Deak Jozsef 2017
2 Mester Robert 1914 1 : 0 Linka Laszlo 1967
3 Marjanusic Stipan 1766 1 : 0 Kocsis Lorand 1683
4 Kovacs Istvan A 1846 0 : 1 Miljkovic Viktor 1849
5 Mlinkov Mirko 1728 ½ : ½ Toth Peter P 1749
6 Mandic Andrija 1364 0 : 1 Balaton Jozsef 1717
2.3 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 2 – 4 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR
1 Posa Daniel 1965 0 : 1 Tatalovic Dusan 2243
2 Pilisi Lukacs 1770 ½ : ½ Takac Tomislav 1861
3 Toth Kazmer 1903 0 : 1 Jancikin Svetozar 1956
4 Bicskei Mihaly 1860 1 : 0 Nadj Djerdj 1859
5 Abel Istvan 1690 0 : 1 Brindza Istvan 1947
6 Mrzic Branko 1839 ½ : ½ Szemesi Ferenc 1781
2.4 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 4½ – 1½ 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ
1 Homolya Zoltan 1666 ½ : ½ Kalmar Zoltan 0
2 Juhasz Bence R 2163 1 : 0 Vucic Milut 1814
3 Agoston Aron 2152 1 : 0 Milodanovic Stanislav 1734
4 Farkas Sandor I 1977 1 : 0 Martinovic Predrag 1721
5 Molnar Gabor Roland 2021 1 : 0 Marinkovic Bogdan 1863
6 Barna Jozef 1826 0 : 1 Aleksic Milenko 1836

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Pozicija posle kola 1

Plasman Ekipa OdKola + = PM3 Poena
1 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 1 1 0 0 3 6
2 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 1 1 0 0 3 4
3 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 1 1 0 0 3
4 Š.K. BAČKA II – PAČIR 1 0 1 0 1 3
HAŠK-ZRINJSK 1 0 1 0 1 3
6 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 1 0 0 1 0
7 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 1 0 0 1 0 2
8 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 0 0 0 0 0 0
Š.K. SENTA II – SENTA 1 0 0 1 0 0

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
1.1 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2 – 4 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA
1 Martinovic Predrag 1721 ½ : ½ Kiss Rudolf 1885
2 Milodanovic Stanislav 1734 ½ : ½ Mrzic Branko 1839
3 Vucic Milut 1814 0 : 1 Bicskei Mihaly 1860
4 Kuridza Danilo 1853 0 : 1 Posa Daniel 1965
5 Aleksic Milenko 1836 1 : 0 Pilisi Lukacs 1770
6 Marinkovic Bogdan 1863 0 : 1 Abel Istvan 1690
1.2 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 3 – 3 8 HAŠK-ZRINJSK
1 Takac Tomislav 1861 ½ : ½ Mester Robert 1914
2 Jancikin Svetozar 1956 0 : 1 Hegedus Antal 1910
3 Nadj Djerdj 1859 ½ : ½ Kovacs Istvan A 1846
4 Brindza Istvan 1947 0 : 1 Marjanusic Stipan 1766
5 Szemesi Ferenc 1781 1 : 0 Mlinkov Mirko 1728
6 Vujinovic Ostoja 1863 1 : 0 Seles Ferenc 1423
1.3 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 3½ – 2½ 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA
1 Deak Jozsef 2017 ½ : ½ Mamuzic Mirko 2221
2 Komaromi Sandor 1917 1 : 0 Vujevic Marko 1666
3 Kocsis Lorand 1683 1 : 0 Mamuzic Dane 1587
4 Miljkovic Viktor 1849 0 : 1 Skenderovic Nikola 2004
5 Toth Peter P 1749 1 : 0 Crnojevic Savo 1504
6 Balaton Jozsef 1717 0 : 1 Markovic Milos 1574
1.4 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 6 – 0 6 Š.K. SENTA II – SENTA
1 Tovilovic Milomir 2233 1 : 0 Aleksic Zvonimir 1889
2 Radovic Jovica 2046 1 : 0 Soklovacki Marija 1827
3 Zimonjic Mladen 2067 1 : 0 Sabo Marko D 1413
4 Radovic Perisa 1882 1 : 0 Szirovicza Alex 1556
5 Matko Zeljko 1819 1 : 0 Bodo Gergo 1455
6 Dajc Antun 1652 1 : 0 Bauerfeind Kristof 1314

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Tabela/pocetni plasman posle kola 1

SBr. Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 PM3 Poena Plasman
1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG * 0 0 1
2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ * 0 0 2
3 Š.K. BAČKA II – PAČIR * 0 0 3
4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ * 0 0 4
5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA * 0 0 5
6 Š.K. SENTA II – SENTA * 0 0 6
7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA * 0 0 7
8 HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA * 0 0 8
9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA * 0 0 9

MOL Subotica 2018 1-9 Round

Kolo 1 na 13.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
2 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA 8
3 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
4 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA Š.K. SENTA II – SENTA 6
5 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 0 – Nesparen
Kolo 2 na 20.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
2 8 HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
3 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA Š.K. BAČKA II – PAČIR 3
4 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2
5 6 Š.K. SENTA II – SENTA 0 – Nesparen
Kolo 3 na 27.05.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 1
2 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
3 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA 8
4 6 Š.K. SENTA II – SENTA Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
5 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 0 – Nesparen
Kolo 4 na 03.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 8 HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA Š.K. SENTA II – SENTA 6
2 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
3 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
4 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ Š.K. BAČKA II – PAČIR 3
5 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 0 – Nesparen
Kolo 5 na 10.06.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2
2 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 1
3 6 Š.K. SENTA II – SENTA Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
4 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA 8
5 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR 0 – Nesparen
Kolo 6 na 09.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
2 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG Š.K. SENTA II – SENTA 6
3 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
4 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
5 8 HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA 0 – Nesparen
Kolo 7 na 16.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA Š.K. BAČKA II – PAČIR 3
2 6 Š.K. SENTA II – SENTA Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2
3 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 1
4 8 HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA Š.K. POTISJE – KANJIŽA 9
5 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 0 – Nesparen
Kolo 8 na 23.09.2018 u 10:00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA 8
2 2 Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA 7
3 3 Š.K. BAČKA II – PAČIR Š.K. SENTA II – SENTA 6
4 4 Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ Š.K. PANONIJA – PANONIJA 5
5 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA 0 – Nesparen
Kolo 9 na 30.09.2018 u 10;00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 Š.K. SENTA II – SENTA Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ 4
2 7 Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA Š.K. BAČKA II – PAČIR 3
3 8 HAŠK-ZRINJSKI SUBOTICA Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ 2
4 9 Š.K. POTISJE – KANJIŽA Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG 1
5 5 Š.K. PANONIJA – PANONIJA 0 – Nesparen

MOL Subotica 2018

 

Iz lige odlazi u viši rang  VUK MAT  Bačka Topola i

Žednik Stari Žednik 10-2= 8

U ligu dolazi odozgo Hašk Zrinjski     8+1= 9

Iz lige ne ispada niko

 

Š.K.. HAŠK Zrinjski Subotica
Š.K. PANONIJA – PANONIJA
Š.K. GUNAROŠ – GUNAROŠ
Š.K. EĐŠEG – MALI IĐOŠ
Š.K. SENTA II – SENTA
Š.K. GORNJI BREG – GORNJI BREG
Š.K. POTISJE – KANJIŽA
Š.K. SPARTAK II – SUBOTICA
Š.K. BAČKA II – PAČIR